نامشخص آینده Midtown

[می خواهید برای دریافت نیویورک امروز با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.]

دوشنبه است.

آب و هوا: آفتابی با بالا در بالا 90s. گرما شاخص در حدود 100 تا اقدامات احتیاطی.

جایگزین سمت پارکینگ: معلق از طریق پنج شنبه. خوانده شده در مورد اصلاح قوانین و مقررات در اینجا.


اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

شهر نیویورک وارد مرحله نهایی آن از بازگشایی از coronavirus مستند. یک جدی راه رفتن در اطراف یک بلوک در میدتاون, اما, در معرض چقدر دور درست باقی می ماند باز گشت.

فروشندگان خیابانی از بین رفته اند. به طوری که بسیاری از افرادی که تغذیه نوشیدنی ریخت و سوار کارگران و از محله. ساختمان های اداری بیشتر باقی می ماند خالی و شرکت های در حال تجدید نظر در چقدر فضا نیاز دارند.

برای یک قرن Midtown شده است قدرت در مرکز شهر نیویورک است. اما خالی از کارگران و جمعیت محله هویت تحت محاصره است. و چه Midtown از آینده و سایر حوزه های کسب و کار در سراسر کشور خواهد بود که به دور از خاص.

[یک بار شلوغ Midtown تبدیل به شهر ارواح در میان همه گیر اقتصادی ویرانی.]

چه یک بلوک در نزدیکی مرکز راکفلر در این کاهش ، در اخیر روز شنبه وجود دارد تنها یک فروشنده سگ داغ, احمد احمد, در پیاده رو. او گفت که او در حال حاضر به فروش می رساند تنها حدود 10 سگ های داغ روز, به جای آن از حد معمول 400.

در نزدیکی زمان و عمر ساختمان به تازگی بازسازی به جا برخی از 8,000 کارگران تنها حدود 500 نشان می دهد تا در هر روز داده می شود.

شرکت های که تا به حال اجاره آپارتمان در اجرایی پلازا که در سال 1986 افتتاح شد در خیابان هفتم و غرب 51 خیابان در چه بوده تفت هتل نیست خود را تجدید اجاره. ساختمان مقامات در حال تلاش برای متقاعد کردن صاحبان آپارتمان برای کاهش اجاره و وو افراد جوان به این منطقه است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

بحران در Midtown متناسب با عرض گسترده تر upending از زندگی در شهر نیویورک است. شرکت ها در سراسر شهر می اندیشند که آیا برای ادامه پرداخت برای اجاره فضا در ساختمان های اداری. بسیاری از مردم در 20s و 30s را ترک کرده اند این شهر پس از از دست دادن شغل خود قرار داده شده است بر روی کردند و یا به حال خود قطع پرداخت.

غنی محله در خصوص خالی کردن.

اماکن عمومی مانند پارک ها و میادین مسابقه به اتخاذ قوانین جدید و طرح های به نگه داشتن نیویورکی امن است.

[کسب و کار است که تحمل برای چند دهه در نیویورک در حال حاضر بسته شده است.]

که در آن است که ترک نیویورک در یک سال یا پنج سال نامشخص است. Midtown ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره.

برخی از تفسیر این تغییرات کمتر ominously اشاره کرد که این شهر پدید آمده از بسیاری از بحران ها و همواره در حال تحول است.

“نیویورک جان سالم به در اواخر دهه 70 و همه فکر می کردند در این شهرستان شد بیش از جرم و جنایت شایع در نزدیکی ورشکستگی” گفت: Robert A. M. Stern مدرن و سنتی بزرگ معمار که شرکت را اعدام کرده است بسیاری از پروژه های برجسته در منهتن و در سراسر جهان است. “آن باقی مانده سقوط بازار از ’87 و ’89 آن زنده می ماند دات کام تصادف از 2000 یا بیشتر. از آن جان سالم به در سال 2008. پس از آن زنده خواهد ماند.”


داخل خشونت و Misogynistic جهان از روی دن Hollander

خود را Coronavirus آنتی بادی در حال ناپدید شدن هستند. باید از شما مراقبت?

