همه گیر ساخته شده است که ما بهداشت و درمان بحران به مراتب بیشتر و وخیم. ما باید تعمیر سیستم | برنی ساندرز و Pramila JayapalWمرغ آن را می آید به ما زمان سیستم بهداشت و درمان این ضایعات ظلم و ستم و اختلال شد و نکته آشکار حتی قبل از وحشتناک همه گیر ما در حال حاضر تجربه. امروز که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود و خود را از مزایای بهداشت و درمان است که با آنها این است که در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است برای هر فرد منطقی برای دفاع از یک سیستم منحصر به فرد در میان کشورهای ثروتمند – که روابط بهداشت و درمان به اشتغال شده است و تنها برای سود بزرگ برای صنعت بیمه و شرکت های دارویی در حالی که نادیده گرفتن نیازهای معمولی آمریکایی است.

قبل از همه گیر 87 میلیون نفر بیمه یا underinsured در کشور ما بیش از 30 ، 000 نفر در هر سال به دلیل آنها نمی تواند به پزشک, زمانی که آنها نیاز به دیدن یک. بیش از نیم میلیون خانواده اعلام ورشکستگی در هر سال به دلیل پزشکی مربوط به بدهی. یک نفر از هر پنج آمریکایی ها نمی تواند استطاعت outrageously قیمت داروهای تجویزی پزشکان خود را به آنها تجویز می شوند. و ما بهداشت و درمان نتایج از مرگ به زندگی امید به مرگ و میر نوزادان عقب مانده ترین کشورهای صنعتی می باشد.

و برای همه است که ایالات متحده هنوز هم صرف نزدیک به $11,000 در بهداشت و درمان برای هر فرد بالغ و کودک – بیش از دو برابر متوسط کشورهای دیگر است.

بود که قبل از همه گیر. وضعیت بسیار وخیم در حال حاضر.

بیش از فقط پنج هفته بیش از 26 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و در حال حاضر با یک بحران منحصر به فرد در میان کشورهای پیشرفته: برای بسیاری از آنها مراقبت های بهداشتی خود را گره خورده بود به شغل خود. در امریکا بر خلاف هر گونه دیگر کشور مهم زمانی که شما از دست دادن شغل خود را به شما از دست دادن بهداشت و درمان خود را. به عنوان یک نتیجه تا 35 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده خود را پوشش بهداشت و درمان ناپدید می شوند در وسط این Covid-19 کابوس. و حق بیمه برای کسانی که در حفظ سلامت خود بیمه در این بحران می تواند افزایش تا 40 درصد است . به عنوان داستان های ترسناک در گردش از $34,000 coronavirus صورتحساب های پزشکی بیمه باقی می ماند وحشت زده از ورشکسته فقط برای آزمایش و درمان Covid-19. در بسیاری از موارد آنها فقط نمی توانیم به رفتن به پزشک و یا بیمارستان.

اما آن را فقط به هزینه های بالا و رو به رشد تعداد بیمه که در معرض بی خردی از سیستم فعلی. آن است که زمان “سیستم” را می سازد هیچ حس به هر کسی. آن است که فوق العاده بیزانس و پیچیده مجموعه ای از نهادهای مستقل و بدون یک هدف مشترک – به جز حرص و آز. فکر می کنم در مورد آن: در میان بدترین بحران بهداشت و درمان در تاریخ آمریکای مدرن با هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی آلوده شدن و گاهی مرگ و بیمارستان و درمانگاه باید دلایل مالی مجبور به اخراج هزاران نفر از کارکنان پزشکی در زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز.

بیشتر ما بهداشت عمومی سیستم فوق العاده ضعیف در بخشی به دلیل سازگار فدرال اتلاف سرمایه و ریاضت است که باید نابود بیش از حد بسیاری از بهداشت عمومی سازمان. در اکثر ایالت ما فاقد این قابلیت به طور قابل توجهی افزایش سطح coronavirus تست و ردیابی تماس ما نیاز به شروع به با خیال راحت بازگشایی اقتصاد است.

قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار را تحت تاثیر قرار است همه چیز را از ضد عفونی کننده دست به تنفسی قیمت که در برخی موارد بیش از quintupled – تقریبا یک شبه. شهرهای متحده و بیمارستان ها همچنان به مبارزه با بیش از کمیاب و دستکش و روپوش و ماسک و هواکش. چهار نفر از پنج خط مقدم پرستاران ندارد و به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی. در ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان, پرستاران مراقبت از coronavirus بيماران متوسل به پوشیدن کیسه زباله به عنوان موقت دنده محافظ. که بین المللی است خجالت.

بحران کنونی نیز در معرض به وحشتناک, درجه, چگونه سطح گسترده از درآمد و ثروت نابرابری در آمریکا بزرگ شود, بهداشت و درمان, بی عدالتی, و مالی نابسامانی های ما آسیب پذیر ترین مردم است. بیمارستان های روستایی و بهداشت جامعه کلینیک که اغلب درمان فقیر هستند در آستانه ورشکستگی و تعطیل. عمده شیوع بیماری در حال حمله به ما سیاه, اسپانیایی, بومی آمریکا و مستند نشده در جوامع و همچنین به عنوان زندانی و بی خانمان.

