‘این بچه اینجا هستید’: ‘دیوار مادران’ گروه های بسیج در سراسر کشور

در سراسیمگی از فیلم ها و رسانه های اجتماعی پست های که پدید آمده از تظاهرات در پرتلند سنگ., فعال بچه ها همه جا هستند. آنها آواز لالایی. آنها پیوند بازو در بازو به شکل یک انسان مانع بین معترضان و ماموران فدرال. برخی از پوشیدن ماسک گاز ماسک و کلاه. برخی از دست گل آفتابگردان.

در یک شب از تظاهرات هفته گذشته, آنها شعار, “فدرال روشن ماندن! مادرم اینجا هستید!” در یکی دیگر از آنها تکرار کلمه “مادر” و بیش انعکاس نهایی درخواست از جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس است.

“ديوار از بچه” به عنوان گروه تماس خود را پس از تشکیل بورلی Barnum که می رود توسط “Bev,” 35, یک مادر دو در پورتلند میگردین از طریق رسانه های اجتماعی نوشته های یک شب در خواب دیدم ویدئوها از ماموران فدرال قرار دادن معترضان در بینام و وسایل نقلیه. از طریق Facebook او بسیج چند ده مادران که پس از آن نشان داد تا در یک تظاهرات در جولای 18.

از آن پس این دیوار از مادران همچنان به اعتراض شبانه در پورتلند با صدها نفر از زنان در لباس زرد به شناسایی خود را به عنوان شرکت کنندگان در تبدیل کردن. یک دیوار از پدران نیز خط مقدم این تظاهرات بسیاری از حمل برگ دمنده به تغییر مسیر گاز اشک آور که ماموران فدرال مستقر کرده اند.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

اخیرا فصل جدید دیوار از مادران تعاونی باید بسیج سراسر کشور با چند چرخش در تظاهرات روز شنبه ، یک گروه از حدود 50 دیوار از مادران شرکت کنندگان در راهپیمایی در سیاتل به عنوان درگیری بین پلیس و معترضان شدت گرفته گفت: کریستین ادگار که به سازماندهی محلی فصل. یکی از کسانی که دستگیر شده سونیا الکساندر, 46, یک مادر دو گفت: او گرفته شده بود به اورژانس بعد از فلش-انفجار نارنجک منفجر شد و نزدیک پای او.

یک هیئت در اوکلند کالیفرنیا دست تکان داد بزرگ نشانه صلح و راهپیمایی در مقابل تظاهرات; یک مادر انجام شده نشانه آن است که خواندن “برنامه: زمان حمام, تخت, زمان مبارزه با فاشیست دفاع از سیاه زندگی تکرار است.” در شفق قطبی, Colo., روز شنبه, دیوار از مادران برگزار شد سلاح و گل در اعتراض به افتخار الیاس مکلين 23 ساله که در تابستان گذشته فوت کرد بعد از پلیس در شفق مهار او را با یک سبد. در روز شنبه تظاهرات یک نفر به ضرب گلوله کشته شد و پس از زخمی کردن یک ماشین سوار را از طریق جمعیت است.

دیوار از مادران گروه در میسوری, North Carolina, آلاباما, تگزاس, شیکاگو و مریلند در حال رسیدن به فعالان محلی و توطئه های خود گام های بعدی سازمان از هر گروه گفت: در مصاحبه.

Gia Gilk, 45, یک مادر در آلبوکرک N. M. آغاز شده Facebook به سازماندهی محلی دیوار از مادران فصل گذشته در هفته تفکر او را جذب 30 یا 40 اعضای. در عرض 24 ساعت او گفت: تقریبا 3000 مامان امضا کرده بود. “من هرگز انجام هر چیزی شبیه به این گفت:” Gilk در مورد هماهنگی ، “من فقط فکر می کنم آن زمان برای ما به نهایت شوی.”

دیوار از مادران وجود دارد برای محافظت و تقویت معترضان دهندگان می گویند. یک مقام رسمی آنلاین “جعبه ابزار” (طراحی شده توسط این گروه در پورتلند) برای شروع یک دیوار از مادران فصل تاکید می کند که گروه باید رسیدن به محلی Black Lives Matter و نژادی عدالت سازمان. دیوار از مادران اعضای کارگردانی به نشانه از فعالان محلی: نه صحبت در تظاهرات مگر اینکه از آنها خواسته شود و به کمک هر بودجه مطرح شده به رهبری سازمان.

