‘کانون از کانون از کانون’: coronavirus طول می کشد تلفات سنگین در جنوب تگزاسهفتاد و دو مرگ اعلامیه سامانه در سراسر کل صفحه مانیتور روزنامه در Hidalgo county شده است.

کوچک-نسخه قابل چاپ نوشته های انباشته شده در پنج مرتب ستون اشاره نمی Covid-19. اما 27 ساکنان جنوب تگزاس جامعه مرده بود از این ویروس است که روز 22 بعد از 35 روز قبل از آن.

“من هرگز دیده می شود که تا کنون در زندگی من” به یاد می آورد John M Kreidler محلی مراسم تشییع جنازه مدیر که خانواده اجرا شده است Kreidler کفن در McAllen برای بیش از یک قرن است.

که در اوایل این ماه اما همه چیز بدتر شده است. این بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت تقریبا همه چیز در این بخش از ریو گراند دره که در آن بیش از 92 درصد از تقریبا 900,000 قوی جمعیت شناسایی به عنوان هنر مدرن.

دست مطابق با اصول بهداشتی ماشین آلات و مخازن با ماسک و دستکش فراگیر خریداران در منطقه ای در فروشگاه مواد غذایی. خارج از خانه بدوش حرم باشگاه مختصر و مفید فضای رویداد تبدیل درایو از طریق پاپ آپ ساکنان پیوستن به یک خط طولانی از مردم در اتومبیل در جستجوی یک Covid-19 تست با نتایج سریع. حتی Tex Mex یک باشگاه آقایان, یک یادآوری پیام برای کاربران: “پوشیده است.”

“ریو گراند دره تبدیل شده کانون از کانون از کانون گفت:” ایوان Melendez, Hidalgo county سلامت اقتدار و تمرین پزشک. “ما در کانون coronavirus در ایالات متحده است.”

Melendez به یاد می آورد به تازگی در مواجهه با یک بیمار بدحال با نگران کننده کم پالس. او تلاش برای هشدار دادن به کسی اما پرستاران که او را مطلع مختلف, دکتر, در حال حاضر تصمیم به مداخله زیرا آنها

“انتظار نیست که برای [بیمار] برای زنده ماندن”.

در ایالات متحده, که در آن غالب سرود برای پزشکان است “do no harm” این نوع از ظالم محاسبه ارزش, به ویژه هنگامی که بسیاری از زندگی در خطر هستند پزشکی آسیب پذیر و به راحتی استفاده قرار گیرد.

در Hidalgo county – “فقیر, چاق دیابتی جمعیت”, Melendez صراحت گفت – نزدیک به یک سوم افراد زیر سن 65 فاقد بیمه درمانی. سی درصد در فقر زندگی می کنند و یک سال 2020 WalletHub گزارش یافت می شود که مقام های محلی در شهرستانها برگزار تمایز به عنوان “گفتیم” منطقه شهری در کشور است.

دیابت نوع 2 و چاقی در میان از قبل موجود شرایط ذکر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان عوامل خطر ابتلا به “بیماری شدید” مربوط به Covid-19. در همین حال نگرانی های گزاف صورتحساب بیمارستان فرامرزی برخی که اصلا بیمه از به دنبال مراقبت های پزشکی. این و دیگر عوامل اجتماعی و اقتصادی ناشی از ویروس’ بزرگترین فجایع به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت ها در آمریکا با Latinos بستری در بیش از چهار برابر رای از همتایان سفید.

Hidalgo county نیز نشسته در امتداد مرز آمریکا و مکزیک و برآورد 102,000 مهاجران غیر مجاز که ممکن است ترس به دنبال مراقبت وجود دارد و در حاشیه آن. خانواده های بزرگ در خدمت به عنوان یک ایده آل ناقل این ویروس به عنوان کسانی که هنوز گله به سواحل و بازارهای کک در تعطیلات آخر هفته.

در حال حاضر 467 اعضای جامعه اند و از Covid-19 با توجه به این شهرستان بسیاری از آنها پس از تگزاس بازگشایی است. اما دولت به طور فعال خنثی تلاش برای بازگشت به مستند اولویت حیات اقتصادی حتی به عنوان مرگ و میر به شدت افزایش.

