ایالات متحده را در این حرکت: تلفن همراه داده ها نشان می دهد که چگونه کشورهای در حال کاستن از مستند


ایالات متحده را در این حرکت: تلفن همراه داده ها نشان می دهد که چگونه کشورهای در حال کاستن از مستند با تگزاس که برای اولین بار به بازگشایی شاهد 40 درصد افزایش در رانندگی و 10% بیشتر نیویورکی را برای یک پیاده روی

  • نمودار بر اساس درخواست جهت در نقشه های اپل نشان می دهد که چگونه مردم شروع به ترک خانه های خود
  • آمریکایی ها در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا به رهبری تگزاس و گرجستان آغاز شد و در حال ظهور از مستند در روز جمعه
  • این ارقام بر اساس تغییر در مسیریابی درخواست پس از 13 ژانویه 2020 اپل می گوید
  • و در حالی که کالیفرنیا و نیویورک برگزار شد و سریع برای کسب و کار بسته شدن داده ها نشان می دهد شهروندان نیز در حال حرکت
  • در میشیگان که این روز ها شاهد اعتراضات گسترده وجود دارد 50% پرش در رانندگی از اواسط مارس تا ماه مه 1
  • و در گرجستان حداقل 60% بیشتر مردم بودند در راه بازگشت این آخر هفته در مقایسه با اواسط ماه آوریل
  • Dr. Anthony Fauci ابراز نگرانی های خود را در مورد متحده بازگشایی جلوتر از جدول زمانی توصیه شده توسط کاخ سفید; دکتر دبورا Birx اجتماعی می گوید: فاصله خواهد بود با آمریکایی ها از طریق تابستان
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

داده های تلفن همراه نشان می دهد که چگونه کشورهای در حال کاستن از مستند با تگزاس که برای اولین بار به بازگشایی شاهد 40 درصد افزایش در رانندگی و 10 درصد بیشتر نیویورکی را برای یک پیاده روی بیش از آخر هفته.

نمودار بر اساس درخواست جهت در نقشه های اپل نشان می دهد که چگونه افزایش مردم در همه شهرستانها عمده در حال ترک خانه های خود برای پیاده روی, را, دیسک و استفاده از حمل و نقل عمومی.

آمریکایی ها در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا به رهبری تگزاس و گرجستان آغاز شد و در حال ظهور در روز جمعه از خانه با خود بردهاند. و در حالی که کالیفرنیا و نیویورک برگزار شد و سریع به تعطیلی کسب و کار و دیگر محدودیت های اعمال شده در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس داده ها نشان می دهد شهروندان نیز در حرکت است.

این ارقام بر اساس تغییر در مسیریابی درخواست پس از 13 ژانویه 2020 اپل می گوید. در میشیگان – که شاهد اعتراضات گسترده علیه مستند سفارشات – وجود دارد که 50 درصد پرش در رانندگی از داده ها در اواسط ماه مارس نسبت به این آخر هفته.

و در گرجستان حداقل 60 درصد مردم بیشتر شد و در راه بازگشت در این آخر هفته در مقایسه با اواسط ماه آوریل است.

در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا پیوست توسط برخی از حوزه های قضایی محلی منتقل كرده اند و نسبت به حداقل جزئی بلند کردن اجسام از خاموش شدن ناگهانی و به عنوان شماره جدید COVID-19 موارد شروع به رها کردن و یا سطح است.

فرمانداران شده اند تحت فشار از شهروندان مهیج برای رهایی از این محدودیت به وزارت کار داده در این هفته نشان داد برخی از 30 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری از مارس 21.

گرجستان تا کنون رفته دورترین نسبت به بازگشایی اقتصاد خود را با تقریبا هر کسب و کار در دولت رایگان برای بازگشایی در روز جمعه. این حرکت توسط جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ در حال تماشا توسط دولت فدرال و کشورهای دیگر برای دیدن اگر تعداد موارد در گرجستان افزایش است.

