‘ویروس نمی مراقبت در مورد بهانه’: ما چهره وحشتناک پاییز به عنوان Covid-19 موج

در اوایل ماه ژوئن ایالات متحده از خواب بیدار شد از یک ماه-طولانی کابوس.

Coronavirus تا به حال بار شمال شرق با شهر نیویورک به تنهایی ضبط بیش از 20 ، 000 مرگ و میر بدن تا ستون در یخچال کامیون. هزاران نفر پناه در خانه. برنج و آرد و کاغذ توالت زد. میلیون ها شغل ناپدید شد.

اما پس از آن ملی منحنی ناقص فرمانداران اعلام موفقیت و مراجعان بازگشت به رستوران ها و سواحل است. “ما در حال برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن” معاون رئیس جمهور مایک پنس نوشت: در 16 ژوئن op-ed با عنوان “وجود ندارد coronavirus ‘موج دوم’.”

به جز در حقیقت کابوس نمی شد بیش از این کشور بود بیدار و موج جدیدی از موارد جمع آوری با وحشتناک زور.

به عنوان پنس بود نوشتن این ویروس گسترش در سراسر آمریکای جنوبی و, داخلی, پیدا کردن هزاران نفر از دست نخورده جوامع و آلوده کردن میلیون ها جدید بدن. به جز برای بی مهابا رها در نیویورک موارد منحنی بود و تخت نیست در همه. آن صعودی در خط با اپیدمیولوژیک پیش بینی.

در حال حاضر چهار ماه به همه گیر با آزمون نتایج با تاخیر تماس, ردیابی کمیاب تجهیزات حفاظتی رو به کاهش و اتاق های اورژانس یک بار دوباره پر کردن ایالات متحده می یابد خود را در یک مبارزه برای زندگی خود را: غرق با تعصب, عدم اعتماد از علم را فرا گرفته در ماسک جنگ و رهبری یک رئیس جمهور که بی کفایتی است که رقابت تنها با بی تفاوتی خود را به آمریکایی ها رنج می برند.

با فصل آنفولانزا در افق و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواستار آن است که میلیون ها نفر از دانش آموزان به مدرسه بازگشت در پاییز — نه به ذکر است انتخابات ریاست جمهوری به سرعت نزدیک – این کشور به نظر می رسد در معرض خطر بودن از هم جدا.

“من احساس می کنم آن را بیش از همه دوباره گفت:” ویلیام Hanage استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هفتم چان دانشکده بهداشت عمومی. “هیچ راهی وجود دارد که در آن تعداد زیادی از موارد بیماری و در واقع تعداد زیادی از مرگ و میر در حال رفتن به اجتناب شود.”

مشکل جنوبی ایالات متحده آمریکا است ساده. موارد جدید در سراسر کشور هستند تا قابل توجه 50% بیش از گذشته دو هفته و روزانه مرگ و میر است تا 42 درصد بیش از مدت مشابه. موارد در حال افزایش در 40 از 50 ایالت واشینگتن دی سی و پورتوریکو. هفته گذشته در امریکا ثبت بیش از 75 ، 000 مورد جدید روزانه – پنج برابر نرخ تمام اروپا است.

“ما متاسفانه شاهد بالاتر روزانه مورد اعداد از ما تا کنون دیده می شود حتی بیش از پیش lockdown بار گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “تعداد موارد جدید است که رخ می دهد هر روز در ما بیشتر از ما تا به حال تجربه کرده است. پس این واضح است که بسیار نگران کننده جهت است که ما در حال رهبری است.”

Donald Trump speaks to the media before boarding Marine One on 10 July to head to coronavirus-stricken Florida as he ramps up public appearances ahead of the election.

شهردار هوستون, تگزاس, پیشنهاد یک “دو هفته خاموش” هفته گذشته پس از موارد در دولت صعود توسط ده ها هزار نفر. فرماندار کالیفرنیا reclosed رستوران ها و کلیساها و بارها در حالی که فرمانداران از, لوئیزیانا, آلاباما و مونتانا ساخته شده ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی اجباری است.

“امروز من صدایی زنگ” فرماندار کیت براون گفت. “ما در معرض خطر ابتلا به Covid-19 گرفتن خارج از کنترل در اورگان است.”

