غنی در حال آماده سازی برای Coronavirus متفاوت

جدید کروناویروس می داند هیچ مرزهای ملی یا مرزهای اجتماعی است. این بدان معنا نیست که مرزهای اجتماعی وجود ندارد.

“در مسیر به پاریس” Gwyneth Paltrow نوشت: در Instagram هفته گذشته در زیر یک شات از خودش در هواپیما می زنیم به هفته مد پاریس و با پوشیدن یک ماسک صورت. “من در حال حاضر شده است در این فیلم” او افزود: با اشاره به نقش خود در سال 2011 بیماری, هیجان انگیز “سرایت.” “ایمن ماندن.”

خانم Paltrow نمی مطرح هر ماسک بر خلاف گفتن, کیت هادسون و بلا حدید که او نیز به تازگی نوشته شده selfies پوشیدن ارزان ماسک یکبار مصرف. این گوک موسس و تاثیر گذار از تاثیرگذاران در عوض تصمیم گرفتند برای براق “شهری ماسک هوا” توسط یک سوئدی شرکت Airinum که ویژگی های پنج لایه تصفیه و “ultrasmooth و پوست پسند به پایان برسد.”

ذهن هرگز که جراح عمومی, Jerome M. Adams, التماس به مردم به خودداری از غرقه شدن در ماسک شیدایی در توییتر آخر هفته گذشته. قیمت از 69 دلار به 99 دلار به Airinum ماسک است که ظاهر در Instagram stylistas است به فروش می رسد در وب سایت خود را تا ماه آوریل است . (MoMA طراحی فروشگاه که انجام این ماسک نیز به فروش می رسد.)

در C. O. بیگلو Apothecaries یک ارجمند داروخانه در روستای گرینویچ N95 ماسک های صورت که می توانید فیلتر برای ویروس ها فروخته شده اند برای هفته گفت: جاستین اوکانر که با این نسخهها کار در فروشگاه فولاد بخش. وجود دارد یک لیست انتظار از 300 نفر است.

“بسیاری از نام های بزرگ می آیند به C. O. بیگلو; آنها معمولا بسیار فروتن” آقای اوکانر گفت. در حال حاضر برخی از افراد در تلاش هستند به نام رها کردن راه خود را به snagging ماسک. “آنها را مانند” آیا شما می دانید که من کار می کنند ، اما ما هرگز تحت تاثیر قرار,” او گفت:.

کمبریج ماسک, شرکت, یک شرکت انگلیسی است که با استفاده از آنچه در آن خواستار “ذرات فیلتر کردن لایه ها و درجه نظامی کربن” دیده می شود تقاضا برای آن 30 دلار ماسک سنبله 20 تا 30 برابر سطوح طبیعی گفت: Christopher Dobbing آن بنیانگذار.

غنی هستند و مقدار کمی از هیچ هزینه و وقتی که می آید به حداقل رساندن تجربه خود را با کوروناویروس.

مدیران کسب و کار در حال فرار از اول کلاس به صورت خصوصی هواپیما. جت-setters در حال هدایت خود برنامه سفر به بیشتر منزوی مقصد. و مشتریان ثروتمند در حال مشاوره با سرایدار پزشکان و دیگر V. I. P. خدمات مراقبت های بهداشتی.

چرا صرف $3.79 در یک بطری ضد عفونی کننده دست از هدف که Byredo اروپایی لوکس با نام تجاری باعث می شود یکی با یادداشت های گل گلابی و ترنج برای $35 (هر چند که بیش از حد فروخته شده است)?

شما ممکن است شانس بیشتری را با Olika یک شرکت سوئدی است که باعث می شود یک ضد عفونی کننده دست به شکل مدرن نوزاد جوجه و هزینه های $14.62 به صورت سه بسته. Alastair Dorward مدیر اجرایی Olika گفت که این شرکت در حال گرفتن سفارشات متعدد در هر دقیقه اضافه کرد: “این روشن نیست که چگونه بسیاری از روز بقیه از ما محصول را در انبار.”

آقای Dorward گفت که مشتریان به دنبال خرید دسته های بزرگ از شرکت مرغک و مینی ضسبنسرس. “الگوی سفارش شده است به طور قابل توجهی تغییر و مردم به دنبال گرفتن محصول در حالی که آنها می توانند” او گفت:.

