زن پیشرو COVID-19 واکسن محاکمه است و نه “خود را به طور متوسط جیب-محافظ دانشمند’

روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به موسسات ملی بهداشت برای به روز رسانی در پیشرفت به سوی یک واکسن برای COVID-19 بسیاری از کسانی که نشسته در پشت مهر ریاست جمهوری با او که به خوبی شناخته شده در جهان علم پزشکی و شرکت ملی کنترل اضطراب: واکسن و متخصصان بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci دکتر جان Mascola دکتر بارنی گراهام و مرد که منجر به ژنوم انسان پروژه NIH مدیر دکتر فرانسیس کالینز. نشستن در کنار گراهام بود NIH محقق Kizzmekia کوربت.

در سال 2003 Fauci گفت: در این رویداد NIH دانشمندان موفق به شناسایی سارس و دریافت یک واکسن به مرحله یک کارآزمایی های بالینی در 20 ماه. در حال حاضر یک تیم از دانشمندان به رهبری کوربت, 34, بود, آماده به حرکت به اولین مرحله محاکمه برای یک رمان coronavirus واکسن این زمان در طول حدود دو ماه.

که در مارس 3. فقط 122 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus در ایالات متحده است. خبرنگاران مستقر در اطراف لبه از اتاق خواسته رئیس جمهور در مورد ویروس های مربوط به ممنوعیت سفر و فوق العاده خود را روز شنبه پیش بینی. هیچ یک از خواسته کوربت — کسی Collins تا به حال فقط به عنوان یک “زیبا و جوان و با استعداد دانشمند در میان ما” تنها زن و فرد در جدول — یک چیز واحد است.

هنوز 13 روز بعد کوربت تیم آغاز شد اولین مرحله آزمایش های بالینی از یک COVID-19 واکسن اولین از نوع خود در جهان و سریعترین پیشرفت تا کنون نسبت به واکسیناسیون برای یک رمان پاتوژن. حداقل 40 گروه مجزا از محققان در چین و آلمان و ایالات متحده و کشورهای دیگر به زودی به دنبال. اما اگر کوربت تیم موفق است — به معنی فاز یک و دو و سه بالینی اثبات این تیم کار تولید ایمن کار واکسن — چیزی برای جلوگیری از عفونت با رمان coronavirus می تواند آماده برای استفاده در مطب در اوایل تا اواسط 2021. COVID-19 خواهد تبدیل به یک قابل پیشگیری به جای بیماری بالقوه کشنده.

“وجود دارد و در حال حاضر یک مقدار عادلانه از فشار” کوربت گفت. “بسیاری از مردم در حال بانکی در آمریکا و یا احساس می کنید که ما یک محصول است که می تواند حداقل بخشی از پاسخ این جهان نیاز دارد. و خوب whew فقط گفت که با صدای بلند آسان نیست.”

‘به طور متوسط شما نمی جیب-محافظ دانشمند’

وجود دارد دیگر اظهارات که کوربت بیان با سهولت ، نگاهی به عنوان مثال هنگامی که گراهام ملاقات او 12 سال پیش و از او خواست پس از آن در مقطع کارشناسی تابستان انجام کار در NIH را واکسن مرکز تحقیقات آنچه او در نهایت می خواستم برای انجام زندگی خود را با.

“او گفت:,” من می خواهم کار خود را'” گراهام به یاد می آورد. “از همان ابتدا او واقعا بسیار جسورانه در آرمان. و من اگر درست به خاطر دارم من فقط خوشحالم که شنیدن کمک به آینده بود.”

کوربت روشن بود که مسیر شامل گرفتن یک مدرک دکترا و ایده آل کار در سریع واکسن توسعه آریا به گراهام گوش. سریع توسعه واکسن به خصوص برای رمان پاتوژن با پتانسیل ایجاد بیماری همه گیر را سود شرکت تقریبا همیشه نیاز به تمرکز منحصر به فرد و دانشمندان حاضر به فدا کردن.

