شش زنانی که متهم Harvey Weinstein در دادگاه و چه آنها گفت:شش زن در زمان شهادت ایستاده در تجاوز به عنف محاکمه Harvey Weinstein به ارائه توصیفی حساب چگونه خوار مغول حمله و آنها را در 30 سال گذشته.

دو نفر از زنان دیده می شد به عنوان شاهدان اصلی این پرونده به عنوان اتهامات نمایندگی اصلی اتهامات که Weinstein مواجه: شمارش پنج – دو, تجاوز به عنف یکی از زنای دهان و دو تا از درنده تجاوز جنسی. این اتهامات از یک سوم زن بازیگر Annabella Sciorra, پشتیبانی درنده تجاوز جنسی به اتهام. Weinstein, 67, رد همه اتهامات عنوان شده علیه.

سه نفر دیگر از زنان اجازه داده شد به شهادت به عنوان “قبل بد عمل” شاهدان معنی حساب خود را به معنای نشان می دهد که Weinstein تا به حال یک الگوی حمله.

هر چند شش زنان نشان دهنده تنها یک بخش کوچک از بیش از 100 زنانی که ساخته شده اتهامات علیه Weinstein دادستان در مورد امید داستان های خود را ارائه بتن اثبات سابق تولید کننده رفتار توهین آمیز.
Actor Annabella Sciorra is cross-examined by lawyer Donna Rotunno on 23 January.

Annabella Sciorra

بازیگر Annabella Sciorra وضوح توضیح می دهد که چگونه Weinstein اتهام تجاوز در نیویورک آپارتمان زمانی در زمستان سال 1993-1994.

Sciorra, 59, به یاد می آورد جلسه دادند در یک مهمانی خصوصی در لوس آنجلس که در آن او به او گفت که با او تماس بگیرید اگر او در سراسر هر فیلم جالب اسکریپت.

بعد شام با Weinstein و دیگران از جمله بازیگر اوما تورمن, Sciorra پذیرفته سوار از Weinstein. پس از او کاهش یافته است او را در آپارتمان او در Gramercy Park محله منهتن او آماده برای تخت قرار دادن در یک شب بود که موروثی از ایتالیا.

به طور ناگهانی به وجود آمده دست کشیدن در درب. آن را دادند که تحت فشار قرار دادند باز کردن درب.

دادند او گفت: او را برداشت و به رهبری او را به اتاق خواب و محکم او را به رختخواب. “من در مشت من با لگد او را من در تلاش بود تا او را از من دور. او در زمان دست من قرار داده و من دست بر سر من,” او گفت: داوران برگزاری اسلحه بالای سر او در تظاهرات. “من تجاوز می کرد. من در تلاش بود برای مبارزه با, اما من نمی توانستم از آنجا که او تا به حال دست من قفل شده است.”

در سال های پس از اتهام حمله Sciorra گفت که او افسرده اغلب برش و تبدیل به الکل است.

او تنها یکی از شش شاهد در نظر گرفته است که یک ستاره با نقش در سریال تلویزیونی ضربه Sopranos و چند فیلم از جمله Hand That Rocks the Cradle و نژادی.

Sciorra را, دوست, بازیگر, Rosie Perez شهادت داد که Sciorra تا به حال او را به نام و به او گفت که او مورد تجاوز قرار گرفته در اطراف این زمان این حمله گفته می گرفت. چند ماه بعد پرز آن را آموخته بود Weinstein که گفته حمله Sciorra. او گفت دادگاه او را نمی گوید پلیس به دلیل Sciorra سوگند به پنهان کاری.
Witness Miriam Haley testified that ‘Every time I tried to get off the bed, he [Weinstein] would push me back and hold me down’.

میریام هیلی

میریام هیلی یکی از دو شاهد مورد شهادت دادند به زور انجام می شود دهان او را در آپارتمان خود در سال 2006.

هیلی, 42, به دادگاه گفت که Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را به یک اتاق خواب و برگزار شد او را بر روی تخت. “هر بار که من سعی کردم برای به دست آوردن تخت او را فشار من و hold me down,” او گفت: گریه در حالی که در توصیف این حادثه است. “در این مرحله من متوجه شدم چه اتفاقی می افتد. من که raped.”

در زمان هیلی می ترسم در مورد گزارش این حادثه به پلیس چرا که او کار کرده بود به عنوان دستیار تولید در پروژه باند یک Weinstein-تولید نشان می دهد بدون ما ویزای کار, او گفت:. هیلی یک شهروند بریتانیا.

