آخرین شمارش تعداد مدعیان بیکاری می رود که بدون مهلت.


اعتبار…G L Askew II برای نیویورک تایمز

اطلاعات جدید در روز پنج شنبه صبح تقریبا قطعا نشان می دهد که رشد کاهش یافت و خود را در سریعترین سرعت ثبت شده در بهار گذشته.

اقتصاددانان بررسی FactSet انتظار وزارت بازرگانی که به گزارش ایالات متحده تولید ناخالص داخلی کاهش بیش از 10 درصد در سه ماهه دوم سال است. که ترجمه به یک 34.6 درصد نرخ سالانه کاهش است.

اگر تعداد واقعی حتی روش های کسانی که پیش بینی این امر نشان دهنده یک سقوط نفس گیر با سرعت و شدت. مقایسه اقتصادی خروجی کاهش یافت و به 4 درصد در طول تمامیت رکود بزرگ یک دهه پیش و در زمان 18 ماه به دست آوردن وجود دارد.

“هرگز ما دیده می شود از جمله بزرگ از کاهش فعالیت در چنین سرعت سریع گفت:” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد.

در پاسخ به بحران کنگره پمپ تریلیون دلار به اقتصاد است. این طرح مشغول به کار در اول: پس از غوطه وری در مارس و آوریل صرف و اشتغال دوباره در ماه مه و ژوئن.

در هفته های اخیر موارد این ویروس باید رسید در خیلی از کشور است. داده ها از عمومی و خصوصی منابع نشان می دهد یک عقب نشینی در فعالیت های اقتصادی منعکس کننده مصرف کننده اتمی و تجدید خاموش شدن ناگهانی.

“در یکی دیگر از جهان با یک افت شدید در فعالیت شده اند که فقط خوب و لازم است بر روی صفحه رادار در حالی که ما خطاب به ویروس” گفت: هدر Boushey رئیس جمهور از واشنگتن مرکز عادلانه رشد مترقی فکر می کنم تانک. “از جایی که ما نشسته در ماه ژوئیه ما می دانیم که این بود که فقط در کوتاه مدت بر روی صفحه رادار.”

اعتبار…یوسف Rushmore برای نیویورک تایمز

تازه عکس فوری از بازار کار وارد خواهد شد صبح روز پنج شنبه به عنوان وزارت کار, گزارش آخرین آمار هفتگی در مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری.

اقتصاددانان انتظار دارند که شمارش از دولت جدید نرخ بیکاری ثبت شده در هفته گذشته به مجموع 1.43 میلیون مورد مشابه هفته قبل است.

ادعای افزایش یافت هفته گذشته پس از نزدیک به چهار ماه کاهش نشان می دهد تلفات اقتصادی به ارمغان حیات coronavirus در بسیاری از نقاط کشور است.

“حتی اگر آن را نمی کند, افزایش نگه دارید ما هنوز هم در یک وضعیت ناامید گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در شرکت حسابداری گرانت تورنتون در شیکاگو است. و اشاره کرد که ادعا می شد در 200,000 محدوده قبل از همه گیر مجبور گسترده خاموش شدن ناگهانی در ماه مارس او افزود: “این منحصر به فرد از لحاظ سرعت و میزان زیان کار است.”

بیشتر چه, ترس در حال رشد هستند که پس از بازگشت به شدت در ماه های مه و ژوئن, اقتصاد اجرا شده از بخار با بسیاری از کشورهای معکوس بازگشایی کسب و کار.

در همان زمان $600 مکمل هفتگی بیکاری پرداخت از دولت فدرال پایان یک برنامه به طور بالقوه فلج کننده مالی به میلیون ها نفر.

“هر کس می خواهد به نگه داشتن قرار دادن در رنگ شیشه, اما آن را خیره کننده ما را به واقعیت موجود و آنچه که ما را برای مقابله با” خانم Bg گفت.

اعتباری و…ایسنا

اقتصاد آلمان کاهش 10.1 درصد از آوریل تا ژوئن در مقایسه با سه ماهه قبلی, بزرگترین کاهش از دولت شروع و نگه داشتن داده ها در سال 1970.

اما این رقم را پوشش می دهد که دوره اوج بیماری همه گیر مستندات ممکن است در حال حاضر اخبار قدیمی. نظرسنجی از مدیران کسب و کار نشان می دهد که آلمان بزرگترین اقتصاد در حال بازگشت به سرعت هر چند که احتمالا در ماه و یا سال قبل از رشد به حالت عادی برمی گرداند و با خطر شکست بالا است.

آلمان در یک موقعیت بهتری نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا مانند ایتالیا یا اسپانیا, در بخشی به دلیل دولت موثر بود و به آن گسترش یافته است. در همان زمان جدید عفونت کروناویروس در حال افزایش است دوباره به آلمان بازگشت از تعطیلات در خارج از کشور وجود دارد و ترس از موج دوم.

