پزشکی, ماسک, بازار ظروف سرباز یا مسافر است از سود و استخر رشته

ماه گذشته سوزان Houghtelling بیمارستان تامین-زنجیره مدیر در شمال ایالت نیویورک بود در مواجهه با کمبود تجهیزات پزشکی و زمانی که صندوق به طور ناگهانی آب گرفتگی با ارائه می دهد.

وجود تبلیغات به صورت گالن ضد عفونی کننده دست جعبه انزوا لباس و از همه مهمتر پالت از N95 ماسک — شاید بیشتر به دنبال پس از محصول بر روی این سیاره است. تمام شد برای قیمت که تقسیم عددی بر مضرب بالاتر از آنچه او به طور معمول پرداخت می شود.

“همه این افراد در حال بیرون آمدن از چوب و همه آنها به طرز مرموزی در حال حاضر دسترسی به عرضه فراوان گفت:” خانم Houghtelling که با این نسخهها کار برای سه بيمارستان متعلق به Arnot سلامت مستقر در Elmira. فوروارد ده ها تن از پیام به نیویورک تایمز از نام تجاری جدید فروشندگان. یک پیشنهاد او جعبه از 50 فولاد ماسک برای 70 دلار در هر; او استفاده می شود به پرداخت $2.28.

یک وکیل به طور خاص توجه او: سفید, صنایع, یک شرکت است که ارائه N95 ماسک برای نزدیک به 5 دلار هر — و تنها اگر خانم Houghtelling دستور داد یک میلیون نفر است. او نمیفهمد آن را یک کلاهبرداری بود.

خالی صنایع یک شرکت واقعی است, اما آن را یخ-ذوب تولید کننده در هادسون جرم است. در مصاحبه با اندرو خالی, موسس, گفت که او تا به حال طرح میتوانست به کسب و کار خود را به فروش ماسک پس از شنیدن از سابق چینی تامین کننده او تا به حال یک بار به استخدام یک نوع جدید از مسواک. (آقای خالی تا به حال اختراع آن است.) پس از coronavirus ضربه به تامین کنندگان خود را تبدیل دندانپزشکی-محصولات گیاهی به یک ماسک کارخانه. آقای خالی خود گفت 12 نفر به توقف فروش سنگ نمک و شروع به فروش ماسک.

چرا او شارژ $4.92 برای هر N95? “صادقانه بگویم من حتی نمی دانم چه N95 به طور معمول به فروش می رساند, برای,” او گفت:.

من به او گفتم. “50 سنت” او تکرار شود. خود تامین کننده بود شارژ او $4.75.

فوران تقاضا برای کاهش مقدار از ماسک منجر به یک نوع از جهانی زنجیره تامین تیمارستان. در ایالات متحده آمریکا و دولت فدرال تصمیم گرفته است در برابر commandeering را آمریکایی کارخانه برای ایجاد یک جریان جدید از ماسک است. در عوض مقامات فدرال در حال رقابت در برابر کشورهای بیمارستان ها و پزشکی تامین کنندگان برای همین استخر از ماسک که عمدتا از چین است.

در عین حال دولت ها و بیمارستان ها که معمولی تامین کنندگان در حال ضعف و حد کمی تجربه مذاکره مستقیم با چینی زنجیره تامین است. هزاران واسطه — کارآفرینان انجام gooders و سود — باید عجله برای پر کردن جای خالی.

که دیوانگی ایجاد کرده است به یک ظرف غذا از سردرگمی با توجه به مصاحبه با بیمارستان ها و کارخانجات و ماسک خریداران. تولید ماسک های سر به فلک کشیده است اما تا کلاهبرداری موانع لجستیکی و البته قیمت.

