ما انتخابات است و در 100 روز: آیا بزرگترین تهدید برای آن ؟2020 انتخابات شکل دادن به ریاست جمهوری در یک مسابقه بر خلاف هر گونه دیگر در تاریخ آمریکا است.

حتی قبل از این بیماری همه گیر وجود دارد عمیق نگرانی چگونه رای دهندگان سرکوب خواهد shut تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها از صندوق های رای. Covid-19 را تشدید کرده است کسانی که ترس به عنوان متحده به سرعت تا سطح شیب دار رای خود را توسط پست الکترونیکی دستگاه برای جلوگیری از صف های طولانی و ازدحام مردم در پای صندوقهای رای است.

انتخابات ریاست جمهوری مشخص خواهد شد که نتیجه فقط یک تعداد انگشت شماری از نوسان متحده از جمله ویسکانسین, کارولینای شمالی و پنسیلوانیا که به طور معمول انجام نمی بینم تعداد زیادی از مردم برای رای دادن از طریق پست (کمتر از 7 درصد از مردم رای دادند از طریق پست در هر یک از سه کشور در سال 2018). دیگر نوسان متحده مانند فلوریدا و اوهایو تجربه بیشتری با گسترده رای توسط ایمیل, اما همچنین چالش های بی سابقه ای مانند, استخدام, نظرسنجی کارگران و پیدا کردن امکانات حاضر به میزبان رای دهندگان در میان همه گیر.

انتخابات مدیران در سراسر کشور در موقعیت بسیار دشوار است به عنوان آنها آماده شدن برای یک انتخابات که میزان مشارکت بالا رود. در اینجا نگاهی به برخی از بزرگترین تهدیدات برای انتخابات ماه نوامبر:

پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری

از ماه مارس متحده در سراسر کشور شده اند در یک خط تیره دیوانه برای تغییر قوانین انتخاباتی خود را به آن را آسان تر برای رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری از طریق پست. در حالی که رای دهندگان پاسخ داده اند در تعداد رکورد طول اولیه انتخابات آن بوده است یک سوئیچ برای بسیاری از کشورهایی که هنوز نمی کافی زیرساخت ها است.

رای دهندگان در بسیاری از کشورها دیده می شود شدید تاخیر در گرفتن رای دهندگان خود را غیابی. انتخابات محلی و دفاتر و کارکنان در بعضی جاها فقط یک تعداد انگشت شماری از کارکنان را در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش درخواست ها برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. پس دیده می شود انتخابات دفاتر دست و پنجه نرم در طول اولیه کارشناسان نگران هستند در مورد آنچه اتفاق می افتد این سقوط زمانی که مردم در انتخابات خواهد بود و حتی بالاتر است. آن را به هزینه حدود $4bn به ارتقاء لازم را به رای گیری از طریق پست رسیده از Brennan Center for Justice. کنگره اختصاص داده است تنها $400m تا کنون.

“متاسفانه مقدماتی نشان داده اند دیده ایم یک ظرفیت چالش به آماده شدن برای ماه نوامبر گفت:” ادوارد فولی یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی اوهایو که مطالعات انتخابات است.

پست الکترونیکی نیز می تواند آهسته تر در این سال به عنوان خدمات پستی ایالات متحده چهره فشار برای صرفه جویی در پول. کسانی که با تاخیر قابل توجهی از آنجا که اکثر ایالت ها نیاز به رای گیری برای رسیدن به روز انتخابات در سفارش به دفعات مشاهده شده است. بسیاری از آمریکایی ها می تواند از حقوق خود محروم و از طریق هیچ گسل از خود را.

“من در مورد چه مدت آن را به روند شمارش آراء گفت:” اسکات McDonell, انتخابات رسمی در Dane county Wisconsin یک دولت که دیدم پست الکترونیکی تاخیر در آن, مارس انتخابات. “من فکر می کنم مهم است که برای آماده کردن مردم برای احتمال داشتن به نتایج صبر کنید.”
A worker verifies ballots at a facility in Phoenix, Arizona.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گذاشته و زمینه را برای اعتراض به نتایج انتخابات در ماه نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن که رای توسط ایمیل به دروغ ادعا کرد که رای گیری غایب منجر به “تقلب گسترده و سوء استفاده” و پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود سرقت از صندوق های پستی. پرسید که آیا او را قبول نتایج انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز یکشنبه “من باید برای دیدن. من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد.”

کارشناسان نگران هستند در مورد تهمت های ورزشی را مطالعه کرده و می گویند می تواند وجود داشته باشد فرصت کافی برای رئیس جمهور و حامیان او به انتقام ویران کردن در این پاییز. آمریکایی ها بعید می دانم که برنده انتخابات ریاست جمهوری در شب انتخابات به انتخابات همچنان به شمارش و بررسی رای غایب در روز پس از. تهمت می تواند تصرف در تغییر مجموع رای به ادعای انتخابات شده است آلوده به تقلب و تخلفات.