این بیماری همه گیر را ترک کرده است اسکارهای عمیق در اقتصاد آلمان حتی اگر درد شدید کمتر در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است.

حدود 7 میلیون نفر در آلمان هستند در دولت یارانه پرداخت می شود furloughs و نه تمام خواهد شد شغل خود را به عقب. شرکت های مانند شرکت خودروسازی دایملر و دویچه بانک در حال برش حقوقی واجد شرایط خود را به طور دائم در پاسخ به تغییرات در صنایع خود که فراتر از این بیماری همه گیر.

اعتبار…Noel Celis/Agence France-Presse — Getty Images

فروش قوی در چین کمک Huawei edge از سامسونگ برای تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم با توجه به شرکت تحقیقاتی Canalys — یک نقطه عطف برای بحرانزده چینی غول تکنولوژی.

بی اعتمادی Huawei محصولات در حال افزایش در سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگران آن است که دولت چین ممکن است با استفاده از Huawei دنده برای مختل کردن ارتباطات شبکه را محدود کرده است این شرکت دسترسی به فن آوری آمریکا.

و انگلیس در این ماه گفت: این امر بار, Huawei تجهیزات از کشور 5G شبکه های تلفن همراه. دیگر دولت باید mulled مشابه حرکت می کند.

Huawei دو برابر شده پایین در بازار چین در پاسخ به یک استراتژی است که پرداخت می شود در طول بیماری همه گیر. اقتصاد چین است و دوره نقاهت را سریع تر از دیگران کمک Huawei فروش 55.8 میلیون گوشی بین آوریل و ژوئن با توجه به Canalys. سامسونگ به فروش می رسد 53.7 میلیون دستگاه است.

سامسونگ برای سال بوده است بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند. اما عمده آن بازارها از جمله ایالات متحده و اروپا و برزیل در حال عمیق تر در coronavirus مربوط به اقتصادی افسردگی.

“این یک نتیجه قابل توجهی است که چند نفر را پیش بینی یک سال پیش” سعید بن استانتون یک Canalys تحلیلگر. “اگر آن را برای Covid-19 آن رخ نمی داد.”

اعتبار…Benoit Tessier/ایسنا

پاریس — فرانسه خودروساز رنو نوشته شده یک رکورد از دست دادن خالص شنبه از 7.3 میلیارد یورو ($8.58 میلیارد دلار) در اولین نیمی از سال به عنوان اخراج نصب شده در آن عملیات جهانی به دلیل افزایش مشکلات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

بخش عمده ای از رنو زیان آمد از نیسان رنو شریک در جهانی automaking داد که این هفته هشدار داد آن مواجه شد آن را ضعیف ترین فروش در یک دهه و عامل ضرر و زیان برای سال بیش از 4 میلیارد دلار. بدون نیسان منفی سهم به اتحاد رنو زیان شد و در 2 میلیارد €از €1.5 میلیارد سال پیش.

جهانی خودروسازان شده اند ناودان گیر و رنو است که در میان بسیاری از به دنبال ساده کردن عملیات برای تنظیم به رکود اقتصادی است. رنو ارشد اجرایی Luca de Meo در بیانیه ای گفت: که وضعیت “بی سابقه” اما افزود که او “هر اعتماد به نفس در توانایی های خود را بهبود بخشد.”

این بیماری همه گیر است عمیقا تحت تاثیر رنو کسب و کار به خصوص در اتحادیه اروپا این شرکت مهم بازار که در آن فروش فرو 80 درصد در ماه آوریل در سراسر کشور در میان قرنطينه. این شرکت گرفته €5 میلیارد اعطای بسته کمک مالی از دولت فرانسه و اعلام کرد قصد دارد برای خروج از چین و محدود کردن تولید جهانی به شدت به چه صورت آن را به نام “بحران بزرگ روبرو صنعت خودرو است.”

با وجود حمایت دولت رنو گفت: ممکن است که این امر کاهش نزدیک به 15,000 شغل در سراسر جهان و یا در حدود 8 درصد از نیروی کار خود را که شامل بسته شدن یک کارخانه در فرانسه قرار دادن در معرض خطر 4,600 شغل.

راه شماره های ارائه شده ممکن است ایجاد سردرگمی زمانی که وزارت بازرگانی آمریکا صبح روز پنجشنبه خود را منتشر برآورد اولیه از سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی. بن Casselman توضیح می دهد که چگونه به درک این شماره:

پیش بینی انتظار می رود این گزارش نشان می دهد که G. D. P. کاهش در نرخ سالانه از حدود 35 درصد در سه ماهه دوم. اگر شما به دنبال داده های اقتصادی از نزدیک (و یا شاید حتی اگر شما انجام دهید) شما ممکن است به عنوان خوانده شده که به گفته خروجی کاهش بیش از یک سوم فقط در سه ماه. اما اشتباه خواهد بود.

