اثبات شده است در فاضلاب: صدها نفر از یوسمیتی بازدید کنندگان ممکن است تا به حال coronavirusپارک ملی یوسیمیتی مقامات گمان می کنند که صدها نفر از بازدید کنندگان در این تابستان ممکن است تا به حال Covid-19 با تشکر به یک رویکرد نامتعارف – تست فاضلاب.

سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش هفته گذشته که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شده است جمع آوری نشده فاضلاب جریان از روستایی دره یوسمیتی برای تست. قبل از این تلاش با توجه به این وقایع هیچ کس تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس از طریق بینی گرد و خاک تست در پارک سلامت درمانگاه. دانشمندان در آزمایشگاه به نام Biobot تجزیه و تحلیل در کمبریج ماساچوست به بررسی آب و فاضلاب به تعیین اگر اثری از مواد ژنتیکی از Sars-CoV-2 کروناویروس که باعث Covid-19 در مدفوع انسانی. از آثار در یک نمونه از آنها می تواند برآورد که چگونه بسیاری از مردم در حال عبور از طریق Yosemite ممکن است آلوده با Covid-19 که در آن زمان.

“این فقط به من زده به عنوان یک ایده واقعا خوب گفت:” Mariposa county health رسمی دکتر اریک Sergienko. او گفت که در حالی که شهرستان بود تست و نظارت بر ساکنان محلی “ما واقعا آیا یک راه خوب از نظارت ما بازدید کنندگان برای Covid-19.”

شهرستان شروع به آزمایش فاضلاب از دره یوسیمیتی که در آن thecelebrated گرانیت نیم گنبد واقع شده است در ماه ژوئن. بر اساس یافته های خود را, مقامات بهداشتی معتقدند که حدود 170 نفر در این پارک در هفته چهارم ماه ژوئیه ممکن است آلوده شده اند coronavirus. هفته بعد که به تعداد کاهش یافته و به 60.

در همسایه جامعه که در آن فاضلاب است همچنین آزمایش برآورد رفت از 60 به 50 در طول همان دوره دو هفته ای. “برای من است که نشان می دهد که در واقع حجم که دیدیم در روز چهارم شد به طور مستقیم مربوط به بازدید کنندگان به این منطقه می گوید:” Sergienko.

در حال حاضر Mariposa county ادامه خواهد داد تست آب و فاضلاب هر هفته و حفظ ایمنی پروتکل در حال حاضر در محل.

پارک بسته دروازه های خود را در ماه مارس – تا حدودی با توجه به جنایت برای جلوگیری از زور زدن های محلی سیستم بهداشت و درمان با بیمار مسافران است. در حال حاضر این پارک نیاز به بازدید کنندگان رزرو را به در و برش حضور حدود نیمی از آنچه در آن بود در ماه ژوئن 2019. این پارک با این نسخهها کار از نزدیک با کشورهای همسایه برای اجرای اقدامات ایمنی. اما از آنجا که پارک های ملی تحت حوزه قضایی فدرال آن را نمی نیروی بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک ،

کریستن Brengel از National Parks Conservation Association, غیر حزبی است که طرفداران برای حفاظت از پارک های ملی گفت: این تصمیم از بالا. “سیاسی انتصاب داخلی گروه را روشن ساخته است آنها نمی خواهند به ماسک اجباری در پارک. آنها انجام این کار را با انتخاب.” اکثر پارک ها تنها قادر به توصیه است که بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک.

Brengel همچنین می گوید ازدحام در محبوب, هوای آزاد, سایت خطر ابتلا به بازدید کنندگان و کارکنان بهداشت و درمان. عکس در پارک ملی یلوستون را در Facebook صفحه نمایش جمعیت به انتظارنشسته بودند تا به آن معروف آبفشان با حدود نیمی از مردم با پوشیدن ماسک. در یوسمیتی بهنگام ورود کمک های فضایی جمعیت و Brengel می گوید که یک تعداد انگشت شماری از دیگر پارک از جمله پارک ملی دنالی و رزرو و پارک ملی کوه راکی در حال اجرای این تاکتیک است.

خدمات پارک های ملی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر اما بهداشت عمومی به روز رسانی در وب سایت خود بازدید کنندگان می پرسد “به همکاری با ما در اتخاذ اجتماعی فاصله شیوه در هنگام بازدید از پارک”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de