مبارزات انتخاباتی خود را و فقط خشک شده بود. و در Venmo, نوشیدنی, در حال جریان است.

اعتبار…تصویر توسط نیویورک تایمز

زمانی که سناتور الیزابت وارن کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در روز پنج شنبه آن را یک ضربه ویرانگر برای او و حامیان و 1,000-برخی از اعضای هیات او استخدام کرده بود از ساحل به ساحل. اما در عرض چند ساعت صدها هشدار شروع به ظاهر در تلفن های خود را: emojis ویسکی, هرچه, clinking, شامپاین, فلوت ها گردش آبجو لیوان martinis و شراب قرمز ،

به علاوه ، مقدار زیادی از پول نقد.

خوش آمدید به نهان و شگفتی Venmo اقتصاد سقوط مبارزات در سال 2020 که در آن فعالان سیاسی شده اند و برای ماه ارسال نوشیدن پول دیجیتالی خود را به دوستان و همکاران سابق و رقبا با استفاده از پول-انتقال برنامه.

“آن را مانند یک Candygram اما در سال 2020 گفت:” لیلی Adams سابق ارتباطات مدیر سناتور کامالا هریس. “اما بهتر و به مراتب مفید تر است.”

تمرین گسترش یافته است به طور غیر منتظره و بدون برنامه ریزی از مبارزات انتخاباتی در, مبارزات انتخاباتی مانند ویروسی با زندگی خود را: $10 در اینجا 25 دلار حتی 100 دلار است. از آن به اوج خود رسید و این هفته گذشته خانم وارن به دنبال تام Steyer پیت Buttigieg سناتور ctq و Michael R. بلومبرگ به خروجی.

نوشیدنی به زودی به دنبال در نوار.

“یک کمپین کارمند نمی خواهند افکار خود را و نماز” گفت: کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت سخت-شارژ سابق مشاور ارشد آقای Buttigieg که هر دو ارسال و دریافت کمپین-انعقاد Venmo پول نقد. “آنها فقط می خواهید خود را برای پول, جوانه, نور, و عکس از Jameson.”

بوته انتخاباتی — حتی اتحادیه آنهایی که مانند بسیاری از دموکرات زمینه بود — شدید است. ساعت طولانی موشکافی شدید است و فشار شدید است. سپس در یک لحظه آن را بیش از.

“من یک فضانورد” خانم آدامز گفت. “اما من می خواهم تصور کنید که آن را مانند خروج از جو زمین و آنچه را که آتش و فشار و ناگهان شما را در جاذبه صفر و در آن تمام متوقف می شود.”

این کمپین که چیزی که تا به حال مبتنی آنها برای ماه ها و گاهی سال ها از بین رفته است. کسانی که تجربه کرده اند که تغییر سریع در فشار باید به دنبال کاهش ورود مجدد با یک لجن صندوق از انواع.

کریس هیدن معاون مدیر ارتباطات برای خانم وارن هرگز از شنیده می شود این سنت تا زمانی که همه ناگهان او شروع به گرفتن پول نقد هشدار ظهر پنج شنبه.

“این است که بسیار استقبال مینماید و من قصد دارم به استفاده از آن را در تاریخ و کارکنان” آقای هایدن در مصاحبه ای گفت: از نوار در حدود 5:30 p. m. که در آن خود را در جدول از همکاران بود دستور waitstaff اجازه نمی آبجو کوزه خشک اجرا. “من نمی دانم در مورد این!”

برخی از فعالان رفته در حال حاضر از طریق ورزش دو بار داشتن شروع به پریدن کرد از دست دادن یکی از 2020 مبارزات انتخاباتی خود را به دیگری. چنین است که زندگی در یک مسابقه که در آن یک سنگین 28 دموکرات زد برای رئیس جمهور و تنها سه نفر باقی می ماند.

“یکی از اولین من بود که بتو کاهش یافته است” گفت: Aleigha معتاد به اسب دوانی بود که نماینده سابق Beto o’rourke ملی مطبوعات ، دوست هانا بریستول وارن دستیار فرستاده او ناخواسته با 10 دلار که روز (“برای یک نوشیدنی یا نوتلا”).

“او یکی از جوان hipper مردم در زندگی من” خانم Cavalier, 32, گفت: از خانم بریستول 27.

خانم معتاد به اسب دوانی در ادامه به کار برای Deval پاتریک سابق فرماندار ماساچوست در آخرین لحظه پیشنهاد. هنگامی که او را ترک در ماه فوریه او پول بیشتر از طریق Venmo. بنابراین هنگامی که خانم وارن خارج شد مسابقه او بازگشت و به نفع. “ما خانواده” خانم اسب سوار گفت: از یک صلیب-کمپین فرهنگ احترام. “شما را به مراقبت از هر یک از دیگر.”

