خطرات بودن در عمومی: همه ما مسیحی کوپر و جورج فلوید | کارولین Finneyمنn تابستان سال 1997 من زندگی در سیاتل. من مشغول به کار در یک temp کار در حالی که آماده شدن برای شروع من مدرک کارشناسی ارشد در پاییز. من راه رفتن به ایستگاه اتوبوس پس از یک روز در دفتر وقتی که من پا به یک حفره در خیابان و شنیده مچ پا من کرک.

احساس سرگیجه و ترس من سیاه و سفید را به آرامی در جستجوی یک تلفن و متوجه شد که زمانی که من به رهگذران برای کمک هیچ یک متوقف شد. من به یک گوشه و دیدم یک جوان سفید مرد و زن با دو بچه. با اشک در چشمان من من خواست برای کمک به آنها است. اما مانند هر کس دیگری آنها حمایت دور و من سمت چپ به تنهایی.

به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار است که لذت بردن از صرف وقت در خارج, من مواجه می شوند این واکنش – فقدان هر گونه تمایل, تمایل یا مسئولیت به شرکت در هر دو شهرهای شلوغ و در طبیعت.

برای مردم مرور در خیابان های شهر و مسیرهای پیاده روی پیاده روی شارژ می شود; در بدترین حالت آنها مملو از اراضی که در آن ما در رحمت دیگری تفسیر از حضور ما است. بیش از حد اغلب به صورت پیش فرض سیاه و سفید مردم به عنوان تهدید برای مردم سفید فیزیکی ایمنی. و به عنوان یک نتیجه از آن است که ما ایمنی فیزیکی است که به خطر بیافتد به عنوان داستان مسیحی کوپر به birdwatcher که فیلم برداری یک زن سفید در پارک مرکزی دروغ گفتن به پلیس در مورد او چگونه بود و تهدید او (که همه او شد و از او بپرسید به دسته سه تایی سگ او) و جورج فلوید, مردی که با درگذشت یک افسر پلیس را به زانو در گردن خود را نشان می دهد.

من کوله پشتی در سراسر جهان و زندگی در نپال و کنیا و من دیده ام که چگونه حضور من به چالش کشیده می شود و یا مورد سوال است. قبل از آن که سال, زمانی که من زندگی می کردند در سیاتل رفتم پیاده روی در کوه بیکر با دو رنگ سفید دوستان است. آن را به طور معمول ابری و خنک و ما متوقف در پارک الج برای گرم کردن. در برخی از نقطه, دوستان من سرگردان در حالی که من ایستاده بود با من رنگارنگ شال پیچیده در اطراف من.

من شروع به احساس ناراحت; من متوجه سالمندان, سفید, زن خیره به من. ناگهان او شروع به پریدن کرد (مثل من). او سپس گفت: “من عزیز من فکر کردم شما یک زیبا, مجسمه.” من شوکه شده بود که من نمی دانم که آیا به احساس قدردانی کرد (you’re beautiful) و یا توهین (من حتی واقعی). نه به ذکر است او کامل تفاهم از من قومی و نژادی ریشه.

تجربیات من کوله پشتی از طریق مسیرهای پیاده روی در کوهستان و حیات وحش را برای همیشه لطفا برای تغییر راه من دیدن و تعامل با طبیعت است. من کانال که اشتیاق به کار من: من به اتمام دکترا در جغرافیا, تدریس در کلاس های در مورد محیط زیست ما در موسسات آموزش عالی, نوشته شده در مورد سیاه تجربه خارج از منزل, خدمت در پارک ملی مشورتی هیئت مدیره برای مدت هشت سال و کار با محیط زیست سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی در تنوع و مسائل زیست محیطی. من سرمایه گذاری در پیدا کردن راه هایی برای بهبود کیفیت رابطه ما با محیط زیست و ارتباط ما با یکدیگر است. اما صرف نظر از سن و سال من و تجربه من هنوز هم احساس می کنم نا امن پیاده روی در خارج از کشور, از تولد من.

من آرزو می کنم من می توانم وانمود کردن در آنچه اتفاق افتاده است به مسیحی کوپر هنگامی که او مواجه می شوند امی کوپر در پارک مرکزی. من آرزو می کنم من می توانم تصور کنید که آن را به یک نوسان گذرا در ایالات متحده تاریخچه; تصادف یک پرت نه در همه انعکاسی از حقیقت چگونه مردم سیاه و سفید هستند و در اغلب موارد درمان می شود. اما من نمی توانم.

