آمریکا را محکوم کشورهای دیگر که در عمل در این راه. چه غمگین امور | مایکل ثانیه Fuchsتی شرتاو به قتل جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس شد آخرین تراژدی نشان دادن یک قرن سابقه طولانی ایران در امریکا یکی پس عمیقا ریشه دوانده است که آن را ماندگار با وجود حقوق سخت-برنده در دادگاه و کنگره است. خشونت پلیس است که البته فقط یکی از راه های بی شماری که آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر مردم رنگ رنج می برند از ساختاری نابرابری و تبعیض در آمریکا است.

در مواجهه با تظاهرات گسترده در برابر این نژادپرستی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به مانند یک مستبد. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تشویق خشونت علیه معترضان و تهدید به استناد قیام عمل به استقرار نیروهای نظامی در خاک ایالات متحده. رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بالا مقام نظامی – ایستاده در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در مورد استقرار نیروهای نظامی پس از آن راه می رفت خیابان های DC در مبارزه با خستگی به بررسی صحنه مثل یک اشغال به طور کلی. وزیر دفاع گفت: فرمانداران به “تسلط بر battlespace” – از “battlespace” به معنی خیابان های شهرهای آمریکا است.

وسعت و عمق مشکلات ساختاری در بازی دیده می شود در نیروهای پلیس’ پاسخ به اعتراضات که اغلب طیف وسیعی از سنگین دست به آشکار و خطرناک است. پلیس در حال تیراندازی افراد با رنگ گلوله و گلوله های لاستیکی در حال اجرا به معترضان با ماشین و تیراندازی teargas و فلش-انفجار کپسول به جمعیت. یک هلیکوپتر در واشنگتن DC پرواز کم بیش از یک جمعیت پراکنده آن با سر و صدا و باد یک تاکتیک مورد استفاده در مناطق جنگی علیه شورشیان. و پلیس با خشونت پراکنده یک گروه از معترضان مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید برای روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به کلیسا برای یک عکس op.

اگر این رویدادهای در حال وقوع در هر کشور دیگری عادی دولت ایالات متحده خواهد ابراز خشم خود را در اظهارات و سطح بالا تلفن تماس و هماهنگی با کشورهای متحد و سازمان های بین المللی برای فشار متخلف دولت است. از سرکوب در اتحاد جماهیر شوروی به سرکوب اعتراضات در خاورمیانه در طول بهار عربی به ما کمک کرده است تا منجر اصولی بین المللی پاسخ به کشورهایی که با خشونت سرکوب شهروندان خود.

امروز واقعا غمگین امور دیکتاتوری در سراسر جهان – سیستم های ساخته شده در سرکوب شهروندان خود – قادر به مبلغان از جعل داستان در مورد امریکا چرا که آنها فقط می توانید ارسال تصاویر و فیلم ها از وقایع جاری است. در حالی که هیچ قانونی مقایسه بین این دیکتاتوری و آنچه که در امریکا امروز ما اقدامات تضعیف توانایی خود را به ایستادن برای آنچه حق در خارج از کشور. در همان هفته که امریکا در تلاش است تا فشار چین بیش از آن سرکوب در هنگ کنگ و بزرگداشت سالگرد چین سرکوب خشونت آمیز علیه شهروندان در میدان تیان آن من در سال 1989 دولت آمریکا تهدید خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز در خانه.

امریکا است, حق تمرکز شدید و خشم و سرخوردگی و ناامیدی از مردم در سراسر جهان است. سازمان ملل متحد مقامات صحبت کردن در مورد قتل جورج فلوید. پاپ به نام نژاد پرستی در امریکا است. استرالیا راه اندازی شد رسیدگی به یک حادثه که در آن یک افسر پلیس حمله یک روزنامه نگار استرالیایی پوشش ما شد. اگر این وضعیت در امریکا همچنان به تشدید یکی به راحتی می تواند تصور کنید که برخی از نزدیک ترین متحدان دموکراتیک شروع به در نظر گرفتن مراحل مانند ارائه معترضان پناهندگی انتقاد آمریکا وزارت امور خارجه-تحریم خشونت در سازمان های بین المللی و حتی شاید ما اعلام مقامات مسئول.

اما چیزی است که اتفاق می افتد در خارج از کشور – چیزی صحبت می کند که به بهترین از امریکا به عنوان به خوبی. تظاهرات از نیوزیلند به هلند نشان داده اند ابراز حمایت آمریکایی ها ایستاده در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس. به عنوان ناقص به آنها آمریکا و نهادهای دموکراتیک ساخته شده است به مردم اجازه می دهد به صدای نظرات خود را با رای خود انتخاب رهبران را به خیابان ها به اعتراض مسالمت آمیز و بهبود سیاست. این است که از این ظرفیت برای تغییر و بهبود است که به الهام بخش مردم در سراسر جهان برای چند دهه.

امروز آمریکا معترض هستند و آن سفیران به جهان یادآوری همه از آرمان های کشور و تلاش برای تجسم. و حتی در این دوران تاریک مردم در سراسر جهان هنوز هم این باور در چشم انداز آمریکا که معترضان در حال تلاش برای ساخت. مانند معترضان در خانه, کسانی که به خیابان ها در سراسر جهان به صحبت کردن در برابر نژاد پرستی در امریکا – و به یاد داشته باشید جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران بی شماری – درک آنچه باعث می شود امریکا بزرگ به مراتب بهتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>