سوپر باول مشکل ساز است. چرا ما نمی توانیم نگاه میشه ؟

AUSTIN CONSIDINE دوستان: من می دانم آنچه من انجام می دهند در روز یکشنبه ، من می دانم آنچه شما انجام می دهند در روز یکشنبه ، به عنوان تمام وقت فرهنگ روزنامه نگاران به چشم پوشی از سوپر باول خواهد بود ناخالص dereliction وظیفه. که چون سوپر باول نیست فقط یک بازی است. این حاصل کار دو تیم نشان می دهد; این تبلیغات; این تراشه و guac. آن است که ورزش بلکه موسیقی, رقص, لباس, تلویزیون, تولید و طراحی صحنه — فرهنگ پاپ رویداد بیشتر از مجموع اجزاء آن است.

شاید مهم ترین آن را تماشا شد در سال گذشته حدود 100 میلیون نفر در جهان بر روی تقاضا سرگرمی, سوپر باول یکی از واقعی گذشته بقایای یک دوره زمانی که همه ما به تماشای همان چیز را در همان زمان.

اما من مانند بسیاری از طرفداران ورزش تلاش کرده اند در سال های اخیر به آشتی چه زیبا است در مورد بازی با چه زشت است. وجود دارد دژنراتیو مغز بیماری مربوط به تکرار بازدید سر — نه تنها به تکان مغزی — که N. F. L. به طور فعال مشغول به کار برای پنهان کردن. پس از آن وجود دارد لیگ را با مشکلات داخلی و مسابقه. ما می تواند باز کردن کسانی که برای روز اما اجازه دهید آن کافی است به یاد داشته باشید که Tyreek تپه هنوز هم یک کار و khezri نمی کند.

برخی از طرفداران آموخته اند به تحمل ناهماهنگی شناختی یا مربع رایگان خود را لذت بردن با ظاهری را از بازیکنان. دیگران مثل من مشکل دارند shouldering ما همدستی با فوتبال بدترین عناصر و عمدتا متوقف شد. اما بدون در نظر گرفتن فن یا نه ما بیشتر نشان می دهد تا برای سوپر باول. این است که چرا ؟

وسلی موریس Austin, من بیش از حد مصرف کرده اند کمتر فوتبال در پنج سال گذشته به دلیل بازدید می تواند سخت به تماشای, به خاطر تنبیهی که گفته می شود غیر سیاسی مواضع از لیگ خود متناقض سیاسی است. وجود دارد بسیاری از شگفت انگیز فیزیکی دستاوردها در این ورزش است. وجود دارد بی پایان ridiculousness. این طراحی end-منطقه جشن مثلا gleefully مهاجرت به سایر رشته های ورزشی. و لیگ در وجود خود دارای عضلانی خیریه بال.

این است که می گویند که عشق N. F. L. به معنای قرار دادن تا با تعداد زیادی. اما آن آستین ، محبوبیت همچنین به نظر می رسد بخشی از پاسخ به این اخلاقی معما که خیلی آشکارا احسان ما این گذشته دو یا سه سال است. چگونه ما لذت بردن از کار بد و ناخوشایند فاسد, مردم و موسسات ؟ از جنایتکاران ؟ آیا امید بستن به کاسه فوق العاده با تجربه و سپس چشم پوشی مشکلات فوتبال ؟ می spectatorship تواند هر چیزی باشد اما تایید? این معمای یک جامعه سرمایه داری به حدی که آن را واقعا یک معمای در همه.

CARYN GANZ فوتبال ناب مشکل fave. و مانند مایکل جکسون آن را بیش از حد به چالش کشیدن به لغو بیش از حد بزرگ به شکست هم تعبیه شده در پارچه آمریکا در اوقات فراغت به rip کردن. (در حال حاضر حداقل.) سوپر باول است درام, هیجانی, هویت تطهیر عینک, مهارت قدرت: آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک بیننده فراتر از دامنه آن است. این دیگر ممکن است به نگه دارید تا با همه چیز اتفاق می افتد در تلویزیون, فیلم, موسیقی و رسانه های دیجیتال اما سوپر باول یکی از آخرین gasps از کشت خالص. آن داده شده و یک بده: آن است که تقریبا هیچ مانعی برای ورود به یک شبکه کانال یک بلوک از زمانی که هیچ کس انتظار می رود به انجام هر چیزی به غیر از تماشای سوپر باول.

