تنها امن انتخابات یک Low-Tech انتخابات

روز پس از آیووا انجمن افتضاح من تصمیم گرفتم که آمریکایی ها باید رای توسط اچ نامزد مورد نظر ما را به نام یک لوح سنگی را با یک چکش و اسکنه.

یا شاید با انداختن سنگریزه به یک سری از تزئینی به عنوان یونانیان باستان بود.

یا احتمالا فقط با رای گیری راه ما رای دادند برای بسیاری از قرن 20 در آنالوگ پانچ-کارت ماشین که تف کردن برگه کاغذ به دست شمارش انتخابات کارگران با صفر اپل در چشم.

اساسا ما باید التماس برای آنالوگ ترین تکنولوژی انتخابات ممکن است. زیرا آنچه اتفاق افتاده در شب دوشنبه — طولانی و گیج کننده و تاخیر در شمارش آرا نیز به دلیل در بخشی به یک برنامه تلفن همراه است که با عجله طراحی شده و نامناسبی آزمایش قبل از اینکه مستقر در امریکا یکی از مهم ترین انتخابات بود و غیر قابل توجیه شکست است. آن را ناشی از پریشانی و سردرگمی تنظیم کردن بی حد و حصر تئوری های توطئه و آغاز سال 2020 انتخابات نجومی تضعیف اعتماد در فرایند دموکراتیک است.

و همه به خاطر آیووا دموکرات می خواستم یک برنامه جدید است.

این برنامه که نام مخفی نگه داشته بود توسط دموکراتیک مقامات بود در مقایسه با یک “فانتزی ماشین حساب” که قرار بود برای کمک به آیووا انجمن صندلی ارسال نتایج خود را به دولت حزب دموکرات است. اما به عنوان همکاران من گزارش آن را مطرح و مشکلات حوزه حزبی صندلی در تمام طول روز.

برخی از صندلی نیست قادر به استفاده از آن در همه. دیگران تا به حال مسائل مربوط به اتصال و یا به سادگی نمی دانم که چگونه به کار در برنامه و مجبور به تحمل بار نگه داشتن طولانی بر روی تلفن خط تلفن به جای.

هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از این مسائل فنی تغییر نتایج قفقاز یا این که هر سیستم هک شد و یا به خطر بیافتد. و وجود دارد nontechnical مسائل که ممکن است اضافه شده به هرج و مرج مانند قوانین جدید و ورق کار طراحی شده بود که به ساده حزبی روند اما به نظر می رسید بیشتر به کشت سردرگمی است.

بدون در نظر گرفتن آسیب انجام شد. ساعت صرف شده در حال انتظار به سر رسیده و نتایج ایجاد یک خلاء اطلاعاتی بود که به سرعت پر شده توسط نظریه پردازان توطئه. توسط شب هنگام لیبرال ها و محافظه کاران به طور یکسان شد و جای خود غلت بزنید در اطراف اتهامات رای دستکاری و مهندسی انتخابات و مصاحبه شک بیش از مشروعیت قفقاز.

دموکرات ها به سرعت شروع به سرزنش سایه تکنولوژی شروع به بالا ساخته شده است که برنامه و مخفف های دموکراتیک دیجیتال استراتژی عملیات که سرمایه گذاری در سایه. این شرکت را شایسته بررسی است چرا که به نظر می رسد که آنها نادیده گرفته شده را به سرعت پاسخ زمانی که گزارش ها از کاربر موضوعات شروع جوشکاری در روز دوشنبه.

(در اواخر روز دوشنبه مخفف قرار دادن یک بیانیه گفته است که آن را ارائه تکنولوژی به آیووا حزب دموکرات و که آن را صرفا یک سرمایه گذار در سایه.)

اما دموکرات ها نیز باید خود را سرزنش کنند حزب رهبری برای سپردن چنین یک فرایند مهم به فن آوری های جدید در وهله اول — و نه فقط در آیووا اما در مکان هایی مانند نوادا که در آن دموکرات هستند بنا به گزارش برنامه ریزی برای استفاده از یک شبیه نرم افزار تلفن همراه به شمارش آرا در این ایالت قفقاز در این ماه.

