ایالات متحده متعهد به خرید میلیون دوز واکسن. چرا که غیر معمول است.

اعتبار…Pfizer از طریق رادیو فردا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعهد روز چهارشنبه به خرید 100 میلیون دوز از این واکسن به پایان رسید غیر معمول است که در دو روش. بخش خصوصی اقدام به خرید اکثر واکسن در ایالات متحده آمریکا و نه دولت.

صنعت دارو دارای لابی به نگه داشتن چیزهای که راه خصوصی دهندگان معمولا پرداخت بیشتر برای واکسن از دولت می کند.

و زمانی که دولت خرید واکسن — به طور معمول به نمایندگی از کودکان کم درآمد — آن است که تقریبا همیشه واکسن که در حال حاضر دریافت ایمنی و اثر بخشی تایید سازمان غذا و داروی آمریکا.

“این است که در همه معمولی اما من فکر می کنم این یک چیز بزرگ” گفت: Claire Hannan مدیر اجرایی انجمن از ایمن سازی مدیران. “ما در یک بحران بهداشت عمومی این است که دولت به ارائه یک واکسن برای آمریکایی ها است.”

گسترده دولت خرید از coronavirus واکسن ممکن است در نهایت کاهش قیمت خود را در ایالات متحده است. که آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر مانند کانادا و بسیاری در اروپا که در آن بزرگ ملی سیستم های سلامت به طور معمول خرید واکسن ها و داروهای تجویزی و بسیاری دیگر از خدمات پزشکی به نمایندگی از شهروندان است.

کارشناسان در واکسن تامین مالی سیاست گفت: قرارداد با غول دارویی Pfizer و کوچکتر آلمانی بیوتکنولوژی شرکت بود که خطرناک است زیرا این دارو می تواند شکست های آینده محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل حفاظت و ارسال کنید تا پول واکسن ثابت می شود موثر است.

“این یک قمار, اما مناسب یک,” دکتر گفت: Walter Orenstein متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری که کار را برای دولت کلینتون به عنوان مدیر ایالات متحده ایمن سازی برنامه. “آنچه که دولت در حال انجام در اینجا است که من فکر می کنم چیز خوبی است که آنها در حال کمک به دنده تا تولید به طوری که اگر این واکسن است که مجوز آن در دسترس خواهد بود در مقادیر زیاد.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • افزایش آزمایش رانندگی افزایش در ایالات متحده ویروس موارد است. در اینجا به همین دلیل است.
  • کالیفرنیا پیشی نیویورک در بیشتر موارد گزارش شده از هر دولت است.
  • به عنوان بیمارستان ها پر ایالات متحده نزدیک یکی دیگر از اوج.

دولت اوباما ساخته شده شبیه شرط بندی در طول H1N1 (آنفولانزای خوکی) همه گیری زمانی که آن را اعطا داروسازی فرانسوی سانوفی $190 میلیون در ماه مه 2009 به توسعه یک واکسن علیه نوپای بیماری است. این دارو با موفقیت به پایان رسید کارآزمایی بالینی روند شش ماه بعد.

در ایالات متحده, که در آن پزشکی قیمت ها مجموعه ای در مذاکرات بین ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بیمه هزینه به طور معمول بالاتر و به طور قابل توجهی متفاوت از یک مکان به مکان دیگر. واکسن آنفولانزا برای مثال می توانید هزینه بین $28 و 80 دلار بسته است که آن ارائه می شود.

قیمت های بالا که آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا — گاهی اوقات هزاران دلار برای یک آزمایش ساده — به مدت طولانی تمرکز “مدیکر برای همه” طرفداران که استدلال می کنند که این کشور بهتر خواهد بود در خدمت یک نظام سلامت است که مقررات بهداشتی قیمت.

در لحظات بحران H1N1 و در حال حاضر با coronavirus دولت گاهی اوقات طول می کشد گام های کوچک در این جهت مانند خرید محصولات بهداشتی است که شهروندان آن نیاز دارید اما نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه و یا مذاکره به صورت خود به خود.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که دسترسی برای همه آمریکایی ها برابر است” گفت: L. J. قهوهای مایل به زرد, مدیر ارشد استراتژی افسر در ایمن سازی اقدام ائتلاف. “بهترین راه برای انجام این کار این است که به واکسن رایگان برای همه است.”