هیلی معرفی شد به Weinstein در سال 2004 توسط انگلیسی کارگردان مایکل برای او کار می کرد به عنوان دستیار در زمان.

چند ماه پس از حادثه اتفاق افتاده هیلی توافق کردند که ملاقات دادند در نیویورک در یک هتل.

“او مداوم و مصر, و من او را متقاعد به او را ملاقات دوباره,” او گفت:. در اتاق هتل هیلی را مقاومت در برابر نیست Weinstein تلاش برای مقاربت و فقط “گذاشته وجود دارد,” او گفت:. “من احساس بی حس. من احساس بی حس. من احساس مانند یک ادم سفیه و احمق و من احساس بی حس,” او گفت:.
Dawn Dunning, a ‘prior bad acts’ witness said Weinstein told her, ‘Here’s contracts for my next three films. I’ll sign them today if you have a threesome with me and my assistant.’

سحر Dunning

سحر Dunning, 40, یک “قبل بد عمل” شاهد عینی گفت که او حاضر به دیدار با Weinstein در سال 2004 در یک هتل در منهتن برای آنچه که او فکر رفتن به یک جلسه کسب و کار.

Weinstein به نظر می رسد در درب اتاق هتل, لباس پوشیدن و در لباس سفید با چه شبیه هیچ چیز در زیر. در میز قهوه بودند سه مجموعه از اسناد و مدارک.

“در اینجا قرارداد من سه بعدی فیلم. من ثبت نام آنها امروز اگر شما سه نفری با من و من دستیار” Weinstein به او گفت: او گفت:.

او خندید فکر آن را یک شوخی بود و تبدیل به ترک زمانی که Weinstein عصبانی شد و به او گفت: “شما هرگز بخشی از این کسب و کار است. این است چگونه کسب و کار کار می کند. این است چگونه بازیگر نقش اول زن رو به جایی که آنها هستند.”

Dunning ملاقات دادند که او یک پیشخدمت زن در یک کلوپ شبانه. Weinstein به او گفت که او می تواند به او کمک کند به این صنعت است.
Witness Tarale Wulff testifies during Harvey Weinstein’s sexual assault trial on 29 January.

Tarale وولف

مدل Tarale وولف, 43, دوم “قبل بد عمل” شاهد گفت: هیئت منصفه او ملاقات دادند که او از waitressing در سال 2005. Weinstein دوستان با صاحب رستوران Cipriani و رو صندلی های ویژه.

زمانی که وولف آورده Weinstein نوشیدنی خود او از او خواست آنچه او انجام داد و او گفت: او یک بازیگر است. “او گفت که” شما یک نگاه, شما باید صحبت کردن با مردم,'” او به یاد می آورد.

بعد از آن شب وولف ایستاده بود و در نوار زمانی که Weinstein برداشت آغوش او. او راه خود را از طریق یک پاساژ که در آن مردم معمولا رفت و به مکالمات خصوصی. او به رهبری وولف طبقه بالا. هنگامی که او ایستاده بود در مقابل او شروع به جلق زدن.

“من فقط مسدود دوم, پس از آن من فقط انداخت حوله و زد گذشته او.”

بعد Weinstein کارمند تماس او درخواست او را به خواندن یک اسکریپت در Weinstein Company دفاتر. هنگامی که او وارد اتاق او شد و گفت: “هاروی می خواهد برای دیدن شما” بود و طلیعه به یک ماشین. او فکر می کردند که رفتن به یک کافی شاپ اما به جای او گرفته شده بود به Weinstein آپارتمان.

او شنیده Weinstein صدای آمدن از یک اتاق. هنگامی که او وارد اتاق او در آغوش او قرار داده و او را روی تخت. زمانی که او متوجه شد چه اتفاقی می افتد, او گفت: “من نمی توانم.” Weinstein گفت: “نگران نباشید من یک وازکتومی.”

وولف گفت: او را مسدود و احساس بی حس. او فکر این امر می تواند ساده ترین راه برای تحمل آن است.

کلید دوم شاهد

شهادت کلید دوم شاهد در مورد میرسد سه روز به اوج خود رسید که در بیش از 12 ساعت از شهادت. شاهد اغلب احساسی بود و در یک روز از شهادت او پس از تسلی ناپذیر است که قاضی به پایان رسید روز جلسه.

نگهبان است نه نامگذاری او چرا که او نه علنا نشان داد که آیا او خوشحال است برای شناسایی شود.

