راست مذهبی است که هنوز هم چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن. متاسفانه وجود دارد و یک گریم الگو | سارا Posner

یک

s دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک دادستان کل لایحه Barr, orchestrates یک نظامی مسلح به دندان سرکوب ارعاب قانونی معترضان نژادپرستی و خشونت پلیس بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن سفید انجیلی پایه تشویق او به عنوان شجاع, خدایی, رهبر رو به پایین معترضان به دروغ به تصویر کشیده شده به عنوان “حرفه ای آنارشیست ها”, “فرهنگی مارکسیستها” و “داخلی تروریست ها”.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن مسیحی پارتیزان های خود جمعه شب عملیات عکس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن دی سی پس از بر دستور پارک بین کاخ سفید و کلیسا پاک از معترضان با teargas فقط تصویر دیگری که مغلوب ساختن پیشی جستن است توانا محافظ آزادی – آزادی از سفید خود را مسیحی حامیان به هر حال.

مشترک خودداری سفید انجیلی محافل است برای محکوم پلیس قتل جورج فلوید به عنوان در anodyne کلمات مبلغ و تهمت متحد فرانکلین گراهام “فاجعه وحشتناک است که باید اتفاق افتاده است و هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد”. در این همه بیش از حد شایع طرز تفکر وجود دارد که تنها یک درمان برای نژاد پرستی. به عنوان دن پاتریک خواه معاون فرماندار تگزاس گفت: فاکس نیوز روز چهارشنبه این کشور تنها می تواند از “شفا” توسط مردم پذیرش عیسی مسیح است.

اما وقتی که می آید به تغییرات سیستماتیک خواستار قانونی معترضان در سراسر کشور از بزرگترین شهرها به شهرهای کوچک تهمت را مدافعان خط رسم. “ما نمی توانیم درمان از طریق کمیسیون و روبان آبی پانل و بیشتر قوانین” پاتریک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های مورد علاقه. گراهام نوشت: در Facebook پست “قوانین جدید و بیشتر دولت به دور از برنامه های پاسخ نیست. این یک مشکل قلبی و تنها خدا می تواند تغییر قلب انسان است.”

این سفید انجیلی مخالفت با قوانین و سیاست های پرداختن به نژادپرستی نظاممند چیزی جدید است. در دیگر مشابه تحول لحظات در تاریخ اخیر آمریکا سفید بنیادگرایان و پروتستان های انجیلی بازدید پیشبرد حقوق مدنی در امریکا به عنوان نابکار کار از چپ غیر خودی و مخالف قوانین و سیاست های طراحی شده برای ترویج حقوق برابر.

در سال 1964 اواخر جری فالول Sr بنیانگذار اکثریت اخلاقی و پدر جری فالول Jr یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر ثابت قدم انجیلی مدافعان به نام سال 1964 حقوق مدنی قانون “وحشتناک نقض بشر و حقوق مالکیت خصوصی” و گفت که “باید در نظر گرفته مدنی اشتباهات به جای حقوق مدنی”.

فالول تحویل یکی از بدنام ترین خطبه وزرا و راهپیمایی ها و در سال 1965 پس از یکشنبه خونین زمانی که سربازان دولت کلانتر نمایندگان و یک غیر نظامی پس از ضرب و شتم و teargassed مدنی راهپیمایی از سلما به مونتگومری ، “من سوال صداقت و غیر خشونت آمیز نیت” برگرد مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر حقوق مدنی رهبران فالول گفت: “که شناخته شده به چپ انجمن”.

اگر چه 15 سال بعد فالول ادعا را رد خطبه آن زشت احساسات طنین انداز در مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکای امروز است. رئیس جمهور و متحدان خود را, هر دو در داخل و خارج از دولت بدنام کردن معترضان به عنوان ریاکارانه خشونت-سازمان ملل-آمریکایی و حتی جنایی. در ضمن آنها حائل مأموران اجرای قانون که در حال نقض معترضان حقوق اساسی و تحمیل هولناک خشونت به امریکا قهرمانان.

در اوایل روز, مدرن, مذهبی, مناسب, مدرسه, لغو تبعیض نژادی مشخص متحرک سفید بنیادگرایان و پروتستان های انجیلی به بسیج در مخالفت با سیاست های دولت آنها ادعا نقض مذهبی خود آزادی است. در سال 1970 این سرویس درآمد داخلی سعی در نیاز به مدرسه خصوصی مسیحی حتی کسانی که به صراحت و بدون segregationist سیاست به اتخاذ اقدامات برای تنوع بخشیدن به دانش آموز خود بدن را به معافیت مالیاتی مشروط به بهبود است. برای این اوایل راست مذهبی, فعالان, این نشانه آن است که دولت اقدام به عنوان یک پروموتر از حقوق برابر دشمن بود از آزادی مذهبی مسیحیان.

راست مذهبی و فعال چپ در پشت نویسنده, Tim LaHaye دولت را متهم به “اذیت و آزار” مدارس مسیحی. “آن را نمی کند به نظر می رسد عجیب و غریب که دولت آمریکا ملایم در کمونیست جنایتکاران قاچاقچیان مواد مخدر غیر قانونی بیگانگان, تجاوزگران, لزبین همجنس گرایان و تقریبا هر کس دیگری که نقض قانون است اما افزایش حملات خود را بر مسلمانان؟” LaHaye نوشت: در سال 1979.

امروز مغلوب ساختن پیشی جستن پایه پژواک مشابه ادعای آزار و اذیت – این ادعا که LGBTQ+ حقوق برای مثال تجاوز به مسیحیان’ آزادی مذهبی یا این که دولت فرمانداران’ محدودیت در اجتماعات بزرگ در طول Covid-19 اپیدمی تجاوز در متمم اول قانون اساسی حقوق از کلیساها. او در طول نامزدی و ریاست سفید پروتستان های انجیلی ایستاده اند پشت مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که بسیاری از آنها می گویند او این است که “ترین طرفدار آزادی مذهبی” رئیس جمهور در تاریخ است.

مداوم خود را برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن – به عنوان او سرکوب معترضان و سوء مقابل یک کلیسا برای مطرح کردن با کتاب مقدس – که متاسفانه فصل دیگری در این سابقه طولانی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اختصاص داده شده خود را قدرتمند, بي پروا خود را به دفاع از “آزادی” بدون توجه به هزینه به دیگر آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>