Dr. Anthony Fauci, بالا همه گیر مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته او در مورد متحده و جوامع بازگشایی جلوتر از جدول زمانی توصیه شده توسط کاخ سفید است.

و کاخ سفید مشاور دکتر دبورا Birx اجتماعی می گوید: فاصله خواهد بود با آمریکایی ها از طریق تابستان است.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز هشدار از راه های مختلف زندگی ” تا زمانی که به طور گسترده ای در دسترس واکسن — شاید تا سال آینده نیست. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید: “وجود دارد بدون بازگشت به دیروز در زندگی است.’

یکشنبه بیش از 1.1 میلیون آمریکایی آلوده شده توسط ویروس; مرگ و میر می ایستد در 67,173.

آلاباما

موارد: 7,611 مرگ و میر: 288

آلاباما فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی از 30 آوریل در کاهش 50 درصد ظرفیت است. سواحل دوباره باز خواهد شد اما ساکنان را به پایبندی به اجتماعی دورى از جمله نه جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر.

داده های تلفن همراه نشان می دهد که پس از آن مقدار از مردم رانندگی در سراسر کشور افزایش یافت, تصویب پایه.

رستوران ها و کافه ها هنوز محدود به take-out تنها. کسب و کار های دیگر از جمله تئاتر کلوپ های شبانه و مراکز تناسب اندام, barber, مغازه, مو و ناخن سالن بسته باقی خواهد ماند.

به روز شده در سفارش منقضی می شود ممکن است 15.

آلاسکا

موارد: 365 مرگ و میر: 9

بازگشایی رستوران و فروشگاه و مو و ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار شروع آوریل 24. پس مقدار از مردم رانندگی در وزارت امور خارجه رفته است, بازگشت به قبل از مستند ارقام با توجه به داده های جدید.

بر اساس قوانین جدید در برخی از سرزمین آلاسکا رستوران ها دوباره باز خواهد شد اما محدود به 25 درصد ظرفیت وجود دارد و باید 10 سر پا, بین جداول و تنها اعضای خانواده می تواند نشسته در همان جدول است.

سالن در آلاسکا ممکن است تنها قبول مشتریان با تعیین وقت قبلی.

آلاسکا بزرگترین شهرستان, Anchorage, که در آن برخی از 40 درصد از ساکنان زندگی می کنند آغاز خواهد شد تسهیلات تا دوشنبه.

کالیفرنیا

موارد: 53,655 مرگ و میر: 2,194 فتح کرد گرفته شد

کالیفرنیا نیز شاهد تظاهرات بیش فرماندار گاوین Newsom را جارو stay-at-home سفارشات که باقی می ماند به طور کامل در محل و کرک-پایین در ساحل را برانگیخت که به مبارزه طلبیده کسانی که محدودیت.

Newsom زده آشتی جویانه تن در طول روزانه خود را از اظهارات این بیماری همه گیر در جمعه گفتن کالیفرنیا برای اولین بار است که دولت ممکن است تنها چند روز به دور از بلند کردن برخی از قوانین اما ساکنان مورد نیاز برای قوی ماندن در این میان است.

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب ما وجود دارد خیلی زودتر,’ دموکراتیک فرماندار گفت.

با وجود مستندات هنوز در محل مقدار از مردم رانندگی در حالت پیوسته افزایش یافته است. و در لس آنجلس مقدار از مردم در حال رفتن برای پیاده روی نیز شاهد افزایش حدود 20 درصد پس از پایان ماه آوریل است.

کلرادو

موارد: 16,225 مرگ و میر: 832

کلرادو فرماندار می گوید اعمال جراحی الکتیو و خرده فروشی منظقه تحویل می توانید شروع مارس 27. سالن مو دندانپزشکی دفاتر و مغازه های خال کوبی همچنین می توانید بازگشایی آن تاریخ با محدودیت.

پس از آن مقدار از مردم در جاده ها افزایش یافته است به طور چشمگیری در سراسر کشور به عنوان یک کل.

در دنور هر دو مقدار از مردم راه رفتن و رانندگی در حال افزایش است نسبت به قبل از پریدن نزدیک به 40 درصد از پیش از آن پایین.

