‘بدترین هنوز به آمده است’: اسپانیایی PM می گوید ملت به آماده شدن برای روز سخت پیش رو’


‘بدترین هنوز به آمده است’: اسپانیایی PM می گوید ملت به آماده شدن برای روز سخت پیش رو’ به عنوان Madrid مرکز نمایشگاه تبدیل به غول بیمارستان – در حالی که coronavirus تلفات بازدید 1,720 با 28,572 موارد

  • نخست وزیر اسپانیا می گوید این کشور را تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را Covid بحران
  • پدرو سانچز می گوید اسپانیا را تجربه عمده ای اوج در هفته آینده
  • بیش از 25000 موارد مثبت coronavirus تایید شده اند در اسپانیا
  • پایتخت مادرید گزارش تا کنون اکثر موارد با 9,702 و 1,021 مرده
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

رئال مادرید در حال آماده سازی برای موج جدیدی از کروناویروس عفونت به عنوان نخست وزیر این کشور را هشدار می دهد در مرحله بعدی بحران را فشار این کشور امکانات به حد.

پدرو سانچز می گوید اسپانیا را تجربه عمده ای اوج در طول هفته های آینده و خواسته ساکنان آماده می شود ‘به صورت خیلی روز سخت پیش رو”.

‘بدترین و در عین حال آمده است,” او گفت:, و اضافه کرد: “ما در یک لحظه بحرانی.’

“ما هنوز برای دریافت تاثیر قوی ترین آسیب رساندن موج آن را تست مواد ما و اخلاقی ظرفیت به حد و همچنین به عنوان روح ما به عنوان یک جامعه است.’

مقامات بهداشت امروز اعلام کرد 394 جدید مرگ و میر بالا بردن کشور در مجموع به 1,720 30 درصد افزایش نسبت به روز قبل ،

Health workers prepare to receive the first patients with coronavirus at Ifema exhibition complex in Madrid, Spain

سلامت کارگران آماده به دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در Ifema مجموعه نمایشگاهی در, مادرید, اسپانیا

The Community of Madrid and the UME (Spanish Emergency Army Unit) are installing a specific hospital for COVID-19 with 5,500 beds and an UCI (Intensive Care Unit)

مادرید و UME (به اسپانیایی اضطراری ارتش واحد) در حال نصب خاص بیمارستان برای COVID-19 با 5500 تخت و یک UCI (Intensive Care Unit)

تعداد موارد تایید شده بیماری افزایش 3,646 یا 14.6 درصد به 28,572 با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام با مقامات هشدار دهنده عفونت بیشتر خواهد شد افزایش در روزهای آینده.

سلامت کارگران در حال حاضر با دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در Ifema مجموعه نمایشگاهی در حومه مادرید.

این بیمارستان صحرایی را 5,500 تخت پس از آن به طور کامل فرستاده تا از جمله 500 در یک واحد مراقبت های ویژه.

The first patients with coronavirus arrive at Ifema exhibition complex on March 22 in Madrid

اولین بيماران مبتلا به کروناویروس می رسند Ifema مجموعه نمایشگاهی در تاریخ 22 مارس در مادرید

The number of people confirmed to be infected with the coronavirus (COVID-19) in Spain has increased to at least 25,400, with the latest death toll reaching 1,381 according to the countrys Health Ministry

تعداد زیادی از مردم تایید آلوده با کروناویروس (COVID-19) در اسپانیا افزایش یافته و به حداقل 25,400 با آخرین تلفات رسیدن به 1,381 با توجه به countrys وزارت بهداشت

پایتخت این کشور گزارش کرده است تا کنون بیشترین تعداد موارد 9,702 و حداقل 1,021 مرگ و میر.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت که این کشور در وضعیت نزدیک به آن سخت ترین از 1936-39 جنگ داخلی.

با 1,785 افراد تحت درمان در بخش مراقبت های ويژه برای این ویروس وجود دارد نصب نگرانی در مورد توانایی های مقابله.

کارکنان مراقبت های بهداشتی اختصاص بیش از 10 درصد از تمام موارد تایید شده از coronavirus, وزارت بهداشت, اورژانس هماهنگ کننده فرناندو سیمون گفت.