و به عنوان برای اخلاقی معمای اخلاق تحت محاصره در هر گوشه ای از جامعه ما در رسانه های اجتماعی در واشنگتن در پذیرش کالج در نمودار موسیقی. در عصر “LOL هیچ چیزی مهم نیست” از کجا فوتبال رتبه در مقیاس وحشت? حتی اگر پاسخ شما “بسیار بالا” وجود دارد 100 میلیون دیگر بینندگان مایل به اشتراک گذاشتن شرم.

CONSIDINE هنوز اجازه دهید cleareyed: اگر شما تماشای سوپر باول شما از نظر مالی و اخلاقی حمایت از N. F. L. و در عین حال من به ندرت شنیدن این مسائل سطحی هنگامی که ما بحث در مورد سوپر باول به عنوان فرهنگ پاپ. من تعجب می کنم که چرا ما احترام? هر کاسه فوق العاده اتفاق می افتد و یا حاصل کار دو تیم نشان می دهد ساخته شده واقعا ماندگار فرهنگی تاثیر?

GANZ , اوه, بله آنها. بخشی از قدرت حاصل کار دو تیم نشان می دهد آن است محض رسیدن به. موسیقی (مانند ورزش) قدرتمند uniter اما خیلی از راه ما تجربه آن را در حال حاضر در انزوا: از طریق لیست پخش به شکل شخصی ما عادت گوش دادن که در حال مخابره به طور مستقیم به هدفون. یک زندگی ورزشگاه نشان می دهد اجازه می دهد تا 100,000 مردم برای به اشتراک گذاشتن تجربه; the Grammys جذب 18.7 میلیون بیننده به پخش زنده. به غیر از مسابقه آواز یوروویژن (که تماشا 182 میلیون نفر در سال گذشته) سوپر باول است به عنوان بزرگ به عنوان آن می شود در حال حاضر برای موسیقی زنده.

تعداد کمی از مردم (غیر از من) ممکن است به یاد بیاورید که آهنگ مدونا با بازی در مجموعه خود را در سال 2012 اما حاصل کار دو تیم به همراه داشت یک نقطه عطفی در فرهنگ پاپ لحظه: M. I. A. گسترش او انگشت وسط در تلویزیون ملی. در دهه گذشته حاصل کار دو تیم را الگوی رفتاری قادر mini-حوادث تبدیل شده اند تقریبا به عنوان به یاد ماندنی به عنوان کسی که برنده بازی: Adam Levine را لخت نیم تنه (2019) لیدی گاگا جهش (2017), بیانسه شدید “شکل” (2016) Left Shark (2015) حتی بروس اسپرینگستین را فاق اسلاید (2009). و ما می توانیم در مورد شاهزاده سوپر باول در تمام طول روز طولانی است.

موریس Caryn بازی نمی. شما می دانید من می دانم که مدونا لیست مجموعه از آن شب.

من همچنین به یاد داشته باشید که چگونه عاطفی خواص بوستون بار که من به تماشای این بازی به طور کامل تغییر به عنوان حاصل کار دو تیم نشان می دهد آغاز شد. این پرستان بودند در مورد از دست دادن یکی دیگر از سوپر باول به غول و حتی اگر آنها (یک نقطه) رفتن به نیمه دوم که زن و دوستان او به نظر می رسید به روشن کردن خلق و خوی. مردان بودند دهیم به همراه “باز کردن قلب خود را.” اما آنها نیز خوشحال به شرکت در این عینک از 53 ساله تحمیل جنسی-هویت جنسیتی سیرک (یک بند از کس و حمل و نقل خود را به مرحله) پس از یک ورزش که اعلام جهت گیری نقاط غیر negotiably یکی از راه های.

