نتایج به دست آمده در این های اقتصاد است. آنها زشت هستند.

اوکلند کالیفرنیا. — Coronavirus همه گیر است سوخته به اصطلاح های اقتصاد است. با ارزش ترین شرکت های است که در آغاز سال توسط امیدوار کننده است که آنها را به زودی برای تبدیل شدن به سودآور در حال حاضر می گویند تقاضای مصرف کننده است اما از میان رفت.

آن است که به احتمال زیاد به بازگشت در هر زمان به زودی.

در گزارش های درآمدی این هفته Uber و Lyft فاش عمق مالی آسیب. این شرکت گفت: سوار خود را-نقطه کسب و کار اما سقوط در ماه مارس آخرین ماه از سه ماهه اول به عنوان پناهگاه در محل سفارشات از طریق اروپا و ایالات متحده است.

جوهر قرمز فراتر از سوار شدن نقطه. خانه-های شرکت Airbnb که سرمایه گذاران به ارزش 31 میلیارد دلار برنامه ریزی شده بود تا به این سال است. در عوض این شرکت با کاهش هزینه ها و افزایش بودجه اضطراری و در روز سه شنبه آن را گذاشته 1,900 کارکنان در حدود 25 درصد از کارکنان خود را. همچنین کاهش درآمد خود پیش بینی برای این سال به نیمی از آنچه که آن را به ارمغان آورد در سال گذشته است.

“در حالی که ما می دانیم Airbnb کسب و کار را به طور کامل بازیابی تغییرات آن را انجام نمی موقت یا کوتاه مدت” برایان Chesky, Airbnb, ارشد اجرایی نوشت: در یک یادداشت به کارکنان.

شرکت های تاسیس شده در این مفهوم است که آنها باید به عنوان بزرگ به عنوان ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و نگرانی در مورد ساخت سود در جایی پایین خط در حال حاضر چهره های آینده. و جدول زمانی خود را برای تبدیل سود به نظر می رسد — در حال حاضر — به پرتاب شده است را کنار بگذارند.

حتی زمانی که مردم به دفتر بازگشت و شروع سفر های همه گیر می تواند تغییر نحوه رفتار آنها برای سال آمده است. سی درصد از فرفره-اقتصاد درآمد می تواند ناپدید می شوند بیش از یک بعدی به دو سال با بخشی از آن بعید است به بازگشت گفت: دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار.

“بر اساس تجزیه و تحلیل ما از این فرفره اقتصاد و کلی پای از مصرف کنندگان وجود دارد یک تکه است که تا زمانی که وجود دارد یک واکسن را در یک سوار-به اشتراک گذاری خودرو و یا استفاده از یک Airbnb” آقای ایوس گفت.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • S. B. A. در حال حاضر مسدود کردن اکثر متقاضیان جدید برای یک کسب و کار کوچک برنامه وام.
  • وال استریت تظاهرات و نزدک می شود مثبت برای سال.
  • آمازون خود را مبارزه با اتحادیه های کارگری فرانسه به فرانسه بالاترین دادگاه.

در روز سه شنبه وجود دارد یکی دیگر از تهدید به Uber و Lyft: کالیفرنیا دادستان کل شکایت از شرکت ها ادعا می کنند که آنها misclassified رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل. اگر طرح دعوی در دادگاه است موفق این شرکت می تواند مجبور به پرداخت صدها میلیون دلار جریمه های مدنی و دستمزد برای رانندگان است.

Airbnb چهره یک چالش متفاوت است. چگونه میزبان — بسیاری از آنها را ارائه اجاره به عنوان یک کسب و کار جانبی — مقابله با ویروس امنیت ؟ در تلاش برای تقویت اعتماد به نفس در لیست خود شرکت اعلام کرد مجموعه ای از جدید تمیز کردن استانداردهای خود را برای اجاره در ماه آوریل است. مهمان همچنین می توانید انتخاب کردن برای 72 – یا 24 ساعته خالی دوره قبل از آنها را وارد کنید.

بسیار وجود دارد برای نگاه به جلو به در سه ماهه جاری برای شرکت ها به گفته تحلیلگران مالی. آقای ایوس گفت که او انتظار می رود بارگذاری درآمد به قرارداد 69 درصد و Lyft را 66 درصد در طول دوره را پوشش می دهد که آوریل تا ژوئن است.

Lyft گفت: در آن سرویس کاهش یافت و نزدیک به 80 درصد در اواخر ماه مارس و باقی مانده از 75 درصد در اواسط ماه آوریل است. در ماه مه مسافران شروع به بازگشت با احتیاط به Lyft اما سوار شد و هنوز هم 70 درصد Lyft مدیران گفت: در یک شنبه درآمد تماس با تحلیلگران مالی.

اگر مسافر ادامه داد: برای دور ماندن از خدمات در نرخ مشابه Lyft پیش بینی این امر از دست دادن حدود 360 میلیون بر اساس تنظیم که شامل انبار مبتنی بر جبران خسارت و هزینه های دیگر در طول سه ماهه جاری. آن تنظیم ضرر در سه ماهه اول $97.4 میلیون.

“این حقایق سخت ما رو به” لوگان سبز, Lyft, ارشد اجرایی روز چهارشنبه گفت:. در اواخر ماه آوریل Lyft گذاشته 17 درصد از کارکنان خود را. مدیران در زمان 30 درصد پرداخت برش و کارکنان پرداخت شد کمرنگ 10 درصد است.

