رای گیری به پایان رسیده است. اجازه دهید در این مسابقه آغاز خواهد شد.

واشنگتن — هنگامی که کتاب های تاریخ نوشته شده است در مورد این روز آنها مطمئنا رکورد آن را به عنوان نقطه اوج به یاد ماندنی سه سال جنگ سیاسی است که آزمایش دموکراسی آمریکایی و تحویل پیروزی به یک خشم و enraging رئیس جمهور بر بی امان دشمنان. اما آنها نمی خواهد آن را ضبط و به عنوان پایان مبارزه است.

رئیس جمهور تهمت را تبرئه روز چهارشنبه پس از آتشین سه هفته سنا استیضاح دادگاه ارائه او یک لحظه از پیروزی یک حس اعتبار یک شات از حرکت — هر چیزی اما این قطعیت است که او ممکن است بخواهید. رئیس جمهور قول داد که برای پایان دادن به جنگ های بی پایان در خارج از کشور باقی مانده است در مرکز یک جنگ بی پایان در خانه که در حال حاضر حرکت به مبارزات انتخاباتی و حل شود تا نوامبر در اولین.

به جای رسیدن به اتصال زخم به عنوان رئیس جمهور بیل کلینتون را پس از خود به سنا اعلام جرم دادگاه در سال 1999 آقای ترامپ روشن ساخته دقیقه پس از تماس رول که او برنامه ریزی شده به رفتن در این حمله. او تصمیم به صبر کنید تا روز شنبه به یک مکان عمومی ظاهر در مشاوره از مشاوران نگران پیچیده زندگی از جمهوری خواهان که بازیگران سختی رای برای او خوراک توییتر و کارکنان اظهارات سخره مخالفان خود و افتخار “کشور پیروزی در استیضاح جعل!”

و نه بود و از طرف دیگر آماده تسلیم شدن.

تخلیه توسط نزدیک به حزب, خط, رای آمریکا در زمان قلب در برنده شدن بیش از یک جمهوری خواه سناتور میت رامنی از یوتا و به سرعت نشان داد که آنها همچنان تحقیقات خود را به رئیس جمهور. نماینده Jerrold Nadler نیویورک, رئیس کمیته قضایی مجلس گفت: “در حال حاضر “به احتمال زیاد” به حکم John R. بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی که ارائه شهادت در سنا رد شد با اکثریت جمهوریخواه.

Video player loading
طی بیانیه ای خطاب به همکاران خود سناتور میت رامنی گفت که رای به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت و سوء استفاده از قدرت و تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه برای شکستن صفوف حزب.اعتباریاعتباری…Al Drago برای نیویورک تایمز

چشم انداز ادامه درگیری بیش از رئيس جمهور در تلاش برای اجبار اوکراین را به کمک به او را در برابر رقبای داخلی خواهد شد احتمالا به شکل بحث ملی است که در حال آمدن است به تمرکز به عنوان دموکرات ها آغاز رای گیری برای تصمیم گیری خواهد شد که چالش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی این سقوط.

“این همه پرسی که آیا ما باقی می ماند در قانون اساسی جمهوری” نماینده تام نگه داشته دموکرات از نیوجرسی در مصاحبه ای گفت:. “ما به راحتی می توانید زنده ماندن چهار سال از این,” او اضافه شده اما “این بسیار متفاوت چشم انداز اگر او دوباره انتخاب شد بعد از این. آن را روشن آنچه در خطر است در انتخابات است.”

سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی یکی از آقای تهمت قویترین متحدان جمهوری خواه توافق کردند که به جای اینکه حل و فصل توسط رای در چهارشنبه نبرد در حال حاضر نقل مکان کرد و به مبارزات انتخاباتی. “تنها راه این است که برای پایان دادن به همیشه است برای رئیس جمهور به انتخاب مجدد” آقای گراهام گفت: در طبقه “و او خواهد شد.”

برای رئیس جمهور که ممکن است کاملا خوب است. خود توصیف counterpuncher به نظر می رسد مشتاق به تعقیب پرونده او در برابر دادستان. حتی قبل از سنا رای او در توئیتر خود نوشت یا ترجمه یک مجموعه از پیام های حمله به سخنران نانسی پلوسی به صورت پاره تا کپی خود را از دولت از آدرس اتحادیه (بدون ذکر است که او در حال حاضر به لرزش دست). پس از صدور حکم او به سرعت خود را تبدیل آتش به آقای رامنی ارسال یک حمله ویدیو مسخره کردند.

