شهر تعریف شده توسط پن استیت فوتبال می شود خالی

کالج ایالتی ، پا. — هنگامی که پن استیت به طور سنتی لگد کردن فصل فوتبال خود را — تقریبا همیشه در خانه در تعطیلات آخر هفته روز کارگر — این شهر کوچک و اطراف هملت وزوز با زندگی.

طرفداران مسدود کردن پیاده رو در امتداد خیابان کالج، armada از وسایل نقلیه تفریحی حمله در غیر این صورت زمینه های خالی، و پژواک thumping کوبه ای گروه آبی در سراسر پردیس. مناظر، صداها و بوها در روزهای منتهی به هر بازی خانگی انرژی متمایزی تولید می کنند. فوتبال به هوا لگد می کند.

هنگامی که روز بازی می رسد، یکپارچه hulking از ورزشگاه بیور پر می کند با 107،000 طرفداران – بیش از دو برابر جمعیت ساکن شهر است.

آن ریتم شبانه روزی این تعطیلات آخر هفته قطع شد، درست به عنوان همه آنها خواهد شد در بسیاری از شهرها که سنجاق بر روی نقشه فوتبال کالج سقوط: از یوجین به شرق Lansing و شاید فراتر از آن، به مکان هایی مانند استارکویل، Stillwater و خم جنوبی اگر همه گیر کروناویروس، که به خصوص فعال در حال حاضر در پردیس کالج، در reined نیست.

برخی اعتبار… جف سوئنسن برای نیویورک تایمز

در عوض کادانس جدیدی ریشه در هپی ولی گرفته است، چرا که منطقه ای که کالج ایالتی را در بر می گیرد شناخته شده است. چادرها در محوطه دانشگاه نه برای tailgating بلکه برای کلاس های در فضای باز، ناهار خوری و آزمایش ویروس نصب شده است. کرمری پردیس، که در آن خط برای طعم مانند هلو پاترنو گسترش طول یک زمین فوتبال در روزهای بازی، برای تعطیلات آخر هفته بسته شد. و در شهر، که در آن کسب و کار کرکره و یا عمل در یک چهارم ظرفیت، بازرگانان صرف زمان کمتر تمایل به مشتریان نسبت به آنها بیش از کاغذ بازی برای 6 میلیون دلار در بودجه نجات شهرستان فقط در دسترس ساخته شده است.

بنابراین به عنوان خورشید صبح شنبه بیش از این دره verdant طلوع کرد، هوای ترد بدون فصل – درجه حرارت فرو رفته به 50s – با آن طعنه بی رحمانه حمل. آب و هوای فوتبال بود.

“ریتم های زندگی در حال حاضر خاموش است،” جی پاترنو گفت : به عنوان او در یکی از سه جداول که در اتاق گوشه اشغال شده بود نشسته بود ، به طور معمول مشغول نقطه صبحانه برجسته که در آن پدرش ، جو ، استفاده می شود برای سرگرم کردن استخدام و که در آن طرفداران به طور معمول یک ساعت یا بیشتر صبر کنید تا در تعطیلات آخر هفته فوتبال نشسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im