آتش سوزی در عکس

آتش سوزی ها روز پنجشنبه به گسترش انفجاری خود در امتداد ساحل غربی ادامه دادند و تمام محله ها را سوزاند و تخلیه های دسته جمعی را در سراسر کالیفرنیا، اورگن و ایالت واشینگتن مجبور کرد چرا که فصل آتش سوزی رکوردشکنی ادامه داشت.

روز پنجشنبه آتش نشانان به تلاش های خود برای مهار آتش سوزی که خسارات گسترده ای به بار آورد و دست کم هفت نفر را کشته بود، ادامه دادند. در کالیفرنیا صدها آتش سوزی در سراسر ایالت از جمله در جنگل ملی مندوچینو در کالیفرنیای شمالی و فرزنو در بخش مرکزی ایالت و همچنین مناطقی در نزدیکی لس آنجلس و در سیلیکون ولی شعله ور شد. به دلیل تعداد فوق العاده آتش سوزی ها، نیروهای کالیفرنیا کشیده شده اند و مانع از آن شده اند که آتش نشانان را به اورگن بفرستند، جایی که آتش سوزی های متعدد از جمله آتش سوزی آلمدا آسیب های گسترده ای به بار آورد.

مقامات گفتند صدها خانه توسط شعله های آتش و تصاویر هوایی شهرهایی مانند استعداد و مدفورد، اور مصرف شده است، خیابان هایی را نشان می داد که با خانه هایی اندود شده بودند که سوخته بودند، اگر نابود نشوند.

مقامات با آتش سوزی روبرو هستند که رکورد ۲٫۵ میلیون جریب در کالیفرنیا و صدها هزار جریب دیگر را در ایالت اورگن و واشینگتن سوزانده است، از نظر استارک درخواست کمک فدرال و همکاری مردم را کردند. دولت کیت براون از اورگن روز چهارشنبه درخواست اعلامیه اضطراری فدرال کرد، و نسبت به آسیب های احتمالی که خدمه اضطراری انتظار می رود در آوار پیدا کنند هشدار داد.

آتش نشان کال آتش در تلاش برای مدیریت سوختگی در آتش خرس، بخشی از فروغ مجتمع شمالی در نزدیکی Oroville، کالیفرنیا.

اعتبار… مكس ويتتاکر براي نيويورک تايمز

آتش نشانان لبه آتش خرس را بالا می کردند.

اعتبار… مكس ويتتاکر براي نيويورک تايمز

آتش نشانان سپاه حفاظت غیرنظامی در حالی تماشا می کردند که منطقه را در نزدیکی یک خط آتش نشانی در آتش خرس سوزاندند.

اعتبار… مكس ويتتاکر براي نيويورک تايمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>