Anecdotally دموکراتیک مبارزات حرفه ای گزارش شده کمتر از بودجه جاری به مشاوران آقای بلومبرگ زمانی که او کاهش یافته است. پس از همه, خود بودجه multibillionaire درمان شده بود مشاوران به کمپین صادر شده و اپل, لپ تاپ, catered وعده های غذایی مبله آپارتمان منهتن و حقوق است که به مراتب بیشتر از بقیه در این زمینه است. او صرف بیش از $550 میلیون در تبلیغات به تنهایی.

روز چهارشنبه آقای بلومبرگ تیم decamped به هارد راک کافه در میدان تایمز پس از او ترک نژاد. شهردار سابق خود را نشان داد و ماند برای ساعت عکس گرفتن با کسانی که آنها را می خواستم. وجود دارد بدون نیاز به Venmo; میلیاردر انتخاباتی تحت پوشش tab.

مقدار از پول سپرده شده ناچیز است.

Addisu Demissie بود که سناتور کوری بوکر را مدیر کمپین گفت که او تا به حال فرستاده شده حدود 600 دلار در روز پنج شنبه. زمانی که آقای بوکر کاهش یافته است او به همین ترتیب با دریافت صدها هزار دلار تمام ناخواسته.

“وجود دارد قطعا یک کمی اقتصاد این” او گفت:. “این واقعا به معنی زیادی است که روز ما را کردم. مردم می دانند که چه مبارزه است.”

ژاک Graumann که در خدمت به عنوان مدیر کمپین برای تاجر و سیاسی خارجی اندرو یانگ کردم اولین Venmo نه روز خود را نامزد کاهش یافته است اما هنگامی که معشوق خود لوایح بوفالو از دست رفته در N. F. L. برگشتی. خانم اسمیت ، Buttigieg مشاور فرستاده او را برخی از commiserating پول نقد.

او و Erick سانچز آقای یانگ سفر دبیر مطبوعاتی استفاده از آن را به پرداخت برای برخی از go-kart مسابقه در یک کازینو پیچیده در برلینگتون, Iowa.

“پس از اندرو کاهش یافته است او فرستاده شده پول بیش از” آقای سانچز به یاد می آورد. “پس از پیت کاهش یافته است, I فرستاده شده پول بیش از.”

این هفته تمرین گسترش فراتر از خلوتگاه درونی کمپین کارکنان عملیاتی — و حتی برخی از غریبه ها در اینترنت است.

براندون گرگ گی-فعال حقوق بشر و بازمانده از پالس کلوپ شبانه تیراندازی در اورلاندو فلوریدا., تایید خانم وارن در پاییز گذشته پس از یک تماس تلفنی شخصی از او و سفر در این کشور به عنوان قائم مقام. در روز پنج شنبه او شروع به پریدن کرد در توییتر به ستایش خانم وارن “آزادی سبز” ارتش — مبارزات انتخاباتی او را اتخاذ رنگ.

“خسته: درخواست وارن کارکنان چه آینده,” او نوشت. “سیمی: خرید وارن کارکنان یک کوکتل.”

او پیشنهاد کرد او دستیاران لیست پول نقد خود را-جمع آوری شناسه در موضوع “بنابراین خوب مردم از توییتر می توانید با تشکر از شما.” ده ها تن بود.

“این است که ما دیجیتال راه خرید هر یک از دیگر نوشیدنی در یک نوار” آقای گرگ در مصاحبه ای گفت:.

Priyanka Aribindi که با این نسخهها کار در بازاریابی برای کج, رسانه های مترقی شرکت رسانه ای و پشتیبانی خانم وارن ارسال شده چیزی مشابه. هر دو توییتهایی تا به حال بیش از 2000 لایک.

الکسیس Krieg وارن سخنگوی در پاسخ به خانم Aribindi موضوع با Venmo رسیدگی نشان می دهد که “سهم خود را کمک خواهد کرد که حمایت از من بزرگ ساختاری جرعه single malt” — یک بازی در خانم وارن وعده بزرگ “ساختاری تغییر کند.”

او به ثمر رساند حدود 250 دلار بیشتر از غریبه ها.

“من هیچ نظری ندارم که این مردم هستند” خانم Krieg گفت. “اما من آنها را دوست دارم.”

او با استفاده از درآمد حاصل از خرید Lagavulin 16 تک مالت ویسکی اسکاچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>