استارک نژادی و بی عدالتی از امور مالی شخصی در امریکا

ما نمی توانیم کمیت بی عدالتی از یک پلیس سفیدپوست برگزاری زانو خود را بر گردن یک دست به دستبند, مرگ, مرد سیاه و سفید. و صرف اعداد نمی تواند به طور کامل بیان عدم تعادل قدرت درگیر در مرگ جورج فلوید و بیش از حد بسیاری از دیگران مانند او.

اما ما می توانید اندازه گیری نابرابری اقتصادی است که در خدمت به عنوان پس زمینه خود را.

دلار مانند هوا حیاتی به انرژی و زنده دلی. و وقتی که می آید به ثروت سیاه آمریکایی که کمتر در تقریبا در هر برهه از زندگی از تولد تا مرگ.

ناخواسته, داشتن کمتر می تواند هزینه بیشتر. دانش آموزان سیاه پوست قرض بیشتر به رفتن به کالج نیست در پایان به عنوان اغلب و اغلب به طور پیش فرض بر روی وام های دانشجویی خود را. آنها درآمد کمتر و به طور کلی کاهش نمره های اعتباری — به طوری که آنها پرداخت نرخ بهره بالاتر است. آن را سخت تر برای آنها را به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و آنها را ترک کمتر به نسل بعدی زمانی که آنها می میرند.

یک عدم تعادل اجتماعی قدرت را نمی توان جدا از گهواره به گور نابرابری اقتصادی. این چیزی است که به نظر می رسد.

از کتاب هیئت مدیره برای کودکان نو پا به کیفیت مراقبت از آن را می توان پر هزینه به دست آوردن یک کودک در آغاز زندگی است. و خانواده ها به طور معمول کمتر منابع مالی به منظور جلب در.

سیاه و سفید خانواده با یک نوزاد جدید باید متوسط درآمد خانوار از $36,300 با توجه به تجزیه و تحلیل 2018 داده های سرشماری توسط مرکز در فقر و اجتماعی سیاست. برای خانواده آن بیش از دو برابر: 80.000 دلار.

سیاه و سفید خانواده بودند در پشت گروه های دیگر بیش از حد. آسیایی-آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام و متوسط درآمد $105,600. در میان چند نژادی, خانواده, رقم $64,000. اسپانیایی خانواده به $48,400 در درآمد و آمریکایی های بومی و بومی آلاسکا خانواده به $41,000.

شروع با کمتر باعث می شود بسیاری از چیزها در آینده است که بسیار سخت تر است. برای مثال هر unspent دلار از درآمد به طور بالقوه می تواند برای آموزش عالی است.

هنگامی که یک کودک ثبت نام در کالج فارغ التحصیل با مدرک لیسانس نیست داده می شود. اما در اینجا بیش از حد سیاه پوستان آن را بدتر از تقریبا هر گروه دیگر.

خود را شش سال از اتمام رای از طریق ژوئن 2017 برای دانش آموزان شروع در یک موسسه چهار ساله بود 38.9 درصد با توجه به اطلاعات از مرکز ملی آموزش و پرورش آمار. برای سفیده آن 64.8 درصد — حتی اگر هر دو گروه فارغ التحصیل از دبیرستان در حدود همان نرخ.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • نهایی خداحافظی جورج فلوید در جریان است در هوستون که در آن او به خاک سپرده خواهد شد.
  • هوستون شهردار مرتکب به ممنوعیت پلیس استفاده از chokeholds.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج تئوری توطئه نشان می دهد که یک مجروح بوفالو از معترضان درگیر شد در یک “راه اندازی شده است.”

آسیایی-آمریکایی (72.1 درصد) مخلوط-مسابقه دانش آموزان (54.5 درصد) و اسپانیایی (50.5 درصد) نیز جلوتر از سیاه پوستان است. تنها آمریکایی های بومی و بومی آلاسکا به پایان رسید و در یک نرخ پایین تر: فقط 26.3 درصد در ظرف شش سال است.