تقاضا نیز به ضرب گلوله برای آمادگی کیت فروخته شده توسط جودی, یک start-up به رهبری سیمون Huck یک روزنامه نگار و اشاره کرد از کیم کارداشیان غرب است. همانطور که از دوشنبه این شرکت فروخته شده بود را از آن فانی بسته کیت بقا (50 دلار) و بزرگتر تکان دهنده کیسه های (150 دلار) که شامل یک کیت کمک های اولیه biohazard کیسه مرطوب دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست, باتری, چراغ قوه و دیگر دنده.

“ما راه اندازی شد 40 روز پیش و سه هفته به ما راه اندازی ما یک جهانی همه گیر” آقای Huck گفت.

حتی در بهترین زمان وجود دارد میکروب ها در هواپیما. ما اسکراب دست ما در تنگ هواپیما سرویسهای بهداشتی مجهز به اجتناب از خوردن Biscoff کوکی که می افتد بر روی سینی و اگر ما واقعا داد و بیداد کن, پاک کردن دسته های صندلی با دستمال مرطوب و مرطوب. شما می دانید فقط تا مطمئن شوید.

این بهترین زمان است.

در زمانی که هر ولگرد سرفه از سه ردیف عقب برای تلفن های موبایل مانند یک شبح مانند پستال از حصبه مریم کسانی که استطاعت آن را پرداخت اضافی برای گریز شلوغ امنیت خطوط و jampacked هواپیما و پرواز خصوصی — که ممکن است یک گزینه جذاب برای کسانی که مایل به فرار از پرتکاپو شهرستانها برای گفتن یک خانه امن در تلورید کولو.

برخی از افراد ثروتمند باید گفت خبری بلومبرگ که آنها شده اند به ماندن در Hamptons خانه و آماده به جت به کابین در آیداهو اگر اوضاع بدتر شود. و گاردین گزارش داد که مدیران باید اجاره جت برای “تخلیه پرواز” از چین و دیگر مناطق آسیب دیده.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

برای برخی از جت خصوصی شرکت های, ترس, فرصت برابر. جنوبی جت منشور جت شرکت در بوکا راتون فلوریدا., به تازگی خبر از یک آزمون محدود بازاریابی ایمیل با خط تگ: “جلوگیری از coronavirus با پرواز خصوصی … درخواست نقل قول امروز!”

شرکت جستن در درخواست برای پرواز (که می تواند اجرا شود در مورد $20,000 برای سفر در کارهای جت از فلوریدا به نیویورک) بلکه یک زن و شوهر از پاسخ تماس با کمپین “منفور” و “در طعم و مزه فقیر گفت:” اریک سانچز این شرکت مدیر فروش.

“ما در تلاش برای برانگیختن ترس با این ایمیل” آقای سانچز گفت. “ما به سادگی می خواستم برای نشان دادن coronavirus ممکن است یک تهدید جدی برای مردم و ما بسیار خوشحالیم که ما می توانیم ارائه یک سرویس است که احتمالا می تواند ارائه ایمنی اضافی.”

دیگر به خوبی پاشنه بلند مسافران که در برنامه ریزی تعطیلات در کشورهای متاثر مانند ایتالیا به جای امید بستن برای seaborne جداسازی قایق بادبانی به سالن آفتابی مدیترانه ای دور از سواحل آلوده.

جنیفر نهمين رئيس جمهور از B&B منشور قایق بادبانی در نیوپورت, R. I. گفت که یکی دیرین مشتری بازنشسته مخابرات اجرایی بود, رزرو ویلا برای خانواده اش در فلورانس ایتالیا برای ماه آوریل است اما در حال حاضر اجاره یک قایق بادبانی در باهاما به جای.

“آن را کاملا حس می کند” خانم Saia گفت. “شما در حال نگه داشتن خانواده خود را موجود در یک بسیار کوچک باید شود, محیط زیست پاک. و رفتن از ماشین خود به خود F. B. O.” — به معنی پایه ثابت اپراتور یا جت خصوصی ترمینال — “به جت خصوصی خود را راست بر روی آسفالته. و از آنجا در سمت راست بر روی قایق بادبانی خود را و نه نیاز به مقابله با مردم است.”

اما به کجا بروید ؟ اجتماعی و تقویم را به خوبی به انجام پرتاب شده است به بی نظمی به عنوان هنر, جشنواره, لوکس, نمایشگاه و فقط دعوت خلوت هستند به تعویق افتاده و یا لغو شود.

هفته گذشته سازمان دیده بان لوکس صنعت لغو شد دو تا از بزرگترین رویدادهای سال: ساعت و شگفتی ژنو (که قبلا SIHH) و Baselworld.

