جمهوری خواهان که می خواهند برای از بین بردن تهمت

گوش دادن به این Op-Ed

ضبط صدا توسط Audm

به شنیدن بیشتر داستان صوتی از ناشران مانند نیویورک تایمز, دانلود Audm برای آی فون یا آندروید.

شما باید هر گونه شک در مورد چگونه عاشقانه جورج کانوی و دیگر هرگز Trumpers در لینکلن پروژه می خواهید برای شکست دادن جمهوری چک کردن تبلیغات خود را.

وجود دارد ده ها تن در این نقطه و بهترین دقیقه طولانی شاهکارهای تمسخر مینیاتوری اپرا تحقیر طراحی شده به رئیس جمهور تهمت سر و عمیق در زیر پوست خود را. که دقیقا همان جایی که آنها به burrowed.

پس از انتشار “عزاداری در امریکا” که رونالد ریگان معروف “صبح امروز در امریکا” تجاری بر سر آن تهمت تا به حال یکی از علامت تجاری خود را توییتر meltdowns. او فریاد می زد در کانوی خاص, ذکر ازدواج خود را به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن brashest دستیاران.

“من نمی دانم چه کلیان را به او آشفته بازنده از شوهر” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “اما این باید واقعا بد است.”

چنین فضل. اما اگر جورج کانوی فقط می توانید لرزش آن را خاموش و لینکلن پروژه موفق او و همکار پناهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه خواهد پیدا کردن صلح و یک محل در یک ترمیم قابل تشخیص نظم سیاسی در طرف دیگر. درست است ؟

اشتباه است. آنها نمی امید به دست آوردن مجدد کنترل حزب جمهوری خواه زیرا آنها انتظار می رود که مغلوب ساختن پیشی جستن-ism زنده خواهد ماند تهمت است و تهمت خود را نمی خواهد خفه شو تنها به دلیل رای دهندگان او را تعطیل.

“من شخصا فکر می کنم که حزب جمهوری خواه با نام تجاری است که احتمالا نابود” کانوی به من گفت. “آن را نابود شده توسط آن را پس از تبدیل شدن به اصل یک شخصیت فرقه است.” او گفت که او به طور رسمی چپ حزب, تغییر ثبت نام رای دهندگان به کارش برخی از دو سال پیش است و او نمی تصور که قادر به بازگشت در هر زمان به زودی.

اما لینکلن پروژه کامل دادگاه مطبوعات برای جو بایدن که شامل رسانه های اجتماعی و مردمی سازماندهی و همچنین اینترنت و تلویزیون تبلیغات به این معنا نیست که کانوی و شرکت به دنبال یک تشک خوش آمدید در حزب دموکرات است. نه در همه.

که چه طوری شگفت انگیز در مورد تلاش خود را. آنها در حال مبارزه در بیابان. بیابان داده شده است. آنها فقط مبارزه برای خلاص شدن از شر این یکی خورشید خمیدگی, بیمار ردوود — یا orangewood به عنوان مورد ممکن است.

از من خواسته کانوی “بنابراین شما خواهید بود یک مرد بدون یک حزب برای بقیه روز خود را?”

“احتمالا” او گفت:. “این باعث می شود من فوق العاده غم انگیز است.”

آن را آسان به دست و یا به حداقل رساندن چگونه قابل توجه هرگز Trumpers — در لینکلن پروژه و جاهای دیگر هستند. که تا حدودی به این دلیل آنها بوده است در اطراف تقریبا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آغاز به طوری که آنها از دست داده ایم خود را به تازگی و درخشش خود را.

اما آنها به دست آورده ایم و در صفوف و رشد در عزم به یک نقطه که در آن شما را مجبور به بازگشت به سال 1972 — زمانی که بسیاری از برجسته دموکرات تایید رئیس جمهور ریچارد نیکسون جمهوری خواه بیش از جورج مک گاورن دموکراتیک نامزد — برای پیدا کردن هر چیزی ،

و حتی که سابقه نیست و کاملا نگه دارید تا. به عنوان مورخ تیموتی Naftali به من گفت: دموکرات ها برای نیکسون تقسیم با او در درجه اول در امتداد خطوط ایدئولوژیک و آنها در تلاش برای تضعیف یک رییس جمهور. هرگز Trumpers انجام می دهند که دقیقا و در حالی که آنها ایدئولوژیک quibbles با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها انگیزه اصولا اعتقاد خود را که او چیزی از یک هیولا است.

“این بی سابقه لحظه گفت:” چارلی سایکس بنیانگذار و سردبیر در این سنگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن-هجوم انتشار آغاز کرده است در سال 2018 با مغلوب ساختن پیشی جستن-منزجر جمهوری خواهان او را دوست دارم. Sykes دیگر نظر خود را یک جمهوری خواه است. او در توصیف خود را به من به عنوان “سیاسی بی خانمان contrarian محافظه کار است.”

این سنگر سهام پرسنل و DNA با رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت ها و جمهوری خواهان برای حکومت قانون همه سنگر هرگز Trumpers. نیز وجود دارد یک جدید فوق العاده PAC نامیده می شود 43 فارغ التحصیلان برای بایدن اشاره به جورج دبلیو بوش 43 جمهور. آن شامل نمرات فارغ التحصیلان از دولت او که می خواهید برای دیدن بایدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و آن در نظر دارد به انتشار نظرها از ارشد سابق دولت بوش در افغانستان ،

همانطور که برای لینکلن پروژه آن را گروگان توسط ragtag گروه مرتدان اما توسط یک خوشه از استراتژیست که کار را برای بوش و جان مک کین و یا میت رامنی بودند و به خوبی متصل جمهوری خواه خودی تا تهمت را تصاحب کنید. ضد تهمت شورش است که توسط شجره شورشیان.