دولت آمریکا نیز به تازگی اعلام کرد که بیمه آمریکایی ها نمی صورت هزینه برای coronavirus تست و آن اختصاص داده شده یک صندوق جدید برای پوشش تست و درمان هزینه های بیمه.

در این راه ایالات متحده آمریکا است که بازیگری مثل کانادا یا کشورهای اروپایی است. پزشکی قیمت به طور معمول پایین تر زمانی که دولت اقدام به خرید به صورت فله به عنوان مثال. “استفاده از دولت خرید بالقوه برای یک قیمت بهتر” دکتر Orenstein گفت. “این می تواند حذف موانع مالی برای دسترسی به.”

دولت خرید واکسن به گواهی تاریخ در ایالات متحده است. در اوایل 1990s, دولت کلینتون تلاش برای ایجاد یک برنامه است که می خرید واکسن برای تمام آمریکایی کودکان زیر 2.

برنامه ملاقات مخالفت داروسازان که ابراز نگرانی کرد که پایین تر دولت قیمت ها را کاهش می دهد نوآوری است. یک شرکت داروسازی نیویورک تایمز گفت که “ممکن است تمایلی به در نظر گرفتن توسعه واکسن” اگر دولت نمی, تعیین قیمت های بالا به اندازه کافی برای پوشش هزینه های توسعه.

برخی از قانونگذاران تمسخر این برنامه به عنوان یک جدید و گران قیمت حق. “دولت است که مصرف بیش از واکسن سیستم توزیع” جان Danforth یک سناتور جمهوری خواه از ایالت میسوری گفت: در آن زمان. “که دیوانه است.”

آقای دنفورد با انتقاد از این برنامه به عنوان “یک حق غیر مالی نیاز است.”

کنگره در نهایت فرود بر روی یک سازش: این واکسن برای کودکان برنامه که اقدام به خرید واکسن برای حدود نیمی از آمریکایی ها زیر 18 سال. آن را در خدمت کودکانی که در حال ایجاد و یا کسانی که هنوز در صورت بالا واکسن هزینه ها را بیمه پرداخت و همچنین بومیان آمریکا و بومی آلاسکا کودکان است.

داده ها از این واکسن برای کودکان برنامه را نشان می دهد که دولت به طور معمول بهتر می شود در معاملات واکسن. به عنوان مثال: آن را می پردازد $21.71 به صورت مشترک واکسن سرخک ، اریون و سرخجه. شرکت های بیمه خصوصی پرداخت به طور متوسط از $78.69 برای همین مواد مخدر است.

قیمت جدید Pfizer واکسن است که می تواند کار را به جایی بین $20 و 40 دلار بسته به اینکه چگونه بسیاری از دوز مورد نیاز است — در خط با آنچه که دولت برای پرداخت بسیاری از واکسن های دوران کودکی. (آمریکایی ها خواهد دریافت واکسن رایگان است.)

“چهل دلار برای دو دوز درمان است که به نظر من بسیار مناسب,” دکتر گفت: قهوهای مایل به زرد.

یک 2014 مطالعه نشان داد که واکسیناسیون نرخ در میان کودکان بهبود یافته بود به سرعت از آنجا شروع واکسن برای کودکان برنامه. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که این برنامه توانایی “حذف مالی و لجستیکی موانع مانع واکسیناسیون برای کودکان کم درآمد به احتمال زیاد نقش مهمی در به دست آوردن بالا پوشش.”

در استفاده از دولت فدرال قدرت خرید برای coronavirus واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با در نظر گرفتن یک رویکرد شبیه به یکی پیشنهاد شده توسط حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. آقای بایدن را coronavirus طرح پاسخ تماس را برای این کشور به “سطح شیب دار تا تولید در مقیاس بزرگ از به عنوان بسیاری از واکسن داوطلبان در صورت لزوم” و “اطمینان حاصل شود همه نه فقط ثروتمند و به خوبی متصل شده” دسترسی به درمان های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de