تصویر: رئیس جمهور ایالات متحده تهمت شرکت در جلسه توجیهی در موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات در Bethesda, Maryland (لی میلیس / فردا نیوز)

کوربت گیر به طرح: رشته زیست شناسی و جامعه شناسی در دانشگاه مریلند بالتیمور کانتی و تقسیم وقت خود را بین آزمایشگاه و زمینه کار بر سلامت در جوامع مختلف. کوربت به دست آورده دکترای خود را از کارولینای شمالی چپل هیل در سال 2014.

در حال حاضر او یک همکار در گراهام مرکز پیشرو coronavirus واکسن تیم توسعه.

“او به طور متوسط شما نمی جیب-محافظ دانشمند گفت:” اندرو Ward, یک استاد در موسسه تحقیقات یک پژوهش مستقل و فارغ التحصیل موسسه آموزش. بخش که متخصص در ساختار مبتنی بر واکسن طراحی و اتمی-سطح مدل سازی بخشی از کوربت تیم.

“وجود دارد, فشار, فشار ثابت در یک وضعیت مانند این که در آن سرعت که در آن ما رفته به کارآزمایی های بالینی است که تقریبا بی سابقه” بخش گفت.” و من فکر می کنم در بسیاری از واقع گرایی در تیم این است که یک شات شاید حتی بهترین های ما به ضرب گلوله اما یک شات خوب با توجه به نیاز به فشار دادن. و Kizzy برای من واقعا تجسم آن است. او را با قرار دادن در طولانی ساعت انجام بحرانی بالقوه جهان-تغییر در آنچه که به طور طبیعی بسیار بالا-فشار وقت در زندگی حرفه ای خود را در این فوق العاده متمرکز در راه است.”

رالف Baric استاد در بخش اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل تماس کوربت “واقعا کاملا برجسته زحمتکش دانشمند.”

سلامت

“سرنوشت او را در یک موقعیت برای ایجاد یک تفاوت بزرگ در سلامت انسان و آن ساخته شده است یک انتخاب خوب” گفت: Baric که صرف 35 سال مطالعه coronaviruses و ارزیابی کوربت دکترا پژوهش در تب دانگ. او بخشی از کوربت واکسن تیم توسعه انجام بحرانی آزمایش.

“کوربت کشیده به نظر می رسید به دانگ پژوهش به دو دلیل: از درد و رنج این بیماری علل و پیچیدگی ساخت واکسن توسعه به چالش کشیدن” Baric گفت. “نگاهی به گذشته آن را جامد آماده سازی برای COVID-19.”

کوربت تبدیل توجه خود را به coronaviruses زمانی که او پیوست NIH را واکسن مرکز تحقیقات به عنوان یک همکار فوق دکترا در سال 2014.

“سارس و MERS دو coronaviruses در حال حاضر باعث شیوع گسترده” او گفت:. “و این به چالش کشیدن سوالات باقی مانده همراه با این واقعیت است که آن را روشن بود که آن را دوباره اتفاق می افتد. آن بلندی وجود دارد و تنها یک ماده از زمان است.”

کار برای گراهام کوربت بود به اکتشاف coronaviruses زمانی که COVID-19 پدید آمده در سال 2019.

کوربت و اعضای تیم او تا به حال شناسایی خاص “سنبله پروتئین” در coronaviruses مانند COVID-19 است که چوب را از این ویروس در سطح. پنجه مانند شکل نفوذ سالم سلول های انسان آلوده کردن آنها. ساختمان در دهه پژوهش توسط بسیاری از دانشمندان بالقوه NIH واکسن با استفاده از یک کد ژنتیکی توالی شناخته شده به عنوان messenger RNA یا mRNA به موقع سیستم ایمنی بدن را به واکنش نشان می دهند هنگامی که سنبله پروتئین است که شناسایی و مسدود کردن عفونت روند.

در مارس 3, که علم است که کوربت توضیح داد که به ناروا خود را در طول NIH تور.

Faucci کوربت و گراهام ملبس به کت آزمایشگاه منتقل شد و رئیس جمهور از طریق یک وارن کار آزمایشگاه با whirring ماشین آلات پردازش داده ها نمایش و یا تجزیه و تحلیل مدل های 3D از ویروس و فریزر با ظرفیت ذخیره نمونه در -80 درجه است.