وقتی امی کوپر تهدید به پلیس بگویید که “یک آمریکایی آفریقایی تبار است تهدید کننده زندگی او” او نشان داد آنچه در آن می خواهم به دانستن در اعماق استخوان های شما را که او را محافظت می شود و ارزش و ذخیره به موجب رنگ پوست او. با تماس با پلیس او نمونه آنچه جیمز بالدوین به معنای زمانی که او گفت که سفیدی است که در مورد قدرت.

ما خشم به عنوان سیاه و سفید مردم توجیه شده است. اجازه دهید به من می گویند که دوباره. ما خشم به عنوان سیاه و سفید مردم توجیه شده است. به عنوان مفسر سی ان ان همین لیمو اخیرا گفت: “زانو بوده است بر گردن ما.” اما خشم و انزجار خود را سفید امریکا کافی نیست. چه بسیاری از ما می خواهید این است که اساسی و مهم و مطلق را تغییر دهید.

پاسخ به امی کوپر با یک حق عصبانی عمومی – خواسته برای او به از دست دادن او سگ و شاید برخی از “عضویت” در جامعه – خسته کننده است به دلیل آن برگ من مایل. هیچ کدام از این اقدامات تغییر خواهد کرد راه مسیحی کوپر یا هر آمریکایی آفریقایی تبار است که درک شده در هر فضای بیرون از منزل و یا هر فضایی که برای ماده.

آیات در مورد مسیحی کوپر رفته به دانشگاه هاروارد و چگونه او نشسته در هیئت مدیره از شهر نیویورک Audubon Society (که من هیجان زده برای یادگیری) نباید موضوع به همان اندازه به عنوان آنها به نظر می رسد. این اطلاعات به ما کمک می کند درک شور و شوق و تعهد او به ارمغان می آورد به کوهپیمایی. آنها نه مشورت ارزش خود را. در پایان روز آن را در مورد همه حال محافظت می شود ارزش دارد و اگر نیاز باشد ذخیره شده و صرف نظر از ایستگاه خود را در زندگی.

چه اتفاقی بین امی کوپر و مسیحی کوپر بود که در بسیاری از جهات به سادگی یک اکو از آنچه همیشه درست در ما درباره ما توانایی, عنوان سیاه مردم به پیاده روی در جنگل و یا در یکی از خیابان های شهرستان. ما همه مسیحی کوپر و جورج فلوید.

چه می توان کرد ؟ ما باید تشخیص دهد که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در هر دو خیابان های شهرهای ما و در داخل پارک های ملی است. ما باید برای دیدن کامل نمایندگی در هر سطح در محیطی بخش و ما نیاز به ساختار قدرت برای تغییر به طوری که سیاه و سفید و قهوه ای مردم در حال شکل دادن به سیاست ها و ملی ما مکالمات. ما باید عمدتا سفید سازمان محیط زیست و نهادهای علمی باید بیشتر در رابطه با چگونه از بحران آب و نامتناسب اثرات سیاه و سفید و قهوه ای مردم و به منابع بیشتری به این جوامع است. ما نیاز به تغییر زندان مجتمع صنعتی و اجرای قانون است که هر دو بدون شک شکل چگونه مردم سیاه و سفید حرکت را از طریق فضا است.

این است که در مورد صحت سیاسی. این تغییرات باید محصول چیزی آموخته درک معتقد و تمرین های ما موسسات رهبران ما و جوامع ما.

من معتقدم که این کشور – که تاسیس شد در برده داری و سرقت زمین – می توانید یک انتخاب متفاوت همان راه امی کوپر ساخته شده می تواند یک انتخاب متفاوت. و من می توانم آرزوی زندگی در یک محل که در آن من خواهد شد و نمی تواند به عنوان یک ناهنجاری و یا چیزی برای ترس و یا به چالش کشیدن اما به جای am آغوش به عنوان بازتابی از انسانیت مشترک ما نیست که ما را انکار تفاوت اما جشن ما امکانات.

  • کارولین Finney است که نویسنده از چهره سیاه سفید فضاهای: Reimagining رابطه از آمریکایی های آفریقایی تبار به خارج از منزل بزرگ و محقق-در-اقامت در Middlebury College در ورمونت

  • نظرات بیان شده در اینجا هستند کسانی که از نویسنده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این پروژه پشتیبانی اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>