“رای امروز باز خواهد شد floodgate برای مغلوب ساختن پیشی جستن به کسانی که پس از ستم کرده اند او را در این روند گفت:” جک o’donnell جمهور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا هتل و کازینو در شهر آتلانتیک, N. J., که شکسته است با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “به اصطلاح نفرت لیست که او را حمل به اطراف گسترش خواهد یافت و تلاش برای صدمه زدن به کسانی که در لیست آغاز خواهد شد. او را هیچ ترس نیست که او تا به حال مقدار زمانی که پس از رفتن دشمنان خود را.”

مصالحه و اذعان اشتباهات در خود طبیعت است. Gwenda بلر یک شرح حال از تهمت و خانواده با اشاره به رئیس جمهور مربی روی Cohn. “هرگز می گویند شما در حال اشتباه همیشه ادعای پیروزی در مردم صورت تکرار; اگر آنها شما را متهم به چیزی پرتاب آن را در پشت آنها دو برابر کردن سه گانه پایین,” او گفت:. “او را گرفته روی کوهن را سرود تام و کامل جنگ طلبی و تجاوز نیست فقط به سطح بعدی اما سطوح مختلفی گذشته است.”

در حالی که سناتور سوزان کالینز جمهوری خواه از ایالت مین در این هفته گفت که او بر این باور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آموخته شده از تجارب که باعث شده بود را استیضاح و مجددا اقدامات خود را در دفتر و بر این اساس برخی از کسانی که مطالعه کرده اند او گفت که نمی خواهد در همراهی با رئیس جمهور تاریخ است.

“من شک او خواهد بود chastened با استیضاح یا محاکمه” گفت: شرلی آنه Warshaw ریاست جمهوری محقق در Gettysburg. “در واقع او احتمالا احساس می کنید بر خلاف سوزان کالینز نشان می دهد که او فصل باز در حال حاضر به انجام هر کاری که او می خواهد چرا که هیچ کس را مهار او برای بعد از هشت ماه.”

در قاطعانه برنده تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد و فرمان خود را از حزب جمهوری خواه است که می شده اند و تقریبا غیر قابل تصور زمانی که او سر کار آمد. در حالی که آقای رامنی تولید توجه زیادی برای رای خود را به محکوم کردن این واقعیت است که او تنها جمهوری خواه برای شکستن با آقای ترامپ قدرتمند بود تاکید رئیس جمهور موفقیت در ایجاد وفاداری به برند در حزب.

نه حمایت و نه حتی یک اینچ و او مجبور جمهوری خواهان برای انتخاب بین او و منتقدان خود را, و آنها تقریبا بطور جهانی را برگزيد.

از آقای تهمت نقطه نظر دادگاه بود به سادگی آخرین فصل در مبارزه با دشمنان خود را به لغو انتخابات خود را آغاز شده است که قبل از او حتی در زمان ، او می بیند بسیاری از تحولات سه سال گذشته از طریق این لنز. این مشاور ویژه رسیدگی به انتخابات روسیه دخالت های مختلف کنگره سوالات خواسته های خود را برای اظهارنامه مالیاتی دادستان از بسیاری از دستیاران سابق خود و همکاران و همه جا با هم در آنچه به نظر او یک scorched-earth تلاش برای پیدا کردن چیزی به او را پایین.

اما برخی از متحدان خود گفت: رئیس جمهور می داند که جنگ تنها بخشی از محاسبه بیش از اینکه او را برنده دور دوم همین دلیل است که او ساخته شده هیچ اشاره ای استیضاح در طول دولت از آدرس اتحادیه این هفته حتی اگر آن را تقریبا به طور قطع جذب او برای بسیاری از دیگر 22 ساعت و نیم آن روز. به جای او متمرکز سخنرانی در ترویج اقتصادی خود رکورد خود را در هزینه های نظامی خود را سرکوب مهاجرت و انتصاب قضات محافظه کار.

“برخی از آنچه رئیس جمهور می کند این است که تئاتر که او بیرون” گفت: Christopher گلچهره مدیر اجرایی نیوز مکس رسانه و اچ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما او می داند که رای دهندگان را واقعا قضاوت او را در نتایج جستجو و همین است که او را بیشتر پایین خط متمرکز از مردم فکر می کنم.”

برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مخالفان خود که خط پایین این است که در آینده به شکل دیگری بالا یا پایین رای در 272 روز. که در آن نقطه آن را روشن خواهد شد که آیا آن را ارائه پایان در کتاب تاریخ و یا فقط یک صفحه دیگر به نوبه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>