کوربت کاهش یافته است به نظر رئيس جمهور در رابطه با علم است. اما آن روز در NIH او گفت: تهمت گوش و خواسته های هوشمند سوالات.

سه روز بعد تهمت امضا لایحه اجازه یک $8.3 میلیارد اضطراری coronavirus پاسخ که شامل حداقل 3 میلیارد دلار برای آزمایش واکسن و درمان توسعه است.

از محبت عیسی به ساخت جوک

همراه با همه علمی که ارادت کوربت باقی می ماند متصل به دیگر بخش های زندگی قادر به صحبت کردن در مورد علم در هر نقطه از “تله خانه به کاخ سفید,” او گفت: در مصاحبه ای با مجله شرکت. این یکی از بسیاری از وبلاگ ها و پادکست ها سیستم عامل رسانه های اجتماعی و انواع رسانه های خبری با سیاه تا حد زیادی از مخاطبان است که باید در زمان اختصاص داده شده به کوربت علمی کار و پس زمینه.

در روز قبل از سخت اجتماعی فاصله اقدامات کوربت به او گفت پیروان توییتر او یک “اورژانس بافت” و ابرو او مجسمه. او پس از شوخی در مورد نیاز به قرار دادن بر روی پیراهن رئال به هاپ در یک کار تصویری کنفرانس تماس بگیرید.

کوربت یک دانشمند که عاشق عیسی متنفر مزدور عملیات دروغ ادعا دارند تولید coronavirus سپر از خانواده ادویه جات ترشی جات و نگرانی در مورد چگونه به طور جدی از مردم — به خصوص در کلیساها در عید پاک — اجتماعی را فاصله توصیه.

در یک لحظه نادر از سبک سری از آزمایش های بالینی از تیم او ممکن است واکسن آغاز شد کوربت شوخی که رپرهای Young Jeezy و DaBaby خواسته می شود برای انجام باید او تا کنون برنده جایزه نوبل شد.

“او را درخشان و انجام این کار پیچیده و در عین حال به نحوی است همچنین این فرد که موفق به یاد داشته باشید همه تولد” گفت: بخش. “او واقعا بزرگ در گرد هم آوردن گروه از افراد با مهارت های مختلف و درک ارزش و سهم هر یک از آنها را در راه است که واقعا حداکثر علمی تاثیر است.”

‘انتقادی فکر می کردم فقط من چگونه رول’

کوربت متولد مانع Mills, کارولینای شمالی, شهر کمتر از 4000 نفر در حدود 30 دقیقه در جنوب ویرجینیا مرز. هر کس فکر می کند کودک خود را خاص است به خصوص خود را برای اولین بار نوزاد گفت: Rhonda بروکس

“Avanade inc. همیشه مانند یک کارآگاه گفت:” بروکس. “شیرین من کمی لجوج کارآگاه.”

بروکس همچنین به یاد می آورد زمانی که کوربت کلاس سوم معلم سیاه زن گفت که او و شوهرش کوربت ناپدری که آنها باید همه چیز ممکن است برای اطمینان از دختر خود قرار داده بود در بیشتر خواستار تحصیلی آهنگ چیزی منطقه به ندرت در نظر گرفته شده برای کودکان است. آنها باید فشار معلم گفت.

در نهایت خانواده نقل مکان کرد و 20 دقیقه جنوبی به, Hillsborough, که در آن بروکس خود را مطرح ریاضی ویز دختر فقط شش دیگر تولد و پرورش کودکان و نوجوانان.

هنگامی که آن زمان برای کالج کوربت متعدد ارائه می دهد از جمله از یکی از شناخته شده به عنوان یک جنوبی پارتی مدرسه و یکی از دانشگاه Maryland Baltimore County, که در آن او پذیرفته شد به Meyerhoff دانشمندان برنامه و ارائه یک بورس تحصیلی کامل.

“این بود که آیا من برای تفریح کنم یا رفتن برای پول ؟” او گفت:. “من انتخاب Myerhoff به خاطر پول این شبکه و برنامه است. انتقادی فکر می کردم فقط من چگونه رول.”

