وعده COVID-19 تست آنتی بادی

در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci پیشرو در بهداشت عمومی کارشناس و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سی ان ان اعلام کرد که “در عرض یک هفته یا بیشتر, ما می رویم به تعداد نسبتا زیادی از آزمون” برای تعیین اگر بهبود COVID-19 بيمار از جمله کسانی که هرگز نشان داد علائم و شواهد از ایمنی. در میان سیاستگذاران وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا نتایج حاصل از این تست استفاده می شود می تواند به صدور “گواهی ایمنی” است که اجازه می دهد افراد برای بازگشت به زندگی عادی است. در اینجا برخی از کلید های علمی ملاحظات است که به مکالمات خود را.

در این زمان وجود دارد امیدوار کننده اولیه شواهدی وجود دارد که آنتی بادی به SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری را جلوگیری از عفونت مجدد. یک مطالعه اخیر گزارش شده است که پنج بیماران بدحال بهبود پس از دریافت آنتی بادی پلاسمای غنی از اهدا کنندگان که در حال بهبود از COVID-19. این درمان بالقوه برای COVID-19 است که بیشتر مورد بررسی با FDA راهنمايي. مطالعه دیگری نشان داد که زیر مجموعه ای از آنتی بادی در 16 بیمارانی که در حال بهبود از COVID-19 قادر به خنثی کردن و یا جلوگیری از عفونت مجدد با SARS-CoV-2. با توجه به اندازه کوچک از هر یک از این مطالعات آن است که دشوار است به می دانم که اگر این یافته ها را نگه دارید و درست در سطح جامعه. ما هنوز نمی دانند که اگر همه COVID-19 بيمار قادر به کوه موثر ایمنی و جلوگیری از عفونت مجدد.

مهم و اساسی مفهوم است که همه آنتی بادی می تواند به جلوگیری از عفونت. هنگامی که ما یک عفونت سیستم ایمنی بدن ما ایجاد خواهد شد بسیاری از های مختلف آنتی بادی است. برخی از آنتی بادی به نام غیر خنثی سازی آنتی بادی را وصل کنید به بخش هایی از این عامل عفونی در این مورد SARS-CoV-2 که درگیر هستند در چگونه آن را با حمله به سلول های ما به علت بیماری. فکر می کنم غیر خنثی سازی آنتی بادی مانند فر میت در دست زمانی که شما در حال گرفتن یک سینی از فر بی فایده برای جلوگیری از سوختگی است. در این زمان آن است که روشن نیست اگر هر COVID-19 بیمار را توسعه خنثی سازی آنتی بادی و یا اگر تنها یک زیر مجموعه را توسعه ایمنی است که می تواند به جلوگیری از عفونت مجدد.

در چین و ژاپن و کره جنوبی وجود دارد گزارش COVID-19 بیمارانی که بهبود به طور کامل و سپس توسعه یافته جدید علائم و آزمایش مثبت برای ویروس برای بار دوم. روشن است که اگر این بیماران reinfected یا بیشتر خوش بینانه اگر آنها تا به حال یک افزایش غیر قابل توضیح در این ویروس نیز نامیده می شود یک فعال و علائم عود. همچنین ممکن است که برخی از موارد مثبت کاذب — تست مثبت بود اما بیمار را ندارد COVID-19. در کره جنوبی 51 نفر از Daegu و اطراف آن North Gyeongsang استان در فاصله این کشور COVID-19 شیوع نشان داد که این الگوی بهبود و سپس تمدید علائم. Jeong Eun-kyeong, مدیر کل, کره ای, مراکز کنترل بیماری و اعلام کرد که این احتمال وجود دارد با توجه به فعال شدن مجدد نه عفونت مجدد. اطلاعات اضافی برای قرار دادن این موضوع برای بقیه هنوز در دسترس نیست اما تعدادی از محققان در حال کار برای پیدا کردن پاسخ.

تست برای coronavirus در Abbott Laboratories در میشیگان. (AP عکس/کارلوس Osorio)

یکی دیگر از سوال باز با COVID-19 مصونیت است چقدر طول خواهد کشید. دیگر coronavirus گونه است که باعث فصلی عفونت مانند سرماخوردگی نشان می دهد کاهش ایمنی چند هفته پس از عفونت و عفونت مجدد در عرض یک سال است. اما SARS-CoV, علت 2003 سندرم حاد تنفسی بیماری همه گیر است و بیشتر شباهت ژنتيکی به SARS-CoV-2 — و بیشتر اطمینان از ایمنی داده ها. سارس بیماران دو تا سه سال از حفاظت از عفونت مجدد. اگر این هم درست است از COVID-19 آن می تواند خرید جهان به اندازه کافی زمان برای توسعه و توزیع واکسن است که احتمالا حداقل 18 ماه ،

ایمنی تست برای COVID-19 ذاتا ارزشمند است. استفاده گسترده خواهد شد کمک به ما در درک میزان ویروس را گسترش در جامعه است و می تواند کمک به شناسایی افرادی که هنوز آسیب پذیر به عفونت است.

اقتصادی پیامدهای “گواهی ایمنی” بسیار جذاب است. تسریع تحقیقات کمک خواهد کرد که ما را قادر رهبران هوشمند را به امن گیری برای رفاه همه.

Ashita S. بتیویا, MD, کارشناس ارشد هیئت مدیره گواهی متخصص بیماری های عفونی و بهداشت عمومی کارشناس با تجربه گسترده در درمان بیماری های همه گیر. او با این نسخهها کار در لارنس در بیمارستان NYP-کلمبیا. (Instagram: @ashita_batavia)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>