مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘فرار مغزها’ است که مانع coronavirus پاسخمغلوب ساختن پیشی جستن دولت jettisoning از تخصص علمی و رئیس جمهور عادت كردن اطلاعات غلط به معنای به ما این است که در خیلی موقعیت ضعیف تر برای مقابله با تهدید coronavirus کارشناسان هشدار داده اند.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 149 شناخته شده coronavirus موارد در سراسر 13 متحده با 11 مرگ و میر. نمایندگان کنگره آمریکا با هم قرار دارند یک $8.3 میلیارد اضطراری لایحه برای کمک به مهار این ویروس با آزمایشگاه مجموعه ای اجازه داده می شود به منظور توسعه خود را coronavirus آزمون و بدون به دنبال تصویب قانونی ،

اما این تلاش ها به آدرس شیوع خطر تضعیف توسط سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که دیده می شود خروج از دانشمندان از انواع سازمان های لغو و بازسازی علمی و پانل ها به نفع منافع صنعت و رئیس جمهور که به طور منظم رد و یا تحریف حقایق علمی – از بحران آب و هوا به اینکه ماه است بخشی از مریخ – در عمومی.

“ما به شدت چرخاند; دولت فدرال نیست تا وظیفه گفت:” جودیت Enck سابق منطقه ای مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA). “زمانی که من یاد گرفتم بیشتر در مورد این ویروس قلب من غرق آنجا که من می دانم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست و ارزش علوم پایه, آن را نشانی از آن را درک کنند و این امر منجر به رد آن زمانی که آن را در تضاد با سیاسی آن روایت است.”

Enck گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر نمی رسد به درک آنچه یک کارآزمایی بالینی است که” یک مرجع به کاخ سفید دیدار با دارویی مدیران و مقامات بهداشت عمومی در روز دوشنبه که در آن رئیس جمهور خواست شرکت کنندگان به انتشار ضد coronavirus مواد مخدر آنها در حال کار بر روی. “بنابراین شما باید یک دارو است که در حال حاضر درگیر با coronaviruses و در حال حاضر شما باید برای دیدن اگر آن را به طور خاص برای این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانیم که فردا می تواند به شما؟”

در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند چرا واکسن آنفولانزا تنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کوروناویروس. هنگامی که گفت: Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که می تواند تا 18 ماه قبل از واکسن در دسترس است به مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “منظورم این است که من از چند ماه بهتر است اگر من باید صادق باشد.”

در یک تظاهرات سیاسی در شارلوت بعد از آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت که یک واکسن در دسترس خواهد بود “نسبتا به زودی” قبل از اضافه کردن آن وجود دارد “حاشیه globalists که به جای نگه داشتن مرزهای ما باز از ما عفونت – فکر می کنم از آن را – نگه داشتن همه از عفونت اجازه دهید آن را در می آیند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال این است با مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity روز چهارشنبه که در آن او گفت که سازمان بهداشت جهانی رقم 3.4% مرگ و مير ناشی از کوروناویروس “واقعا یک شماره نادرست” که خود را “حدس” است که در آن سطح است “راه زیر 1 درصد.” او ارائه هیچ مدرکی برای خود تناقض از جهان پیشرو سلامت بدن است.

این نوع از شعارهای مخلوط کردن اشتباهات وحشی حدس و گمان و بی پرده ناسیونالیسم مطرح نگرانی است که بسیاری از آمریکایی ها از جمله سرسخت تهمت هواداران در حال گرفتن اطلاعات صحیح برای مقابله با شیوع ویروس.

“علمی ‘حقیقت’ در مورد این ویروس ممکن است به مطابقت با آنچه دولت می خواهد به شنیدن بنابراین علمی ‘حقیقت’ در خطر بیافتد قبل از آن ساخته شده است عمومی” گفت: وندی واگنر یک دانشگاه تگزاس متخصص در چگونه سیاست گذاران با استفاده از علم است.

واگنر اشاره کرد وجود دارد نیاز است که یک رئیس جمهور ارائه اطلاعات دقیق در مورد یک مسئله بهداشت عمومی را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن به آزادانه misreport که یک واکسن به زودی در دسترس خواهد بود.

این وضعیت تشدید یک آزادسازي از تخصص علمی در درون دولت ایالات متحده. سازمان حفاظت محیط زیست کارکنان اعداد برای مثال هستند و یک سوم کوچکتر از آنها بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان قدرت. در دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از 1600 فدرال دانشمندان چپ های مختلف سازمان های دولتی با توجه به دفتر مدیریت پرسنل اشتغال داده است.

دولت تلاش کرده است حتی عمیق تر کاهش: trump’s 2021 بودجه پیشنهادی ارائه شده تنها یک روز بین المللی هشدار مطرح شد بیش از coronavirus شامل 16 درصد کاهش در بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که CDC و سایر سازمان ها می تواند به سرعت در حال restaff اگر مورد نیاز است اما این مفهوم غربيها به شیوه های استاندارد از دولت-اجرای پژوهش.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تلاش برای کوچک شدن آنها علاوه بر این من نگران که آژانس مدیران در حال حاضر به خوبی می چرخاند به عمل به سرعت به گسترش کارکنان” واگنر گفت. “سازمان نیز ممکن است موفق به جذب بهترین دانشمندان رفتن به جلو به دلیل تهمت را بد سابقه و با “دولت عمیق” و علم به طور کلی.”

Enck گفت که قبلی بلایای طبیعی مانند طوفان دیده اند “بدون درز” پاسخ از فدرال و دولت های ایالتی و محلی اما وضعیت فعلی در حال حاضر ممکن است نیاز متحده کسب و کار و دانشگاه ها برای پر کردن جای خالی که در آن یک بار دولت فدرال ارائه شده رهبری است.

“قطعا وجود دارد شده است یک مغز تخلیه در این دولت شده است وجود دارد یک حمله در علم نیست که جواب خوبی برای آنچه که ما در حال حاضر شاهد,” او گفت:. “دیگران می رویم به گام تا. بهترین کاری که رئیس جمهور می تواند انجام دهید در حال حاضر است برای جلوگیری از صحبت کردن است.”

جوئل کلمنت یک مدیر سابق سیاست در وزارت کشور که در سمت چپ دولت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت reassigned او را از آب و هوا خود را متمرکز بر نقش گفت: دولت در حال تضعیف تلاش ها برای مقابله با تهدیدات از جمله بیماری های همه گیر.

کلمنت گفت: تهمت باید تقویت اعتماد عمومی به کارمندان دولت در برخورد با کروناویروس شیوع بازگرداندن علمی قدرت دولت فدرال و صندوق برنامه های است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش تهدیدات مانند ویروس.

“به عبارت دیگر او نیاز به انجام مخالف آنچه ما می دانیم که او انجام خواهد داد” کلمنت گفت. “او بیشتر نگران ایمنی خود را شکننده نفس از او در مورد ایمنی از آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>