رمز و راز که ما کسب و کار در حال بهره مندی از coronavirus نجاتکسب و کار گرفته حداقل یک و نیم تریلیون دلار در coronavirus کمک از آمریکا و دولت این است که به دلیل خودداری از افشای آن شرکت در حال گرفتن پول است.

عدم نظارت در سیستم برای نمایندگان کنگره آمریکا’ “چک protection program” را می سازد تاریخی سطح هزینه های رسیده برای سوء استفاده. رسانه ها و ناظران نمی تواند مورد مداقه قرار دادن پرداخت برای اطمینان در برابر زباله های تقلب و یا به نفع متحدان سیاسی.

یازده اخبار ملی نشریات تحت پیگرد برای پرونده های عمومی و در عین حال کمی توجه عمومی به مشکل به عنوان دولت درهم برای پاسخ به یک حفره حفره اقتصاد و بیکاری است که گذشته افزایش یافت 40m مدعیان.

“این کاملا ذهن ترا درهم میشکنند است که ما در یک وضعیت که در آن ما در حال پارو کردن پول زیادی به کسب و کار خصوصی است و ما نمی دانیم که در آن می گذرد گفت:” کایل Herrig بنیانگذار فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.ما.

وام تحت برنامه در حال بخشایش, معنی شرکت نمی باید به آنها پرداخت. گیرندگان به معنای صرف پول در ادامه به کارگران پرداخت و یا در محدوده زمانی معین هزینه هایی مانند اجاره و آب و برق.

به عنوان کنگره با عجله به تسکین اقتصادی به کسب و کار ایالات متحده آن را نیز ارسال پول به شرکت هایی که شدیدا نیاز به کمک های مالی. بیش از 300 عموم معامله شرکت های دریافت پرداخت. مدیون سوخت فسیلی تولید شده اند در میان آنها است. حداقل یک شرکت با استفاده از آن کمک به نفع ثروتمند جت خصوصی-داشتن مشتریان. کسب و کارهای کوچک و در عین حال می گویند که تلاش برای به دست آوردن دسترسی به وام.

این برنامه همچنین نگرانی از تضاد منافع است. بالا وزارت خزانه داری رسمی شارژ با فرمان coronavirus برنامه هایش است به سود مالی از هزینه های او نظارت میکرد.

لیز Hempowicz سیاست مدیر در پروژه نظارت دولت گفت: برنامه و ترک در آن نشان می دهد یک “تکان دهنده عدم شفافیت”.

Meaghan اسمیت دموکراتیک استراتژیست سابق و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: میزان کمک های بی سابقه است.

“آن تریلیون دلار است که به تصویب رسید در واقع در سرعت پیچ و تاب بنابراین من فکر می کنم شدید وجود دارد نگرانی در مورد سطح نظارت” اسمیت گفت.

نظارت طرفداران دموکرات ها می خواهند به تقاضا بهتر شفافیت با هر بودجه آنها را تایید کند. اما در مجلس سنا اکثریت جمهوری خواه رهبر میچ مک کانل گفت: هرگونه کمک قانون باید باریک تر در حوزه نسبت به دموکرات ها در مجلس حمایت. کنگره و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به روز رسانی این برنامه به شما اجازه کسب و کار به صرف بیشتر پول در هزینه های غیر از حقوق و دستمزد – اما آنها کاهش یافته است به مجموعه ای جدید نظارت مورد نیاز است.

یکی شفافیت اندازه گیری با شکست مواجه شد و پس از عدم دریافت پشتیبانی از دو سوم از نمایندگان مجلس در خانه. این لایحه با حمایت کنگره دین فیلیپس از مینه سوتا امر نیاز به مدیریت کسب و کار کوچک که اطلاعات را در مورد پرداخت به کسب و کار عمومی است.

“ما نمی توانیم یک وضعیت که در آن کسب و کارهای بزرگتر با دسترسی به دیگر منابع نقدینگی در حال هل دادن به جلو از خط در هزینه از کسانی که با بزرگترین نیاز” فیلیپس گفت که در کف خانه.

دولت یونان برای کسب و کار بی سابقه است dwarfing چه رفت و حتی در طول رکود اقتصادی سال 2008. در 14 روز اول وام SBA نظارت 1.7 m وام با مجموع بیش از $342bn بیش از آن اداره در طول 14 سال گذشته است. 30 مارس کسانی که آمار و ارقام رشد کرده بود به 4.5 m وام جمعا به مبلغ 510bn.

