مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران که فکر می کنم استیضاح شد دقیقا ” چه پایه خود را مورد نیاز

NOVI, Mich. — آن صورتحساب در مناسب Trumpian مد به عنوان بزرگترین دولت از اتحادیه سازمان دیده بان حزب در کشور است.

این رویداد برگزار شد در سینما و میزبانی توسط میشیگان 11th کنگره منطقه جمهوریخواه کمیته متمرکز شد در یکی از سنتی كشور در امور سیاست آمریکا اما می تواند به راحتی گذشت به عنوان سرریز اتاق از یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

لباس شامل “امریکا بزرگ دوباره” کلاه در هر رنگ; T-پیراهن خواندن “را مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح کنگره”; “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” سنگ مصنوعی بیرنگ و بروچس و دکمه های این برنامه شامل یک موجد خسارت زرد کلاله از ریش ریش شدن در ادای احترام به رئیس جمهور یال.

رای دهندگان که می خواهم خود را فراموش کرده استعداد می تواند با توقف مقابل تئاتر که در آن یک ردیف از کارت جداول ارائه شده “مغلوب ساختن پیشی جستن مو پین” و مغلوب ساختن پیشی جستن toboggans برای خرید. دنده جدید در دو آنها ممکن است پس از آن چنگ زدن به کیسه های پاپ کورن در جدول بعدی و یا ثبت نام برای رای دادن در آینده یا شاید نگاهی به عکاسی از خود با زندگی به اندازه برش مقوا از رئیس جمهور ایستاده در این نزدیکی هست.

چرا تا به حال حدود 350 نفر تصمیم به اختصاص پنج ساعت از روز سه شنبه به این ؟

“ما خسته از تماشای رئیس جمهور تهمت بود ضرب و شتم تا” سحر Thorburn, 51, یک بازنشسته توضیح داد. “این استیضاح چیزی که در رفتن است داستان یک نمایش مسخره و ما فقط می خواهید برای نشان دادن حمایت برای او چرا که آن را یک شوخی آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام.”

یک زمان وجود دارد که رای دهندگان مانند خانم Thorburn ممکن است به خوبی توجیه ماندن در خانه در یک شب شبیه به این مشاهده آدرس در لباس خواب خود را unshackled با این رویداد یک-پاپ کورن-هر فرد قانون است. این آقای ترامپ خود هشدار داد که پیروزی ممکن است خسته کننده که خراب هواداران خود را به خطر انداخته lulling آنها را به یک از امنیت کاذب پیش از سال 2020 انتخابات.

“مغلوب ساختن پیشی جستن پایه — آنها در حال کار. آنها مشغول است. آنها نمی خواهید به نگه داشتن مبارزه برای رئیس جمهور” گفت: Meshawn مادوک ، از بنیانگذاران میشیگان تهمت خواهان. “ما همه رو بسیاری از دیگر چیزهایی که ما می تواند انجام شود.”

اما اگر رئیس جمهور هسته هواداران نشان داده اند که نشانه هایی از flatlining او را استیضاح کرده است jolted آنها را دوباره زنده. از نزدیک به ده نفر مصاحبه در سازمان دیده بان حزب, تقریبا تمام گفت: استیضاح تحقیق و محاکمه به حال با انگیزه افزایش خود به خود فعالیت, که آیا آن را ضربه زدن بر روی درب و یا ثبت نام به عنوان یک حوزه کاپیتان.

آنها به نظر می رسید رانده نه آنقدر تمایل به طرح دعوی از اتهامات عنوان شده علیه آقای ترامپ — هر چند به پاک کردن آنها بر این باورند که او هیچ کار اشتباهی انجام داد — به عنوان یک دستور در اعتراض به این عمل از تحقیقات در دسترس نباشد. چرا که در نظر آنان دموکرات ها از طریق استیضاح به حال مرتکب بدترین گناهان در برابر رئیس جمهور: آنها می خواهم بی احترامی او.

“این آتش سوزی مردم است. آن را یک” خانم مادوک ، گفت:. “منظورم این است که دقیقا چه تهمت و پایه مورد نیاز است.”

Lisa Nichols, 52, که با این نسخهها کار در صنعت خودرو بود در میان اخراج و دیوانه. پوشیدن یک نوزاد-صورتی MAGA کلاه و گوشواره طلا خمیده کمی در تئاتر صندلی مخمل خواب دار او استقبال کردند و احساس.

“چه دموکرات ها نشان داده اند که در آنها نمی توان اعتماد کرد. به همین دلیل من بیشتر از یک فعال چرا من بدست فعال تر با جریان مبارزات انتخاباتی,” او گفت: از استیضاح. “من قصد ندارم به این مزخرفات نشسته.”

خانم نیکولز گفت: او را باور بزرگترین تهدید برای رئیس جمهور تهمت انتخابات بود و نه وقت خود را — آنچه که او انجام آنچه او نیست — بلکه حامیان خود را.

“مردم می توانند به راحتی تبدیل به راضی,” او گفت:. “از آنجا که در حال حاضر اقتصاد پررونق مردم انجام می دهند خوب است. و آنها ممکن است احساس کنند که ضرورت به خارج وجود دارد.”