به عنوان مبرم به موقعیت فعلی به نظر می رسد در ماه های آینده نگاه کنید و حتی بدتر. این کشور پیش بینی صد هزار نفر از بستری شدن در بیمارستان, اگر سالانه به طور متوسط نگه دارید در آینده فصل آنفولانزا. کسانی که بستری شدن در بیمارستان را بیشتر فشار ظرفیت نامعقول درمانگاه.

اما یک شیوع آنفولانزای همچنین می تواند مانع این کشور را برای مقابله با کروناویروس در راه های دیگر. چرا که این دو ویروس مشابه علائم تب و لرز و اسهال و خستگی – اشتباه در تشخیص می تواند تاخیر مراقبت برای برخی از بیماران تا زمانی که آن را خیلی دیر و شیوع بیماری های سخت تر برای گرفتن یکی از این کشور مقامات بهداشت هشدار داده است.

“من نگران هستم” دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل بیماری ها (CDC) گفت: در هفته گذشته. “من فکر می کنم پاییز و زمستان سال 2020 و 2021 احتمالا رفتن به یکی از سخت ترین زمان است که ما تجربه کرده اند در آمریکایی بهداشت عمومی به دلیل … همکاری وقوع Covid و آنفلوانزا است.”

عوامل دیگر را در بازی. یک بی مهابا بازگشایی مدارس در پاییز به عنوان درخواست تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, بدون اقدامات ایمنی توصیه شده توسط CDC می تواند ایجاد جدید superspreader حوادث با عواقب ناشناخته برای کودکان.

“انتظار داریم که به پرتاب سوخت در آتش” گفت: Hanage از پتو مدرسه reopenings. “پس از آن رفتن به بد بیش از ماه آینده و یا تا. شما تقریبا می توانید انتظار آن را به بدتر شدن در پاییز.”

لیست از شرایط تشدید می رود و در. فدرال کمک های بیکاری برنامه ای است که به هر یک مدعی اضافی 600 $در ماه است به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. جدید کروناویروس بسته امداد برگزار می شود تا در کنگره توسط جمهوری خواهان’ اتهامات که کشورهای در حال هدر رفتن پول خود اصرار که هر قانون جدید شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار است که بازگشایی در طول بیماری همه گیر.

Customers shop for fruit at a street vendor in Corona neighborhood in the Queens borough of New York, U.S., on Saturday, June 27, 2020.

کابل پخش و رسانه های اجتماعی پر شده اند در ضمن با کلیپ های ویدیوئی خشمگین درگیری در پیاده رو در فروشگاه ها و خیابان ها بیش پوشیدن ماسک صورت. در میشیگان یک کلانتر معاون شات مرده مردی که با چاقو به مرد دیگری برای به چالش کشیدن او را در مورد پوشیدن ماسک در فروشگاه. در گرجستان جمهوریخواه فرماندار شکایت دموکراتیک شهردار آتلانتا برای صدور یک شهر گسترده ماسک قیمومیت.

حزبی تقسیم بر ماسک را به آرامی بسته به شیوع بیماری تشدید. سهم خواهان و گفت آنها با پوشیدن ماسک را هر زمان که آنها خانه را ترک افزایش 10 امتیاز به 45 درصد در دو هفته اول ماه جولای در حالی که 78 درصد از دموکرات ها گزارش انجام این کار با توجه به Axios-نظرسنجی ایپسوس.

یکی دیگر از تقسیم ثابت کرده غم انگیز انعطاف پذیر. به عنوان نقاط منتقل کرده اند جنوبی ویروس همچنان به تحت تاثیر قرار دهد و Latinx جوامع نامتناسب. اعضای این جوامع در حال سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس به عنوان سفید, مردم, با توجه به داده ها از اوایل ماه جولای.

مواج ویروس گمانه زنی ها در برخی از گوشه و کنار که تنها راه برای ایالات متحده است که از طریق نوعی از “گله ایمنی” زمانی به سادگی از دست دادن. اما که به شدت اهمیت جلوه فاجعه بشری چنین سناریویی را شامل اپیدیولوژی می گویند, در قالب ده ها میلیون مورد جدید و ناشناخته هزاران نفر از مرگ و میر.

“من فکر می کنم که هر سرولوژی مطالعه که انجام شده است به تاریخ نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نشده است در معرض این ویروس” Nuzzo گفت. “بنابراین ما هنوز هم بسیار در مراحل اولیه.

