این ویروس خود را بسته برانکس فروشگاه طلا و جواهر. سپس غارتگران شکست در

این غارتگران حمله با کلاغ میله و پیچ برش.

آنها را شکست باز کردن فروشگاه ها در فوردهام در محله برانکس تا آنها را به دو شیشه درب جانبی توسط سمت. درب به سمت چپ منجر به اطاق نشیمن خال کوبی, یکی به سمت راست به یک ساعت مچی و فروشگاه طلا و جواهر. آنها شکست درب سمت راست دوربین مخفی در اطراف شیشه های تیز دندان سمت چپ در امتداد لبه.

در داخل آنها یک گنج صورت پر از طلا و نقره ساعت و لپ تاپ. آنها چرخش دوباره ارسال شیشه ای پرواز. آنها برداشت چه می تواند آنها را سریع از دست رفته یک زن و شوهر از ساعت در. سپس آنها به بالا و پایین کشیده نمایش الماس گردنبند و گوشواره و دستبند و حلقه.

آنها از بین رفته بودند, در زمان صاحب فروشگاه Francisco Araujo وارد ساعت بعد در روز سه شنبه برای پیدا کردن خانواده اش کسب و کار gutted. با شمارش از دست داد $150,000 کالا. تنها یک سخت بازپرسی کردن از رنگ ورو رفته تی شرت با نوشیدن و جنس سخنان را پشت سر گذاشته بود.

آقای Araujo گفت که او فقط شروع به گرفتن زندگی خود را به عقب پس از coronavirus منفجر شد در سراسر نیویورک بیش از دو ماه پیش و کسب و کار بود که در نظر گرفته شد غیرضروری بودند مجبور به بستن. او برنامه ریزی برای بازگشایی در هفته آینده زمانی که دولت stay-در-خانه سفارش برداشته شد. در حال حاضر او نمی داند که چگونه او می تواند.

“من 100 درصد با مردم که در اعتراض به عدالت است اما این عدالت؟” آقای Araujo گفت. “شما مرا به قتل.”

غارت که فوران در نیویورک در اعتراض به مرگ جورج فلوید آمار بسیاری از فروشگاه ها از جمله ال جی,’ فروشگاه گل سرسبد در هرالد مربع و نایک و مربی فروشگاه در منهتن. اما در برانکس بسیاری از قربانیان نمی شد نام تجاری خرده فروشان اما کسب و کارهای کوچک متعلق به مهاجران و اقلیت بودند که در حال حاضر در سقوط آزاد از coronavirus.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

برانکس در شهر بارسلون در قصبه با 1.4 میلیون نفر شده است که سخت ترین ضربه از بحران بهداشتی: این بالاترین نرخ از coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

اقتصادی خرید اینترنتی تعطیل کرده است و فروشگاه ها و رستوران ها و کسب و کار و ترک هزاران نفر از مردم ، نرخ بیکاری برای برانکس افزایش یافت و به 16.5 درصد در ماه آوریل از 4.7 درصد در ماه فوریه در مقایسه با 14.6 درصد برای شهر نیویورک به عنوان یک کل.

غارت ترک یک دنباله از شکست درب و پنجره محو قفسه ها و در هم شکسته امید برای بهبود همراه گراند تلاقی چند خیابان یا جاده یکی از برانکس را امضا معابر. آن را نیز پاره کردن فروشگاه ها در فوردهام جاده و Burnside, خیابان, دو, محبوب, خرید دالان. بسیاری از این کسب و کار بودند و در حال حاضر تلاش قبل از غارت بدون درآمد در آینده برای پوشش خود را اجاره و هزینه های.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

  • رژیم صهیونیستی. کومو گفت: شهردار de Blasio و N. Y. P. D. “انجام نداده و کار خود را از شب گذشته است.”
  • شهردار de Blasio اعلام حکومت نظامی یک هفته ای به نام خشونت و غارت “غیر قابل قبول است.”
  • شنبه لگد کردن با تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهرستان

“این نیست بزرگ حق رای دادن کسب و کار — این کوچک هستند mom-and-pop فروشگاه ها هستند که به سختی گرفتن توسط” گفت: دولت, مجلس Victor M. & Fede یک دموکرات که نشان دهنده منطقه است. “این غارتگران که در تلاش برای از بین بردن بسیار مهم و حیاتی بخشی از برانکس.”

آقای & Fede گفت: او را دیدم خسارت برای خود در Burnside خیابان اوایل صبح روز سه شنبه. “Burnside یک جنگ منطقه” او گفت:. “وجود سطل زباله در همه جا. آتش سوزی شد فقط قرار داده است. کسب و کار شده بود حمله کردند.”

او رهبری را به فوردهام جاده ها است. آن بد بود ،

روز سه شنبه بعد از ظهر روبن دیاز جونیور برانکس قصبه رئیس جمهور و دیگر برانکس مقامات رهبران جامعه و ساکنان جمع آوری و در یک پر سر و صدا تقاطع در فوردهام جاده ها و بزرگ تلاقی چند خیابان یا جاده را محکوم غارت و فراخوان برای تظاهرات صلح آمیز است. بسیاری از آنها کمک کرد و برگشت تا باقی مانده و دلداری صاحبان کسب و کار.

نزدیک, سیاه زندگی ماده تظاهرکنندگان دست از آب و غذا.

