NFL را غیر قابل تصور: آن را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انگشت وسطOn پنج شنبه شب یک مجموعه برخی از NFL بزرگترین ستاره منتشر شد و یک ویدیو چالش به لیگ. ستارههای از جمله پاتریک Mahomes, Deshaun واتسون و Odell بکهام با قدرت صحبت در مورد omnipresence سیستمیک نژاد پرستی علیه سیاه آمریکایی است.

سپس بازیکنان تبدیل به شکاف عمیقی که بین بازیکنان وجود داشته و صاحبان آنجا khezri اولین زانو طول سرود ملی در سال 2016 به اعتراض علیه نژاد پرستی. آنها خواسته NFL به عذر خواهی و تشخیص زمان حاضر با قرار دادن یک بیانیه با این جمله: “ما NFL محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما NFL اعتراف به اشتباه برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه که صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما NFL, باور, سیاه زندگی مهم است.”

کمتر از 24 ساعت بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قابل پیش بینی وارد نزاع با یک سری از توییت که ادعا New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees باید عذرخواهی برای معادل زانو با بی احترامی نظامی است. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سعی به تجمع خود را پایه با کهنه نقطه صحبت او بر خلاف قاعده بیشتر در زمان ناامیدی.

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees. من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

همه چشم به NFL. لیگ تا به حال یک تصمیم مهم را. خواهد کمیسر راجر Goodell نماینده از 32 صاحبان در نهایت به نوبه خود پشت خود را به رئیس جمهور (و NFL متعدد MAGA طرفداران)? او سمت خود را با بازیکنان ؟ و یا خواهد او همچنان به چشم پوشی مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات از طریق سکوت یا بدتر انتشار ضعیف کرکی بیانیه با شرکت buzzwords مانند “برابری”, “عدالت” و “احترام” در حالی که مصرف بتن بدون عمل ؟

در عرض چند دقیقه Goodell صادر خیره کننده ویدئو. او ادا کلمات “ما در اشتباه بودند” او به عنوان خوانده شده بیانیه درخواست شده توسط بازیکنان. او با احساسات و ندامت به او گفت: “من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است.” این یک Goodell ما هرگز قبل از دیده می شود.

سپس دوباره این لحظه ما هرگز قبل از دیده می شود. پلیس وحشیانه به قتل جورج Floyd – و بسیاری قبل از او – را برانگیخته پرشور و گسترده جنبش آگاهی و آموزش و پرورش و همبستگی. ما در حال حاضر تقریبا دو هفته به تظاهرات به دنبال یک آمریکا به پایان می رسد که پلیس با خشونت های سیستماتیک سرکوب خود شهروندان است. این یک جنبش است که باید به هر کسی که با قلب و عملکرد سلول های مغز.

Goodell به سختی سزاوار رژه برای تغییر خود را از تن. پس از همه, او NFL است که پرتاب کنار آن قطب نمای اخلاقی و تبدیل آن به عقب در Kaepernick چهار سال پیش و در هر روز از سال. Goodell بیانیه می شده اند به مراتب قوی تر بود او ذکر Kaepernick با نام. در هر صورت NFL را تبعيد Kaepernick دائمی لکه در NFL. هیچ چیز می تواند تغییر کند در حال حاضر.
Colin Kaepernick is still in exile from the NFL after peacefully protesting against racism in the US

Goodell بیانیه بود نه فعال اما واکنشی به یک مناجات از بازیکنان که یک خط در شن و ماسه. اما آن را سریع و قاطع و زمانی غیر قابل تصور: NFL داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انگشت وسط. آن را در نهایت جدا خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دیوانه خطرناک استراتژی بهره برداری از پرچم و سرود ملی برای سرکوب و اهریمن جلوه دادن تظاهرات مسالمت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر بسیاری از NFL صاحبان به عنوان مهمترین رابرت کرافت از میهن پرستان جدید انگلستان. کرافت یکی از 10 NFL صاحبان که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کمیته. همه این صاحبان ایستاده اند در حاشیه مانند توله سگ وفادار و اجازه تهمت به حمله با چنگال در لیگ پس از او آغاز شده انتخابات ریاست جمهوری است. آیا تماس با زانو زدن بازیکنان “پسران برزیل” یا ارسال معاون رئیس جمهور مایک پنس به یک 49ers-کلت فقط به طوفان خارج از ورزشگاه پس از سرود و یا تویت “ایستاده برای پرچم” زمانی که او خسته مغلوب ساختن پیشی جستن سميت شده است ثابت در NFL. و لیگ های شاد برای جمع آوری درآمد حاصل از هواداران خود چشم.

اما با NFL ناگهانی پشتیبانی از آن اعتراض بازیکنان تهمت دهکدهای از دست داد چیزی مهم است. حتی Brees خارج شد مغلوب ساختن پیشی جستن قطار در جمعه خطاب به رئیس جمهور به طور مستقیم و اصرار او برای متوقف کردن با استفاده از پرچم امریکا برای منحرف کردن اذهان از بحث نژادی و بی عدالتی است. هیچ یک از NFL قدرت کارگزاران علنا در مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشه ای دیگر – هر آنچه که آنها فکر می کنم در خصوصی. و مغلوب ساختن پیشی جستن از جنون انجام کارهای بزرگ در حال رفتن به یک زمان سخت با استفاده از NFL به فوران خود را معمول ترکیب از وجود و نفرت.

حتی نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی استفاده می شود به عنوان چوب زیر بغل برای عوامفریبی است و عطف آن بر روی او. از محکومیت توسط ژنرال بازنشسته از جمله جیمز Mattis به پس گرد فعلی وزیر دفاع علامت Esper پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور نظامی برای tamp پایین تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار سیاسی نظامی است که از دست دادن بخار.

ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که تظاهرات نازک کردن و تهدید به تحریم از MAGA طرفداران ناچار می رسد. ما را به دیدن اگر هر گونه صاحبان گرم و نرم به تهمت و سعی کنید به سرکوب اعتراض مسالمت آمیز. ما را ببینید اگر Kaepernick مجاز است به بازی دوباره در لیگ برتر است که او را محروم از یک حرفه ای برای خود اعتقادات سیاسی. با توجه به عذاب لیگ باعث شده Kaepernick و بسیاری از بازیکنان آن وجود دارد دلیلی برای شک و تردید بود. اما این بار احساس می کند متفاوت است. سفید بازیکنان و مربیان در حال پیوستن به نیروهای خود را به هم تیمی های. آنها راهپیمایی. آنها در حال صحبت کردن است. آنها اضطراب کمک کند. NFL در نهایت به نظر می رسد آماده می شود در سمت راست از تاریخ و تبدیل آن به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن یک سالم مکان برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>