آخرین نیوهمپشایر نظرسنجی: Buttigieg به نظر می رسد رقابتی

به انجمن خوش آمدید نظرسنجی پخش هفتگی ما نگاه در رای گیری داده ها و تحقیق در این نامزدها رای دهندگان و مسائل است که شکل 2020 انتخابات.

نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه است به طور فزاینده به دنبال مانند یک دو جبهه-دونده نژاد به عنوان شهردار سابق پیت Buttigieg جهش پیش برای پیوستن به سناتور برنی ساندرز در مقابل بسته با توجه به تازگی منتشر شده نظر سنجی.

جدید سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی منتشر شده در شنبه یابد و آقای ساندرز در سرب با 28 درصد پشتیبانی از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان از 25 درصد در سی ان ان/U. N. H. در اواسط ژانویه. آقای Buttigieg نیز در حال افزایش است و پیش از روز سه شنبه اولیه: او در 21 درصد در مقایسه با 16 درصد در ژانویه نظرسنجی.

آقای Buttigieg را به دست آورید آمده است عمدتا در هزینه معاون رئیس جمهور سابق آمده است. که در حال حاضر فقط 11 درصد پشتیبانی می کند. است که آقای بایدن را به کمترین تعداد در عین حال در یک نظرسنجی سی ان ان دولت اما تقریبا حتی با دیگر نیوهمپشایر سنجی که آمده اند.

فشار به دوباره بجای اول برگشتن پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا آقای بایدن و مبارزات انتخاباتی خود تغییر تاکتیک در روز شنبه و شروع به یک سری از حمله شخصی به آقای Buttigieg با آقای بایدن سوال از شهردار سابق را آمادگی برای ریاست جمهوری. وقتی پرسید که آیا او نظرات شبیه به هیلاری کلینتون حملات در آن زمان سناتور باراک اوباما در سال 2008 اولیه آقای بایدن گفت: آقای Buttigieg “این مرد نیست باراک اوباما!”

آقای ساندرز و آقای Buttigieg آماری در هر دو Monmouth University نظرسنجی منتشر شد روز شنبه و یک بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی از جمعه. در هر نظرسنجی گرفته شده در طول پس از روز دوشنبه bungled آیووا قفقاز.

این نتایج راه اندازی یک نتیجه ممکن است که چند داده بود خیلی فکر کردم تا قبل از این هفته: آقای ساندرز و آقای Buttigieg ممکن است پدیدار شود از دو اولین رای گیری متحده با تقریبا برابر شتاب می روم و حتی خود را قوی ترین رقبای تقلا برای به دست آوردن جای پا — حتی به عنوان مسابقه گسترش به متنوع تر مسابقات در جنوب و غرب است.

در منموته نظرسنجی نشان داد آقای ساندرز ورمونت با پشتیبانی از 24 درصد به احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات در نیوهمپشایر و آقای Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., با 20 درصد است. تعداد کسانی که از لحاظ فنی در این نظرسنجی حاشیه خطا از هر یک از دیگر. آقای بایدن که در 17 درصد و سناتور الیزابت وارن به حال 13 درصد است. سناتور ctq شد و در 9 درصد است.

این Suffolk اعداد بود حتی سخت تر: آقای ساندرز بود که در 24 درصد و آقای Buttigieg بود که در 23 درصد است. هیچ نامزد دیگر بود در عرض 10 امتیاز از آنها که در نظرسنجی.

Suffolk شده است رای گیری نیوهمپشایر رای دهندگان به طور مداوم در این هفته با انتشار نتایج جدید از آن “ردیابی نظرسنجی” هر روز. با توجه به نظرسنجی آقای Buttigieg حمایت دو برابر شده است از ابتدای هفته زمانی که او دستگیر فقط 11 درصد از احتمال رای دهندگان.

مبارزه در اطراف نیوهمپشایر این هفته آقای ساندرز و آقای Buttigieg باید هر مدعی پیروزی در آیوا قفقاز. و همانطور که در حال حاضر هر دو مشروع استدلال: با 99 درصد از حوزه گزارش آقای Buttigieg و آقای ساندرز قفل شده در یک مجازی کراوات نماینده دفعات مشاهده شده است.

در حالی که منموته نظرسنجی تا به حال چهار روز در مجموعه دوره آغاز شد که در روز آیووا, قفقاز, آخرین جهان/Suffolk نظرسنجی تنها جمع آوری شده در روز چهارشنبه و پنج شنبه. که به معنای اخبار از آقای Buttigieg را به طور غیر منتظره ای قوی در آیووا غرق شده بود در کمی بیشتر زمانی که نظرسنجی زمینه دوره آغاز شد.