در شهادت شاهد پاشید پیچیده احساسی مملو ارتباط او با کاهش تولید آن به طول انجامید از طریق 2016. او گفت که رابطه بود و در زمان رضایت طرفین هر چند Weinstein احساسی بود دستکاری سوئیچینگ بین “جکیل و هاید” شخصیت.

شاهد اولین ملاقات دادند در یک مهمانی در تپه های هالیوود در سال 2012 و نزدیک شد به او به عنوان شاهد شروع به دیدن او به عنوان یک مربی است که می تواند کمک به تحقق رویای خود را از تبدیل شدن به یک بازیگر.

اغلب از طریق اشک شاهد توضیح داد که چگونه Weinstein عباس او را به های مختلف فیزیکی و فعل و انفعالات. در یک هتل در نیویورک در سال 2013 Weinstein به ارمغان آورد او را به یک اتاق که در آن او گفت که او مورد تجاوز او پس از مسدود کردن او از خروج از اتاق را چندین بار.

متعدد جنسی دیگر تعاملات بودند شرح داده شده در جزئیات.

وقتی پرسیده شد که برای توصیف Weinstein فیزیکی ویژگی های این شاهد گفت که Weinstein شديد زخم در بدن خود را به عنوان هر چند او سوخته بود. او همچنین گفت که او به نظر می رسد دو جنسیتی.

سه بار زمانی که شاهد بود با Weinstein سابق تهیه کننده تماس ها در مقابل او به بیل کلینتون درباره, هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. او گفت: “این تهدید آمیز به من به خاطر شما در حال بالا بردن که پول زیادی … شما که قدرتمند از یک فرد که در آن شما فقط می تواند آنها را بر روی تلفن خود را.” او گفت: دانستن اینکه چه مقدار قدرت Weinstein بود دلسرد از گزارش به پلیس.

Weinstein سرب وکیل دانا Rotunno

متهم به شهادت دروغ گفتن در موارد متعدد و دستکاری Weinstein با دادن این تصور که او از نظر جنسی به او علاقه مند. “شما گیر در اطراف برای بقیه 2013, بقیه 2014, بقیه 2015, بقیه سال 2016” Rotunno گفت: شاهد.

در یک نقطه در طول متقاطع-آزمون شاهد تبدیل به داوران برای توضیح ارتباط: “من شرمنده هستم و به همین دلیل من هنوز هم در اینجا,” او گفت:. “من می دانم که آن را پیچیده و دشوار است اما آن تغییر نمی کند این واقعیت است که من تجاوز می کرد.”
Witness Lauren Young said Weinstein groped her in a Los Angeles hotel bathroom in 2013.

لورن جوان

سوم “قبل بد عمل” شاهد لورن جوان 30 گفت که Weinstein, groped او در لس آنجلس حمام هتل در سال 2013.

آشنایی او را دعوت به یک هتل در لس آنجلس و او رفت و امید نشان دادند یک اسکریپت او نوشتن بر اساس زندگی او است. تهیه کننده فیلم به نظر می رسد در لابی و پس از مکالمه با زنان آنان را به اتاق هتل خود را.

او به دنبال Weinstein از طریق یک اتاق نشیمن پایین راهرو و به حمام. ناگهان او آشنایی درب بسته و Weinstein. جوان گفت: Weinstein روشن و شروع به آوردن لباس به شیوه.

جوان گفت: Weinstein تحت فشار قرار دادند و او در برابر نزول و استخراج سفید توری لباس او پوشیده بود و شروع به دستمالی سینه خود را به عنوان او ببرید.

“من گفت: ‘نه’, تمام وقت; که من تا به حال دوست پسر; که من علاقه مند بود,” او شهادت دادند. “او حمل در گفتگو با” این چیزی است که همه بازیگران را به آن را.'”

در طول عبور-معاینه Weinstein وکیل آورده کردن لباس است که او در آن شب و در آن برگزار شد تا با پوشیدن دستکش. جوان گفت: او در بر داشت آن را به تازگی و متوجه شدم او پوشیده نیست آن را پس از آن شب.

  • در ایالات متحده Rainn ارائه می دهد پشتیبانی در 800-656-4673 یا چت در Rainn.org. در انگلستان تجاوز به بحران ملی خط تلفن freephone در 0808-802-9999. در استرالیا پشتیبانی در دسترس است در 1800Respect (1800-737-7328) or1800respect.org.au. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت Ibiblio.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de