“که خوب است که در واقع واقعا خبر خوبی است. من نمی خواهم به تلاش برای گله ایمنی زیرا این بدان معناست که اکثریت قریب به اتفاق ما را مریض و این معنی خواهد بود که بسیاری از مرگ و میر بیشتر. نکته این است که به سرعت گسترش به عنوان آنجا که ممکن است محافظت از خودمان را به عنوان آنجا که ممکن است تا زمانی که ما ابزارهای دیگر.”

اما توانایی ما را که گام اساسی – به سرعت گسترش به عنوان ده ها تن از کشورهای دیگر انجام داده اند که خطر ناک نیست. پس از یک سال و نیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که از هیچ تلاشی برای ایجاد یک ملی, پروتکل, برای, تست, تماس, ردیابی و پشتیبانی انزوا – همان ثابت سه جانبه استراتژی است که توسط کشورهای دیگر کنترل شیوع بیماری خود را.

منتقدان می گویند که به جای تهمت است dithered و محروم به عنوان ملی کشته شدگان صعود به تقریبا 140,000. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که به امید سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر لعنتی از رئیس جمهور به دلیل امتناع تا زمانی که به تازگی به پوشیدن ماسک ،

“او تلف چهار ماه است که آمریکایی ها شده اند فداکاری با تحریک بخش و به طور فعال در منع مردم از مصرف یک گام اساسی برای محافظت از هر یک از دیگر” بایدن در بیانیه ای گفت: هفته گذشته.

A healthcare worker talks to a patient in the ER at Oakbend Medical Center in Richmond, Texas, on July 15, 2020. - The latest modeling projects the number of COVID-19 deaths in the US to increase further, even as one research team suggests the near-universal use of masks could save 40,000 lives between now and November

در همین حال کاخ سفید مورد حمله قرار داده Dr Anthony Fauci این کشور قبل از هر چیز متخصص بیماری های عفونی که امتناع به دروغ به مردم است خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن با انتشار یک op-ed امضا شده توسط یکی از رئيس جمهور دستیاران با عنوان “Anthony Fauci شده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” و با انتشار یک فایل مخالفت تحقیقات به واشنگتن پست.

تهمت و ادعا کرد تعداد موارد یک تابع غیر منتظره ای قوی تست هر چند کارشناسان گفت که مثبت نرخ 20 درصد در کشورهای مختلف نشان می دهد که ایالات متحده در حال آزمایش بیش از حد کمی است و در هر مورد بسته شدن یک چشم به مشکل تست کمتر آن را ندارد که برود.

“ما انجام داده ایم 45 میلیون آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته بالشتک این رقم تنها کمی. “اگر ما نیمی که شماره شما می خواهم که نیمی از این موارد احتمالا در اطراف این تعداد است. اگر ما نیمی دیگر از آن, شما می خواهم که نیمی از اعداد است. هر کس خواهد بود گفت: ما در حال انجام به خوبی در موارد.”

چنین اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق نامطلوب مقایسه ما همه گیر پاسخ با کسانی که در کشورهایی مانند ایتالیا که فقط 169 موارد جدید در روز دوشنبه پس از یک وحشتناک بهار و کره جنوبی که نگه داشته است در موارد کم دو رقم از آوریل.

Senate Majority Leader Mitch McConnell walks to his office from the Senate Floor during the COVID-19 coronavirus pandemic at the US Capitol in Washington, DC, USA, 13 May 2020. Republican and Democrat governors have called on Congress to pass legislation that would help states mitigate funding gaps due to the economic impact of the COVID-19 coronavirus pandemic.

اما ایالات متحده می تواند همچنین نگاه کنید به بسیاری از کشورهای آفریقایی برای درس های همه گیر در پاسخ گفت: آماندا مک اجرا می شود که یک اپیدمی جهانی برنامه پیشگیری در حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“ما دیده ایم برخی از موفقیت خوبی در کشورهایی مانند غنا که واقعا متمرکز در تماس با ردیابی و قادر بودن به دنبال superspreading حوادث” گفت: McClelland. “ما دیدن اتیوپی: نگهداری آنها مرزهای خود را باز برای بسیاری دیگر از کشورهای دیگر, اما آنها واقعا تهاجمی تست و بيماريابی فعال به مطمئن شوید که آنها از دست رفته نیست موارد است.

“من فکر می کنم آنچه ما دیده ایم این است که شما فقط نیاز به یک قوی نظام سلامت اما رهبری قوی و حکومت قادر به مدیریت شیوع و ما شاهد کشورهایی که هر سه به خوبی انجام دهد.”

