رئیس جمهور در مقابل مدها

به عنوان یک نوجوان در اوایل 2000s من صرف زمان زیادی را بر روی تابلوهای پیام آنلاین. آنها خنده دار, هرج و مرج مکان های که در آن من همکار پیشرفته و من ساعت را صرف این استدلال در مورد همه چیز را تحت خورشید: ورزش, موسیقی, تصویری, بازی, آخرین قسمت از “Buffy the Vampire Slayer.”

بدون توجه به این موضوع وجود دارد یک تجربه جهانی: در هر هیئت مدیره برخی از تفرقه موضوع خواهد به ناچار فوران به درگیری و عصبانی گروه از کاربران — اغلب led توسط یک تک آوازی که احساس در آنها ناعادلانه رفتار — خواهد منجر به یک شورش علیه “مدها” مدیران که دسترسی به حذف پست بان سرکش کاربران و تنظیم قوانین از هیئت مدیره.

گاهی مدها quelled مبارزه یا زده سازش آورده و هیئت مدیره را به هماهنگی. بار دیگر عصبانی کاربران قطع و شروع خود به خود فروم یا هیئت مدیره به سادگی تبدیل شد به طوری که غیر قابل تحمل است که هر کس در سمت چپ.

که اینترنت در حال حاضر از بین رفته. برنامه های رسانه های اجتماعی کشته کثیف, موهای تابلوهای پیام و جایگزین آنها را با نرم و صاف کردن شخصی خوردها. جدید مدها بیشتر روبات ها است. و افرادی که قوانین را — جک دورسی از توییتر, مارک زوکربرگ از Facebook, Susan Wojcicki از یوتیوب و یک تعداد انگشت شماری از دیگران — تبدیل شده اند برخی از ثروتمندترین و پرنفوذترین افراد با قدرت به تغییر سیاست جهانی و معاون کشیش بخش اطلاعات رژیم های غذایی میلیارد.

در این هفته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ مدها پس از توییتر اضافه یک واقعیت بررسی به توییت خود برای اولین بار. در روز پنج شنبه او به صدور یک فرمان اجرایی را تهدید به محدود قانونی برای حمایت از سیستم عامل است که سانسور سخنرانی بنا به دلایل ایدئولوژیک و فرستاده پیروان خود را پس از یک فرد توییتر کارمند او متهم به اشتباه از سانسور او. و او روشن ساخته است که او را به دنبال مجازات Facebook, YouTube و یا سیستم عامل های دیگر که با دخالت توانایی های خود را به برقراری ارتباط مستقیم با پیروان خود را.

جنگ تشدید اوایل صبح روز جمعه زمانی که توییتر در زمان عمل در برابر یکی دیگر از آقای تهمت توییتهایی این یکی یک پست در مورد تظاهرات در مینیاپولیس که در ضمنی که غارتگران می تواند ضربه. توییتر مخفی آقای تهمت جیر پشت یک برچسب هشدار دهنده و گفت که آن را نقض سایت سیاست در برابر ستایش خشونت است.

این سوال که چه نوع از آنلاین سخنرانی یک رهبر جهانی باید مجاز به ارسال پست در رسانه های اجتماعی است که ذهن bendingly یکی از پیچیده با تن از اولویت های متناقض و چند پاسخ ساده.

اما برای من حداقل این کمک می کند به فکر می کنم از آنچه اتفاق می افتد به عنوان یک ریسک بالا نسخه از درام همه دیده ایم بازی در محله همسایه موضوعات متمرد Facebook groups and rowdy ق مرجع تخصصی سال است.

نگاه در این راه آقای صدای شیپور جنگ در این سیستم عامل آشنا است خودداری کنند. یک کاربر قدرت با پرشور در زیر شلاق را در برابر مدیران مورد علاقه خود را خدمات اینترنت. او را دوست دارد راه این خدمات اجرا شد در گذشته زمانی که او می تواند هم بزنید تا مشکل و ذهن خود صحبت می کنند بدون عواقب باشد.

در حال حاضر مدها در guardrails و او را ناراحت. او می خواهد آنچه ترول اینترنت و شورشیان همیشه می خواستم: مجاز به ارسال در صلح رایگان از محدودیت ها و محدودیت. بیشتر از همه او می خواهد مدها به دانستن است که واقعا مسئول است.

در سال 2017, مقاله در مورد اختلافات درون alt-حق Katie Notopoulos از BuzzFeed خلاصه مراحل مدیره پیام درام به عنوان یک دوره کثیف اختلافات بیش از قوانین و مقررات به دنبال تشکیل یک “splinter مدیره” که در آن باغی کاربران رفت و برای فرار از آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک بیش از حد محدود کننده محیط زیست است.

“این مسیر به طور معمول اتفاق می افتد بعد از مسولان هیئت مدیره اجرا گرفتار مؤمن کاربران معمولا با سازماندهی hard-خط قوانین و یا صدور ممنوع, کاربران,” او نوشت.

یکی از تفاوتهای آشکار بین کسانی که تو رفتگی در دیوار تابلوهای پیام و امروز سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که دومی ها در بازار-تسلط شرکت های بزرگ که محصولات مورد استفاده توسط میلیاردها نفر از مردم. قدرت خود را به کاربران ناراضی گزینه های کمتر برای شکستن و مدها بیشتر اهرم. (حتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که او نیاز توییتر, مهم نیست که چقدر ناراضی او با آن تصمیم گیری.)

همچنین مسائل پیچیده: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور نشسته و با قدرت اجرایی در اختیار او. بر خلاف ناراضی Buffy فن یا عصبانی عرقچین کودک جمع آوری او می تواند ایجاد قانونی و نظارتی سردرد برای این سیستم عامل نوشته های او در, که باعث می شود تعدیل خود سوء رفتار یک خطر بزرگتر.

