از راست گرا که گرایش مسیحی واعظان در انکار بیش از Covid-19 خطریکشنبه گذشته در تمپا, فلوریدا, پنطیکاستی پاستور و نظریه پرداز توطئه رادنی Howard-براون انجام شده دو خدمات کامل خانه در رودخانه کلیسا.

نزدیک بسته بندی شده مخاطبان صرف ساعت ها با هم در سرودهای و هوارد-براون تمدید خطبه حتی به عنوان دولت به اجرا در قرنطینه برای نیروهای جدید و پیش بینی تخمین زده است که فلوریدا coronavirus مرگ و میر را افزایش به هزار است.

اما هوارد-براون است که فقط یکی از برجسته ترین رهبران مذهبی در راست مسیحی که در حال به خطر انداختن خود گله و بقیه از امریکا با این ادعا ویروس جعل است یا این که آن را تنها می تواند با شکست به معنای مافوق طبیعی به جای جامد بهداشت و درمان سیاست.

یک مدتی مهمان در Infowars و در کاخ سفید; چند سطح بازاریابی شخص مهم در میان یکدسته که ادعا کرده است که مشاهیر هالیوود قربانی کردن کودکان و نیوزیلند Christchurch مسجد حمله شد و یک به اصطلاح پرچم دروغین رویداد; Howard-براون توصیف Covid-19 به عنوان یک “فانتوم طاعون” در 15 مارس.

در همان خطبه او ادعا بهداشت عمومی در پاسخ به این ویروس بخشی از یک طرح مربوط به بنیاد راکفلر و سازمان بهداشت جهانی که اهداف مجبور شدند واکسن و کشتار جمعی.

Howard-براون بارها حاضر به تماس با خدمات در منافع اجتماعی فاصله. در واقع در هفته های اخیر او اصرار داشت که او را عبادت را در آغوش و دست تکان دادن اندرز آنها است که به آنها “angela chambers نه pansies”.

روز دوشنبه او در نهایت دستگیر و به نقض فلوریدا قوانین اجتماعی فاصله.

وجود دارد دیگر آمریکایی رهبران مذهبی و واعظان که به همان اندازه عمیق محرومیت در مورد ویروس بالقوه مرگبار است که تقریبا قطعا آلوده قابل توجهی از پروتستان های انجیلی همراه با دیگر آمریکایی است.

Roy Moore یک کشیش سابق آلاباما دیوان عالی کشور قاضی و شکست خورده و مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت آلاباما کاندیدای سنا که از دست رفته در میان اتهامات سوء رفتار جنسی با دختران زیر سن قانونی گفت: Facebook پیروان او را به نوشتن نامه ای به هموطنان خود شبان در آنچه که او خود را به نام “وظیفه به ادامه کلیسا مجامع حتی در میان این بار تلاش”.
Howard-Browne was placed in custody on Monday.

مور افزود: “ایمان ما به آن نیاز دارد وظیفه ما خواسته است و هیچ قانون و یا دولت می تواند منع آن است.”

Kenneth Copeland تگزاس مبتنی بر “رفاه انجیل” واعظ که یک بار در دفاع از مالکیت خود را از سه جت خصوصی در این زمینه است که پروازهای تجاری نیاز به او را به “در یک لوله بلند با یک دسته از شیاطین” گفت: بینندگان از پیروزی خود کانال در اوایل ماه مارس که coronavirus بود “ضعیف” فشار از آنفولانزا و ترس از همه گیر گناه بود.

“ترس یک نیروی معنوی. ترس خوب است. آن گناه است. این یک آهنربا برای بیماری و بیماری … شما در حال دادن به شیطان یک مسیر به بدن خود” Copeland گفت.

او همچنین با انتقاد شبان که تا به حال تعلیق در فرد خدمات نقل مکان کرد و به جریان آنلاین.

خود توصیف پیامبر لنس Walnau نوشت: در blogpost که “این ویروس را فقط با لمس یک کسری از جمعیت” و اضافه کرد که آن را کمتر خطرناک تر از آنفولانزای فصلی.

او تبدیل به تئوری توطئه برای توضیح از بهداشت عمومی و پاسخ مربوط به پوشش رسانه ای. “سمت چپ می خواهد اقتصاد مضطرب به دلیل بحران بهبود شانس خود را از گرفتن دفتر” Walnau نوشت.