SBA حاضر به انتشار آن وام سوابق به سازمان های رسانه ها و شفافیت شدند. در 20 مارس نامه ای را پاسخگو باشد.ما SBA رسمی ویلیام بریگز با اشاره به “حریم خصوصی و محرمانه بودن مسائل”.

SBA داخلی دیده بان در حال حاضر یافت می شود که برنامه “نه به طور کامل تراز” با قوانین و مقررات از جمله بانک ها برای دادن راهنمایی در مورد وام که اولویت بندی کنید.

هیچ یک از نهادهای دخیل هستند مورد نیاز برای عموم فاش که در آن پول است – و نه وام دهی بانک ها به شرکت های مصرف آن و نه سازمان های دولتی نظارت بر برنامه است. دولت گفته است که بررسی خواهد شد وام از بیش از $2m.

آیات وام تا کنون آمده اند از داوطلبانه افشا نشت توسط خبرچین یا نظارتی براده مورد نیاز عموم شرکت های معامله. شرکت های بزرگ – از جمله $4.4 میلیارد NBA تیم لس آنجلس لیکرز و $2.2 میلیارد زنجیره ای مواد غذایی سریع Shake Shack – باید پول گرفته شده و سپس با توجه به آن پشت زیر بررسی رسانه های.

کنگره را ایجاد پنج فرد پنل برای نظارت بر هزینه های, اما آن را نمی توان به حکم سوابق.

بهارات Ramamurti است که در این کمیسیون و نیز مدیر عامل شرکت برق برنامه در لیبرال روزولت موسسه thinktank.

“برای من بزرگترین مسئله با PPP [چک protection program] است لیکرز و لرزش زیستن در حال گرفتن پول از آن است که صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک هستند که واجد شرایط برای PPP و واقعا نیاز PPP در حال گرفتن آن” Ramamurti گفت او صحبت شد برای خودش و نه کمیسیون.

“است که بیشتر غم انگیز از یک شرکت چند میلیون دلار است.”

بسیاری از شرکت ها کمک کرده اند صدها نفر از کارکنان و ارزش میلیون ها و یا میلیاردها دلار است. آنها متناسب با حقوقی شرح یک “کسب و کار کوچک” اما نه mom-and-pop شرکت در اکثر آمریکایی ها در ذهن.

در همان زمان کسب و کارهای محلی مانند رستوران ها و مغازه ها گفته اند که آنها را قادر به دسترسی به وجوه و یا تا به حال انتظار طولانی از شرکت های بزرگتر و مجبور به اخراج کارکنان و حتی به طور دائم ،

یک نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک توسط اداره آمار طریق آغاز ماه مه نشان داد که تنها 38 درصد از کسانی که خواسته بود برای یک وام یک دریافت کرده بود. اقلیت متعلق به کسب و کار داشته اند و حتی سخت تر از زمان تنها 12 درصد است که به دنبال وام آنها را بر اساس یک نظرسنجی که توسط دو برابر-حقوق سازمان.

راب Grover, توسعه اقتصادی هماهنگ کننده برای Trempealeau county در ویسکانسین گفت: “به نظر می رسد مثل این برنامه و بسیاری دیگر واقعا متمرکز بر کمک به بزرگ وال استریت کسب و کار”.

گذاشته و کارگران در حال نا امید به دیدن شرکت های بزرگ برای گرفتن پول زمانی که آنها دریافت کرده اند در اکثر $1,200 پرداخت از دولت استیفن گراور گفت. اضافی بیمه بیکاری بهره مند از 600 دلار در هفته شده است مفید است اما بسیاری از Wisconsinites آن را دریافت نکرده و در عین حال به دلیل جمع شدن در برنامه های او اضافه شده است.

رهبران جمهوری خواهان در واشنگتن در مخالفت با گسترش آن بهره مند شوند.

در همه دولت صرف در مورد $3tn در coronavirus کمک در چهار بسته های جداگانه.

که $784bn شده است اختصاص داده شده به افراد از جمله مزایای بیکاری پرداخت می شود و ترک و مستقیم پرداخت های نقدی با توجه به NPR. به مراتب بیشتر شده است و در کنار مجموعه ای از کسب و کار: $810bn برای کسب و کارهای کوچک $513bn در مزایای مالیاتی برای همه کسب و کار و $532bn در غیر بخشایش وام به شرکت های بزرگ است.

“بسیاری از مردمی احساس شاید دولت نیست و با تمرکز بر آنها و ترک آنها را پشت” استیفن گراور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>