اعتبار…شین Lavalette برای نیویورک تایمز

پس از شیوع کروناویروس آغاز شد, واردات چین از دو میلیارد ماسک. فرانسه دستور داد یک میلیارد و قول داد به خودکفایی تا پایان سال. دولت ایالات متحده انجام داده است نسبتا کمی برای هماهنگی خرید و اطمینان حاصل شود که دولت آمریکا و بیمارستان ها با هم رقابت نمی کند.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • وام کسب و کار کوچک برنامه زنده است.
  • سهام اسلاید پس از دردناک شغل گزارش.
  • از دست دادن شغل در ماه مارس به پایان رسید تقریبا یک دهه از راست داشت.

ماه گذشته مقامات فدرال و توافق برای خرید حدود 600 میلیون N95 ماسک بیش از 18 ماه آینده. اما بسیاری از ایالت ها و بیمارستان ها از جان گذشته برای تامین, در حال حاضر دولت در حال حاضر تقریبا خسته عرضه دنده محافظ در ملی ذخایر. روز پنج شنبه کاخ سفید در گفت و گو با استناد دفاع تولید عمل 1950s قانون برای اطمینان از تولید غول 3M می فرستد خاصی به اشتراک گذاری آن ماسک به ایالات متحده است.

برخی از کارآفرینان پله در دولت جا موفق اند. عملیات ماسک دو هفته غیر انتفاعی اجرا شده توسط tech مدیران آن گفت: تا به حال فقط بسته معاملات یک میلیون N95s برای ایالت نیویورک و 200 ، 000 برای هاوایی, شارژ بیش از 3 دلار برای هر یک از ماسک و نه از جمله حمل و نقل و هزینه های دیگر. در روز پنج شنبه ماساچوست دریافت 1.2 میلیون N95 ماسک از طریق New England Patriots تیم هواپیما.

هنوز چند بیمارستان مدیران گفت که در حالی که آنها قدردانی موجی از حسن نیت مردم آنها غرق شد و با نام جدید در صندوق خود را تمام ارائه محصولات آنها نیاز به قیمت بسیار بالاتر از آنچه به طور معمول پرداخت.

“ما در حال گرفتن بمباران” گفت: Ed Bonetti سر از زنجیره تامین برای UMass بیمارستان یادبود شبکه در ورچستر ،

بیمارستان آماده است به پرداخت بیشتر برای ماسک, اما آن را نمی خواهید برای خرید جعلی دنده. “شما در این قلمرو ناشناخته که در آن شما در حال تلاش برای فقط حداقل اعتبار” آقای Bonetti گفت. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که با قرار دادن محصول در یک پزشک است که به حفاظت از آنها است.”

نه هر شرکت کننده جدید به بازار خوب سامری. گروه در Facebook, WhatsApp و Telegram پرتکاپو با پست هاوکینگ هزار ماسک در قیمت های متورم.

برخی از عمده فروشان خریداری شده که پالت از ماسک از چین یا انحلال فروش و پس از آن مشخص شده ، بسیاری از آنها به سادگی واسطه که خود را کارگزاران. آنها صیقلی گروه ماسک آگهی برای یک قیمت نسبتا پایین و سپس مجدد این پیشنهاد را برای چند هزار دلار بیشتر است. آنها نمی رسیدگی به ماسک و یا قرار دادن پول خود را.

Yaear Weintroub یکی از این کارگزاران است. 22-سال-جامعه دانشجویی از بروکلین او به طور معمول به فروش می رساند عمده فروشی الکترونیک به آمازون فروشندگان. اما آنلاین مرجع تخصصی او جستجو برای معاملات شد آب گرفتگی با لیست ماسک ماه گذشته, بنابراین او در حال حاضر صرف روز خود را در تلاش برای اتصال خریداران و فروشندگان برای یک بیت از پزشکی-عرضه آربیتراژ.

در مصاحبه اخیر خود گفت: او کار با یک شریک به یک معامله برای 280,000 فولاد ماسک که افزایش قیمت خود را 20 درصد و خالص این جفت ارز در حدود $40,000 سود. او گفت: بسیاری از کارگزاران به فروش می رسد به دیگر کارگزاران هر یک مارک کردن قیمت تا ماسک احتمالا آن را به خانه سالمندان یا بیمارستان. او گفت که او ترجیح می دهند به فروش به طور مستقیم به بیمارستان.