از نظر coronavirus به تنهایی Myerhoff دانشمندان نیز این برنامه که تولید Olubukula Ablona یک دانشمند در حال حاضر در حال آماده شدن برای تحصیلات تکمیلی کار تحت کوربت در NIH را واکسن مرکز تحقیقات; Jerome, Adams, جراح کل ایالات متحده و بخشی از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار; و Darian, پول نقد, یک, دانشمند ارشد در مدرن, یک شرکت زیست فناوری و بخشی از گروه علمی کار با کوربت. هر سه سیاه و سفید هستند.

“که نیست و نمی تواند یک تصادف” گفت: Keith هارمون که امروز مدیر Meyerhoff دانشمندان و به عنوان یکی از کوربت مشاوران در کالج. این برنامه کمک کرده است به مدرسه عمدتا سفید موسسه تولید این کشور بیشترین تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار که درآمد پزشکی و دکترای درجه است.

سلامت

“زمانی که من فکر می کنم در مورد Kizzy من در همه جای تعجب نیست او یکی از دانشمندان بر روی لبه یک واکسن” هارمون گفت. “نه یک بیت. آنچه من به یاد دارم این است که وجود چنین توانایی دست نخورده به رسمیت شناخته نشده و سازمان ملل متحد و پرورش در میان دانش آموزان تمام دانش آموزان ما به خصوص در میان ما کمتر دانش آموزان اقلیت. و اگر قبول کنیم که به صورت عادی شما واقعا باید تعجب می کنم که چه چالش های جدی ما را ترک حل نشده.”

طولانی کاری و راهبردهای مقابله با استرس

این کار به خودی خود هیجان انگیز و سخت است. در حال حاضر آن را نیز خواسته هفت روز هفته و سه تا چهار ساعت خواب در هر شب. داده ها به طور مداوم از ورود در تمام ساعات. تصمیم گیری نیاز به ساخته شده است. وجود دارد بنابراین بسیاری از تماس ها ، ایمیل ها و درخواست برای داده ها برای نمونه برای آزمایش است که اندازه گیری که چگونه به خوبی این ویروس مسدود شده است که کوربت جوک او نیاز به کسی که فقط به عنوان خوانده شده ایمیل خود را.

در عین حال او مدیریت آن را همه در حالی که همچنین تلاش برای هضم طرف helpings از بی احترامی است.

در جلسات ایمیل و یا کنفرانس تلفنی حداقل چند بار در هر روز کوربت گفت: برخی از دانشمندان در سراسر جهان آشکار چک دو کار خود و یا ایده های با گراهام و یا سوالات مستقیم به او — با وجود گراهام ساخت آن را به طور مداوم روشن است که کوربت علمی سرب و نهایی ، کوربت گفت: آنها تشکر می گریم هنگامی که او پاسخ پرسش های خود را و یا فراهم می کند داده های نمونه برداری و آزمون.

در توییتر کسی به تازگی پیشنهاد او باید “بازگشت به مک دونالد که در آن او تعلق دارد.”

کوربت چند راهبردهای مقابله با استرس. او رئیس بزرگ معتقد است که در او به طوری که او نه ترس به سوال بپرسید و به دنبال جهت و یا سعی کنید روش های جدید. او را طوری سازماندهی شده است که او به عنوان شناخته شده “گسترده ملکه” که توطئه همه چیز را از کارآزمایی های بالینی برای بهترین دوستان خود’ تولد کودکان.

او تلاش می کند به شرکت به طور کامل با این موضوع قبل از او. کوربت باعث می شود زمان برای بررسی در با سه برادرزاده و خواهرزاده تقریبا هر روز. او خم در خانواده و دوستان به خصوص دو مادربزرگ برای آنها “عیسی مانند یک bff,” او گفت:. و او عصاره اعتماد به نفس علمی و اجتماعی اطلاعات از انجام کار.

“در برخی از نقطه شما باید تصمیم بگیرید که چقدر به مراقبت از” کوربت گفت. “شما را در درک که کار خود را توانا به طوری که آن را می توانید زبان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>