مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را جانشین ارتش فرود در آیووا و چهره های پایین اعتراض

WEST DES MOINES, آیووا — اگر چه رئیس جمهور تهمت چهره واقعی رقبا در آیووا قفقاز خود را در مبارزات انتخاباتی به ارمغان آورد بیش از 80 عملیاتی به دولت در روز دوشنبه که در آن یک و نیم دوجین پیشرو دموکراتیک نامزد بودند به شدت رقابت برای حق به چهره او. نشان می دهد از زور توسط رئیس جمهور تیم شامل مقامات عالی رتبه و اعضای تهمت خانواده که به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن یک معترض اخراج شد پس از فریاد که مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت است “کشتار یهودیان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را جانشین ارتش گسترش در سراسر کشور به عنوان رای دهندگان آماده به بازیگران اولین رای در دو طرف’ انتخابات مقدماتی. این گروه که شامل رئیس جمهور دو قدیمی ترین پسران و همچنین کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی و تجارت وزیر ویلبر راس جمع آوری و در یک حومه هتل برای یک رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان “حفظ آیووا بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی.

این تهمت کمپین دومین رویداد مهم در آیووا پیش از قفقاز پس از تجمع در Des Moines در Jan. 31 که در آن تهمت خود صحبت کرد. آن را به نمایندگی های غیر معمول سطح سرمایه گذاری در اصلی که در آن رئیس جمهور به اتهام مخالفت عمده و در حالت که در آن رئیس جمهور برنده به راحتی در 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توضیح داد که آن حضور قابل توجهی در آیووا به عنوان تلاش برای انعطاف پذیری خود را سازمانی عضله نه به عنوان یک پیشنهاد به رقابت برای جلب توجه با شدت رقابت دموکراتیک اولیه.

براد Parscale رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی مدیر این خطاب به او لگد کردن کنفرانس مطبوعاتی. “بسیاری از مردم می پرسند که چرا ما اینجا هستیم تا امروز,” او گفت:. “حقیقت این است که این آزمون برای اولین بار از یک مردمی ارتش ما ساخته شده است. این است برای رفتن به بزرگترین مردمی ارتش حزب جمهوری خواه تا کنون دیده اید — یا امیدوارم … این کشور تا کنون دیده ام.”

Parscale سپس به معرفی دیگر سخنرانان کنفرانس مطبوعاتی; رئیس جمهور قدیمی ترین پسران, دان جونیور (به همراه دوست دختر خود Kimberly Guilfoyle) و اریک و همچنین اریک همسر لارا مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده تمسخر رئیس جمهور رقبا و وعده داده است که او را در حماسه پیروزی.

لارا مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشاور ارشد در پدر او در قانون مبارزه با افتخار از انتخاب مجدد تلاش را “رشد” گروههای خاص “ائتلاف” از جمله جانبازان و زنان آفریقایی-آمریکایی است.

“این است که کار ما در این کمپین به این ائتلاف برای بیرون رفتن وجود دارد در جوامع خود را به آنها آموزش در مورد چگونه به صحبت کردن با دوستان و همسایگان خود را در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “به یاد دوستان و همسایگان خود را اگر همه چیز در حال کار برای آنها در حال حاضر آن را به لطف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

Donald Trump Jr., در این سکو با دختر, Kimberly Guilfoyle (راست) به نظر می رسد با برادرش اریک (دوم از چپ) و اریک همسر لارا در “حفظ آیووا بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی در Des Moines, آیووا, on Feb. 3. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدیر اجرایی در پدرش شرکت املاک و مستغلات ارائه یک پیش بینی جسورانه برای رئیس جمهور شانس در انتخابات عمومی ،

“بچه ها ما در حال رفتن به آنها را ضرب و شتم دوباره او گفت:” از دموکرات ها. “ما در حال رفتن به آنها را ضرب و شتم بسیار بزرگتر این زمان.”

او در ادامه به اخراج انتقاد از پدر خود و ستایش رئیس جمهور رکورد.

“مردم آمریکا نگاه را از طریق آنچه که اتفاق می افتد. آنها آن را به عنوان بی معنی آن این است که” اریک گفت: “آنها نتایج را ببینید. آنها اقتصاد است. آنها بیکاری است. آنها را بازسازی نظامی ما. آنها با دیدن یک مرد که در واقع مایل به چوب برای این کشور دوباره. آنها را به حفاظت از آزادی های مدنی و آزادی مذهبی. …. ما گفت: “کریسمس مبارک” دوباره. ما نمی گفت که.”