اما نگاه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک آزرده کاربر از یک متمرد فروم های اینترنتی به جای یک سیاستمدار ساخت بالا فکر ادعا می کند در مورد آزادی بیان و توضیح پویایی در بازی در اینجا. وزارت دفاع درام است که هرگز واقعا در مورد چه کسی مجاز به آنچه یا آن پست خاص را شکست که قوانین خاص. اغلب آن را بخشی از یک جنگ قدرت بین هرج و مرج و به منظور مبارزه با افرادی که رشد بی قانون محیط زیست است.

در توییتر در مورد این شرکت این است که اجرای قوانین آن در حال حاضر در کتاب خود — یکی از منع اطلاعات غلط مربوط به فرآیند رای گیری و دیگر منع ستایش خشونت است. آنها هر دو روشن و معقول و قوانین و آقای تهمت مجازات برای شکستن آنها نسبتا ملایم است. توییتر نمی ممنوعیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پایین خود را توییتهایی. آن قرار داده شده یک سلب مسئولیت در دو نفر از آنها — یک جفت بی اساس توییتهایی بیان کرد که پست الکترونیکی-در رای رسیده برای تقلب انتخابات و قرار دادن یک برچسب هشدار دهنده بر روی دیگری.

اما با توجه به توییتر تاریخ permissiveness با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از هر گونه اقدام به مهار او محدود بود به علت به هم بزنید. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را هدر رفته هیچ زمان رفتن هسته ای است.

پس از این واقعیت-بررسی پاسخ مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد بیانیه متهم توییتر از توطئه به “کشش از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان است.” او همچنین یک فرمان اجرایی را امضا خواستار بررسی بیشتر از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و تهدید به محدود کردن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از مقدار ذکر شده عبور می دهد که مصونیت قانونی به شرکت های اینترنتی برای محتوای ایجاد شده توسط کاربر است که به نظر می رسد در سیستم عامل خود را.

این ممکن است تهدید به خالی. Twitter, Facebook و YouTube در حال شرکت های خصوصی با متمم اول قانون اساسی تعهدات به کاربران و دادگاه باید به طور مداوم حکم داد که این شرکت ها می توانند مجموعه ای از قوانین خود را فقط به عنوان رستوران می تواند نیاز به مهمانان به پوشیدن پیراهن و کفش.

اما آقای ترامپ — که کل آنلاین شخصیت ساخته شده است هل دادن مرزهای, و که دوباره انتخابات در حال حاضر برخی از تبلیغات خود را به پایین گرفته شده است برای نقض Facebook قوانین — اتحاد استراتژیک علاقه به گرفتن مدها کردن پشت خود را با ارعاب رسانه های اجتماعی مدیران به اجازه او پست با مصونیت از مجازات.

Facebook به نظر می رسد که بدست آقای تهمت پیام. قبل از این هفته تا به حال بسیار با سیاست های روشن در محل به منع رای دهندگان سرکوب است که حتی سیاستمداران که معاف از بسیاری از Facebook قوانین مورد نیاز بود به دنبال. اما در روز چهارشنبه آقای زوکربرگ, Facebook رئیس اجرایی در ادامه رادیو فردا می گویند که این شرکت نمی خواهد واقعیت-بررسی آقای تهمت ادعا در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که او ناراحت کننده اقدام به عنوان یک “داور از حقیقت است.” از صبح روز جمعه آقای تهمت بیانیه یادآوری میکند که مینیاپولیس معترضان شات می تواند هنوز هم جمع آوری لایک در Facebook صفحه با برچسب های هشدار دهنده در چشم.

من ترک آقای زوکربرگ انگیزه برای دیگران به رمزگشایی. اما در تجربه من مدها که صرفنظر کردن از زمین به بد-ایمان مرز کوتاه زنانه را پیدا کرده اند آن را آسان به نگه داشتن جوامع خود را بر روی ریل.

من به تازگی به نام مت Haughey بنیانگذار یکی از مورد علاقه من در اوایل 2000s, انجمن, MetaFilter. پس از صرف سال نظارت بر روحیه جامعه آنلاین آقای Haughey جانباز ناظر و داور از هیئت مدیره پیام درام. او گفت که آقای تهمت جنگ صلیبی علیه توییتر احساس آشنا است.

“هر چیزی که بد در MetaFilter اتفاق افتاده است با کسی که تست قوانین برای یک یا دو سال” او گفت:. “آنان کسانی هستند که تمایل به شکوفه به سوپر-عضو شورای نظارت مدت در طول زمان است. آنها را ببینید چه می توانید آنها را دور با آنها رقم خواهیم زد که چه محدودیت دارد و فقط ماندن یک قدم داخل. آن می تواند برای همیشه لطفا برای. و هنگامی که شما به ناچار به شکستن و می گویند این یک ایده بد است آنها دمدمی مزاجی و سعی کنید برای بازی کردن قربانی است.”

مخاطرات آقای صدای شیپور جنگ در رسانه های اجتماعی شرکت ها به طور قابل توجهی بالاتر از خبر از تصادفی اینترنت پیام هیئت مدیره اختلاف است. اما این سیستم عامل می توانند یاد بگیرند که از پیشینیان خود است که برخی از کاربران نمی خواهند به سازش و یا استدلال با. هدف آنها این است که قدرت نه انصاف. و اگر مدها می ترسند به آنها را نگه دارید پاسخگو زمانی که آنها شکستن قوانین, آنها را نگه دارید هل دادن محدودیت دوباره و دوباره تا زمانی که در نهایت هیئت مدیره است که ایشان را اجرا کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>