“انتخابات و روز انتخابات هفته واقعا می تواند زمینه سازی برای فقط یک لفظی آشغال آتش, آینده, به, نام آن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: چارلز استوارت III یک استاد در دانشگاه MIT است که یک متخصص در مدیریت انتخابات. “چیزی که من واقعا نگران این است که ما در حال رفتن به قادر به متقاعد کردن مردم برای برگزاری, تنگ, بیمار می شود و در نهایت تمام آرا را دریافت خواهد کرد محاسبه می شود.”

شده اند وجود دارد مورد مناقشه انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از قبل وجود دارد اما به طور بالقوه سمی شرایطی در این سال به دلیل نه تهمت و نه جو بایدن به نظر می رسد به احتمال زیاد به یک سنتی سخنرانی امتیاز.

“نه طرف می خواهد به تن شکست چرا که هر دو طرف بر این باورند که اگر مخالفان و برنده شدن در این کشور به عنوان آنها می دانند که آن را برای همیشه رفته است” گفت: فولی که از کنگره خواست به دوباره 133 سال-قدیمی-قانون برای روشن کردن چگونه به مقابله با یک رقابت انتخابات.

کمتر رأی

در کنار پست الکترونیکی-در رای گیری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان یک چالش بزرگ در figuring چگونه به ارائه کافی در فرد رای گیری. نظرسنجی-کارگران تمایل به انحراف همسر – 58 درصد حداقل 61 سال 2018 به طور کلی انتخابات شده اند و رها کردن بیش از نگرانی های آنها می تواند قرارداد Covid-19. برخی از مکان هایی که به طور معمول برگزاری رای گیری – مدارس و کلیساها و خانه های پرستاری – نیز رو به کاهش به خدمت در آن ظرفیت این سال است.

در روچستر هیلز میشیگان نظرسنجی از کارگران که امضا کرده بود به کار در دولت را در ماه اوت اولیه در حال رها کردن روزانه و گفت: تینا بارتون کارمند وجود دارد. “ما در حال التماس به مردم به کار بدون شوخی,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال فقط به صرف $2,000 در آگهی روزنامه به نظرسنجی کارگران به ثبت نام.

در میلواکی صفحه اصلی به بخش قابل ملاحظه از ویسکانسین آفریقایی جمعیت مقامات بسته 175 از 180 ایستگاه های رای گیری برای دولت آوریل ایالت انتخابات. میزان مشارکت در این شهرستان کاهش 8.6 درصد نسبت به رای دهندگان خارج از شهر با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Brennan Center for Justice. مشارکت مردم در میان سیاه و رای دهندگان در این شهرستان کاهش یافته است با 10.2 درصد است.

در گرجستان که یک رکورد 1.1 میلیون نفر رای دادند و از طریق پست در ماه ژوئن اولیه وجود دارد ساعت-انتظار طولانی در برخی از مراکز رای گیری به عنوان 10 درصد از رای گیری مکان منتقل شدند. در کنتاکی وجود دارد فقط یک محل برای فرد رای گیری در برخی از ایالت در ماه ژوئن اولیه و رای دهندگان مواجه ساعت های طولانی منتظر می ماند. برخی از رای دهندگان در جفرسون کانتی این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان در درهای مراکز رأی خواستار به اجازه دهید در قبل از یک قاضی به توافق اجازه دهید آنها را وارد کنید.
Voters wait in a line that stretched around the Metropolitan Library in Atlanta, Georgia on 9 June.

“ما به اندازه کافی نظرسنجی کارگران ما به اندازه کافی رای گیری مکان و ما به اندازه کافی از مواد ما نیاز به اجرای این انتخابات گفت:” ناتانیل Persily یک استاد دانشگاه استنفورد که متخصص در مدیریت انتخابات. “اگر مردم استفاده می شود به رای گیری در فرد آنها به احتمال بسیار زیاد برای انجام این کار است.”

کنتاکی, وزیر امور خارجه, Michael Adams جمهوری صادر شده است “SOS” برای نظرسنجی کارگران این سقوط. “اگر شما یک جمهوری خواه که نمی خواهند رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در ماه نوامبر شما نیاز به گام تا و یک نظرسنجی کارگر” او در بیانیه ای گفت. “اگر شما یک دموکرات در مورد غیر عمدی رای دهندگان سرکوب ناشی از کمبود رای گیری مکان شما نیاز به گام تا و یک نظرسنجی کارگر.”

رای گیری رد

ده ها هزار نفر از آرا رد شد در طول مقدماتی در این سال اغلب به دلیل کوچک هيچ ،

وجود دارد تعدادی از دلایل پست الکترونیکی-در رای گیری را می توان رد: آن را ممکن می رسند خیلی دیر شده بدون امضا بود unsealed و یا انتخابات را تعیین امضا بر روی آن مطابقت ندارد یکی از آنها باید در فایل. در یک انتخابات معمولی این رد تاثیر می گذارد چون درصد کمی از آرا بازیگران (فقط 1% از پست الکترونیکی-در رای گیری رد شد در سال 2016 انتخابات). اما همانطور که بیشتر مردم برای رای دادن از طریق پست در این سال بیشتر رای می تواند در سمت چپ uncounted.