برادر خود را نیز مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان اجرایی شوخی در مورد اظهارات پدرش در یک فاکس نیوز مصاحبه در فوریه. 3 مورد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی که بلومبرگ که 5 فوت-8 درخواست کرده بود یک جعبه برای ایستادن در پشت تریبون در بحث دموکراتیک در لاس وگاس در فوریه. 19.

“اوه! در این مرحله احساس می کنم مثل مینی مایک” همین گفت: ایستاده در کنار برادرش و Parscale که هر دو بیش از 6 فوت قد.

“ما از نیویورک” رئیس جمهور پسر ادامه داد. “این هیچ راز است. این چیزی است [عصر ایران] است که به طور جدی در مورد نا امنی و او را سال ها صرف مبارزه.”

به عنوان تهمت تمسخر بلومبرگ مردی به نام الون Glickman راه می رفت تا به مرحله و شروع به فریاد در او.

“Donald Trump Jr.! من یک آمریکایی یهودی و همیشه از پدر شما رئیس جمهور انتخاب شد بیشتر و بیشتر یهودیان هستند که به ضرب گلوله کشته پایین هر سال” Glickman گفت.

Elon Glickman کشیده شده است از یک کنفرانس مطبوعاتی در Des Moines, آیووا به عنوان Donald Trump Jr. صحبت با برادرش اریک در “حفظ آیووا بزرگ” در فوریه. 3. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

در دو سال گذشته شده اند وجود دارد مرگبار تیراندازی در دو آمریکایی کنیسه مظنون سفید supremacists. بسیاری از ترقی خواهان بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محکوم سفید برتری و neo-Confederate حرکات. به عنوان Glickman شد بريدن دور با همین تهمت جونیور مقابله با اشاره به پدر خود را برای حمایت از دولت اسرائیل.

“من فکر نمی کنم هر کسی را بیشتر انجام می شود برای اسرائیل و یهودیان آمریکایی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بنابراین شما می توانید نگه دارید در رفتن” او گفت:.

“شما در حال کشتار یهودیان! همه شما! همه شما در اینجا کشتن یهودیان!” Glickman فریاد زد: او به عنوان همراهی در خارج از درب.

قبل از حادثه Glickman گفت که او در کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی روزنامه یهودی رو به جلو. اگر چه او نوشت: یک مقاله برای مقاله در سال 2018 این روزنامه سردبیر جودی Rudoren گفت که او در واقع پوشش کنفرانس مطبوعاتی برای انتشار. در یک پیام به اخبار یاهو پس از این رویداد Glickman گفت که او وابسته به یک گروه به نام “یهودیان علیه سفید و لعب است.” با توجه به توییتر صفحه Glickman متعلق به سازمان IfNotNow که مخالف جناح راست دولت در قدرت در اسرائیل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید هفته گذشته که در آن او پرده برداری از یک طرح کلی برای یک صلح خاورمیانه پیمان که تشکیلات خودگردان فلسطین را رد کرد و به طرز غیر قابل قبولی کج شده به سمت اسرائیل است.

پس از Glickman حذف شد از اتاق فکر جونیور به یک پلاگین برای این کتاب که از او منتشر شد در سال گذشته که مانت یک نقد از فعالان لیبرال.

“این است که چرا من نوشت: کتاب” باعث,’ مردمی است. … دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که انجام می شود بیشتر برای دولت اسرائیل که در دفاع از یهودیان … وجود دارد که دموکرات ها در کنگره گفت: ضد سامی چیز” او گفت:.

پس از پرداختن به وقفه همین جونیور خود را ادامه داد jabs در برابر دموکرات ها. او قاب آنها را به عنوان “دیوانه در سمت چپ که در نظر گرفته شده است توسط بیش از پیش بخش از حزب” و وضعیت آب و هوا اقدام به اتلاف تریلیون برای “جلوگیری از farting گاو و هوا سفر می کند.”

همین جونیور نتیجه با نذر — مغلوب ساختن پیشی جستن roadshow خواهد کرد که رول در طول انتخابات.

“من به شما قول می دهم یک چیز” او گفت:. “بعد از 10 ماه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در این بسیار سرگرم کننده برای همه شما.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • شش نتایج ممکن از آیووا قفقاز

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونگی و زمانی که سنا محاکمه به پایان خواهد رسید

  • به عنوان استیضاح محاکمه تساوی به پایان سیرک خارج بسته آن کیسه

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im