و آن وجود دارد در متناقض تنش با همان اندازه قابل توجه وفاداری است که بسیاری از جمهوری خواهان به رئیس جمهور. در همان شیوه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن باعث آستین ، مخالفت او الهام بخش آستین ، پشتیبانی می کند. او فقط ساده آستین،. بسته به این لحظه حدود 80 درصد تا 90 درصد از رای دهندگان که شناسایی به عنوان جمهوری خواه بگویید نظرسنجی که آنها ایستاده پشت مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها به این دلیل است که برخی از ناظران سیاسی ببینید چه لینکلن پروژه و خود را قوم و خویش انجام می دهند به عنوان یک ورزش در طولانی خودکشی سیاسی. حتی اگر تهمت و عوامل خود را دریافت توجهی comeuppance در ماه نوامبر “بعید به نظر می رسد که Sean Hannity و Laura Ingraham و راش Limbaugh خواهد عذرخواهی به منفیبینهای و بگو:” شما حق داشتند در تمام طول!'” مت Lewis, یک محافظه کار نوشت: به تازگی در یک ستون در روزنامه وحش تحت عنوان “هرگز Trumpers ممکن است او را از بین ببرد. سپس چه؟”

سایکس در سنگر اذعان کرد: “این ساده لوحانه فکر می کنم که حزب جمهوری خواه در حال رفتن به ضربه محکم و ناگهانی به سلامت عقل در هر زمان به زودی. این واقعیت است که مردم در حال صحبت کردن در مورد Tucker Carlson در سال 2024 به شما نشان می دهد تا چه حد آنها رفته ام.”

بنابراین می کند که این هرگز Trumpers برخی از منحصر به فرد بالا فکر نژاد ؟ آن را پیچیده است. در حالی که آنها با شکست حزب جمهوری خواه در اصل آنها به خوبی ممکن است که انتظار می رود مغلوب ساختن پیشی جستن تب به شکستن و دیگر جمهوری خواهان به دنبال آنها را در مدت زمانی کوتاه. در ضمن هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن-ism تا به حال قدرت پردازش آن و یا حداقل آن consolations.

وجود دارد به خصوص ربودهشده مخاطبان برای takedowns از مغلوب ساختن پیشی جستن از محافظه کاران و هرگز Trumpers پیدا کرده اند خود را در تقاضای بالا به عنوان مفسران و نویسندگان کتاب.

از طریق برخی از آنها ضد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بودجه توسط خیرین و برخی از آنها باید مرتب اشتغال و دیگر در دسترس به آنها را در متعارف جمهوری خواه محافل. در این اطلس به تازگی اندرو فرگوسن نسبتا به نام فردی هرگز Trumpers برای تناقض ریاکاری و فرصت طلبی و پرسش در مورد درجه که تعداد کمی از مردم با لینکلن پروژه در حال بهره مندی از آن.

اما مهم ترین هجا در هرگز Trumper است تهمت و هرگز Trumpers اساسا کاشت بذر خود را کاهش ارتباط با کار برای خلاص شدن از او.

به همین دلیل زمانی که من به آنها نگاه من ببینید میهن پرستی هر چند جان ویور — که همراه با کانوی کمک به پیدا لینکلن پروژه — تاکید یک ایده متفاوت هنگامی که ما صحبت کرد. وی تاکید کرد کفاره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ساخته شده او را دوباره چگونه او و دیگر استراتژیست های جمهوری خواه تا به حال هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. مثلا ویور کار می کرد برای اولین بار بود که سناتور ایالات متحده به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور.

“جف جلسات انرا بدست به سنا بود من نه نظارت نژاد خود را در سال 1996” ویور به من گفت. “در حال حاضر من به عقب نگاه در آن و بگو چه نوع لعنتی توبه آیا من مجبور به پرداخت برای که؟”

Sykes صحبت از “وحی” است که او تجربه کرده است و حسن نیت ارائه میدهد از مغلوب ساختن پیشی جستن. “قلب سیاست است نه در مورد سیاست” او به من گفت. “این در مورد ارزش. من می توانم با شما اختلاف نظر دارند بر هشت از 10 مسائل اما اگر شما یک محترم صادقانه و همدلانه انسان بودن ما می توانید کسب و کار.” مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ یک از کسانی که همه چیز. بایدن است که اکثر و یا همه آنها — و خواهد شد Sykes رأی در ماه نوامبر.

در تبعید او و دیگر هرگز Trumpers یافت وضوح. آنها را به قلب مهم است. که منعکس شده در لینکلن آگهی پروژه از اواخر ماه مه آغاز می شود که با نزدیک بدن کیسه و سپس عقب می کشد تا آن کیسه های به صورت یک پرچم آمریکا. این کلمات به نظر می رسد بیش از آن: “100,000 مرده آمریکایی است. یک اشتباه رئیس جمهور.”

من نمی دانم که آنها را نوک انتخابات. اما آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم بگوید مانند آن است.

من از شما دعوت به ثبت نام برای من رایگان هفتگی ایمیل در خبرنامه. شما می توانید به من در توییتر (@FrankBruni).

گوش دادن به “استدلال” پادکست هر پنج شنبه صبح با راس Douthat میشل گلدبرگ و من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de