Factory workers are seen at the production unit for the production of personal protective equipment for COVID-19 coronavirus frontline health workers at a factory commissioned by the government, in Accra, on April 17, 2020.

اما در امریکا آزمايشگاه بزرگ است که روند Covid-19 آزمون قادر به نگه دارید تا با تقاضا است. تلاش تشخیص اعلام کرد روز سه شنبه که متوسط آن زمان چرخش برای نتایج آزمون بود حداقل هفت روز برای بسیاری از بیماران است.

“ما می خواهیم بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به می دانم که ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ما کاهش زمان چرخش تا زمانی که موارد Covid-19 ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری” آزمایشگاه گفت.

“شما نمی توانید نامحدود آزمایشگاه ظرفیت و آنچه که ما انجام داده ایم این است که اجازه می دهد تا به حدی موارد به فراتر از ظرفیت و توانایی ما” گفت: McClelland. “ما هرگز قادر به درمان و پیگیری و ردیابی کنترل نشده انتقال است. این شیوع است فقط بیش از حد عفونی.”

کارشناسان بهداشت عمومی تاکید می کند که ایالات متحده را مجبور به قبول آن به عنوان سرنوشت یک آبشار از ده ها میلیون مورد جدید و ده ها هزار نفر از مرگ در ماه های آینده. رهبری متمرکز شده و فرد می تواند حل و فصل و در عین حال کمک به این کشور به دنبال در قدم به قدم از کشورهای دیگر است که باید با موفقیت مواجه جدی شیوع – آورده و آنها را تحت کنترل.

اما روشن است که اکثر آمریکایی ها آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط, صورت خطر بزرگ است. جمهوریخواهان استدلال کرده اند در هفته های اخیر است که در حالی که موارد در ما افزایش یافت, نرخ مرگ و میر در حال بالا رفتن نیست تا به سرعت به این دلیل که موارد جدید به طور نامتناسبی بزرگسالان جوان.

که نادرست است اطمینان, سلامت, کارشناسان می گویند, دلیل مرگ و میر عقب مانده شاخص – موارد لزوما افزایش قبل از مرگ انجام دهید – و از آنجا که شیوع زیادی در میان هر جمعیتی گروه سرعت ویروس توانایی به داخل خانه های پرستاری, مراقبت از امکانات و مکان های دیگر که در آن ساکنان آسیب پذیر هستند.

“اگر ما نمی انجام هر کاری برای جلوگیری از این ویروس آن را می شود بسیار دشوار است برای جلوگیری از وارد شدن به افرادی که می میرند” گفت: Nuzzo.

A United States flag at half-mast is wrapped around a flagpole outside of the Hammonton Center for Rehabilitation and Healthcare one of numerous nursing homes to have staffing shortages during the national outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Hammonton, New Jersey, U.S., May 19, 2020. Picture taken May 19, 2020.

یک سوال وجود دارد که آیا ایالات متحده برای همه آن ثروت و تخصص – و آن خود را به عنوان استثنایی بازیگر در صحنه جهانی – می تواند احضار خواهد به نگه دارید تا در این مبارزه است. مردم خسته از مبارزه با ویروس و مبارزه با یکدیگر.

“من فکر می کنم متاسفانه مردم احساسی خسته از داشتن برای فکر کردن و نگرانی در مورد این ویروس گفت:” Nuzzo. “آنها احساس آنها در حال حاضر قربانی زیادی است. بنابراین نگران نباشید که من چه تمایل وجود دارد از چپ به انجام آنچه در آن طول می کشد؟”

آن است که اگر این کشور است “تاسیسات آب در وسط اقیانوس”, Hanage گفت.

“مردم تمایل دارند که برروی آن بکشید بسیار سریع بین انکار و سرنوشت” او گفت:. “که واقعا مفید نیست. وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که می تواند انجام شود.

“من امیدوارم که این نشانه یک نقطه هنگامی که ایالات متحده در نهایت از خواب بیدار شده و متوجه می شود که این بیماری همه گیر شروع می شود و مصرف آن را به طور جدی.

“مردمی که تمایل به نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در جای دیگر و سپس آنها را به نوعی از جادویی به همین دلیل آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد به آنها.

“مردم در حفظ و ساخت این بهانه و این ویروس نمی مراقبت در مورد عذر و بهانه. این ویروس فقط نگه می دارد. اگر شما آن را فرصت آن را آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de