واقعی badasses از شنبه: جو بایدن و مشاوربه عنوان سوپر نتایج روز سه شنبه در ادامه به رول در دو غیر منتظره قهرمانان پدید آمده اند از شب: جیل بایدن همسر معاون سابق رئیس جمهور و مشاور ارشد Symone Sanders.

دو ارائه سرویس مخفی حفاظت در سطح شب گذشته در لس آنجلس به سرعت پاسخ زمانی که جو بایدن قطع شد اواسط سخنرانی دو تن که با هجوم به مرحله شعار “اجازه لبنی می میرند!”. گزارش Buzzfeed که تعدادی از داروهای ضد لبنی اعتراضات صورت گرفته در رویدادهای سیاسی در کالیفرنیا این انتخابات شود.

اولین معترض به سرعت برداشته شد توسط, امنیت, اما یکی دیگر از معترضان ظهور لحظه بعد. نه معترض شناخته شده بودند و در مقابل نه تنها به طور منظم, امنیت, اما, نیز بایدن راست-دست زنان ساخته شده است که یک شکست تگ تیم. آن رفت چیزی شبیه به این:

جیل بایدن با استفاده از بدن خود برای جلوگیری از یک معترض از وارد شدن به شوهرش (بیایید فرض کنیم او فریاد زد: “شما باید برای رفتن از طریق من برای اولین بار” به صورت چشمگیری تحت تاثیر قرار). این عزم و اراده در او برداشت از معترضان توسط مچ دست او را برای حفاظت از شوهرش منجر به پیشنهادات او باید تبدیل به بایدن را به معاونت.


مت شپرد
(@MattShep88)

جیل بایدن برای جو VP pic.twitter.com/F2bxZHft1u

4 مارس سال 2020

سپس ساندرز سرعت swoops در پشت بایدن عجله دوم می گوید و او را از مرحله با سهولت.

Saagar Enjeti
(@esaagar)

واقعی MVP @SymoneDSanders که کاملا عرشه این معترضان https://t.co/PYnW2x16WU

4 مارس سال 2020

ساندرز توییتی از صحنه به تایید وجود دارد در واقع خسارت های ناخواسته.

Symone D. ساندرز
(@SymoneDSanders)

من شکست ناخن. #SuperTuesday

4 مارس سال 2020

نتایج از سه شنبه هنوز به تایید و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد هر دو مسابقه بین (جو) بایدن و (برنی) Sanders. در حالی که این دو به احتمال زیاد برای پیوستن به همان بلیط ما حداقل می تواند نگه دارید برای یک نوع متفاوت از ساندرز-بایدن ائتلاف در آینده – اجازه دهید فقط امیدوارم NFL شد ،

امی Siskind 🏳️🌈
(@Amy_Siskind)

اگر هر تیم NFL در حال سراغ یک راست گارد جیل بایدن در دسترس است.

4 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>