شغل گزارش روز شنبه خواهد بود یک پرتره از ویرانی

چقدر بد هستند, مارس اشتغال ارقام خواهد بود ؟

ما می دانیم که آنها افتضاح خواهد بود. پس از تعدادی از افراد تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای بیمه بیکاری در میلیون ها نفر برای هفتمین روز متوالی در هفته وزارت کار پنج شنبه اعلام کرد. اما از آن است که ماهانه شغل گزارش — نمایش ایجاد شغل و یا ضرر و زیان و نرخ بیکاری — که سرمایه گذاران و رسانه های خبری به طور کلی برای بررسی شواهد چگونه اقتصاد در حال تحول است.

زمانی که منتشر شد جمعه صبح, مارس اعداد را نشان می دهد دقیقا چگونه خیره کننده اقتصاد آمریکا را غوطه ور شده است. آن را سخت خواهد بود برای پیدا کردن کلمات به تصرف چه کسانی جداول آمار و ارقام را نشان می دهد.

آخرین باری که اقتصاد در سقوط آزاد, من نوشت: “این اقتصاد است که ریشه خیلی سریع به عنوان مخالف تجزیه و تحلیل از طریق معمول مدل های آماری. در میان عبارات موجود در به طور معمول هوشیار گزارش از ملت اقتصادی پیش بینی دیروز: ‘god-awful,’ ‘عمده فروشی تسلیم’ ‘تکان دهنده ضعیف’ و ‘indescribably وحشتناک است.'”

که شغل گزارش از نوامبر سال 2008 نشان داد که کارفرمایان قطع کرده 533,000 شغل. تحلیلگران انتظار مارس سال 2020 زیان کار به 41 بار بدتر است.

بسیاری از مردم علامت زمان با جشن های تولد و یا عطف فصل است. برای من این بوده است ماهانه گزارش مربوط به اشتغال. برای 13 سال گذشته در 8:30 صبح شرقی در دو سمت برای اولین بار یا دومین جمعه از ماه من در انتظار آخرین اعداد و تلاش برای ریختن به نور در مورد اینکه آیا کارفرمایان در حال اضافه کردن شغل و یا آنها را برش; چه چیزی آنها پرداخت کارگران خود را و چگونه بسیاری از مردم به دنبال یک شغل اما نمی تواند پیدا کردن یکی.

نام رسمی این سند وضعیت اشتغال خلاصه و آخرین قسط زد به 41 صفحات. اما اگر شما می دانید که جداول به پرش به اول و بخشی از آزادانه تشکیل گروه پیشرفته در توییتر شما می توانید تجزیه چیزی که برای جالب بینش در 15 یا 20 دقیقه است.

بسیاری از زمان آن را سرگرم کننده اگر شما به این نوع از چیزی. من شرکت کننده در مشاغل روز گفتگو در حالی که در ماه عسل (با توافق با من می توانید صدای جیر جیر در مورد آن, اما نه فایل یک مقاله برای بار) و از پشت بام استخر در آتن (که بعد از هفته طولانی از گزارش در یونان, بحران بدهی, یک متصدی بار اجازه دهید من به برق وصل کردن لپ تاپ به خروجی این سایت متعلق به خود ماشین مخصوص مخلوط کردن).

وجود خواهد داشت هیچ چیز سرگرم کننده در مورد روز جمعه گزارش. آن را سخت به حتی درک آنچه که ما در حال رفتن به یادگیری و یا چه نوع از کلمات می تواند جذب انسان درد زیر چشم ظاهر اعداد.

اعتبار…فردریک J. Brown/Agence France-Presse — Getty Images

اگر اجماع پیش بینی تحلیلگران — که کارفرمایان قطع خواهد شد 22 میلیون شغل خود را از payman — معلوم می شود درست 10 سال ارزش کار رشد خواهد شده اند از بین برود در یک ماه.

گسترش پس از آخرین رکود دیر شده بود و آهسته در راه بودند که مخرب به میلیون ها نفر از مردم زندگی می کند. اما امریکا تا به حال در نهایت به بهبود.

و در حال حاضر تنها در یک ماه از یک دهه ارزش پیشرفت — اندازه گیری در مورد بیدار شدن از خواب در اوایل 120 یا تا جمعه صبح و تجزیه و تحلیل جداول نشان داد تدریجی سازگار استخدام — اتحاد از بین رفت.

این تعداد ممکن است به نظر می رسد خشک و غیر شخصی اما در زیر آنها فرد و متمایز داستان از میلیون ها نفر از مردم است.

که 3.5 درصد نرخ بیکاری در ماه فوریه قبل از گسترش این بیماری همه گیر از طریق ایالات متحده بسیار بیشتر از آمار. آن نشان داد که چگونه شرایط اقتصادی تغییر کردند پویا قدرت بین آمریکا کار و کسب و کار.

با بازار کار که جویندگان کار بودند به دست آوردن توانایی برای تبدیل شدن به بیشتر انتخاب کننده — به راه رفتن به دور از یک کارفرما ارائه دستمزد محقر بد ساعت و یا سوء استفاده ، کارفرمایان مجبور به گرفتن شانس در کارکنان آنها ممکن است یک بار رد کردن از دست کسانی که نیاز اضافی آموزش غیر فعال شد و یا تا به حال در زندان بوده است.

وضعیت اشتغال خلاصه در آغاز این سال بهترین بود آن را به حال شده است در 13 سال من با وسواس دنبال این اعداد و بسیاری از چیزهای خوب شد شروع به اتفاق می افتد برای بسیاری از مردم به عنوان یک نتیجه. و در حال حاضر آن را رفته است.

یکی دیگر از dispiriting چین و چروک: داده خواهد شد به مراتب کمتر مفید از حد معمول است. نقطه تمام از نقد و شغل گزارش به دریافت نزدیک به زمان واقعی پنجره به اینکه اقتصاد بهتر شده است یا بدتر و چگونه سیاستگذاران باید به کالیبره کردن سیاست به تلاش برای کمک به همه چیز همراه است.

اما این زمانی است که خوب تنظیم مهم نیست. هیچ حس وجود دارد که در آن جزئیات دقیق از شماره های جدید — آیا اقتصاد ریختن 20 میلیون شغل یا 22 میلیون و یا 25 میلیون — دادن اطلاعات مفید در مورد چگونه سیاست می تواند همه چیز را بهتر.

سیاستگذاران در کنگره و فدرال رزرو در حال حاضر گرفته شده خارق العاده ای به تلاش برای محدود کردن اقتصادی درد همه گیر و داده های جدید را صرفا نشان می دهد که کار خود را به دور از انجام می شود. علاوه بر این بسیاری از آنچه که خواهد کمک به اقتصاد نیست و این استان از سیاست های اقتصادی در همه. آن را شامل بهداشت عمومی و پیدا کردن راه هایی برای فعال کردن اقتصاد به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی و بدون مربوطه توده بیماری و مرگ.

ما باید ناامیدی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بدون کار به طور بالقوه طولانی مدت آسیب به خود و خانواده و کشور سازنده بالقوه است.

من و بقیه مشاغل, گزارش, پیشرفته, خواهد وحی تجزیه و تحلیل و انجام بهترین های ما برای پیدا کردن بینش در ضخامت پشته ای از اعداد اداره آمار نیروی کار مسائل جمعه صبح. اما از آن خواهد شد با هیچ یک از بی شور و شوق از تلاش برای حل یک پازل; بلکه آن را یک لحظه برای غم و اندوه آنچه از دست رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>