این ‘اغوا کننده فریب’ از استبداد

اشتراک در: iTunes | Google Play Music | چگونه به گوش دادن

در کتاب جدید “گرگ و میش “دموکراسی” آن Applebaum می نویسد: در مورد “اغوا کننده فریب استبداد” در دموکراسی. و او در نظر, نقش, نویسندگان, تلویزیون, تولید, پزشکان چرخش و دیگران در کمک به فعال کردن این فتنه انگیزی در مکان هایی مانند لهستان و فرانسه و بریتانیا و ایالات متحده است.

“هیچ یک از این موقعیت ها یکسان هستند” Applebaum می گوید. “چیزی که من می خواستم برای کشورهای مختلف نگاه من در این کتاب به نوع اکو یکی دیگر به جای اینکه همان. شما می توانید برخی از عناصر شباهت. برای مثال تقریبا همه از این رادیکال حرکات راست متولد می شوند از چیزی است که من به عنوان توصیف فرهنگی ناامیدی و یا گاهی اوقات به عنوان یک نوع آخرالزمانی بدبینی. روشنفکران در پشت آنها اغلب افرادی که نا امید با این کشور که در آنها زندگی می کنند و تمدن آن را به عنوان در حال حاضر.”

باربارا Demick بازديد پادکست به بحث در مورد کتاب جدید خود “خوردن بودا: زندگی و مرگ در یک تبتی شهر است.” در میان چیزهای دیگر Demick سابق پکن دفتر رئیس لس آنجلس تایمز, مذاکرات در مورد آنچه تساوی خود را به یک موضوع.

“من کتاب قبلی بوده است در مورد کره شمالی و من حدس می زنم من به رمز و راز,” او می گوید. “من احساس می کنم که خیلی از دنیای ما می دانیم در مورد از Google Earth و Maps و یوتیوب و ما احساس می کنیم می توانید همه چیز را در همه جا اما تبت بود فقط یک رمز و راز به من. آن را دشوار است برای سفر به آن را دشوار است برای گرفتن مجوز برای رفتن به تبت مناطق و فرهنگ آنقدر ناآشنا برای بسیاری از غربی ها; غربی ها مثل من که نه بودایی. آن را به چالش کشیده و آن را شیفته من است.”

همچنین در این هفته قسمت Alexandra, تغییر, مذاکرات در مورد کتاب longlisted برای این سال جایزه بوکر; و تینا اردن و جان ویلیامز بحث در مورد آنچه که مردم در حال خواندن. پاملا پل میزبان است.

در اینجا کتاب مورد بحث در این هفته “آنچه که ما در حال خواندن”:

  • “راه زندگی مانند هر دیگر” توسط دارسی o’brien

  • “مناسب و معقول مسافرخانه مرگ” توسط رنی Airth

  • “لورنس در عربستان” توسط اسکات اندرسون

ما خیلی دوست دارم به گوش افکار خود را در مورد این قسمت و در مورد کتاب نقد و بررسی پادکست به طور کلی. شما می توانید آنها را به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de