این است که می گویند که حاصل کار دو تیم نشان می دهد می توان دریافت راه های متعدد در یک بار. آن را یک رویداد همدستی در تمام که dismays ما در مورد فوتبال آمریکایی به عنوان یک کل و N. F. L. ویژه: بازیکنان در سلامت جسمی و روانی; جبران خسارت و بهره برداری; تحریم تلفیق با لیگ و نظامی ما; نام. کانزاس سیتی عالی سوپر باول تیم اشراف و هنگامی که طرفداران احساس اطمینان باطل نیمی از اسلحه در ورزشگاه شروع به tomahawk ریز ریز کردن. (آنها به اصطلاح Redskins و در عین حال این تیم به ارمغان می آورد با آن قرن ها از وحشتناک تاریخچه در هر زمان آن را بازی می کند — در هر زمان آن “merch” فروخته شده است.)

اما حاصل کار دو تیم نشان می دهد همچنین یک رویداد کاملا خارج از مشکلات این ورزش است. آن ستاره وارد شده اند و گاهی اوقات به نظر می رسد مشتاق به عمل براندازی به عنوان مدونا و بیانسه اند; به تمرین فراوان هیچ چیز به کتی پری شده است. این است آنچه در آن ستاره برای مبارزه با آن می شود. من بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه J. Lo و شکیرا مبارزه کرده اند ،

ما اگر چه در واقعا جذاب محل در حال حاضر. یک جنبه از فرهنگ است که به درخواست این هنرمندان در نظر گرفتن آنچه در آن به معنی شریک شدن در یک رویداد است که می تواند از ویژگی های هر تعداد از مشکل آمار و ارقام. (Tyreek هیل یک ستاره ارشد.) و مدونا شب در سال 2012 آرون هرناندز به ثمر رساند یکی از میهن پرستان’ touchdowns. شش ماه بعد او به ضرب گلوله کشته و دو مرد.

GANZ حاصل کار دو تیم ممکن است شناور در فضای خارج از این مشکلات اما این خود بحران های مرتبط با فوتبال مشکل نژادی و جنسیتی و پویایی است. در نظر بگیرید که چگونه سوپر باول به طور کامل شکل جانت جکسون حرفه ای. جکسون تا به حال پنج شماره 1 آلبوم و شناخته شده بود به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ در این سیاره اما کمتر از سه ثانیه در سال 2004 به اصطلاح — “Nipplegate” هنگامی که او را لخت سینه قرار گرفت توسط جاستین تیمبرلیک در آخرین لحظات از عملکرد خود — بازنویسی کل تاریخ ياوه او به سال از برزخ. آن را تنها به طور خلاصه تحت تاثیر قرار تیمبرلیک را از او لوکس بودن سفید و نر. (به یاد داشته باشید او به عنوان حاصل کار دو تیم در سال 2018 است.)

CONSIDINE می کند ساخت جنیفر لوپز و شکیرا در حاصل کار دو تیم نشان می دهد headliners — برای اولین بار در آمریکای لاتینی — احساس می کنم مثل یک شفاف تقلا توسط N. F. L. به فضیلت-سیگنال? به بیشتر های خیریه آن را حس می کند که در لیگ ممکن است به سادگی می خواهید به پرداخت ادای احترام به میراث هیسپانیک این سال را به میزبان شهرستان میامی است. اما نبود N. F. L. احتمالا مجبور به انجام کاری اضافی پس از صریح راه است که در آن هنرمندان متعدد در سال گذشته این فرصت را در حمایت از khezri? و پس از ریحانا همین این فصل ؟

GANZ ورزش و موسیقی دو عرصه است که در آن ستاره ها عمدتا جوان و سیاه و سفید اما کار در یک ساختار هنوز هم تا حد زیادی کنترل شده توسط قدیمی تر مردان سفید. این ایده که برخی از بازیکنان قدرتمند ترین در صنعت موسیقی دوری حاصل کار دو تیم در سال گذشته است که یک فوتی و فوری. (Maroon 5 به توافق انجام و پرداخت برخی از مرتب کردن بر اساس از karmic مالیات.) در این سال برای اولین بار تحت همکاری بین Jay-Z را به رخ ملت و لیگ تلاش برای صاف کردن بیش از تنش در آورد و یک خرده اجتماعی-عدالت کار را به بازی. و جالب است که در این سال headliners هر دو لاتین ستاره های موسیقی پاپ و نه سیاه سیاه و نه رپ. حاصل کار دو نمایش نداشته سیاه سرمقاله روزنامه پس از Beyoncé در سال 2013; نزدیکترین آن را به هیپ-هاپ headliner نخود چشم سیاه. اگر طرفداران فوتبال هستند و تصور می شود به طوری محافظه کار آنها می خواهم تغییر کانال به جای تماشای خواننده های رپ, چرا موسیقی کشور تا به حال شده است بسیار خوش آمدید در نتیجهی? آخرین آن ظاهر آمد 17 سال پیش با Shania Twain.