شروع اما نه به پایان رساندن است که اغلب بدترین های هر دو جهان: تعداد زیادی از این دانش آموزان تا پایان با بدهی اما آنها نمی گرفتن مدرک و درآمد افزایش است که معمولا با آن آمده است.

کالج آموزش و پرورش قرار است برای کمک به هموار کردن راه برای امنیت مالی. برای بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست, که به مراتب از تضمین: آنها تمایل به قرض گرفتن به طور قابل توجهی بیشتر از خود سفید همسالان و آنها به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام خود را.

بیست و یک درصد از فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی را به طور پیش فرض. که بیش از پنج بار رای خود را سفید همسالان (4 درصد). حتی سفید استعفا (18 درصد) کمتر احتمال دارد به طور پیش فرض با توجه به یک سال 2018 تجزیه و تحلیل توسط جودیت اسکات-کلیتون استادیار اقتصاد و آموزش و پرورش در اقتصاد و آموزش و پرورش برنامه در کالج معلمان دانشگاه کلمبیا.

او در داده ها را برای افرادی که شروع به مدرسه برای اولین بار در 2003-4 سال تحصیلی و تجزيه و تحليل تجارب خود را بیش از ده سال است. تنها 1.4 درصد از لیسانس فارغ التحصیلان قصور در این دوره با هیسپانیک فارغ التحصیلان متخلف 8.6 درصد از زمان.

دانش آموزان سیاه پوست به دست آورده که مدرک کارشناسی را نیز انباشته بدهی بیشتر از سفید پوستان است. آنها قرض $21,149 به طور متوسط نزدیک به دو برابر سفید پوستان در آن زمان آنها مدرسه را ترک. (این شامل دانش آموزانی که نمی قرض در همه.) اما از آن بدتر پس از آن: پایان 12 سال دوره که خانم اسکات-کلیتون بررسی بین نژادهای دلار بدهکار 64,142 — سه برابر بیشتر از سفید پوستان است. که به دلیل سیاه و سفید درجه-دارندگان حال هر دو سطوح بالاتر تحصیلات تکمیلی وام و کاهش نرخ بازپرداخت.

حتی با یک مدرک دانشگاهی آمریکایی های سیاه و سفید نمی توانید تعداد دفعات مشاهده بر گرفتن یک چک به همان اندازه.

سیاه و سفید/سفید دستمزد شکاف شد به طور قابل توجهی گسترده تر در سال 2019 از در شروع قرن — حتی به عنوان کارگران اسپانیایی را کمی تنگ خود فاصله با کارگران با توجه به تحقیقات از موسسه سیاست های اقتصادی.

اما شکاف نیست یک تابع از تفاوت در سطح آموزش و پرورش. حتی در میان کسانی که رسیدن به درجه پیشرفته بین نژادهای پرداخت شد 82.4 سنت برای هر دلار به دست آورده خود را سفید همسالان. اسپانیایی انجام بهتر در 90.1 سنت دلار.

و مسابقۀ گسترش نژادی شکاف به شکاف: زنان به طور متوسط کسب 64 سنت برای هر دلار یک مرد سفید پوست را بدست آورده و با توجه به گزارش دیگری از موسسه.

صفحه اصلی بزرگترین دارایی برای بسیاری از خانواده های آمریکایی که ممکن است کمک به ایجاد ثروت در طول زمان است. پرداخت وام مسکن اغلب به عنوان یک مجبور طرح پس انداز خانواده ها را قادر می سازد برای ایجاد عدالت است که آنها می توانید شیر در دوران بازنشستگی و یا ترک به ورثه خود را.

سیاه و سفید, خانواده ها مدت طولانی است که خود را در پشت سفید همسالان در مالکیت خانه, اما این شکاف است که بزرگترین آن شده است در یک و نیم قرن با توجه به شهری موسسه.