دیگر خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی از آوریل 4 اجتماعی محدودیت فاصله. بزرگ و محل کار می تواند بازگشایی در مارس 4 در 50 درصد ظرفیت است.

رستوران ها و کافه ها هنوز محدود به takeout تنها.

گرجستان

موارد: 28,330 مرگ و میر: 1,177

گرجستان تا کنون رفته دورترین نسبت به بازگشایی اقتصاد خود را با تقریبا هر کسب و کار در دولت رایگان برای بازگشایی در روز جمعه.

این حرکت توسط جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ در حال تماشا توسط دولت فدرال و کشورهای دیگر برای دیدن اگر تعداد موارد در گرجستان افزایش است.

و پس از آن مقدار از مردم در سراسر کشور در جاده ها افزایش یافته است به خط از پایین از -60 درصد در اواسط ماه آوریل است.

ایلینوی

موارد: 58,505 مرگ و میر: 2,559

اقامت در خانه سفارش از طریق حداقل 30 آوریل با 10 نفر محدود در تجمعات

غیر ضروری کسب و کار محدود به حداقل عملیات و یا کار از راه دور; کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

با وجود این که تعداد زیادی از مردم در جاده ها در سراسر کشور همچنان رو به افزایش با توجه به اپل داده های تلفن همراه. آن را تقریبا به پایه تا پایان ماه آوریل است.

و آن است که یک تصویر مشابه در بیشتر موضعی سطح در شیکاگو با مردم بیشتر در خارج از جاده یا راه رفتن و یا رانندگی در آغاز ممکن است.

آیووا

موارد: 8,643 مرگ و میر: 175

هیچ stay-در-خانه سفارش اما 10 نفر محدود کرده است.

از مارس 1, رستوران ها می توانید برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت بیش از شش نفر در یک جدول.

مراکز تناسب اندام مراکز و کتابخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز در 50 درصد ظرفیت است.

اسب و سگ آهنگ های مسابقه می توانید بازگشایی بدون تماشاگر.

همه کسب و کارهای دیگر باقی می ماند بسته طریق ممکن است 15.

مین

موارد: 1,153 مرگ و میر: 56

مین اول شمال شرقی دولت به بخشی از بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت اجازه داده است برخی از کسب و کار – از جمله رانندگی در تئاتر آرایشگر مغازه ها و سالن مو سگ groomers و نمایندگی خودرو – از روز جمعه.

محدودیت های فعلی از جمله بدون تجمع بیش از 10 نفر و 14 روز قرنطینه برای خارج از کشور بازدید کنندگان هنوز هم اعمال می شود.

دولت در حال حاضر دارای بیش از 1000 عفونت و 56 مرگ و میر.

تحرک روند پس از آن بخشی از بازگشایی نشان می دهد یک افزایش شدید در مردم رانندگی که steadied در روزهای اخیر.

میشیگان

موارد: 43,207 مرگ و میر: 4,021

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اضافه فشار بر حکام در روز جمعه در نشستی میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer به سازش با فعالان, چه کسی باید اعتراض درخواست خود را به گسترش اورژانس قدرت به مبارزه با COVID-19.

‘فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را یک معامله’ مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اما با وجود Michigans سخت مستند قوانین ساکنان آن هنوز شروع به سرمایه گذاری بیشتر است.

داده ها نشان می دهد مقدار از مردم در جاده ها به طور پیوسته رو به افزایش داشته پس از اواسط ماه آوریل است.

تعداد زیادی از مردم راه رفتن در Detriot شروع به پریدن کرد, گذشته, پایه, به همان ارقام دیده می شود در اوایل ماه مارس.

مینه سوتا

موارد: 6,232 مرگ و میر: 394

در مینه سوتا تنها کسب و کار که آیا ارتباط برقرار کردن با مردم می تواند بازگشایی از مارس 27.

این شامل کسانی که در تولید و تنظیمات. فروشگاه های خرده فروشی باید بسته باقی می ماند.