“Baselworld تاسیس شد و در سال 1917 در جنگ جهانی اول و بین سال 1917 و در این سال آن را به حال هرگز لغو شده است” گفت: جو تامپسون اجرایی سردبیر Hodinkee یک ساعت سایت و خرده فروش. “و که شامل بحران مانند جنگ جهانی دوم, ویروس سارس در سال 2003 و مختلف دیگر رکود. بنابراین این بی سابقه است.”

هنر بازل در هنگ کنگ لغو شد و هنر دبی به تعویق افتاده است. زراد خانه نشان می دهد باز می شود در شهر نیویورک در مارس 5, حتی به عنوان اولین coronavirus موارد ظهور در ایالت نیویورک در روزهای اخیر.

جری Saltz هنر منتقد مجله نیویورک گفت که او انتظار دارد fairgoers به ادامه برای لذت بردن از هنر هر چند آنها ممکن است با لمس آرنج به عنوان یک جوانه-رایگان … سلام. “توزیع با دست دادن و استادانه با سلام خوب است برای خاضع در میان ما” آقای Saltz گفت. “من همیشه فکر می کنم من انجام دو گونه-بوسه اشتباه به هر حال.”

دیگر به تعویق افتاده و یا لغو وقایع شامل خودرو ژنو نشان می دهد که میلان مبلمان عادلانه terrero و بین المللی دبی قایق نشان می دهد. در حال حاضر, جشنواره فیلم کن است که هنوز هم برای برنامه ریزی ممکن است اما سازمان به نظارت بر پیشرفت خود را. “ما سعی می کنیم به اما ما نمی توانیم پیش بینی تمام چیزهایی که ممکن است اتفاق می افتد گفت:” آیدا Belloulid سخنگوی این جشنواره است.

در مارس 3, Tim Ferriss این نویسنده پرفروش و قدیمی دره سیلیکون سرمایه گذار فرشته زندگی می کند که در Austin, تگزاس, التماس شهردار آستین, استیو آدلر به “دقت در نظر گرفتن جنبه های منفی” از هل دادن به جلو با South by Southwest, جشنواره, به tweeting: “پس از فکر زیاد, من لغو شد من حضور در SXSW. من عاشق SXSW اما من باور نمی رمان coronavirus می تواند موجود باشد.”

Amazon Studios, Infinite, Facebook و توییتر باید همه از این جشنواره است که برنامه ریزی شده است — در حال حاضر — برای شروع, مارس 13.

چیز دیگری که مردم سعی می کنید برای جلوگیری از, حتی در بهترین زمانها ، اتاق اورژانس. به خوبی پاشنه بلند که آرزو round-the-clock دسترسی به پزشکان قرار ملاقات فوری با متخصصان و اعضای تنها بیمارستان امکانات در حال تبدیل شدن به دربان خدمات پزشکی. یکی نیویورک ارائه دهنده Sollis سلامت ارائه می دهد اعضای خانواده برای حدود 8000 دلار در سال, با امکانات — اساسا V. I. P. اتاق اورژانس — در شرق منهتن (که در آن یک چاک کلوز اصلی آویزان در لابی) ترایبکا و در تابستان یک خانه تماس خدمات در Hamptons.

پس از coronavirus نگرانی در ایالات متحده وارد عضویت سوالات باید مشخصی گفت: دکتر بن استین پزشکی مدیر Sollis. اضطراب در میان اعضای فعلی برخی از آنها جوراب زنانه ساقه بلند در ضد ویروس داروها از جمله دارو و Xofluza برای آنفولانزا تنفسی داروها مانند آلبوترول ينهلرس و Sudafed و آنتی بیوتیک ها مانند Levaquin و آزیترومایسین.

آنها همچنین تماس با نگرانی در مورد بیمارستان های در حال تاخت و تاز کردن و ماسک صورت در حال اجرا, دکتر استین گفت.

او گفت که یک عضو یک بازیگر به نام در مورد نگرانی های خود که شامل یک سفر به ژاپن جایی که او برنامه ریزی شده بود به ساقه یک صحنه بوسیدن. او می خواست به مطمئن شوید که او می تواند در جلوگیری از شلوغ اتاق اورژانس باید او بازگشت با flulike علامت

چنین اقدامات overkill? وارث Ahluwalia یک طراح و بازیگر که عضو Sollis است نه گرفتن هر گونه شانس در مواجه با بسیاری از عدم قطعیت.

در آماده سازی برای سلامتی, عقب نشینی در Le Sirenuse هتل در Positano, ایتالیا, آقای Ahluwalia به نام Sollis به درخواست تحویل خانه از ماسک همراه با احتیاطی نسخه از Xofluza حتی خود پزشکان به او گفت که آن را نمی ممکن است موثر در برابر coronavirus. (هیچ ضد ویروسی درمان در حال حاضر توصیه می شود برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.)