“آنها فقط بیشتر جدی” او گفت:. “پس اگر من این کالا, من می خواهم یک خریدار جدی برای آنها. و علاوه بر این از نظر اخلاقی دلیل خوب است.”

به این فروشندگان لوازم پزشکی به سادگی یکی دیگر از محصولات به تلنگر برای سود. Avraham آیزنبرگ, نیویورک عمده فروش که در تلاش است به کشتی ماسک از چین در مقایسه با عجله به صورت ماسک به مد زودگذر چند سال پیش برای بی قراری ریسندگی.

وزارت دادگستری گفت: در ماه گذشته است که این امر بررسی مردم دستکاری پزشکی-عرضه در بازار است. پنج روز بعد مقامات فدرال متهم یک مرد بروکلین با دروغ گفتن در مورد قیمت سنگ آهن در بازار پس از او سعی در فروش 1,000 ماسک ها و لوازم دیگر به یک دکتر برای 12000 دلار. (او همچنین متهم شده بود با حمله پس از او ادعا کرد که او coronavirus و سرفه در F. B. I. عوامل.) مقامات فدرال در حال حاضر توزیع بیش از یک و نیم میلیون لوازم آنها مصادره شده از او.

در چین رقابت شدید است. تعداد کمی از کارخانه های چینی در حال تایید شده توسط اداره غذا و دارو به N95 ماسک و “کسانی که الماس در حال حاضر گفت:” لیلی لیو چینی بیمارستان اجرایی تبدیل دره سیلیکون کارآفرین که در حال حاضر کمک می کند تا اجرای عملیات ماسک.

“چه اتفاق می افتد در آن کارخانه های فرانسه نشان می دهد تا در صبح و سپس آنها آلمان در صبحانه و پس از آن ایتالیا بعد از ناهار و پس از آن ایالات متحده در بعد از ظهر” او گفت:. “در بین آنها توزیع کنندگان در آستان خود با پشته از پول نقد است.”

که تقاضای سوخت افزایش قیمت است. در حالی که برخی از صاحبان کارخانه احتمالا ساخت خوش تیپ حاشیه های زیادی از این افزایش قیمت به احتمال زیاد در سراسر زنجیره تامین از شرکت هایی که کشتی و بازرسی این ماسک برای کسانی که ماسک پارچه و ماشین آلات است که جمع آوری آنها.

نگاهی ژو هوآ, صاحب یک کارخانه در Xuancheng, چین, که سال پیش ساخته شده لباس کودکان. در ماه فوریه به عنوان coronavirus جاروب در سراسر کشور خود را, او با عجله به خرید ماسک ماشین آلات و صرف حدود $500,000 تبدیل خود گیاه است. در حال حاضر کارکنان خود را تقریبا دو برابر شده و به 75 نفر و در آنها ایجاد 1.6 میلیون ماسک در روز است.

او گفت: حاشیه بودند متواضع و سرزنش بالاتر هزینه های مادی زیادی از افزایش قیمت ها. ترین ماسک استفاده melt-blown پارچه برای جلوگیری از ذرات کوچک. آقای ژو گفت: قیمت این مواد افزایش یافته است 90 درصد به حدود 53 تن. او افزود که این قیمت برای ماشین آلات جوش تسمه به ماسک تا به حال سه برابر شده و به حدود $2,100.

مردم پریدن به ماسک بازار از سراسر طیف. دن Schonfeld مثلا فروش استخر رشته فرنگی. او بسیار خوب در آن بیش از حد. او در بر داشت یک تامین کننده قابل اعتماد در چین سیلی تیم های ورزشی’ آرم بر روی آنها ساخته شده و ثابت از طریق کسب و کار PoolPartsToGo.com.

