نابرابری ویروس: چگونه همه گیر آمار آمریکا فقیرترینFیا سال های مریم P استفاده شد توسط عمده شرکت تمیز کردن آن دفاتر اجرایی در کانزاس سیتی. سپس از آبی یک دهه پیش مادر سه گفته شد او کار برای شرکت های مختلف.

مریم P را حمل بر تمیز کردن همان دفاتر, اما با گذشت زمان در حالی که مدیران اجرایی که میز او پرداخت در ادامه به لذت بردن از میوه از خود شرکت و اقبال او را دیدم او پرداخت ارد, بهداشت و درمان, پوشش کاهش و آنچه بود به نظر می رسید یک شغل امن و تبدیل به یک ad hoc موقعیت با چند حمایت.

سپس coronavirus ساخته شده و ظاهر آن است.

“آنها به من گفت به خانه بروم. آنها به من تماس بگیرید اگر آنها مرا مورد نیاز. من نمی پرداخت. بیمه درمانی تنها طول می کشد تا پایان ماه” گفت: مریم P که نمیخواستند برای شناسایی شود چرا که او امیدوار به بازگشت به کار خود را.

تا به حال coronavirus آمار 15 سال پیش او تخمین می زند او می شده اند در همان موقعیت به عنوان کسانی که به دفاتر او تمیز – در خانه, جمع آوری, حقوق اطمینان خوب پوشش بهداشت و درمان اگر آنها سقوط بیمار است. اما در حال حاضر او قطع شناور.

“من می توانید درخواست برای مواد غذایی تمبر و بیکاری اما آن را نمی خواهد پرداخت اجاره. من واقعا می ترسم از آنچه اتفاق می افتد اگر من مریض است. من فقط باید در خانه بمانند. من نمی تواند استطاعت به پرداخت برای یک پزشک” او گفت:.

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری coronavirus همه گیر شده است به طرز وحشیانه ای گذاشته سر حد ما را رشد نابرابری نه تنها بین فوق العاده غنی و بقیه کشور اما در کیفیت شغل و حمایت اجتماعی است که با آنها می آیند.

‘آن را فقط در مورد شغل’

الیز گولد یک اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی در واشنگتن گفت: “آن کشیده شده است به تمرکز بر کسانی که نابرابری در راه است که آن را فقط در مورد شغل آن را نه فقط در مورد حقوق و دستمزد. آن را در مورد بهداشت و شرایط کار و دسترسی به بیمه درمانی. همه این چیزها برجسته که دو جوامع مختلف در این کشور است. به دلیل افزایش نابرابری بیشتر مردم آسیب پذیر هستند.”
An Amazon Prime worker loads bags of online shopping into a vehicle outside a Whole Foods in Cambridge, Massachusetts.

آمریکا نه تنها در چهره و افزایش نرخ بیکاری به دلیل بیماری همه گیر. اما کارگران آمریکایی به ویژه آسیب پذیر هستند زیرا آنها نه رفاه و امنیت شبکه فراهم شده توسط فرانسه و یا آلمان و نه عمومی بهداشت و درمان از انگلستان و کانادا است. افزایش برون سپاری کار قرارداد و فرفره اقتصاد مشاغل دیده می شود تا کنون افزایش تعداد کارگران در معرض ناگهانی و شوک اقتصادی, آیا به دلیل بحران مالی و یا یک بیماری همه گیر.

Coronavirus نیز پرتاب نور روی رئیس جمهور ادعا می کند از یک اقتصاد قوی که بسیاری از کارگران آمریکایی فاقد منابع برای مقابله با حتی یک دوره کوتاه ، فدرال رزرو نظرسنجی سال گذشته گفت: چهار در 10 کارگران را در تلاش برای پیدا کردن 400 دلار در شرایط اضطراری با خارج از جیب هزینه های درمانی ارائه یک مشکلات خاص.

شغل

پت “دوک” Dujakovich رئیس جمهور بیشتر Kansas City AFL-CIO کنفدراسیون اتحادیه گفت: تعداد زیادی از اعضای خود بودند ناگهان قرار داده و از کار و در حال حاضر چهره های آینده با بسیاری از آنها از دست دادن خود را پوشش بهداشت و درمان در وسط یک ملی اورژانس پزشکی است.

Dujakovich بود که یک آتش نشان برای 30 سال گفت: او را دیدم چه آمده بود در یک روز و پس از یک سری از کنسرت و رویدادهای ورزشی در شهر کانزاس نامیده می شدند به دلیل coronavirus.

“همه چیز را لغو کردم در یک شنبه. پنج شنبه, مرحله دست پاره کردن آنچه که آنها در حال حاضر مجموعه ای است که آخرین بار هر یک از آنها مشغول به کار در هر نقطه در منطقه است. آنها اولین کسانی هستند که بروید و آنها بوده ام از کار برای مدتی.”

به گولد بحران شده است عمیق تر توسط شرکت های ریختن مسئولیت.

“بخشی از این است که در مورد کارفرمایان در نظر گرفتن مسئولیت برای افرادی است که واقعا باید در کتاب های خود را که آیا یا نه آنها فرفره کارگران قرارداد کارگران خود اشتغال کارگران است. این افراد در واقع کارکنان و آنها را باید مانند کارکنان,” او گفت:.

