ما در بهبودی از این بیماری همه گیر نشدم راه پشت اروپا – حتی به عنوان متحده بازگشاییما ممکن است در حال حرکت به شل اجتماعی محدودیت فاصله در حدود همان زمان به عنوان چندین کشور اروپایی اما آن باقی مانده است در مراتب مختلف و بدتر مرحله از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که عفونت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 سرعت شتافت به وحشتناک قله در ایتالیا و اسپانیا هر دو کشور موفق به دستگیری افزایش می دهد و در حال حاضر مجبور کلید روند رو به پایین.

بعضی از مغازه ها باید بازگشایی در ایتالیا است که رنج بیش از 29,000 Covid-19 مرگ و میر در حالی که اسپانیا که در آن حدود 24,000 نفر کشته شده اند از این ویروس را به یک جدید “نرمال” در پایان ماه ژوئن با توجه به نخست وزیر پدرو سانچز.

.

در آمریکا بیش از نیمی از ایالات متحده نیز فشار پیش رو با برنامه ای برای راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی خواست در توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی گفته است که “ما به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

اما Covid-19 روند در ما کاملا متفاوت از کشورهای اروپایی سخت ترین ضربه در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. نه تنها ما را دچار بیشترین مرگ و میر در سراسر جهان در بیش از 75 ، 000 نفر تا کنون, آن نیز شکست خورده تا کنون به خم منحنی عفونت به سمت پایین بکشید.

آمریکا به اوج خود رسید و در حدود 30,000 جدید تایید Covid-19 نفر در روز در مارس اما به جای این نرخ به شدت رها کردن آن را به سادگی plateaued. در خارج از نیویورک, جهانی, کانون برای همه گیر است که توانسته است به خم شدن منحنی آن رو به پایین پس از هفته های اجتماعی محدودیت میزان موارد جدید است که در واقع بالا رفتن در امریکا است.

.

مقایسه سفر از این بیماری همه گیر در ایالات متحده با دیگر کشورها آموزنده است – در حالی که موارد جدید مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه فلک کشیده و آنها پس از آن سقوط به پایین به سطوح قابل کنترل جلوتر از برنامه به راه اندازی مجدد الگوهای زندگی عادی. خطوط روند در ایالات متحده نشان می دهد شارپ صعود قبل از مسطح به یک رکود به جای سریع کاهش می دهد.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که ما در معرض خطر از موعد مقرر از بین بردن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و تشویق دوم موج قوی تر از عفونت. یک فاجعه متخصص مدیریت است گفت: بازگشایی چندین ایالت عاری از جرم عمومی تست نیاز به با خیال راحت انجام خواهد دست یک “حکم اعدام” برای بسیاری از آمریکایی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>