“این بزرگترین آسیب پذیری” او گفت: “ما در برقراری ارتباط به ما و خانواده و دوستان و همسایگان چه در خطر است در این انتخابات است.”

به عنوان رئیس جمهور خود تحویل داده و آدرس و چهره او مصاحبه تئاتر در نرم, نارنجی, نور, جمعیت مطمئن ساخته شده به را, نقطهنظرات احساس خود را از مخاطرات. هر زمان که یک دموکرات به نظر می رسد روی جمعیت فوران در بوس همراه با ولگرد “ارسال آنها را به عقب!” برای نمایندگان Ilhan عمر از ایالت مینه سوتا و رشیدا Tlaib میشیگان.

آنها خود را نجات داد بلندترین این jeers برای سخنران نانسی پلوسی — خنده به عنوان رئیس جمهور به نظر می رسد به چشم پوشی از او دست دراز قبل از سخنرانی booing او به عنوان پاره پاره او را پس از کپی آن را بیش از.

به عنوان آقای ترامپ محکوم ونزوئلا قدرتمند نیکولاس مادورو به عنوان “مستبد که مختلف” و خانم پلوسی در ابتدا به نظر می رسد قیافه یک مرد تمسخر. “او را دوست دارد!” او فریاد زد. “او خود را pen pal!” و هنگامی که خانم پلوسی عقب کشیدم در آقای تهمت ادعا می کنند که حزب پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی رایگان برای مهاجران مستند نشده دو بار دهیم “درست نیست” همان مرد خندید. “اوه پلوسی” او گفت:. “خورش کودک — خورش!”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او از سوی دیگر به دست آورده سلامتی پر سر و صدا. به عنوان رئیس جمهور و کابینه اش وارد پایین مجلسی جمعیت واکنش نشان دادند که اگر ترجمه یک تیم NBA را شروع صف. “BARR!” یک مرد فریاد زد: هنگامی که دوربین panned به William P. Barr, دادستان کل. حتی خلاصه شات از Melania Trump, اولین بانوی نشسته در بالکن در سر تا پا سیاه موجب شادی است. “تا” خیلی از مخاطبان شنیده میشد زمزمه.

نه یک بار در سخنرانی خود آیا رئیس جمهور با اشاره سنا استیضاح دادگاه یا رای برای چهار شنبه بعد از ظهر.

ساعت قبل از آدرس خانم مادوک ، گفت: او مشتاق بود تا ببینید که چگونه آقای ترامپ خواهد رسیدگی به این موضوع است. “آنها در حال صحبت کردن در مورد چگونه به رئیس جمهور او را حتی رفتن به می گویند کلمه “استیضاح” در سخنرانی” او گفت: از شخص تهمت حامیان.

خانم مادوک ، نبود بنابراین مطمئن شوید. “او به نگاه کردن به آن اتاق” او پیش بینی کرد “و او را به رفتن برای دیدن همه دموکرات ها ایستاده است او را برای رفتن به نگاه سناتور رای گیری علیه او و یا کسانی که تهدید به, و او را به رفتن به بعد از آنها.”

به جای آقای ترامپ اشاره نمی کند استیضاح پس ترک آن را به هواداران خود — آنهایی که بوده ام reinvigorated از “شم” از آن همه به عنوان یک زن در نووی قرار داده و آن را به حمل مشعل.

در نهایت بسیاری از کسانی که در سازمان دیده بان حزب به نظر می رسید به آن را ترجیح می دهند که در راه است. در طول شب رای دهندگان صحبت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مجزا محافظ صورت. آنها طوری با غرور بیش از حد — به عنوان اگر وظیفه دفاع از رئیس جمهور پنبه حلاجی شده خود را naysayers بود منحصر به فرد ایشان جدی اتهام دست را از مردی که خودش را.

“ما نمی رفتن وجود دارد جیغ و گریه و فریاد, اما ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و مطمئن است که رئیس جمهور تهمت است با احترام رفتار شود” خانم Thorburn گفت. “این چیزی است که ما می خواهیم برای حفاظت از — موقعیت خود را به عنوان رئیس جمهور.”

“با این حال” او افزود: “من فکر می کنم رئیس جمهور تهمت می توانید به حفاظت از خود است.”

خانم نیکولز سرعت interjected. “اما” او استدلال کرد: “ما آیا باید خود را به عقب.”

خانم Thorburn راننده سرشونو تکون دادن. “درست است” او گفت:. “ما نیاز به آن را داشته باشد.”

تا زمانی که نقطه ساندرا چوب 60 که داوطلبان برای جمهوری مبارزات انتخاباتی در میشیگان بود و به سختی سخن گفته است. اما او می خواست به کنایه با دوست جدید خود را به نقطه قبل از آن که رئیس جمهور حامیان نیازی به فریاد زدن و یا گریه یا فریاد زدن به دریافت پیام خود را در سراسر.

قبل از استیضاح خانم چوب گفت: او ممکن است به توافق رسیدند. اما دموکرات ها بود در نهایت overplayed خود دست آقای تهمت احتمال تبرئه سر در گم می شود. از حالا تا نوامبر “ما در حال رفتن به فریاد” او متعهد شده است. “ما باید به.”

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>