“واضح است که هیچ کس واقعا نمی داند چه می گذرد در” آقای Ahluwalia گفت. “اما پس از آن شما همچنین باید به یک حس خاصی که در آن وجود دارد دود ممکن است آتش است.”

خانه تماس با آمد و با یک ماسک سفارشی اتصالات است که از هیچ مسئله کوچک برای آقای Ahluwalia که سیک و می پوشد ضخیم جریان ریش که قطعا نقض comically لیست مفصل از قبول صورت مدل مو برای پوشیدن یک ماسک ماسک منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای تست مناسب آقای Ahluwalia گفت: Sollis دکتر قرار می گیرد هود شبیه به آن فرسوده توسط زنبورداران بیش از سر خود را و اسپری داخل با نعناع. هیچ بوی ظاهرا بدون نشت.

اما پس از آن وجود دارد شیوع کروناویروس در ایتالیا و Positano عقب نشینی لغو شد. بعدی خود را کسب و کار سفر به استانبول در یک هفته. او ممکن است یا ممکن است به او گفت.

“من نمی دانم اگر” این نیز بگذرد “یا این آغاز پایان” آقای Ahluwalia گفت. “من می خواهم واقعا bummed اگر این آغاز پایان, چرا که من بسیاری از چیزهایی که من کار بر روی.”

یک Gulfstream IV جت یا 150 پا ترجمه شده ممکن است به صورت موقت پناهگاه برای plutocrats که مایل به سفر در سبک در جهان از چرخش میکروب. اما برای کسانی که واقعا می خواهید به پناهگاه پایین به عنوان جهانی عفونت کوه خوبی مواجه نگردند خانه پناهگاه نشان دهنده لوکس نهایی.

یک پناهگاه لوکس به نظر می رسد می تواند بسیاری از اشکال.

دکتر استین گفت که یکی دیگر از Sollis عضو یک اری برنده زن در ساوتهمپتون, n. y., ساخته پزشکی جداسازی اتاق کامل با سیستم تهویه.

کلمه “اتاق” اما به سختی قطاری از آن است. دکتر استین گفته است که مجهز به یک فشار منفی در سیستم برای محدود کردن گردش خون از عوامل بیماری زا و اساسا جدا شده مهمان بال متشکل از یک اتاق خواب و آشپزخانه مجهز با مايعات وريدی و داروها و لوازم آزمایشگاه و دستکش و روپوش و ماسک اکسیژن و مواد غذایی و همچنین به عنوان یک مجموعه ای از ظروف و منسوجات.

در بعضی از جیب دره سیلیکون که در آن فناوری-نخبگان survivalists یاوه سرایی کردن بیش از رها سیلوهای موشکی که تبدیل به لوکس پناهگاه coronavirus دقیقا سناریو روز قیامت آنها آماده شده است ،

ماروین لیائو یک شریک در شرکت سرمایه گذاری 500 Startups, شده جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی کنسرو شده و آب ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت در پیش بینی از شیوع و به تازگی حوزه یک high-end تصفیه کننده هوا به نام Molekule که هزینه $799.

“من نمی دانم اگر شما همیشه آماده برای این” آقای لیائو گفت: از coronavirus. “اما من فکر می کنم که شما احتمالا بهتر و آماده تر از بسیاری از مردم چون حداقل شما در مورد آن فکر و حداقل شما نگردند. بدتر می آید به بدتر شما باید خیلی بیشتر از کوسن بسیاری از مردم خارج وجود دارد.”

جان استوکس سابق دره سیلیکون katey که در سمت چپ دره سیلیکون برای prepping دلایل (او زندگی می کند در کلرادو در حال حاضر) تکرار شدند. او گفت که او تا به حال انبار حدود چهار ماه’ ارزش غذایی و به تازگی خریداری یک گوشی پزشکی و oximeter پالس که اندازه گیری اشباع اکسیژن در سلول های قرمز خون برای نظارت بر خانواده اش نشانه هایی از ویروس.

“این دقیق وضعیت دقیقا چیزی است که preppers دبستان برای” آقای استوکس گفت. “گذشته از NatGeo یا History Channel روز قیامت katey برای عادی preppers این است که نوع آن برای ما است. یک بیماری همه گیر در یک پناهگاه در محل مرتب کردن بر اساس چیزی که در آن شما باید به خود کافی است برای چند هفته یا یک ماه یا دو. این چیزی است که ما انجام دهد.”


Sanam یار کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>