CONSIDINE کمبود موسیقی کشور در نتیجهی جالب است زمانی که شما در نظر است که خواننده بیشتر در ارتباط با N. F. L. در سال های اخیر شده است Carrie Underwood — و قبل از آن Hank Williams Jr. به همین دلیل من شک دارم که موسیقی کشور نمی شود در واقع ناخواسته توسط بسیاری از طرفداران فوتبال در حاصل کار دو تیم. من هم علاقه مند به معکوس سوال: چرا غیر موسیقی کشور همواره استقبال می کنید ؟

حدس من این است که به استثنای یک مغلوب ساختن پیشی جستن-سوخت لحظه ای که در آن برخی از محافظه کار و طرفداران قلم یک بازی یا دو لیگ می داند آن است که جمعیتی قفل شده است و مهم نیست چه کسی انجام می دهد در حاصل کار دو تیم. صدور صورت حساب و سپس فرصتی برای N. F. L. گیر برخی از اضافی چشم پاپ و یک راه یقین به آن را انجام دهد.

در نژادی یا سیاسی از نظر من شروط بسیاری از کسانی که از طرفداران که اعتراض به Kaepernick زانو-در نظر گرفتن علاقه داشتن به خود را کاملا باز-فکر — و یا حداقل magnanimously بی تفاوت — در مورد مسابقه و یا به سبک هنرمندان مشابه با بازیکنان است. اگر من راست و سپس N. F. L. خطرات کمی در نادیده گرفتن آن دسته از طرفداران موسیقی تنظیمات برای 15 دقیقه. تحمل مردم را کم ریسک ادعا می کند به تحمل تمام وقت. اما این تحمل نشان می دهد محدودیت های خود را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید طول می کشد یک زانو.

موریس khezri و مایکل بنت و همکار خود اعتراض بازیکنان زانو برای آرمان که من هم به آن معتقدم. درخواست برای عدالت و برابری در حال بحث آینده تنها از ورزشکاران انتظار — استخدام — برای اجرای بازی بگیر و غوطه دادن. اما این فرهنگ منتقل شده گذشته تظاهرات. Kaepernick هنوز یک ورزش کار ندارم. او با این نسخهها کار برای نایک. در ضمن سوپر باول باقی می ماند این روستایی بازمانده از کسانی که ما فکر ما بودند. این آمریکا است که مانند بسیاری از آمریکا ساخته شده است در یک گورستان از انواع. ما گله به این که ما باید انجام دهید به دلیل آن است یک spectatorship فروشگاه ورزشی, تبلیغات, موسیقی.

بسیاری از ما به یاد داشته باشید ادعا ساده تر زمانی که آن را آسان تر به تظاهر که سرگرمی بود همه آن شد. در یک روز یکشنبه ما می توانید مکث هر چیز دیگری و فقط لذت بردن از یک معجزه آسا کلاه گرفتن و یا تجاری برای کار پیدا کردن شرکت. آن را نیز یک ساختار با ثبات است. همه ما آن را می دانم. ما می دانیم که آن را هرگز تغییر خواهد کرد و بنابراین هرگز چالش بسیاری از افراد برای مقابله با بیش از خود را در تیم از دست دادن. هیچ M. C. به urbane و یا از خود راضی و یا واقعی است. کنار گذاشتن خشونت در مرکز آن آن را امن و پناهگاه از بسیار است. تاریخچه در ساخت بلکه عاشقانه غیرتاریخی. آمریکا از یک طرف مطمئن شوید. بلکه فقط امریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>