زمانی که coronavirus گسترش در ماه گذشته به خانه اش در ایالت نیویورک آقای Schonfeld فکر می کردم او می تواند با استفاده از ارتباط خود را در چین به ماسک برای پزشکان آمریکایی. او خود را کاهش استخر-تامین کسب و کار و شروع به دنبال ماسک تعهد به کسب یک درصد.

“سریع به جلو دکمه فشرده شد در آن لحظه و آن را واقعا متوقف نشده” آقای Schonfeld, 40, گفت:. “من فکر نمی کنم من خواب به مدت چهار شب متوالی.”

او آی فون خود را در اطراف ساعت تماس با آمریکا بیمارستان های روز و اطلاعات تماس شب. بيمارستان شد همه علاقه مند اما قابل اعتماد ماسک در تامین کوتاه مدت.

سپس درست قبل از نیمه شب در مارس 19, استخر خود را-ماکارونی تامین کننده Ningbo, China, Jensen جیانگ ایمیل با خبر. او تا به حال امن مقابله با کارخانه نزدیک به 100,000 N95 ماسک در $2.70 هر. اما رقابت سفارشات بودند در آینده او گفت: بنابراین آقای Schonfeld تا به حال به تصمیم گیری به سرعت.

“فردا خیلی دیر است” آقای جیانگ نوشت. آقای Schonfeld به او گفت به جای $35,000 سپرده است.

روز بعد آقای Schonfeld با هیجان به نام بیمارستان. اما مدیران که تا به حال بیان چنین ناامیدی برای ماسک بودند ناگهان با احتیاط از تبدیل بیش از $270,000 به یک مرد بود که فروش استخر قطعات فقط روز قبل از. یکی پاسخ داد: “ما فقط نمی دانم شما” آقای Schonfeld گفت. “آن تبدیل شده به من نیاز به کمک.”

در نهایت وکلای او در بر داشت یک خریدار جدید: شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی است که برای مراقبت 35,000 نیویورکی با معلولیت ذهنی. آنها سیمی پول و آقای Schonfeld رزرو پرواز باری.

سپس او از خواب بیدار شد به اخبار بد. “من می ترسم که من ساخته شده مشکل بزرگ برای شما” آقای جیانگ گفت: در مارس 26 ایمیل. “همه ماسک های صورت گرفته توسط دولت است.” این ایمیل شامل یک عکس از بسته شدن توجه در کارخانه درب مورخ 11 روز قبل. آقای Schonfeld نمی دانم چه چیزی را باور کنم.

به عنوان آقای جیانگ مذاکره بازپرداخت که هنوز نشده وارد, آنها تصمیم به پیدا کردن و کشتی های مختلف ماسک: به اصطلاح KN95 چین موثر ورژن N95. آقای Schonfeld دستور 150,000 از یک کارخانه جدید و رزرو حمل و نقل هواپیما در آوریل 3.

اما پس از آن دیگر وجود دارد گرفتن: F. D. A. دستورالعمل برای استفاده های پزشکی از KN95 ماسک در ایالات متحده تیره بود و آقای Schonfeld وکلا هشدار داد که مقامات می تواند ضبط آنها. (در آوریل 2, آژانس گفت: آن را نمی خواهد بلوک واردات از ماسک است.)

“من هر روز از خواب بیدار تاپیک جدید مانع,” او گفت:. “من هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند این کار را سخت کمک کند.”

هر چه اتفاق می افتد به حمل و نقل آن به پایان خواهد رسید و خود را پرت کردن با تجهیزات پزشکی, او گفت:.

یک روز بعد او ذکر شده و او به دنبال یک تامین کنندگان. “من گفت: همسر, ‘همه حق من انجام,” او گفت:. “اما اگر من در اخبار است که آنها در حال التماس برای هواکش و من می بینم که وجود دارد فقط انفعال من نمی بینم که چگونه من می توانم فقط به نظاره نشست.”

کائو لی و Sheera فرنکل کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net