بعد از میدان تیان آن من? شهروندان چینی خواستار افزایش آزادی بیان پس از مرگ coronavirus whistleblower ، چین سانسور تماس های خود را.

Weibo دکتر لی wenliang coronavirus

آسوشیتد پرس

 • مرگ Li Wenliang یک پزشک که برای سانسور در تلاش برای هشدار به شهروندان در مورد خطرات ناشی از ووهان coronavirus است خشم شهروندان چینی.
 • شهروندان چینی ابراز خشم و غم و اندوه در گذشت و گزارش های ضد و نقیضی از دولت در رسانه ها در رسانه های اجتماعی.
 • سه ویروسی هشتگهای — “در ووهان دولت مدیون Li Wenliang یک عذرخواهی” “من می خواهم آزادی بیان” و “ما می خواهیم آزادی بیان” – دیده می شد توسط میلیون ها نفر قبل از آنها سانسور شده بودند.
 • در پی او Li مرگ مقامات چینی شده اند در تلاش برای کنترل افکار عمومی آنلاین با سانسور رسانه های اجتماعی پست های انتقادی از دولت چین.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از مرگ دکتر لی Wenliang یک whistleblower که سانسور شد برای بالا بردن سطح هشدار در مورد ووهان coronavirus در مراحل اولیه شهروندان چینی را به رسانه های اجتماعی برای ابراز غم و اندوه خود را — و تقاضا برای عذرخواهی و بیشتر رایگان سخنرانی از دولت چین.

اعلام Li مرگ نیز آمد در میان اظهارات متناقض دولتی که در رسانه ها گزارش دادند که او مرده بود پس از آن که او هنوز زنده بود در حمایت از زندگی و پس از آن دوباره که او فوت کرده است. متناقض گزارش مربوط به مرگ او مشتعل خشم در میان شهروندان ابراز نا امیدی در مورد اعتبار اطلاعات از دولت در رسانه ها.

در پی او Li مرگ شهروندان چینی را متهم به مقامات در تلاش برای کنترل افکار عمومی آنلاین با سانسور رسانه های اجتماعی پست های انتقادی از دولت چین و چگونه آنها به کار گرفته coronavirus.

“ما مجاز به سوگواری برای دکتر لی Wenliang. ما مجاز به درخواست برای آزادی بیان. کلمات ما حذف شده است. و دهان ما شده است سکوت” یک کاربر چینی توییتی.

دولت چین سانسور تظاهرات در پی Li مرگ

به عنوان شایعات گسترش Li مرگ در طول پنج شنبه شب و جمعه صبح سه هشتگهای رفت ویروسی آنلاین به دنبال عدالت برای whistleblower دکتر: “این ووهان دولت مدیون Li Wenliang یک عذرخواهی” “من می خواهم آزادی بیان” و “ما می خواهیم آزادی بیان.” Hashtags دیده می شد توسط میلیون ها نفر از کاربران در چین پلت فرم رسانه های اجتماعی به نام Weibo قبل از آنها ناپدید شد بدون ردیابی جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

با توجه به شهد گن یک خبرنگار سی ان ان بین المللی هشتگ “من می خواهم آزادی بیان” تا به حال 1.8 میلیون بازدید در حدود 5 صبح قبل از کل عبارت سانسور, چینی, سیستم عامل رسانه های اجتماعی. بیبیسی نیز گزارش داد که “صدها هزار نفر” از نظرات مرتبط با لی مرگ شده اند به طور کامل محو مطابق با دولت مطالبات به سانسور سیاسی حساس محتوا.

 

مقامات چینی را جایگزین پیام های مخالفان در مورد Li عبور با پست از Weibo حساب با “V” که تایید حساب رسمی دولت آمار و ارقام سازمان های رسانه ها و بیشتر. این پست در مورد روند Li مرگ در حال حاضر گزارش های که او از یک “کار آسیب است.”

Weibo Li Wenliang

Weibo

با توجه به Manya Koetse که سردبیر یک رسانه های اجتماعی چینی watchdog وبلاگ به نام “آنچه در Weibo “یک پست با اذعان به دولت های چینی’ عدم صداقت با مردم شروع روند تحت یک “لی Wenliang” هشتگ همچنین محبوب در میان کاربران Weibo.