در کالیفرنیا, 102,000 آراء رد شد در دولت آوریل اولیه – بخش کوچکی از 7m پست الکترونیکی-در برگه های رای بازگشت – اما افزایش از 69,000 که رد شد در دولت 2016 اولیه با توجه به NBC News. در ویسکانسین 20,000 آراء رد شد در مارس و فقط بیش از 79,000 اواخر پس از رسیدن برگه های رای تنها شمارش به دلیل حکم دادگاه. و در نیویورک است که هنوز شمارش پست الکترونیکی-در آرا از آن 23 ژوئن اولیه وجود دارد گزارش می دهد که حدود یک چهارم از پست الکترونیکی-در آرا رد شد در برخی از نقاط شهر نیویورک است.

بیشتر نگران کننده است این است که جوانان برای اولین بار و رای دهندگان اقلیت هستند بیشتر در معرض خطر – تجزیه و تحلیل 18,500 رای رد در فلوریدا مارس اولیه دریافتند که این گروه بودند در حدود دو برابر به احتمال زیاد به برگه های رای خود را رد کرد.

“اگر شما نا آشنا با فرآیند الکترونیکی انتخابات, سپس شما به احتمال زیاد به خطا به خصوص فراموش کردن برای قرار دادن امضای خود را در خارج از پاکت” Persily گفت. “ما شاهد تنوع نژادی. این چیزی است که باید واقعا در مورد.”

رای گیری گروه در حال هل دادن متحده نیاز به انتخابات به تماس و هشدار به رای دهندگان قبل از بیرون آوردن رای خود را – در حال حاضر کمتر از 20 ایالت آمریکا انجام دهد.

ثبت نام رای دهندگان

از زمان شروع این بیماری همه گیر راهنمایی و رانندگی و دفاتر و معمولا هاب از ثبت نام رای دهندگان فعالیت بسته شده اند. شخص ثالث رای دهندگان ثبت نام درایوهای شده اند قادر به ثبت نام رای دهندگان ایستاده در گوشه و کنار خیابان و ضربه زدن بر روی درب.
Sue Randle waits for voters to register at a polling place in Normal, Illinois on 17 March.

که همه بدان معنی است که به طور قابل توجهی کمتر مردم برای رای دادن ثبت بیش از خواهد در یک نمونه در انتخابات سال است. یک مطالعه از 13 ایالت یافت می شود وجود دارد و حداقل 50% dropoff در ثبت نام رای دهندگان در ماه آوریل نسبت به همان نقطه در سال 2016.

عدم ثبت نام رای دهندگان می تواند عواقب شدید پایین خط. یک ثبت نشده فرد فقط نمی خواهد بود قادر به بازیگران در یک رای گیری را نیز دریافت نمی کنند به طور خودکار از طریق پست و برنامه های کاربردی برای پست الکترونیکی-در رای و یا دستورالعمل در مورد چگونه به آنها را پر کنید. کمتر از نیمی از ایالات آمریکا اجازه می دهد رای دهندگان به ثبت نام در روز انتخابات.

دیوان عالی ایالات متحده

2020 انتخابات است که در حال حاضر شکل دادن به یکی از مهمترین کاونتی در تاریخ ایالات متحده آمریکا. شده اند وجود دارد حداقل 163 پرونده های حقوقی ثبت شده در 41 ایالت و ناحیه کلمبیا تا کنون با توجه به جاستین لویت یک استاد در Loyola Law School در لس آنجلس. پرونده های حقوقی باید طیف وسیعی از شیوه انتخابات از جمله آنهایی که نیاز به رای دهندگان به پرداخت هزینه پستی بر روی برگه های رای خود را بهانه ای برای رای غایب و نیاز به پست الکترونیکی-در رای گیری برای رسیدن به روز انتخابات.

یک تعداد انگشت شماری از این اختلافات در حال حاضر قبل از دادگاه عالی ایالات متحده که به تایید رای گیری محدودیت در هر رای گیری صورت است که قبل از آن آمده این سال است. دادگاه کوتاه مهلت برای بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای در ویسکانسین و کاهش یافته است به لغو محدودیت در رای گیری از طریق پست در تگزاس و آلاباما حتی در میان Covid-19 بیماری همه گیر. آن نیز حاضر به مرحله و نادیده گرفتن غیر معمول پایین تر دستور دادگاه و به مردم اجازه می دهد با محکومیت جنایت به رای در فلوریدا اولیه.

کسانی که تصمیم گیری باید تنها ادامه دادگاه روند طولانی در حمایت از حفظ رای گیری محدودیت های اعمال شده در سال های اخیر منجر به ترس که امریکا در برابر یک رای گیری اضطراری دادگاه بعید است که هر چیزی را به آن را آسان تر برای رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de