داکت ترامپ: دعواهای دامن زدن به لوایح بزرگ قانونی ترامپ

واشنگتن — مدت ها قبل از او به کاخ سفید نقل مکان کرد ، دونالد جی ترامپ شهرت خود را به عنوان عاشق دعاوی سیمان ، تبدیل به دادگاه های فدرال و ایالتی برای جنگ های بزرگ و کوچک است. آقای ترامپ یک بار حتی به خود می بالد: «من دوست دارم دشمنانم را به زمین بزنم.»

از زمان تبدیل شدن به یک مقام دولتی، او همچنان دادخواهی باقی مانده است. اما او در حال حاضر انواع راه های جدید برای تامین بودجه مبارزه های قانونی خود را، اغلب بدون نیاز به شخصا پوشش زبانه، با روی آوردن به پول اهدا شده به کمیته های مبارزات انتخاباتی خود را پیدا کرده است.

در اینجا برخی از نکات برجسته از آنچه می تواند لقب Docket ترامپ، مجموعه ای سرگیجه آور متنوع از دعاوی و دیگر اقدامات قانونی واصل شده توسط آقای ترامپ و یا علیه او از او پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور آغاز شده است.

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا او و متحدهای سیاسی اش از سال ۲۰۱۵ نزدیک به ۶۰ میلیون دلار پول اهدا کننده را صرف لوایح قانونی و انطباقی کرده اند که به مراتب بیشتر از هر رئیس جمهور دیگری است.

آقای ترامپ به ویژه از زمانی که در استفاده از نظام حقوقی برای تلاش برای سکوت یا به چالش کشیدن منتقدانش انتخاب شده بود- تهاجمی بوده است- تاکتیک او همچنین بارها در طول دهه های خود به عنوان مجری املاک و مستغلات به آن روی آورد. این امر منجر به یک سری ادعاها علیه کمپین یک بار یا دستیاران کاخ سفید مانند جسیکا دنسون شده است که در جریان مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ به عنوان سرپرست بانک تلفن و هماهنگ کننده توسعه هیسپانیک کار می کرد.

خانم دنسون ادعا کرد که هدف درمان سوء استفاده و آزار جنسی یکی دیگر از کارکنان کمپین بوده است. پس از آن آقای ترامپ ادعای داوری کرد که ادعا می کرد خانم دنسون توافق محرمانه ای را که امضا کرده بود نقض کرده است. در اینجا یک وکیل برای آقای ترامپ به نام لارنس اس روزن یک قاضی دادگاه فدرال در نیویورک را در این باره هل می دهد.

در ابتدا انجمن داوری آمریکا علیه خانم دنسون حکم صادر کرد و به او دستور داد که تقریباً ۵۰٬۰۰۰ دلار هزینه وکلا و هزینه های دیگر بپردازد. اما تقاضای پرداخت توسط یک دادگاه ایالتی نیویورک در ماه فوریه و اخیرا لغو شد، خانم دنسون – با کمک یک تیم حقوقی با مشخصات بالا به رهبری دیوید کی بولز، وکیل برجسته نیویورک – آقای ترامپ را به عنوان بخشی از طرح دعوی در کلاس اقدام گرفته است که او امیدوار است بسیاری از توافقات عدم فاش شدن دیگر کارگران کمپین امضا شده را باطل کند.

در اینجا شکایتی است که در آن آقای بولز و دیگران در تیم حقوقی خانم دنسون استدلال می کنند که این توافقات عدم فاش شدن غیرقانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im