یک نقطه داده که نشان می دهد هر دو در نیویورک و کالیفرنیا در حال گرفتن coronavirus تحت کنترل

خبر خوب در مورد کوروناویروس است در تامین کوتاه مدت. ایالات متحده مورد تایید شده تعداد نزدیک به نیم میلیون نفر — بیش از سه برابر هر کشور دیگری است. ایالات متحده به زودی سرب جهان در COVID-19 مرگ و میر به عنوان به خوبی. تقریبا 95 درصد از آمریکایی ها در حال زندگی می کنند و مستند سفارشات. هیچ کس به نظر می رسد به هر گونه حس واقعی از چگونه و یا هنگامی که به پایان خواهد رسید.

اما نگاه کمی سخت تر و شما فقط می توانید شروع به تشخیص ضعف نور در انتهای این تونل تاریک. شما فقط باید بدانید که به کجا نگاه.

چشم پوشی از بالا رفتن سرسام آور مورد تعداد و یا حداقل آن را با یک دانه نمک است. به عنوان megyn kelly را Nate نقره ای توضیح داده است که تعداد تست مثبت گزارش شده در هر شهر و ایالت یا کشور است که به شدت وابسته به تعداد تست های انجام شده وجود دارد — که متفاوت شدید از جایی به جای دیگر در طول زمان است. مرگ عوارض بیشتر مفید برای مقایسه چگونه این بیماری همه گیر در حال تحول است در مناطق مختلف. اما به دلیل آن به طور معمول طول می کشد هفته برای کسی که با COVID-19 به مرگ آنها نیز عقب مانده شاخص های که به شما بگویم که کمتر در مورد که در آن بیماری همه گیر در مسیر ویروس است که در حال حاضر از آن بود که در آن زمان.

شماره شما واقعا می خواهید به تمرکز بر روی بستری شدن در بیمارستان. و اگر این خبر خوب شما بعد از پرداخت ویژه توجه به آنچه اتفاق می افتد در دو ایالت های مهم: نیویورک و کالیفرنیا.

تا همین اواخر, در سراسر کشور, اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار در حال حاضر در حال دریافت درمان در بیمارستان بود و سخت به آمده است. آن را هنوز هم ناقص و متناقض است. اما در مارس 7, محققان در دانشگاه مینه سوتا راه اندازی آمریکا COVID-19 بستری پیگیری پروژه است که فقط آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: برای اولین بار تلاش برای ضبط آهنگ تجسم و مقایسه داده های روزانه بر تعداد COVID-19 بستری از 37 دولت در بخش سلامت است که گزارش این اطلاعات را (تا کنون).

دلیل این اطلاعات بسیار با ارزش است که ساده است. به دلیل بستری شدن در بیمارستان به طور معمول رخ می دهد و یک هفته یا بیشتر پس از عفونت آن کمتر از یک عقب مانده شاخص از تعداد مرگ (که مسیرهای پیاده روی های دو به دو و نیم سال) و بیشتر به طور مستقیم به سیر این بیماری همه گیر از تست وابسته مورد تعداد. آن را نیز اندازه گیری فشار بیشتر بهداشت عمومی نگرانی از همه: چگونه نزدیک ما به بیش از ظرفیت بیمارستان ما سیستم است که می تواند COVID-19 بسیار مرگبارتر از آن خواهد بود.

که ما به ارمغان می آورد به نیویورک و کالیفرنیا. نمودار هر یک از دولت بستری اطلاعات طی هفت روز یا بیشتر و گروههای مختلف پدیدار شود.

هر دو در حال دلگرم کننده است.

هر روز این هفته در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تحویل یک با احتیاط خوش بینانه پیام در صبح جلسه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. (مایکل Brochstein/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

“ما در حال رسیدن به یک فلات در مجموع تعداد بستری شدن در بیمارستان” کومو روز سه شنبه گفت. “شما می توانید رشد و شما با دیدن آن شروع به پهن کردن.”

“تمام این داده ها نشان می دهد ما در حال مسطح منحنی تا کنون,” او اضافه شده پنج شنبه. “تا کنون تلاش های ما مشغول به کار هستند. آنها بهتر از هر کسی پیش بینی شده آنها کار می کند.”

بستری اعداد داستان بگویید. روز چهارشنبه در نیویورک روزانه تعداد مرگ ضربه تمام زمان بالا: 799. اما این نشان دهنده عفونت از هفته پیش قبل از دولت مستند آغاز شده است. تعداد زیادی از مردم تست مثبت ماند نسبتا مسطح است.

در ضمن کمتر وجود دارد جدید بستری شدن در بیمارستان — فقط 200 تا از هر روز از مارس 18.