او سپس توصیه خوانندگان به چشم پوشی از اطلاعات منتشر شده توسط رسانه ها.

“وجود یک روح در رسانه ها است که مبالغه این ویروس بدی است که شما نیاز به عایق کردن سر خود را به منظور نگه داشتن خود را از پارانویا” Walnau نوشت.

در راست گرا که گرایش کاتولیک تراز مذهبی, مجله اولین چیزهایی که در ضمن ویرایشگر RR رنو castigated گسترده بسته شدن کلیساهای کاتولیک و تعلیق عمومی توده ها در رم.

رنو نوشت: “ضروری است که رهبران مسیحی تسلیم به مسری وحشت است که یک سلاح دشمن به بردگی ما را به ما ترس است.”

از مونتانا چاک بالدوین – یک کشیش سابق سیاستمدار و اذوقه رسان از تئوری های توطئه در مورد “رژیم صهیونیستی نفوذ” در رسانه ها – سمت چپ این سوال که آیا این ویروس جعل باز در خطبه.

اما او افزود: “اگر آن را جعل ویروس است که به عنوان یک به طور کامل اغراق آمیز فوق العاده به کرات فوق العاده متورم عملیات روانی علیه مردم آمریکا – یک هماهنگی کامل دادگاه مطبوعات از ارعاب و ترس توسط دولت و رسانه های جمعی و CDC.”

که پیام وحی تکثير توسط ایالت آیداهو نماینده هدر اسکات در Facebook صفحه.

دیگران در راست مسیحی اذعان به این واقعیت ویروس انتقادات و فوقالعاده علل و یا درمان.

در یک blogpost هفته گذشته رالف Drollinger که رهبری مطالعه کتاب مقدس برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه پیشنهاد این ویروس یک ابزار الهی و قضاوت و به نظر می رسد به سرزنش LGBTQ مردم است. Drollinger بعدها ادعا کرد که این یک سوء تعبیر.

یکی دیگر از می بود پیامبر Jeremiah Johnson ادعا کرد در هفته گذشته تا به حال یک رویا نبوی است که در آن خدا گفته بود به او.

در یک ورزشگاه بیس بال که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در خفاش outwitted شیطانی پارچ جانسون گفت: خدا به او گفته بود: “دشمن در نظر گرفته شده به اعتصاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بسیار مهم ساعت در تاریخ است. اما ببین فوقالعاده کمک در راه برای من خواهد کم کردن سرعت پیشرفت دشمن و اجازه می دهد او را به دست کشیدن از این کار خارج از پارک.”

آندره Gagne یک دانشیار و استاد مطالعات دینی در دانشگاه کونکوردیا و محقق مسیحی راست به تازگی منتشر شده بر روی این پدیده از coronavirus کره زمین در میان پروتستان های انجیلی. پرسید چرا انجیلی رهبران متعهد به در نظر گرفتن چنین خطر در انکار این واقعیت از عفونت و یا حتی کمک به انتشار Gagne گفت که ریشه در الهیات خود را.

“بسیاری از این واعظان باور مسیحیان نباید کنترل شده توسط یک روح ترس’,” Gagne گفت. “آنها اغلب نقل قول متون کتاب مقدس که وعده خدا بهبودی و حمایت برای کسانی است که ایمان داشته باشد. آنها اعتماد به نفس است که خدا شاهد است که این بخشی از طرح کلی قبل از پایان بزرگ-بار معنوی احیای.”

او گفت: “کسانی هستند که همچنین درک این نظر ‘جنگ روحانی’ و که عیسی به مسیحیان قدرت بیش از هر شیطان و بیماری. و اگر یک مسیحی می میرد هیچ نگرانی: او ‘با خداوند است’.”

در ضمن حتی در جایی که آنها مخالف در مورد ویروس رهبران مذهبی پیدا کرده اند و زمینه های مشترک در یک موضوع: اهمیت جذب سرمایه است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن معنوی مشاور Paula White-قابیل در حال حاضر توصیه می شود اجتماعی فاصله به مخاطبان او و Kenneth Copeland هر دو را تشویق شنوندگان خود را به نگه داشتن کمک های مالی نورد به کلیساهای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im