آن را به اندازه کافی به شما را بدانم: آیا این مقامات حزب تا به حال شده است برای یک رای گیری سایت و یا یک حزبی محل? آنها نه بکر WeWorks با فروزان سریع قابلیت اتصال به اینترنت و ارتش Geek Squad کارگران در تماس است. آنها عمدتا دبیرستان ورزشگاه و خانه های پرستاری و کلیسا زیرزمین با خاکستر-بلوک دیوار و وحشتناک خدمات تلفن همراه. افرادی که کار در آنها داوطلب هستند و بسیاری از آنها — چگونه می توانم قرار دادن این ظرافت? — اعضای این نسل که هنوز اشاره به کنترل از راه دور تلویزیون به عنوان “صدای کلیک.”

با استفاده از اختصاصی برنامه به گزارش مجموع رای این نوع از چیزی که برای تلفن های موبایل ساده در یک start-up را تخته سفید اما کاملا از هم جدا می افتد در یک هرج و مرج واقعی جهانی محیط زیست که در آن اتصالات قطره, گوشی های خرابی و ضعیف تست برنامه های تحت فشار افزایش ترافیک. اضافه کردن یک ارتش از دیوانه وار نظرسنجی کارگران بی تاب رای دهندگان و انقباض رسانه های خبری و شما نیز ممکن است خواسته اند حزبی کارگران به شلاق تا خود جاوا اسکریپت.

من مخالف تکنولوژی در مبارزات سیاسی. می خواهید به استفاده از Facebook ads به طبل اهداکنندگان? برو برای آن. می خواهید برای قرار دادن رای دهندگان پایگاه داده در blockchain? بود مهمان من.

اما وقتی که می آید به کسب و کار واقعی و ثبت و شمارش آراء در بسیاری از باهوش ترین تکنولوژی کارشناسان من می دانم که به شدت در مخالفت با تکنولوژی بالا راه حل های مانند “بدون کاغذ” دیجیتال ماشین های رای گیری و رای گیری موبایل نرم افزار. هر قطعه از فن آوری های درگیر در روند رای گیری است که ممکن است نقطه شکست. و بزرگتر و بیشتر به هم پیوسته فنی سیستم آسیب پذیر تر از آن است که به یک حمله.

“بسیاری از فروشندگان پیشرو مخالفان بدون کاغذ دستگاه رای گیری شد و هنوز هم دانشمندان کامپیوتر از آنجا که ما درک آسیب پذیری از رای گیری تجهیزات در یک انتخابات نیست” گفت: باربارا سایمونز یک دانشمند کامپیوتر و صندلی هیئت مدیره از تایید رای گیری انتخابات, امنیت, سازمان های غیر انتفاعی در مصاحبه با آتلانتیک در سال 2017.

در آیووا وجود دارد یک پوشش نقره ای: انجمن سیستم استفاده نمی کند, رای گیری ماشین آلات در و آن در مکان های باز-تهویه طبیعت به معنی آن است که کمتر مستعد ابتلا به دستکاری بیش از یک رأی مخفی. علاوه بر این مقامات دولتی در این سال مورد نیاز caucusgoers به پر کردن کاغذ “ریاست جمهوری ترجیح کارت” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مورد بازشماری. بنابراین با وجود این تاخیر وجود دارد که حداقل برخی از یقین است که نتایج دقیق خواهد بود زمانی که آنها در نهایت اعلام کرد.

و آن را ممکن است بیش از حد نزدیک به ماه نوامبر انتخابات به تعمیرات اساسی دولت در انتخابات تکنولوژی یا موسسه نوع بسیار مورد نیاز تامین امنیت انتخابات اصلاحات که بارها و بارها پیشنهاد شده توسط دموکرات (و مسدود شده توسط جمهوری خواهان) پس از سال 2016.

بنابراین مگر اینکه چیزی تغییر استفاده می شود به عصر روز رای گیری نرم افزار قطعی است. چرا که ما دعوت تکنولوژی به انتخابات و اینکه آیا یا نه آن را برای کار.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>