کمی بیش از نیمی از اصلی رای دهندگان در انتخابات گفت: آنها تا به حال هنوز بصورتی پایدار و محکم در حل و فصل یک نامزد حزب دموکرات.

“من فکر نمی کنم آیووا غرق شده در عین حال — همه چیز هنوز تغییر وجود دارد” پاتریک مورای که اجرا می شود منموته نظرسنجی در مصاحبه ای گفت:. اما حتی بدون آشکار پیروزی آقای Buttigieg را قوی نشان دادن پتانسیل به او بیشتر توجه آقای موری گفت: — به خصوص اگر او انجام می دهد به شدت در بحث دموکراتیک در منچستر, N. H. روز جمعه.

چرا که آقای موری را می بیند بسیاری از عدم قطعیت موجود در میان electability فکر رای دهندگان — کسانی که می گویند آنها بیشتر علاقه مند در پیدا کردن نامزد خواهد شد که شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و آقای Buttigieg گرایش به محبوب تر در این میان رای دهندگان از میان کسانی که اولویت بندی مسائل خاص.

“برخی از این دیگر حامیان بایدن و Klobuchar هستند که در نظر گرفتن یک نگاه, چرا که آنها آنهایی که بیشتر نگران electability” آقای موری گفت: با اشاره به رای دهندگان کنجکاوی در مورد آقای Buttigieg.

وجود دارد گاهی اوقات وسوسه به توده آیووا و نیوهمپشایر با هم به عنوان یک نوع از باز کردن فصل به معرفی روند. پس از همه, هر دو به شدت سفید متحده و nonrepresentative از جمعیت کشور ، و در واقع نتایج این سال می تواند در نهایت کاملا مشابه در هر دو کشور.

اما دو مسابقه متفاوت است. آیووا را شامل قفقاز — که به نفع نامزدان جوان و فعال حامیان و فقط شامل دموکرات ها. نیوهمپشایر در انتخابات است و ساده و اولیه و همچنین باز سیاسی مستقل.

در سال 2016 زمانی که آقای ساندرز ضرب و شتم هیلاری کلینتون در بازار اولیه وجود دارد او با اتکا تا حد زیادی در حمایت از رای دهندگان مستقل. او خود را یک سیاسی مستقل و او هنوز هم به خوبی در میان این گروه است. اما 26 درصد حمایت او در حال حاضر درآمد از غیر دموکرات ها در منموته نظرسنجی است که هنوز هم به مراتب کمتر از نزدیک به سه چهارم از رای دهندگان مستقل او در سال 2016.

این نشان دهنده این عوارض بیشتر شلوغ زمینه این سال و این واقعیت است که رای دهندگان مستقل که شرکت در روز سه شنبه ممکن است انحراف کمی محافظه کارانه تر از آنها در سال 2016. است که به دلیل وجود یک رقابتی جمهوریخواه اولیه که در آن سال. با آقای تهمت نامزدی همه اما تضمین شده میان جمهوری خواهان در سال جاری گسترده تر مقطع از مستقل ممکن است در نظر گرفتن وزن در دموکراتیک مسابقه.

آقای Buttigieg که تنها نامزد دیگر برای شکستن 20 درصد در میان غیر دموکرات ها در منموته نظرسنجی می تواند ایستاده به دست آوردن.

خانم وارن — که نظرسنجی اعداد در نیوهمپشایر کاکل در پاییز اما کسانی که هنوز هم می ایستد در یک فرصت قوی نشان — بسیار کمتر محبوب در میان مستقل. او می کشد اکثریت قریب به اتفاق از او حمایت از دموکرات ها و لیبرال ها.

شکاف بین حامیان لیبرال و آقای ساندرز می افتد کاملا خطوط جنسیتی است. او نزدیک به دو برابر محبوب در میان نیوهمپشایر مردان نسبت به او در میان زنان وجود دارد با توجه به منموته نظرسنجی. برای خانم وارن معکوس درست است.

ممکن است دارایی برای خانم وارن است که فارغ التحصیلان دانشگاهی را تشکیل می دهند یک آستین ، سهم نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان. آقای ساندرز تمایل به underperform با این گروه با توجه به آیووا ورودی سنجی در روز دوشنبه او تنها نیمی نیز در میان کسانی که با مدرک دانشگاهی به عنوان او در میان کمتر-آموزش رای دهندگان.

اما تا کنون هیچ نامزد دیگر تثبیت کرده حمایت از کالج تحصیل نیوهمپشایر دموکرات یا نه. خانم وارن آقای ساندرز و آقای Buttigieg هر دستور حدود یک پنجم از این رای دهندگان با توجه به Monmouth. آقای بایدن و خانم Klobuchar به مراتب پشت سر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>