“آنچه اتفاق افتاد این بود که یک حمله مستقیم بر روی آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن” آقای دیاز گفت. “آنچه شب گذشته اتفاق افتاد بود و نه اعتراض. آنچه اتفاق افتاد این بود جنایی.”

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

قبل از شب ضرب وشتم و غارت آورده سنگین حضور پلیس در سراسر شهر در روز سه شنبه شب و برخی از صاحبان فروشگاه ها ارسال شده ماموران امنیتی از مقابل و یا در مورد برخی ماندم, به داخل خود را برای یک شب طولانی به نگه داشتن سازمان دیده بان.

آن را تبدیل به بیشتر آرام در برانکس هر چند وجود دارد گزارش از چند نمیتوانیم وجود دارد و در سایر نقاط شهر است. اما آن را خیلی دیر شده برای فروشگاه ها و کسب و کار است که در حال حاضر شده است از بین برود و سه شنبه شب ،

این غارتگران کمک خود را به طلا و جواهر, کفش و طراح لباس. در bodegas و داروخانه های آنها ساخته شده با بلیط بخت آزمایی و سودا و آب نبات و کاغذ توالت در میان بسیاری موارد دیگر.

در خوب زندگی داروسازی غارتگران پانچ سوراخ در جلو درب و پنجره. صاحب جورج Yirenkyi شد و زمانی که این اتفاق افتاد اما با عجله بیش از زمانی که او را دیدم غارتگران فروشگاه دوربین های امنیتی. “ما فقط نمی تواند آنها را متوقف کند گفت:” آقای Yirenkyi, 58, مهاجر از غنا.

او با افتتاح داروخانه هشت سال پیش است و 10 کارگران همه آنها زندگی می کنند در برانکس. “من نمی توانم توصیف آن همه سرمایه گذاری خود را در تمام این سالها شما سرمایه گذاری در آن,” او گفت:. “شما فکر می کنم در مورد تمام کارکنان خود را, و در حال حاضر وجود دارد هیچ کار.”

چند درب بیش از ده چن, 39, گریه, به عنوان او بازگو چگونه خود را مشروب فروشی بود غارت. کارمند مخفی در حمام و نام او را در خانه. آقای چن به نام 911, اما او گفت: آن را در زمان بیش از حد طولانی برای دریافت از طریق. فروشگاه دوربین های امنیتی گرفتار ده ها تن از مردم نوشیدن و فوق العاده بطری و پاره کردن قفسه ها و گرفتن پول از ثبت نام.

“آنها به داخل و هر چیزی را که آنها می خواهند گفت:” آقای چن مهاجر از چین است. “آنها همه چیز را شکست.”

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

یکی دیگر از صاحب کسب و کار استفان Mensah گفت: غارتگران سطل آشغال داروخانه او باز سه سال پیش بسیار مخربی رویای خود را برای یک زندگی بهتر همراه با موارد صفحه نمایش. “شما کار به سمت اهداف خود گفت:” آقای Mensah, 57 که مهاجرت از غنا در سال 1988. “ما فکر کردیم که ما گرفتن وجود دارد.”

در فوردهام و موریس ارتفاعات محله در غرب برانکس وجود دارد ورق از تخته سه لا که در آن پنجره نمایش باید بوده است. درب شکسته شد. شمع از شیشه های تیز پراکنده بودند در پیاده روها و خیابان ها.

صاحبان فروشگاه و کارگران برداشت از طریق آنچه که باقی مانده بود از کسب و کار خود را مانند shellshocked بازماندگان بازگشت به بازرسی خسارت پس از یک گردباد.

گفت: برخی از صاحبان آنها اجازه داده بود که خود را کسب و کار بیمه به مرور در طول خاموش کردن در حالی که صاحبان دیگر گفت: آنها تا به حال بیمه بودند اما مطمئن نیستید که آیا غارت خواهد بود ،

جرالدین سفید, 64, a Bronx ساکن راه می رفت تا به یک مو بافتن مو فروشگاه با تخته سه لا را بر پنجره. او ضبط تا یک دست نوشته sign: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست ولی لطفا غارت.” در کنار آن, شخص دیگری قرار دهید تا یک عکس از جورج فلوید.

“من چسبیده آن را در اینجا به درخواست مردم لطفا نمی غارت. آن معنا ندارد,” خانم سفید گفت. “شما باید نشان می دهد برای دلایل درست.”

آقای Araujo مهاجر از جمهوری دومینیکن, گفت که او تا به بازگشایی و در فروشگاه طلا و جواهر Cibao Multiservices به حمایت از او پنج فرزند و هشت تن از کارکنان. اما او هنوز نمی دانند که در آن برای شروع است.

“ما باید برای رفع این فروشگاه و ما نه پول” گفت: آقای Araujo, 45, به عنوان او گام به عقب و جلو یک سیگار در دست است.

شیشه ای خرد فرش فروشگاه طبقه ساخت یک خرد صدا مانند شن وقتی راه می رفت. یک پیمانکار بود برش یک تخته تخته سه لا.

آقای Araujo گفت که او وحشت زده توسط پلیس آمریکا است که تا به حال مشتعل تظاهرات در نیویورک و سراسر جهان است. و او به حمایت از اعتراضات اما نه غارت است که به دنبال.

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع تمام زندگی مهم است, اما آنچه در مورد من و زندگی من زندگی خانواده؟” “خانواده من زندگی مهم است. شما نمی توانید توجیه انجام کاری اشتباه است چرا که چیزی اشتباه اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>