در سال 2018 حدود 72 درصد از سفید خانواده متعلق به خانه در مقایسه با نزدیک به 41.7 درصد از سیاه پوستان 47.5 درصد از اسپانیایی ها و 59.5 درصد از آسیایی به گفته این موسسه با استفاده از 2018 جامعه آمریکا بررسی. در سال 1960 حدود 65 درصد از سفید پوستان متعلق به خانه در مقایسه با 38.1 درصد از سیاه پوستان 45.2 درصد از اسپانیایی ها و 42.8 درصد از آسیایی ها با توجه به تجزیه و تحلیل داده های سرشماری.

“شکاف در نرخ مالکیت خانه و خانواده در ایالات متحده است امروز بزرگتر از آن بود که آن را قانونی به رد کسی برای فروش خانه به دلیل رنگ پوست خود را” شهری موسسه نوشت.

علم اندازه گیری دارایی های بازنشستگی ناقص است چرا که آمریکایی های قدیمی تر می توانید در قرعه کشی هر تعداد از منابع در صورتی که آنها از جمله عدالت خانه های بازنشستگی و تامین اجتماعی.

کسانی که دارایی نیست به عنوان انعطاف پذیر به عنوان یک محل کار طرح پس انداز مانند یک 401(k) و یا یک حساب بازنشستگی فردی است. سیاه پوستان کمتر احتمال دارد به چنین حساب و تمایل دارند که کمتر در آنها را زمانی که آنها انجام می دهند.

شصت درصد از سفید خانواده باید حداقل یک حساب بازنشستگی در حالی که فقط 34 درصد از خانواده ها با توجه به های اخیر فدرال رزرو نظرسنجی از مصرف کنندگان منابع مالی که درو روی داده ها از سال 2016. اسپانیایی خانواده ها حتی کمتر از 30 درصد است. (بررسی نمی شکند گروه های دیگر به دسته مجزا.)

خانواده ها با سر سفید از خانواده توازن که کوتوله منابع از خانواده های سر سیاه, با توجه به مزایای کارکنان موسسه تحقیقات که در نگاه همان فدرال رزرو داده ها و اندازه گیری خانواده ها با خانواده سران بین سنین 55 و 64.

ميانه تعادل $بود 151,000 برای سفید پوستان و $46,100 برای سیاه پوستان است. اسپانیایی کمترين تعداد در اینجا هم با متوسط $43,000.

این عدم تعادل در مالکیت خانه و حساب های بازنشستگی باعث می شود آن را تعجب آور است که سفید خانوار هستند احتمال بیشتری برای دریافت ارث از آنهایی که سیاه و سفید. در واقع آنها حدود دو و نیم بار به عنوان به احتمال زیاد برای انجام این کار با توجه به تحقیقات از دو تغذیه اقتصاددانان Jeffrey P. Thompson و Gustavo A. سوارز.

آنها در نگاه خانواده ها به رهبری توسط مردم در سنین 30 تا 59 سال 2013 و 2016. بیست و سه درصد از سفید خانواده های گزارش شده پس از دریافت ارث. فقط 9 درصد از خانواده ها پاسخ مثبت و تنها 5 درصد از اسپانیایی خانواده ها را تا.

سفیده دریافت بیش از حد: ميانه ارث در خانواده بود $56,217 در حالی که سیاه پوستان دریافت $38,224 و اسپانیایی ها بودند فقط پشت در $37,124.

بنابراین حتی اگر سفید خانواده ها افتاده بود پشت در بخش اول از بزرگسالی آنها تا به حال شانس ابتلا با یک واحد افزایش می دهد. و کسانی که در حال حاضر انجام بهتر گسترش شکاف بیشتر زمانی که یکی از بستگان می میرد.

که در آن نقطه روند از نو آغاز می شود برای بچه های خود را. و بچه های خود را’ بچه ها.

و در اینجا ما هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>