در روز پنج شنبه بارگذاری گفت: درآمد در سه ماهه اول رشد 14 درصد از سه ماهه مشابه در سال گذشته است اما این شرکت زیان ballooned 190 درصد به 2.9 میلیارد دلار میلیارد دلار. که کسری بودجه تا حد زیادی رانده شده توسط $2.1 میلیارد دلار ضرر ناشی از سرمایه گذاری خود را در بین المللی سوار-نقطه کسب و کار مانند گرفتن و دیدی که همچنین تجربه کم تقاضا از آنجا که از virus.

“من نمی خواهد sugarcoat آن است. Covid-19 تا به حال تاثیر دراماتیک در سواری” دارا Khosrowshahi, حال بارگذاری, ارشد اجرایی گفت: در روز پنج شنبه در تماس با سرمایه گذاران است. استفاده از بارگذاری سوار سرویس پایین بود 80 درصد در مه, او گفت:. اما حال بارگذاری دیدم یک نقطه روشن در آن تحویل مواد غذایی که رشد 89 درصد از سال گذشته به استثنای هند است.

اگر چه در حال بارگذاری است هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به تاریخ جدید که در آن انتظار برای تبدیل شدن به سودآور آقای Khosrowshahi گفت: این بیماری همه گیر “ما را تحت تاثیر قرار زمانی را با محله های نه سال.” قبل از شیوع بارگذاری گفت: این امر می تواند سود آور بدون احتساب برخی هزینه ها در پایان این سال است.

Uber گذاشته 14 درصد از کارکنان خود را در روز چهارشنبه به عنوان آن را قطع 3,700 مردم از آن جذب و خدمات به مشتریان سازمان.

آقای Khosrowshahi نمی خواهد حقوق و دستمزد برای بقیه سال. او گفت: در یک ایمیل به باقی مانده کارکنان دیده می شود توسط نیویورک تایمز که این شرکت همچنان به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها و از بین بردن ممکن است شغل بیشتر بیش از دو هفته آینده.

اعتبار…Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

در حالی که بارگذاری می خورد, غذا تحویل خدمات را تجربه کرده است افزایش تقاضا و رستوران علامت یو پی اس در برخی از بازارهای این شرکت نیز تعطیل بارگذاری می خورد در چندین بازارهای بین المللی که در آن بوده است سوزاندن نقد و گذاشته شدن 50 نفر از آن بدست آورد.

آن دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها, کسب و کار یکی دیگر از نقطه ضعف و بارگذاری سرمایه گذاری $85 میلیون در یک رقابت خدمات آهک است که اجازه می دهد آن را به offload آن دوچرخه و اسکوتر در حالی که هنوز ارائه آهک ناوگان در آن برنامه است.

حدود 500 کارمند است که کار در حال بارگذاری دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها ارائه می تواند از دست دادن شغل خود.

“آهک نشان داده است که آنها برنامه ریزی برای ارائه مصاحبه فرصت به چند تن از اعضای تیم ما در حالی که دیگران را قطع دریافت بسته های” دنیس Cinelli رئیس بارگذاری را micromobility تیم گفت: در یک ایمیل به کارکنان بود که دیده می شود ،

تحلیلگران مالی انتظار می رود این شرکت ها برای شروع به بهبود می یابند به عنوان مصرف کنندگان به کار بازگشت. آنها هنوز هم نشسته در مقدار زیادی از پول. بارگذاری شده 9 میلیارد دلار و Lyft بیش از 2 میلیارد دلار. قبل از این ویروس Airbnb به حال 3 میلیارد دلار پول نقد در ترازنامه; پس از آن مطرح است 1 میلیارد دلار در بودجه و تضمین 1 میلیارد دلار وام مدت.

با وجود رکود در کسب و کار, Lyft, سهام شد تا بیش از 20 درصد در روز پنج شنبه آن را به عنوان بیش از حد انتظار سرمایه گذاران برای درآمد در سه ماهه اول و اطمینان آنها را با خود اخراج ماه گذشته است که این امر کاهش هزینه ها. Uber سهام شد تا بیش از 8 درصد در بعد از ساعات معاملات روز پنج شنبه.

اما سرمایه گذاران هنوز هم سوال این شرکت ادعا می کند که آنها را تبدیل به سود آنها به عنوان ضربه بزنید تا 1.2 تریلیون دلار است که آمریکایی ها صرف هر سال در هزینه های حمل و نقل مانند مالکیت خودرو و تعمیر و نگهداری.

اگر چه Uber و Lyft گفت: آنها ارائه بهتر گزینه های حمل و نقل بیش از حمل و نقل عمومی و برخی از تحلیلگران نگران است که مصرف کنندگان را به درایو خود را به جای به اشتراک گذاری یک خودرو با یک سوار-تگرگ راننده و خطر گسترش ویروس.

“همه سرمایه گذاران در حال تلاش برای کشف کردن صنایع است که این بیماری همه گیر خواهد شد به طور دائم تبدیل برای بهتر شدن و یا به طور دائم تبدیل برای بدتر از” تام سفید, یک تحلیلگر ارشد پژوهش با مالی شرکت D. A. Davidson.

کیت Conger گزارش از اوکلند و ارین گریفیث از سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>