ایالتی و محلی داده ها نشان می دهد که بیش از 30 درصد مرگ و میر گزارش شده اند آفریقایی, حتی اگر آنها را کمتر از 15 ٪ از جمعیت. منحرف طنز از شکسته ما برای سود سیستم بهداشت و درمان است که سیاه و قهوه ای و روستایی و افراد کم درآمد هستند به احتمال زیاد به ایجاد یا underinsured به تاخیر انداختن و یا صرف نظر کردن از هزینه درمان لازم است و یا داروهای تجویزی است که می تواند به جلوگیری از شرایط بسیار است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. این تصادفی نیست که فقیر به طبقه کارگر بیمار و سالمندان به طور نامتناسبی را در امریکا 1m گزارش coronavirus عفونت و بیش از 57,000 مرگ و میر – بزرگترین چهره های هر کشور بر روی زمین است.

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای بی سابقه ای در این لحظه است که ما خودمان را پیدا کنید در این است که ما باید از این زمان برای بازنگری بنیادی نهادهای جامعه آمریکا و تعیین کنید که چگونه ما رفتن به جلو به آینده ای بهتر. با ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در حال مرگ و میلیون ها نفر از دست دادن شغل خود چه غم انگیز خواهد بود اگر ما آموخته است که هیچ چیز از همه که ما انجام داده اند اشتباه است.

آیا ما واقعا می خواهید به ادامه گران و بی رحمانه سیستم که روابط بهداشت و درمان به ما شغل ؟ یا آیا ما نیاز به یک ساده و جامع و مقرون به صرفه سیستم است که می داند که بهداشت و درمان است و یک حق انسانی برای همه مردم ما – شاغل یا بیکار جوان و یا غنی و یا فقیر ؟

آیا ما واقعا می خواهید به ادامه پاره شدن توسط صنعت داروسازی است که اتهامات ما تا کنون بالاترین قیمت در جهان برای داروهای تجویزی? یا آیا ما می خواهیم یک سیستم است که مذاکره قیمت مواد مخدر مانند هر کشور دیگری بر روی زمین ؟

آیا ما واقعا می خواهید به ادامه پیچیده و بی فایده و اداری سیستم است که در آن تقریبا در هر مراجعه به پزشک و یا بیمارستان نیاز به پر شدن از اشکال بی پایان به منظور تعیین چقدر از ما کسر ما پرداخت می شود, چند درصد از ما عمل پوشانده شده است و اینکه ما مریض شدم در مناسب “شبکه”? یا آیا ما می خواهیم یک سیستم ساده است که در آن ما به هر دکتر ما را انتخاب کنید و هرگز یک لایحه به این دلیل که سیستم با بودجه عمومی?

آیا ما واقعا می خواهید به ادامه داشتن محزون می خوانی ناکافی اصلی سیستم بهداشت و درمان به دلیل پزشکی و پرستاری فارغ التحصیلان مدرسه در مواجهه با بدهی های دانشجویی اغلب جذب به جوامع که در آن آنها می توانید دیگران بزرگ? یا آیا ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما یک تعداد مناسب از پرسنل پزشکی در مکان های که در آن آنها بیشتر مورد نیاز است ؟

خبر خوب این است که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها – به خصوص در مواجهه با این بیماری همه گیر — بر این باورند که این ناکارآمد و بی فایده سیستم بهداشت و درمان باید تعویض شود. یک نظرسنجی انجام شده در این ماه برای مثال نشان داد که 69 درصد از همه آمریکایی ها – از جمله 68 درصد از مستقل و 88 درصد از دموکرات ها – پشتیبانی ارائه مدیکر برای هر آمریکایی است.

خبر بد این است که صنعت بهداشت و درمان ساخته شده است که بیش از $100bn در سود سال گذشته و فراهم می کند مدیران اجرائی خود را با جبران بسته انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای حفظ وضع موجود. و نمی شود فریب خورده: آنها را لابی فقط به عنوان سخت در برابر هر گونه کمتر پیشنهاد به عنوان آنها را در برابر مدیکر برای همه, خرید سیاستمداران با کمک های مبارزات انتخاباتی و صرف مقادیر بی پایان از پول در لابی و تبلیغات.

هیچ سوال وجود دارد که این خواهد بود یک چالش بزرگ – اما ما می توانیم برنده این مبارزه اگر ما مشارکت مردم در روند سیاسی در راه ما هرگز قبل از انجام داده اند. ما همه در این با هم. در این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا اجازه دهید ما متحد و مهار همبستگی و دلسوزی است که بسیاری از در حال حاضر نشان دادن. اجازه دهید ما در نهایت تضمین بهداشت و درمان برای همه مردم ما به عنوان یک حق انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im