نبود یک تصویری بر روی صفحه رادار. مقدار جدید روزانه بستری شدن در بیمارستان شده است رو به کاهش از پنجشنبه گذشته: از 1,427 در 2 آوریل به 1,095 در مارس 3 تا 656 در مارس 6 به 200 در 8 آوریل. (برخی از سوالات در مورد تناقضات بین اطلاعات از ایالت نیویورک و شهر نیویورک اما خط روند همان است.) قبلا کل زمان تعداد coronavirus بیماران در نیویورک بیمارستان شده بود افزایش حداقل 20 درصد در روز برای هفته ها. در حال حاضر تعداد کلی بستری شدن در بیمارستان است و به سختی به افزایش در همه.

در جمعه جدید بستری شدن در بیمارستان اندکی افزایش پیدا کردند اما نه به اندازه کافی برای تغییر منحنی — که به عنوان کومو اشاره کرد: “بسیار پایین تر از هر کدام از [مدل] پیش بینی شده است.”

که چه کومو معنای “فلات.” اگر روند کنونی ادامه می یابد و با توجه به وجدان نیویورک بوده است در مورد ماندن در منزل وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم آنها نمی — کل زمان بستری شدن در بیمارستان باید شناور مناسب در اطراف 18,000 به 20 ، 000 در حالی که به خوبی تحت دولت را گسترش 90,000 تخت بیمارستان با ظرفیت. سپس به عنوان موارد جدید شروع به قطع تعدادی از COVID-19 بیماران در بیمارستان ها باید کاهش پیدا کند. امیدوارم امروز فلات تبدیل خواهد شد و فردا اوج.

یک بیمار چرخ از المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز, n. y., به انتظار آمبولانس در روز سه شنبه. (کتی Willens/AP)

فرض کنید که اتفاق می افتد نیویورک بستری اعداد شده اند خواهد شد یک علامت اولیه است که سخت ترین ضربه دولتی در ایالات متحده تبدیل گوشه و گرفتن آن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

داستان در کالیفرنیا متفاوت است اما همچنین دلگرم کننده. گلدن استیت بستری منحنی تغییر شدت مانند نیویورک. در واقع آن را تغییر خیلی در همه.

اما این خبر خوب.

در مارس 16, منطقه خلیج حیرت زده این ملت زمانی که افسران بهداشت در شش شهرستان به طور مشترک به دستور ساکنان به ماندن در خانه. یازده نفر دیگر California counties به زودی پیوست و در 19 مارس آن را گسترش ایالت توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom — اولین ایالتی مستند در ایالات متحده آمریکا در آن زمان این ویروس در حال گسترش به طور گسترده ای در نیویورک این کشور بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر. یک مستند وجود دارد سه روز بعد آمد خیلی دیر به سرعت در آن رشد نمایی.

کالیفرنیا گرفتار coronavirus زودتر در مسیر آن. که در واقع منعکس شده است در مورد تعداد (20,000 به نیویورک 150,000) و تعداد مرگ (550 به نیویورک از 7000). اما میزان بستری شدن ممکن است بیشتر گفتن متریک. پس از دولت شروع گزارش بستری اطلاعات در پایان ماه مارس در مجموع تایید COVID-19 پذیرش — آنها در حال حاضر در ایستاده 2,825 با یکی دیگر از 2,803 موارد مشکوک شده و با افزایش تنها 1 به 4 درصد در هر روز. که تقریبا همان آهسته و مداوم میزان افزایش کومو در حال حاضر شعار در نیویورک به عنوان یک فلات.

مگر تا کنون کالیفرنیا شده است تمام فلات. در همین حال روز چهارشنبه تعدادی از COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه کاهش یافته است — با 1.9 درصد به 1,132 — برای اولین بار از کالیفرنیا شروع به ردیابی آنها.

“این یک نقطه داده اما با این وجود آن را دلگرم کننده” Newsom گفت. “دوباره آن را تقویت فوق العاده کار همه ما در حال انجام است. این منحنی دارای خم در دولت اما همچنان به کشیده می شود.”

این ایده از “کشش” منحنی کلیدی است. خبر خوب در نیویورک است که دولت ممکن است در اوج در حال حاضر. خبر خوب در کالیفرنیا است که دولت ممکن است اوج برای مدت زمان طولانی — اما راه خود را به که اوج خواهد بود بنابراین افزایشی منحنی آن خیابان که coronavirus بیماران هرگز نزدیک به قریب به اتفاق سیستم بیمارستان.

البته این اتفاق تنها به این دلیل که هر دو کشور شده اند در lockdown برای هفته ها در هزینه های بزرگ به اقتصاد خود است. هر دو Newsom و کومو هشدار می دهند هر روز در برابر آنچه دومی به تازگی به عنوان “slacking خاموش”; به عنوان به زودی به عنوان ساکنان شروع به سهولت اجتماعی فاصله ویروس را یکی دیگر از فرصت برای گسترش یافته است. به همین دلیل انتقال به چیزی که شبیه زندگی عادی خواهد بود فوق العاده پیچیده است.

با اینحال بستری اعداد نشان می دهد — آزمایشی اما امیدوارم که این مسیری است که هر دو در نیویورک و کالیفرنیا در حال رفتن در.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>