این ‘Red Dawn’ ایمیل: 8 کلید مبادلات در متزلزل پاسخ به کروناویروس

واشنگتن — به عنوان coronavirus پدید آمده و به سمت ایالات متحده فوق العاده ای گفتگو شد و انقلابي در میان یک گروه نخبه از بیماری های عفونی پزشکان و کارشناسان پزشکی در دولت فدرال و موسسات علمی در سراسر کشور.

Red Dawn — اشاره به سال 1984 با فیلم Patrick Swayze و چارلی شین — نام مستعار برای پست الکترونیک زنجیره ای آنها ساخته شده است. موضوعات مختلف در زنجیره ای بودند به نام Red Dawn شکستن Red Dawn افزایش Red Dawn Breaking Bad و به عنوان وضعیت رشد بیشتر وخیم Red Dawn مواج. آن را توسط افسر ارشد پزشکی در وزارت امنیت داخلی دکتر Duane C. Caneva شروع در ماه ژانویه با یک هسته کوچک از کارشناسان پزشکی و دوستان است که به تدریج بزرگ شده و به ده ها تن.

این “Red Dawn رشته” دکتر Caneva گفت: در نظر گرفته شده بود “به ارائه افکار نگرانی, بالا بردن مسائل مربوط به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر همکاران مختلف در پاسخ به Covid-19” از جمله کارشناسان پزشکی و پزشکان از سلامت و خدمات انسانی اداره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وزارت امنیت میهن ، جانبازان و امور پنتاگون و دیگر آژانس های فدرال ردیابی تاریخی بهداشت و درمان اضطراری.

در اینجا کلید تبادل از ایمیل با متن و تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کارشناسان افزایش حس سرخوردگی و سپس خشم خود را به عنوان مشاوره به ظاهر موفق به شکستن از طریق به دولت, افزایش شانس که بیشتر مردم به احتمال زیاد می میرند.

یکی از فعال ترین شرکت کنندگان در این گروه دکتر کارتر E. Mecher ارشد پزشکی مشاور در امور جانبازان بخش است که کمک در نوشتن یک کلید بوش در دوران بیماری همه گیر طرح است. این سند با تمرکز به طور خاص در مورد چه باید بکنید اگر دولت قادر به مهار یک بیماری مسری و هیچ واکسن در دسترس بود و با کوروناویروس.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • ایالات متحده پیشی ایتالیا در مجموع تعداد تایید مرگ.
  • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
  • سقط جنین ارائه دهندگان درخواست دیوان عالی کشور اجازه دهید به, کلینیک همچنان به انجام برخی از روش.

گام بعدی این است که به نام کاهش و آن را متکی بر دل مراحل مانند بسته شدن مدارس کسب و کار, بستن, رویدادهای ورزشی یا بزرگ تجمعات عمومی به سعی کنید به سرعت گسترش نگه داشتن مردم به دور از یک دیگر. همانطور که از اواخر ژانویه, Dr. Mecher شد و در حال حاضر بحث در مورد احتمال است که ایالات متحده به زودی نیاز به نوبه خود به کاهش تلاش ها از جمله شاید به “نزدیک کالج ها و دانشگاه ها است.”

دکتر جیمز Lawler یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه نبراسکا که به خدمت در کاخ سفید تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و به عنوان مشاور رئیس جمهور باراک اوباما نیز به طور منظم شرکت کنندگان در ایمیل های زنجیره ای. او در آنجا ماند در ارتباط منظم با مقامات فدرال به عنوان ایالات متحده در تلاش برای کشف کردن که چگونه به پاسخ به این ویروس. از همان ابتدا او پیش بینی کرد این خواهد بود عمده بهداشت عمومی رویداد.

قانع کننده فرمانداران و شهرداران به عمد باعث اقتصادی آسیب سفارش و یا ترویج کاهش تلاش — مانند بسته شدن کسب و کار است که همیشه یک کار دشوار است. به همین دلیل است که بسیار مهم است این کارشناسان پزشکی گفت: برای دولت فدرال به رهبری ارائه پوشش برای مقامات محلی به پا زدن کردن به اصطلاح Nonpharmaceutical مداخلات مانند مدرسه و تعطیلی کسب و کار. دوباره این گروه از پزشکان و کارشناسان پزشکی به رسمیت شناخته شده از اوایل که این مرحله تمام شد اما اجتناب ناپذیر حتی اگر دولت بود و آهسته و به رسمیت شناختن نیاز دارید.