دولت stay-در-خانه سفارش هنوز هم اجرا می شود از طریق به حداقل ممکن 3.

سرگرمی و عملکرد سالن های بسته باقی می ماند و کافه ها و رستوران ها محدود به take-out تنها.

در مینیاپولیس مقدار از مردم از راه رفتن و رانندگی رسیده است سطح دیده نمی شود از اوایل ماه مارس.

می سی سی پی

موارد: 7,441 مرگ و میر: 291

ده مطلب که مردم از رمان coronavirus در می سی سی پی آوردن دولت تلفات به حداقل 291, مقامات بهداشتی دولت روز شنبه اعلام کرد.

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 229 موارد جدید COVID-19 در حالت هل دادن دولت در مجموع به 7,441. نزدیک به 400 مورد جدید گزارش شده در سطح ایالت جمعه — دولت-بالاترین تنها روز افزایش پس از همه گیر آغاز شد.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش, دولت, وزارت بهداشت هشدار داده است کسانی که تست شده اند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج به در خانه باقی می ماند.

“ماندن در یک اتاق خاص در منزل و اجتناب از تماس با دیگر اعضای خانواده به عنوان آنجا که ممکن است’ این اداره گفت. “این گام مهم برای جلوگیری از گسترش بیماری است.’

در همین حال برخی از شهرستانها اعلام پایان اجباری حکومت در جای خود قرار داده که همه گیر شد.

میسیسیپی شهردار اندرو ‘Fofo’ Gilich جمعه اعلام کرد که این شهر مقررات منع رفت و آمد شبانه — از ساعت 11 شب تا 5 صبح — پایان صبح روز یکشنبه. گولفپرت شهردار بیلی Hewes گفت: سراسر شهر بود حکومت نظامی به پایان رسید در 5 بعد از ظهر جمعه.

و در هتیزبرگ شهردار توبی بارکر را امضاء کرده است یک فرمان نیاز به ورود به کسب و کار به یک ماسک برای کمک به کاهش این ویروس را گسترش.

‘به نفع یک ماسک است که اگر همه آنها را می پوشد ما حفاظت از هر یک از دیگر,’ بارکر گفت.

نیویورک

موارد: 319,449 مرگ و میر: 24, 303

فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز شنبه تحت فشار قرار دادند در برابر آنچه که او به نام زودرس خواسته که او بازگشایی دولت گفت: او می دانست که مردم در تلاش بودند بدون شغل اما درک بیشتر از کروناویروس جدید مورد نیاز بود.

کومو گفت: او نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد آنچه همه گیر شد در دولت خود را سخت ترین ضربه این بیماری قبل از او شل محدودیت ها با هدف ممانعت از گسترش آن.

‘حتی زمانی که شما در بازی uncharted waters آن معنا نیست که شما اقدام کورکورانه” او گفت:. ‘استفاده از اطلاعات برای تعیین عمل – و نه احساسات و نه سیاست و نه آنچه که مردم فکر می کنم و یا احساس اما آنچه ما می دانیم از نظر حقایق است.’

بر اساس تغییر در مسیریابی درخواست بیشتر مردم در حال رانندگی در کشور, بازگشت به سطح دیده می شود در اواسط ماه مارس.

شهر نیویورک شاهد اندکی افزایش در مسیریابی درخواست برای پیاده روی و حمل و نقل.

اوهایو

موارد: 19,335 مرگ و میر: 1,022

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine در روز جمعه صادر شده درخواست تجدید نظر برای Ohioans به چوب هم به عنوان دولت به آرامی بازگشایی, تاکید یک نقطه او ساخته شده است که چندین بار در روزهای اخیر: که ممکن است به راه اندازی مجدد اقتصاد و امن نگه داشتن مردم در همان زمان.

او گفت پیام های جاسازی شده در داخل به نام جمعه های جدید به منظور گسترش دولت shutdown تا 29 مه لقب ‘ایمن ماندن اوهایو سفارش.’