در ایالات متحده, G. D. P. نیست گزارش به عنوان یک تغییر ساده از یک چهارم به بعد. این گزارش به عنوان نرخ سالانه. (از لحاظ فنی بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه.) از آن فکر می کنم این راه: اگر این نرخ تغییر برگزار ثابت این است که چقدر G. D. P. خواهد رشد یا کوچک شدن بیش از یک سال کامل.

منفی 35 درصد نرخ رشد سالانه به معنی اقتصادی خروجی بود 10.2 درصد کوچکتر در سه ماهه دوم نسبت به اول. (آن را به عنوان ساده به عنوان تقسیم نرخ سالانه توسط چهار, چون نرخ رشد مرکب.)

به دنبال در چیزهایی که به صورت سالانه می تواند مفید باشد چرا که این باعث می شود آن را آسان برای مقایسه داده های جمع آوری شده در طول دوره های زمانی مختلف. شما احتمالا انجام می شود یک نسخه از این محاسبه خودتان! “خوب اگر من قطع من 4 دلار روزانه, latte, که صرفه جویی در من 1000 $در سال است.”

اما زمانی که نرخ سالانه دریافت کاربردی برای کوتاه مدت و یا یک تغییر آنها می تواند گمراه کننده باشد.

در حال حاضر اقتصاد است و تجربه زیادی در کوتاه مدت نوسانات. تحولات واقعی هستند و مهم است — اما آن را نمی کند حس بسیار را به annualize آنها.

به همین دلیل در پوشش ما فردا, بار, برنامه, برای تاکید بر, ساده, nonannualized تغییر از سه ماهه اول به دوم. ما هنوز هم سالانه تعداد برای کسانی که به دیدن استفاده می شود که راه آن را به همراه شماره های دیگر به عنوان مربوطه مانند سال بیش از سال را تغییر دهید.

این رویکرد را در سه ماهه دوم تغییر نگاه خفیف تر از اگر ما تا به حال مورد استفاده در مقیاس سالانه ، ما قصد داریم به انجام همان چیزی که در سه ماهه بعدی زمانی که آن را (احتمالا) را تک به تک نگاه کوچکتر است. اما در هر دو مورد به اعتقاد ما آن را با وضوح بیشتری ارتباط برقرار چیزی است که اتفاق می افتد در اقتصاد است.

Follow @BenCasselman در توییتر برای بیشتر اقتصاد بینش.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است گفت:

  • Regal Cinemasدوم-بزرگترین متعدد زنجیره ای در ایالات متحده گفت: این طرح نیست به دنبال کت و شلوار از رقیب خود AMC سرگرمی در اجازه می دهد تصاویر جهانی فیلم وارد در خانه تنها 17 روز پس از نورد در تئاتر. هنجار در این صنعت شده است به محدود کردن توزیع از طریق جریان برای 90 روز پس از یک فیلم انتشار.

  • ایالات متحده اشتغال داده شده است خستگی ناپذیر گریم در هفته های اخیر نشان از افزایش اخراج و کاهش موارد کار. اما روز شنبه به ارمغان آورد با روشنایی ضعیف تابیدن از خوش بینی: اطلاعات حاصل از سرشماری نشان داد افزایش در مشاغل هفته گذشته پس از چهار مستقیم هفتگی کاهش می یابد.

  • Gap Inc., خرده فروش است که نظارت آن اسم های زنجیره ای, قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری مواجه شده است موجی از پرونده های حقوقی از بازار عمده و صاحبان کوچکتر صاحبخانه پس از آن متوقف به پرداخت ده ها میلیون دلار در برای اجاره آن حدود 2,800 فروشگاه در آمریکای شمالی است. در حال حاضر این شرکت تشکیل پرونده خود را دعاوی و مخالف کرد و گفت که آن را در واقع بدهکار پول برای اجاره آن پرداخت می شود در ماه مارس و اجاره باید renegotiated یا فسخ بر اساس غیر منتظره بسته شدن و عمده تغییرات در فروشگاه چشم انداز است.

  • به وزارت خزانه داری و ایالات متحده خدمات پستی گفت که آنها توافق کرده که در نظر است که اجازه می دهد خدمات پستی برای دسترسی به 10 میلیارد دلار در پول وام است که تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس اقتصادی امداد بسته است.

  • دویچه بانکآلمان بزرگترین وام دهنده و تقویم کوچک اما بهتر از حد انتظار سود آن را به عنوان نقد در بازار تلاطم ناشی از این بیماری همه گیر.

  • بوئینگ گفته است که هواپیما کاهش تولید و ممکن است قطع مشاغل آن را به عنوان قرقره از پایه 737 Max و ویرانگر حمل و نقل هوایی رکود در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت همچنین گزارش 2.4 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم.

  • جنرال موتورز از دست داد $758 میلیون دلار به عنوان آن در سه ماهه دوم درآمد بیشتر از نصف به $16.8 میلیارد دلار در مقایسه با $36.1 میلیارد دلار در مدت مشابه یک سال پیش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان تلفات سنگین در عملیات خود در بسیاری از مناطق جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net