ارتش ایالات متحده هشدار داد 2 ماه پیش که coronavirus می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 150,000 آمریکایی

اعضای ارتش ایالات متحده پشته, تجهیزات پزشکی.

عکس جسیکا Rinaldi/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

  • ارتش ایالات متحده مورد بررسی در اوایل فوریه که coronavirus می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 150,000 آمریکایی ” دیلی بیست گزارش روز شنبه با استناد به یک طبقه بندی نشده جلسه سند است.
  • این “black swan” یا بدترین سناریو ارزیابی تبدیل شده است و تقریبا بهترین سناریو برای ما به کاخ سفید هشدار می دهد که این ویروس ممکن است کشتن 100,000 به 240,000 آمریکایی است.
  • تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در حال حاضر در صدر 200,000 و بیش از 5000 نفر کشته شده اند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ارتش ایالات متحده مورد بررسی در اوایل فوریه که coronavirus می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 150,000 آمریکایی ” دیلی بیست گزارش روز شنبه با استناد به یک طبقه بندی نشده جلسه سند است.

سند را با هم در فوریه. 3 توسط ارتش آمریکا شمالی تا به حال یک “black swan” است که ارزیابی 80 میلیون آمریکایی می تواند آلوده 15 تا 25 میلیون می تواند نیاز به مراقبت از 300,000 تا 500,000 می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 80000 تا 150000 نفر می میرند.

در حالی که ارتش توجیهی سند بود و بنا به گزارش ها دیده می شود توسط سران آمریکا شمالی فرماندهی و ارتش آمریکا شمالی و فرستاده ارشد ارتش رهبری معلوم نیست اگر این سند به تصویب رسید بیشتر تا زنجیره ای که روزانه وحش گزارش شده است.

یک “قوی سیاه” ارزیابی است که اساسا بدترین سناریو طرح.

“واقعیت این است که شما می خواهید ما برنامه ریزی برای بدترین سناریو شما می خواهید ما برنامه ریزی برای چه ifs—ما فکر کردن به آینده به تمام آن چیزهایی است که ممکن است و احتمالا می تواند رخ دهد و این چیزی است که ما انجام داده ایم نه تنها در این تلاش خاص اما در بی شمار از تهدیدات مختلف مواجه هستیم به میهن” NORTHCOM فرمانده ژنرال ترنس o’shaughnessy توضیح داد در پنتاگون روز شنبه.

این بدترین سناریو که روزانه وحش جیمز لاپورتا و اسپنسر آکرمن اشاره کرد در حال تبدیل شدن به بهترین سناریو برای ما.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار مورد بررسی قرار داده است که از 100000 به 240,000 آمریکایی ها می میرند از این ویروس حتی با در حال انجام مراحل برای کاهش اثرات آن است. رئیس جمهور نامیده می شود شماره های “جدی” آیا به عنوان دیگران در نیروی کار.

“ما به عنوان جدی یک شماره به عنوان است که ما باید برای آن آماده شود. آیا رفتن به این حد ؟ من امیدوارم که نه” دکتر Anthony Fauci یک متخصص بیماری های عفونی و عضو مهمی از نیروی کار گفت: روز شنبه از احتمال 100,000 آمریکایی ها در حال مرگ از ویروس. “واقعی بودن ما نیاز به آماده سازی خودمان که یک احتمال است که این چیزی است که ما را ببینید.”

در طول ماه های فوریه و مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها عنوان تهدید مطرح شده توسط coronavirus.

در اواخر فوریه تهمت توییتی که “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.” چند روز بعد او گفت: تعداد موارد در ما پایین بود و خواهد بود “نزدیک به صفر” در چند روز.

رئیس جمهور بستری شنبه که او تا به حال شده است کم اهمیت جلوه دادن شیوع در ایالات متحده است. “من همه چیز را می دانست. من می دانستم که آن می تواند وحشتناک,” او گفت و توضیح داد که او تنها نیست “می خواهم به یک فرد منفی.”

وجود دارد با توجه به آخرین آمار بیش از 200 ، 000 نفر در ایالات متحده و بیش از 5000 نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از coronavirus. Coronavirus گسترش به بیش از 900 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 46,000 زندگی می کند.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im