خراش دادن با هم 800 دلار در ماه

بسیاری از کسانی که کارگران خود را از دست داده بیمه در زمان آنها بیشتر ممکن است نیاز به آن را با صورت حساب برای coronavirus درمان به طور بالقوه در حال اجرا را به ده ها هزار دلار است. گذاشته و کارگران واجد شرایط برای ادامه پوشش خود را تحت یک طرح به دولت به نام کبرا. اما Dujakovich گفت: بسیاری نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آن است.
A worker cleans a bus in response to the Seattle-area novel coronavirus outbreak in Seattle.

“من هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه کسی که فقط از دست دادن شغل خود موفق به خراش با هم $800 یا 1000 $در ماه برای حفظ آن مزایای کبرا” او گفت:. وجود دارد هیچ راهی برای من پیدا کرده اند برای کسی که بیکار خود را به سعی کنید به بهداشت و درمان در آمریکا است. آن را فقط وجود ندارد. و بنابراین تنها راه این است که از طریق اشتغال است.”

اما حتی کسانی که هنوز شغل آسیب پذیر هستند به حمایت ناکافی.

گولد گفت: بیش از یک چهارم از بخش خصوصی کارگران در ما نمی تواند ادعای پرداخت می شود زمان برای بیماری.. که او گفت: قرار می دهد تعداد زیادی از مردم در پرداخت هزینه کم در افزایش خطر ابتلا به Covid-19 چرا که بسیاری از آنها چاره ای اما برای رفتن به کار, حتی اگر آنها نشان می دهد علائم افزایش احتمال گسترش ویروس از.

“این ویروس در معرض نابرابری گسترده بین بخش حرفه ای و کارگران یقه سفید که قادر به آب و این در خانه با خطر کمتری پرداخت کرده اند روز بیمار اگر آنها نیاز به آن را باید بیمه سلامت گفت:” گولد. “و پس از آن وجود دارد کلاس های دیگر از کارگران که به مراتب کمتر حمایت. کسانی که به احتمال زیاد در معرض به دلیل شغل خود را بیشتر به احتمال زیاد به بیمار بیشتر احتمال عوارض ناشی از بیمار شدن به دلیل افزایش نابرابری چرا که آنها لازم نیست که روز پرداخت می شود بیمار یا بیمه بهداشت و درمان.”

بسیاری از کسانی که همان کارگران هستند همچنین بیشتر احتمال دارد به قرارداد Covid-19 زیرا آنها شغل است که آنها را به تماس با مردم از جمله کارگران حمل و نقل فروشگاه دستیاران و مراقبین هایلایت شده توسط مرگ Jason Hargrove یک دیترویت راننده اتوبوس.

دو هفته پیش Hargrove ارسال شده Facebook تصویری تخلیه خشم خود را در یک مسافری که سرفه در صورت خود را چندین بار.

“برای شما در اتوبوس ایستادن در اتوبوس و سرفه چندین بار بدون پوشش تا دهان خود را و شما می دانید که ما در وسط یک بیماری همه گیر است که به من اجازه می دانم که برخی از افراد مهم نیست,” او گفت:.

50 ساله و پدر شش قرارداد coronavirus و درگذشت 11 ماه بعد.

گولد گفت: این می رود برخی از راه به توضیح دهد که چرا آمریکایی آفریقایی جوامع شده اند تا شدت ضربه. بسیاری از کارگران سیاه پوست شغل دارند که آن را دشوار برای منزوی کردن در حالی که جوامع اقلیت نیز تحمل سطوح بالاتری از شرایط پزشکی – دیابت و چاقی و فشار خون بالا – که مردم را بیشتر در معرض coronavirus. آفریقایی آمریکایی جوامع نیز باید یک زمان سخت تر به دست آوردن خوب بهداشت و درمان.

“حتی اگر آنها در حال OK برای رفتن به محل کار و آنها را سالم و قوی آنها هنوز هم می تواند صفحه اصلی آوردن که بیماری به افراد مسن اعضای خانواده و یا اعضای خانواده که در معرض خطر بالاتر با شرایط قلب با آسم و یا هر آنچه در آن ممکن است.”

در Milwaukee county Wisconsin مردم سیاه و سفید اختصاص 81 درصد از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما فقط 26 درصد از جمعیت با توجه به ProPublica. حتی در شهرهایی که هنوز به شدت ضربه مانند کانزاس سیتی, بالاترین غلظت از coronavirus موارد است که در این منطقه با بیشترین تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان.

‘شما باید به فکر می کنم … چه می کشتن من برای اولین بار ؟

Dujakovich گفت که در حالی که کسانی که در بالا بهتر قادر به عایق خود را از coronavirus او گفت: به گفته یک نشست ملی AFL-CIO رهبران که آنها قادر نخواهد بود برای جلوگیری از عواقب آن است.

گفت: “من در حال حاضر به بانکداران نمی دهد در مورد کار مردم اما آنها در حال رفتن به به ما بسیار اندکی است. هنگامی که ما را متوقف ساخت ماشین پرداخت و پرداخت خانه و اجاره و همه آن چیزهایی که به خاطر کار مردم را به اولویت” او گفت:.

“زمانی که برای اولین بار چک پرداخت از دست رفته است و دوم پرداخت چک سوال برانگیز است و سوم پرداخت چک است واقعا سوال برانگیز و سپس شما باید به فکر می کنم از چیزهایی که به عنوان به آنچه که می تواند کشتن من ، من نیاز به تغذیه خانواده من این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>