شواهد قوی در حال ظهور بود که از اواسط فوریه — با اولین موارد Covid-19 در حال حاضر در ایالات متحده — که این کشور بود در مورد به ضربه سخت است. این پزشکان و کارشناسان پزشکی تحقیق چگونه به سرعت گسترش ویروس در الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در بندر یوکوهاما ژاپن در فوریه. 3 قبل از اینکه صدها نفر از شهروندان ایالات متحده در کشتی به خانه بازگشت.

دکتر اوا لی یک محقق در گرجستان موسسه فن آوری است که اغلب مشغول به کار با دولت فدرال برای ایجاد بیماری های عفونی, پیش بینی کمک Red Dawn گروه انجام مدل سازی بر اساس این ویروس گسترش در کشتی کروز. (دکتر لی مواجه است صدور حکم در فدرال اتهامات که او نادرست اعمال شده برای کمک هزینه فدرال برای نامربوط پژوهش.)

نگرانی این کارشناسان پزشکی بوده است افزایش در اواخر ژانویه و اوایل فوریه تبدیل به زنگ هفته سوم بهمن ماه است. این زمانی بود که آنها به طور موثر به این نتیجه رسید که ایالات متحده در حال حاضر از دست رفته مبارزه حاوی ویروس است که آن را نیاز به سوئیچ به کاهش. یکی از عناصر مهم در این تغییر بود و تحقق است که بسیاری از مردم در این کشور شد و به احتمال زیاد در حال حاضر آلوده و قادر به گسترش این ویروس اما نشان داده نمی شود هر گونه علائم. در اینجا دکتر لی در مورد این نتیجه گیری با دکتر رابرت Kadlec سر از ویروس پاسخ با تلاش وزارت بهداشت و خدمات انسانی و یک کلید کاخ سفید مشاور.

دکتر Kadlec و دیگر مقامات دولت تصمیم گرفت روز بعد به توصیه آقای ترامپ که او علنا پشتیبانی شروع این کاهش تلاش های مانند بسته شدن مدرسه. اما قبل از آنها می تواند بحث در مورد آن با رئیس جمهور بود که در بازگشت از هندوستان, دیگر, رسمی, رفت و با یک اخطار, ارسال, بازار سهام به شدت پایین و عصبی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در این جلسه به او مختصر در توصیه لغو شد و آن سه هفته قبل از آقای ترامپ خواهد اکراه آمده در اطراف به نیاز به کاهش.

این سرعت عمل بود و گیج کننده به کارشناسان پزشکی در Red Dawn ایمیل های زنجیره ای بودند که به طور فزاینده ای نگران است که شهرها و ایالات متحده شد که ضربه سخت توسط ویروس نیاز به حرکت سریع تر به اقدامات تهاجمی.

زمانی که آقای ترامپ سخنرانی به این کشور در مارس 11 که در آن او اعلام کرد محدودیت در پروازها از اروپا به ایالات متحده — اما هنوز هیچ حرکت برای جلوگیری از تجمعات در شهرستانها که در آن ویروس در حال گسترش — کارشناسان در ایمیل های زنجیره ای بزرگ عصبانی و ترس. در میان کسانی که سوال آقای تهمت تصمیم بود تام Bossert که قبلا به عنوان آقای تهمت میهن مشاور امنیت.

The Red Dawn شرکت کنندگان و حتی بیشتر ناراحت زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اواسط ماه مارس سوال ارزش بسته شدن مدارس حداقل برای مدت کوتاه از زمان. به زودی به اندازه کافی فرمانداران این توصیه نادیده گرفته و بسیاری از مدارس در ایالات متحده بسته شدند. اما این اتفاق افتاد تا حد زیادی بدون فدرال رهبری است.

نیویورک تایمز به جمع آوری بیش از 80 صفحه از این ایمیل از ژانویه تا مارس بر اساس قانون آزادی اطلاعات درخواست به مقامات دولت محلی. در اینجا مجموعه ای از بسیاری از این ایمیل ها که به طور مرتب توسط بار در ترتیب زمانی. این فایل شامل یک لیست از بسیاری از کارشناسان پزشکی در ایمیل های زنجیره ای. آن را نیز شامل مربوط به ایمیل های برخی از دولت کارشناسان پزشکی بودند که رسیدن به دولت فدرال در طول همان دوره زمانی.

خواندن ‘Red Dawn’ ایمیل

ایمیل موضوعات آغاز شده در ماه ژانویه با ارائه یک دفترچه خاطرات از انواع برای کارشناسان در واکنش به گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>