ما سیاستمداران داوطلب دیگر زندگی مردم را به مبارزه Covid-19

روز جمعه و فرماندار مایک پرشن میسوری وزن در مدارس بازگشایی بحث نشان می دهد که کودکانی که قرارداد coronavirus را “بیش از آن را دریافت”.

“زمانی که آنها به مدرسه بروند – آنها در حال رفتن به بیمارستان. آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به خانه بروم و آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن و … ما باید حرکت رو به جلو” پرشن گفت: در یک مصاحبه رادیویی محلی.

در صورتی که شگفتی شما فقط در نظر بگیرید که در اوایل آوریل میزبان تلویزیون Dr Mehmet Oz به نام بازگشایی مدارس یک “اشتها فرصت” – با استناد به یک لانست مقاله نشان داد که بازگشایی مدارس خواهد بود “فقط ما هزینه 2 تا 3 درصد از مرگ و میر”.

هر دو پیوستن به یک لیست طولانی از روزنامه نگاران و صاحب نظران و – مهمتر – از سیاستمداران که معمولی پیشنهاد کرد که روزمره آمریکایی ها خواهد بود حاضر به فدا کردن زندگی خود برای ما به بازگشایی شده است. در اینجا یک لیست.

پدربزرگ و مادربزرگ باید حاضر به مرگ برای امریکا

به یاد داشته باشید در ماه مارس زمانی که ما به سختی به دولت گسترده ای در خاموش کردن سفارشات و مردم بودند در حال حاضر مشتاق برای اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی? یک نفر معاون فرماندار تگزاس دن پاتریک احساس به خصوص به شدت مورد که: استدلال سالمندان باید قربانی را به آن اتفاق می افتد.

پاتریک خود را یک شهروند ارشد گفت: “هیچ کس به من رسیده است و گفت: به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان؟”

راه زندگی آمریکایی در مقابل مردم

در آوریل Trey Hollingsworth, یک نماینده کنگره از, ایندیانا گفت: از آن زمان به انتخاب بین بردن اقتصاد و صرفه جویی در زندگی – با تعجب پاسخ به, که به گمان او “کمتر از دو evils”.

با اشاره به Covid-19 به عنوان یک “زیست شناسی چالش” او گفت: “ما یک بیولوژیکی چالش در این مشکل اما چالش اقتصادی در حال رشد است و بسیار بزرگتر است.

“هر دو از این تصمیمات منجر به آسیب برای افراد چه که چشمگیر اقتصادی آسیب برساند و یا این که آیا آن را از دست دادن زندگی است. اما آن را همیشه دولت آمریکا موضع می گویند در انتخاب بین از دست دادن از راه زندگی ما به عنوان آمریکایی ها و از دست دادن زندگی آمریکایی زندگی ما برای همیشه دومی را انتخاب کنید,” او گفت: ایندیاناپولیس را WIBC.

مردم از لاس وگاس ارائه شده تا به عنوان یک ‘گروه کنترل’

در مارس شهردار کارولین گودمن از لاس وگاس گفت: سی ان ان اندرسون کوپر که او خواهد بود مایل به ارائه دهد تا مردم آن را به عنوان یک “گروه کنترل” برای بازگشایی و گفت که خاموش کردن سفارشات رفته بود بیش از حد طولانی است.

گودمن بود و یکی از حامیان سرسخت قمار بازگشایی اولیه در لاس وگاس گفتن MSNBC در اوایل هفته که: “اجازه دهید کسب و کار باز و رقابت را از بین ببرد که اگر کسب و کار در واقع, آنها را تبدیل به آشکار است که آنها بیماری آنها بسته است. این که ساده است.”

و البته …

آه بله رئیس. در ماه مارس تنها چند هفته به مستند تهمت بود در حال حاضر در فاکس نیوز صحبت کردن در مورد یک آمریکایی بزرگ قیامت – تمایل شرکت های آمریکایی برای بازگشایی دوباره عید پاک. سپس در کاخ سفید نشست خبری در Covid-19 او صحبت کرد و با صراحت با خبرنگاران در مورد اینکه چه نوع از فداکاری ممکن است نیاز به توان ساخته شده است.

“کل مفهوم مرگ وحشتناک است” گفت. “اما وجود دارد تفاوت زیادی بین یک درصد و چهار و یا پنج و یا حتی سه درصد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im