آیا هرست فرهنگ کشتن هرست بزرگترین مجله داستان ؟

می خواهید بیشتر خبر ؟ ما پوشش کامل.

مینی جدول کلمات متقاطع: در اینجا این است که امروز پازل.


یک پایگاه داده جدید اجازه می دهد تا ساکنان جستجو از طریق شکایت علیه دو افسر پلیس نیویورک. پرونده ساخته شد در دسترس عموم تحت قانون دولت جدید. [ProPublica]

رای گیری طرفداران حقوق امیدواریم دولت جدید قوانین می توانید آدرس انواع مشکلات با رای غیابی است که منجر به سرخوردگی پس از ماه گذشته اولیه انتخابات. [ایسنا]

بیش از ده نفر بودند دستگیر و در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در منهتن پس از ماشین پلیس شد تخریب آتش سوزی مشتعل شد و باقی مانده پرتاب شد در خیابان. [amNY]


Lisa M. کالینز می نویسد:

این درختان انجیر که مخفیگاه او را کردن: چیزی که بسیار غیر معمول در بروکلین گیاهی باغ. آن را ممکن است در اوایل 2000s و کریس رادیک سر arborist بود دور خود زمانی که او متوجه یک اشتباه بزرگ است.

ماه پیش یک باغبان را فراموش کرده بود برای قرار دادن درختان انجیر در کرباس است که محافظت از آنها در طول زمستان. آقای رادیک انتظار می رود آنها را به آسیب دیده می شود شاید حتی نابود شود. اما آنها خوب است. در واقع آنها نگاه بزرگ.

که در آن سال باغ رسید فوق العاده فضل رسیده انجیر.

“قبل از ما فقط تلاش برای نگه داشتن گیاهان زنده” آقای رادیک گفت. ناگهان “آن را مانند ما می تواند رشد انجیر.”

این نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

گونه های جدید در حال پر رونق در منطقه شهری, در حالی که کسانی که در ارتباط با انگلستان به آرامی محو. این است که به دلیل افزایش درجه حرارت که تا حد زیادی ناشی از فعالیت های انسانی از جمله تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی با توجه به ملی آب و هوا است.

شهر نیویورک پس از سال ها بودن در نظر گرفته و آب و هوای مرطوب قاره در حال حاضر نشسته در آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب منطقه. طبقه بندی نیاز دارد که در تابستان دمای بالاتر از 72 درجه فارنهایت — که نیویورک را از سال 1927 — و برای ماه های زمستان به ماندن در بالای 27 درجه به طور متوسط. این شهر روبرو شده است که نیاز به پنج سال گذشته است.

این تابستان است و در سرعت به ثبت نام به عنوان یکی از داغترین در ضبط.

وجود دارد مقدار زیادی از سرنخ های بصری است که نشان می دهد چگونه نیمه گرمسیری شهر نیویورک تبدیل شده است. خوانده شده در مورد چند تا از آنها را در اینجا.

این دوشنبه — در اینجا می آید خورشید است.


دفتر خاطرات عزیز:

در یک بعد از ظهر یکشنبه در اواخر 1970s, من و همسرم تصمیم گرفت برای قدم زدن جنوب در خیابان پنجم.

ما در جایی در 50s زمانی که ما متوجه برنج کوارتت راه اندازی در مقابل یک بانک.

ما تصمیم به گوش دادن به آنها را برای چند دقیقه و ما پاداش با یک تکان دهنده تفسیر ژان جوزف Mouret را برنج هیاهو “روندو” این “شاهکار تئاتر” تم.

جمعیت جمع شده بودند و همه ما لذت می برد عملکرد. هنگامی که آن را به پایان رسید, همه تحسین و Lynda و من آماده برای ادامه در بالای شهر.

همانطور که ما تبدیل شمالی وجود دارد در میان جمعیت بود Alistair کوک.

او خندان شد.

— اسکات Shand


نیویورک امروز منتشر شده است روزهای هفته حدود 6 a. m. در اینجا ثبت نام برای دریافت آن از طریق ایمیل. شما همچنین می توانید آن را در nytoday.com.

ما در حال آزمایش با فرمت نیویورک امروز. آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر (یا کمتر) ، ارسال نظر و یا ایمیل ما: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>