دیوار از مادران گروه تشکیل شده که عمدتا زنان سفید پوست که به دست آورد متورم توجه است که مادران سیاه پوش معترض در پورتلند برای ماه دریافت نمی کنند شرکت کنندگان و سازمان دهندگان گفت: در مصاحبه. که توجه را از دست داده است در شرکت کنندگان و نه سازمان آنها را شریک با برخی گفت. “بچه ها پیشرو در این زمینه گفت:” جنیفر Kristiansen, 37, یک وکیل و دیوار از مادران عضو دستگیر شد و در طول یک پورتلند تظاهرات. “مادرم نیست فقط نشان می دهد یک زن و شوهر شب پیش. سیاه, مامان و همواره وجود دارد.”

اعتبار…نوح برگر/آسوشیتد پرس

برای برخی از دیرین فعالان دیوار مادران’ حرکت نشان می دهد که چگونه گسترده جنبش علیه نژادپرستی و خشونت پلیس تبدیل شده است. “این مادران متوجه می شوند مردم نیاز به حمایت” گفت: Nicole Roussell, 32, که کمک به سازماندهی یک تظاهرات در واشنگتن در روز شنبه که در آن دیوار از مادران اعضا نشان داد. “آنها خود به خود ظاهر در سراسر کشور از روز قبل از اعتراض و سپس بیرون آمدن — آن را واقعا نشان می دهد که جنبش کنونی است گسترده تر و گسترده تر و عمیق تر است.”

در پورتلند دیوار از مادران همکاری با شلیک نمی پورتلند پلیس پاسخگویی سازمان است. “بسیاری از آنها هرگز اعتراض قبل از. آنها احساس کردند به نام” سعید تای نجار, 29, رییس جمهور از شلیک نمی پورتلند. “بسیاری از ما شده اند در خط مقدم برای یک مدت زمان طولانی برای سازماندهی. به در آمده و در یک لحظه مثل این دیوانه است. این بچه در حال دیدن آن سر-در — این یک دیدگاه متفاوت است.”

جولین جکسون, 35, دیرین و فعال پورتلند مادر کمک کرد که منجر دیوار از مادران در ماه مارس در هفته گذشته گفت: این گروه فراهم می کند و نماد قدرتمند. “هنگامی که شما یک مادر اشک آور و گاز کشته و آنها بسیار به وضوح برچسب و مادر آنها شروع مشکل آنها با پوشیدن بالا waisted شلوار و تلاش برای زندگی خود را — هنگامی که شما ببینید که این یک دید باور نکردنی,” جکسون گفت.

مادران به مدت طولانی نقش مهمی در فعالیت, در ایالات متحده, اما به خصوص از اواخر سال. در سال 2015 در شیکاگو, سیاه تاسیس مادران/مردان در برابر بی معنی کشتار گروه جامعه متمرکز بر پیشگیری از خشونت و غذا و مسکن و ناامنی. مادران این جنبش جمعی از زنان و کودکانی که کشته شدند در درگیری با پلیس یا با اسلحه, خشونت, سفر در سراسر کشور از سال 2016 به صحبت در مورد تجارب خود را و فشار برای تغییر قانونی. و در ماه ژوئن Maebel Gebremedhin, 33, بروکلین مادر سه, سازمان های محلی کودکان مارس متمرکز بر خانواده ها و کودکان و نوجوانان.

بازگشت در سال 2013 Collette فلاناگان آغاز مادران علیه خشونت پلیس بعد از پلیس در دالاس کشته شدن پسر او کلینتون آلن. در حالی که خود را گروهی وابسته نیست و با دیوار از بچه فلاناگان گفت: در مصاحبه ای که او با پشتیبانی از آنها است و “در ترس” آنها. “قدرت از مادر بودن که آیا شما باید از دست یک کودک و یا نه این است که چون شما یک مادر هستید و قادر به جذب یکی دیگر از مادر درد” او گفت:. “که می شود بسیار قدرتمند زنجیره مقاومت,” او گفت:.

دیوار از مادران گروه هستند که با استفاده از پیوند میان مادران در راه آن باید مورد استفاده قرار گیرد, او گفت:. “این نمی تواند نفوذ. همین دلیل است که مردم توجه هستند چرا که وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند آن.”

که وحدت و اتصال است و بخشی از آنچه را که کشیده, بچه, به پیوستن به این اعتراض. برای چند شب ساوانا تیلور, 28, از پورتلند پیدا کرده است کسی (معمولا مادر) به تماشای او 4 ساله و پسر بنابراین او می تواند به عضویت دیوار از مادران در مقابل دادگاه است. برخی از شب او وارد خانه بین ساعت 1 صبح و 3 ساعت بعد از ساعت راهپیمایی و شعار پس از فدرال عوامل مستقر زیادی گاز اشک آور است که برخی از مادران او قفل شده است و سلاح های با حال آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و مرطوب خود را, او گفت:. “دیدن بچه در همبستگی است چه می شود زیرا آنها می دانند که ما رو بچه ها در خانه. ما در حال تلاش برای محافظت از همه کودکان و نوجوانان به عنوان اگر آنها خود ما” تیلور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de