‘ما می توانیم در امان ماندن ما می توانید به حفاظت از هر یک از دیگر, ما می توانیم حفاظت از آسیب پذیرترین و در همان زمان مردم به کار’ جمهوریخواه فرماندار گفت.

در حالی که او گذاشته استدلال خود را انتقاد به افزایش است از هر دو طرف بحث بیش از زمانی که برای بازگشت به حالت عادی. برخی استدلال می کنند او را مخرب اقتصاد با امتناع از اجازه همه کسب و کار باز بلافاصله در حالی که دیگران ادعا می کنند او را به خطر می اندازند زندگی با حرکت بیش از حد سریع است.

اوکلاهما

موارد: 3,851 مرگ و میر: 238

اوکلاهما رفت و به اولین آخر هفته از بازگشایی اقتصاد در طول coronavirus بیماری همه گیر به ساکنان اجازه داده شد برای بازگشت به رستوران ها و بازار و فروشگاه های دیگر.

مقامات بهداشتی دولت گزارش جدید هشت کشته و 103 عفونت های جدید در روز شنبه حتی به عنوان افزایش اختیارات دولت در برخی از بخش های دولت بیش از محدودیت هنوز هم در جای خود.

در Stillwater مسئولان شهرستان در روز جمعه اصلاح محلی اضطراری اعلام و پس از کسب و کار گزارش تهدید توسط مشتریان که نمی خواهید مجبور به پوشیدن ماسک را وارد کنید.

این تغییرات در حال حاضر ماسک به صورت اختیاری به مشتریان به جای اجباری, اگر چه آنها هنوز هم به شدت توصیه می شود. کارکنان هنوز هم نیاز به آنها را می پوشند.

کارولینای جنوبی

موارد: 6,489 مرگ و میر: 267

مردم در کارولینای جنوبی flocked به دولت پارک ها و سواحل در روز شنبه به عنوان دولت آماده برای پایان دادن به آن coronavirus اقامت در خانه سفارش دهید.

پارک بودند بازگشایی جمعه پس از بیش از یک ماه و بسیاری از گزارش کامل پارکینگ. پیک نیک پناهگاه و زمین های بازی و تفسیری موزه ها بسته باقی می ماند و رنجرز مورد نیاز اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی.

وب کم از سواحل نشان داد صدها نفر از مردم حمام آفتاب حول توپ فوتبال و یا بازی در گشت و گذار در امتداد رشته بزرگ در روز شنبه یک روز پس از هتل در کنار ساحل اجازه داده شد برای بازگشایی, برای مردم با موجود رزرو.

تگزاس

موارد: 31,140 مرگ و میر: 865

تگزاس روز جمعه آغاز شد و مرحله به مرحله-در بازگشایی کسب و کار توقیف بیش از یک ماه پیش با رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و مراکز مجاز به باز کردن در 25 درصد ظرفیت است. مرحله دوم برنامه ریزی شده است برای مارس 18 اگر عفونت نرخ همچنان به کاهش است.

در سراسر تگزاس کارفرمایان بزرگ شدند و قرار دادن برنامه در محل برای آوردن کارکنان به دفاتر خود را.

تنسی

موارد: 12,661 مرگ و میر: 209

تنسی بود که اعلام کرد در حال حاضر آن را نمی خواهد تمدید اقامت خود را در خانه سفارش گذشته 30 آوریل در حال حاضر گذاشته دولت برنامه ای برای محدودیت های بلند.

کسب و کار در بسیاری از استان ها خواهد بود و مجاز به بازگشایی در اوایل مارس 27.

فروشگاه های خرده فروشی است که می تواند بازگشایی از مارس 29 و رستوران ها را به کار گیرند با 50 درصد مشتری ظرفیت. بسیاری از تنسی 56 پارک باز خواهد شد در روز جمعه.

کسب و کار می تواند انتظار می رود متوسط چک اجرا ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.

شهرهای بزرگ از جمله نشویل تنسی ناکسویل و می توانید تصمیم بگیرید خود به خود وقتی به بازگشایی شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>