دیگر شهروندان متهم کرد دولت چین را به تلاش برای دستکاری افکار عمومی در مورد Li مرگ و coronavirus از طریق سانسور.

 

در WeChat محبوب چینی پلت فرم پیام های توییتر “می تواند به شما در مدیریت, آیا می دانید که ؟” ارجاع نامه Li مجبور شد به ثبت نام توسط مقامات چینی برای “اظهارات نادرست” نیز شروع به سطح بر روی پلت فرم. عبارت تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای کسانی که مایل بیشتر آزادی بیان با توجه به Koetse.

در کشوری که مخالفت سیاسی است که اغلب سرکوب و مجازات های clamorous تماس از شهروندان خواستار پاسخگویی و تغییر از دولت چین به مقدار یک آنلاین شورش. یک شهروند چینی در مقایسه با آنلاین مخالفان به تظاهرات های ساخته شده توسط دانشجویان چینی در میدان تیان آن من در سال 1989 تظاهرات گن گزارش شده است.

“آخرین زمان بسیاری از مردم شده بود بیدار شد و سال 1989. من می خواهم آزادی بیان” یک کاربر نوشت: در حال حاضر حذف پست تحت سانسور “من می خواهم آزادی بیان” برچسب.

با وجود تلاش مقامات برای آرام مخالفت سیاسی دیگر شهروندان چینی در حال تشویق یکدیگر به ادامه صحبت بالا آنلاین.

دولت چین متهم شده است که از پوشش ویروس

دولت چین انتقاد شده است برای سکوت در مورد کوروناویروس در اوایل روز از وقوع. این درحالی است که سرکوب شهروندان صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر و گرفتاری شهروندان متهم از پخش شایعات آنلاین و بازداشت روزنامه نگاران پوشش ویروس.

لی یکی از چند به بالا بردن هشدار در مورد ویروس قبل از دولت چین تا به حال رسما اعلام کرد که شیوع. در دسامبر 30, Dr. Li Wenliang هشدار داد برخی پزشکی-مدرسه همکاران در مورد ویروس قبل از دولت چین تا به حال رسما اعلام کرد شیوع بیماری در WeChat. به زودی تصاویری از پیام خود در مورد خطرات بالقوه بیماری ویروسی رفت. او بعد از مواخذه و سکوت توسط پلیس در ووهان ساخته شده و به امضای نامه ای برای “اخلال در نظم عمومی.”

Lil است که در حال حاضر مورد ستایش قرار داد یک قهرمان در چین برای بالا بردن زنگ در مورد کوروناویروس و در ادامه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد این ویروس به عنوان او کار می کرد برای درمان بیماران در ووهان بیمارستان مرکزی. او قراردادی coronavirus در حالی که درمان بیماران و درگذشت از این ویروس در حدود 4 صبح به وقت محلی در روز جمعه, دولت, رسانه ها گزارش شده است. او در پشت برگ پسرش همسر باردار خود و مادر خود را که ادعا کرد او حتی برای خداحافظی کنید.

شهروندان چینی در حال تجلیل Li مرگ با دمیدن سوت و درخشان چراغ قوه کردن ویندوز در سراسر ووهان هوبئی مرکز شیوع کروناویروس. حتی تلاش برای هماهنگی بزرگداشت به Li شده اند و سانسور توسط مقامات با توجه به گن.

 

آیا شما شده است شخصا نهفته coronavirus اپیدمی? است خود را به شهر یا جامعه در خط مقدم از این بیماری است ؟ آیا شما یا کسی که می شناسید تست شده و یا تشخیص داده می شود ؟ ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را. لطفا به ایمیل [email protected]

 • ادامه مطلب:
 • شهروندان چینی در حال خشمگین در مرگ whistleblower, دکتر, سانسور برای صحبت کردن در مورد کوروناویروس. مادر او گفت که او نمی تواند حتی خداحافظی.
 • این ووهان coronavirus کشته شدن بیش از 630 نفر و آلوده بیش از 31,000. در اینجا همه چیز ما در مورد شیوع.
 • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در 30 ثانیه
 • چین بی سابقه قرنطینه از 11 میلیون نفر در ووهان است 2 هفته. در اینجا چیزی است که آن را مانند در جدا شهرستان.
 •  

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>