مستندات به اندازه کافی برای شکست coronavirus که کارشناسان می گوید:

کشور نمی تواند به سادگی قفل کردن جوامع خود به شکست coronavirus سازمان بهداشت جهانی بالا اورژانس متخصص گفت: امروز.

مایک رایان, مدیر اجرایی, مدیر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: حتی اگر کشورهای توقف شهروندان mingling, هنوز هم وجود دارد نیاز به بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس بعد از آن.

او در مصاحبه ای گفت: در این Andrew Marr نشان می دهد: ‘آنچه ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی پیدا کردن کسانی که بیمار هستند کسانی که به این ویروس و منزوی کردن آنها در پیدا کردن مخاطبین خود را و آنها را منزوی.

‘خطر در حال حاضر با مستندات…اگر ما قرار نیست در جای قوی بهداشت عمومی اقدامات در حال حاضر زمانی که آن جنبش محدودیت ها و مستندات در حال برداشته خطر این بیماری را به پرش به بالا.’

‘این یک مشکل مهم برای مراقبت از سلامتی او یک کنفرانس خبری گفت.

مقامات را به نام 52,000 کارگران اضافی برای کمک به این کشور خدمات سلامت آن را به عنوان تلاش برای مهار این ویروس از جمله 14,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران.

سربازان کمک حرکت coronavirus بیماران در روز یکشنبه به موقت بیمارستان صحرایی راه اندازی در مادرید کنفرانس مرکز است که به توان با نصب 5,500 تخت بیمارستان است که آن را به بزرگترین امکانات از جمله در اروپا است.

اسپانیا در 14 مارس صادر شده مستند سفارشات برای آن حدود 46 میلیون نفر از ساکنان که تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای کار ضروری, مواد غذایی, خرید, دلایل پزشکی و یا برای پیاده روی سگ.

سانچز انتظار می رود که به درخواست مجلس برای گسترش اولیه 15 روز وضعیت اضطراری برای دو هفته دیگر.

در یک سخنرانی شب گذشته آقای سانچز گفت: اسپانیا یکی از کشورهایی که بیشترین تاثیر را در اروپا همه گیر و تأکید کرد که این ویروس دارای چندین ویژگی های مختلف از کسانی که از شایع آنفولانزا و که آن را بسیار سریع تر و کشنده تر است.

هتل ها در سراسر اسپانیا در حال ارائه به عنوان بيمارستان و در مادرید منطقه بدترین ضربه توسط coronavirus مادرید معروف کنفرانس و نمایشگاه مرکز آغاز شده است و برای دریافت آن بیماران.

سالن تبدیل شده اند فقط در 18 ساعت در مقایسه با 18 روز برای یک رویداد بزرگ و ارائه خواهد شد 5,500 تخت و همچنین به عنوان یک واحد مراقبت های ویژه.

This morning, the Prime Minister confirmed that the State of Emergency imposed on March 14 will be extended for another 15 days

صبح امروز نخست وزیر تایید کرد که وضعیت اضطراری اعمال شده در مارس 14 تمدید خواهد شد برای 15 روز دیگر

Paramedics work at the temporary hospital set up at a pavilion in Ifema convention and exhibition center in Madrid, Spain, late March 21

امدادگران در کار موقت بیمارستان راه اندازی در یک غرفه در Ifema کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در مادرید اسپانیا در اواخر مارس 21

‘هدف اصلی از این جدید بهداشت ارائه خواهد شد به ارائه پاسخ مناسب به نیاز به بستری شدن در بیمارستان و ICU مراقبت است که رخ می دهد با توجه به دوباره بجای اول برگشتن از موارد جدیدی که در حال پیش بینی شده برای این منطقه در روزهای آینده گفت: شورای مادرید در بیانیه ای.

این Ayre گراند هتل روده بزرگ در مادرید شده است برای اولین بار شروع به دریافت بیمارانی که علائم اما که وضعیت پزشکی نیاز دارد را دنبال کنید تا بدون نیاز به بستری در بیمارستان و هم در شروع بیماری و در مرحله نهایی است.

زنجیر با حضور در مادرید ساخته شده 60,000 فضاهای موجود به مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de