لئوناردو Tremari نگرانی در مورد رفتن به کار خود را در داخل خارج supercenter در McAllen اما او و شماری دیگر کارکنان – هنوز هم به کار می کنند. “من یک انتخاب نیست,” او گفت:, نگهبان, خنده tensely.
Genesis Gonzalez, a medical assistant who works at the Covid-19 tent.

هفته گذشته Hidalgo county قاضی ریچارد F کورتز دستور ساکنان خانه بمانند و تشویق غیر ضروری کسب و کار برای محدود کردن خدمات خود را. اما یک سخنگوی فرماندار تگزاس گرگ ابوت به سرعت تضعیف کورتز اقتدار و گفت این به سادگی یک توصیه”. گیج کننده سیاست پینگ پنگ فرمت بزرگتر سیاسی از این بیماری همه گیر در سراسر کشور در طول یک سال انتخابات که در آن فقط نشان می دهد پوشیدن یک ماسک صورت تبدیل به یک حزبی سگ سوت.

برخی از مردم در ایالت ایدالگو شهرستان باقی می ماند متقاعد شده است که زمان بحران بهداشتی ساخته شده است و یا پر از شکوفه با وجود این واقعیت است که در حال حاضر هر کس در بیشتر از چند درجه جدایی از کسی که رنج می برد و یا فوت به دلیل Covid-19, Melendez گفت. بیش از 15000 نفر تست مثبت در شهرستان و در هفته گذشته در بیمارستان teemed با بیش از یک هزار بیمار زده توسط ویروس.

در یک ماده از هفته Melendez قرار داده است خود ششم-معلم کلاس در حمایت از زندگی باز بدن کیسه به بازی یک پسر را وداع تصویری برای یک بیمار که در حال حاضر مرده و تصادفا به شدت بیمار, پرستار او می خواهم شناخته شده برای 30 سال که او حتی نمی شناسد در نگاه اول. دلخراش از لحظات شخصی فراوان انجام خاردار مناطق خاکستری.

“وجود دارد یک, اخلاقی, اخلاقی معضل در هر جایی که ما به نوبه خود,” او گفت:.

بیمارستان بخش اورژانس در حال تلاش برای مقابله بنابراین دیگر بال را بدل به Covid واحد – حتی زمانی که آنها مجهز به انجام این کار. یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران در DHR سلامت در ادینبورگ که صحبت به شرط ناشناس ماندن توصیف بیماران در راهروها, دو نفر به یک اتاق و “همه چیز askew در همه زمان” در یک مرکز توانبخشی است که تبدیل شده است در میان بهداشت و درمان اضطراری. ساختمان ساخته شده است به ارائه بسیار پایدار زندگی اکسیژن گفتند و یک بار آن را به سادگی خاموش.

“همه در اینجا است که یک حرفه ای بهداشت و درمان احساس بسیار ناتوان” گفتند. “ما فقط در تلاش برای کمک به انجام آنچه ما می توانیم با وحشتناک منابع به ما داده شده است.”

انفجار از موارد بزرگتر روز به روز به عنوان عفونت های جدید تعداد در صدها اگر نه هزاران نفر. اگر چه تگزاس را بازگشایی طرح banked, در یک رابطه همزیستی بین تست و تماس با ردیابی برای محدود کردن این ویروس را گسترش Hidalgo county تماس با تحقیقات ارائه شده است بی اثر Melendez توضیح داد. وجود دارد بیش از حد چند تماس با ردیاب و بیش از حد بسیاری از مثبت نتایج آزمون.

اما اضطراب مردم محلی به دنبال تشخیص به هر حال. در Nomad حرم باشگاه که در آن نتایج را دقیقه به جای روز اعضای عمومی می رسند به عنوان اوایل به عنوان 2 یا 3 فقط برای nab یکی از 300 روزانه بلیط در دسترس برای تست. چند بلوک پایین جاده یکی دیگر از رقابت چادر عملیات سابقه تقاضای بسیار زیاد است که آن را اجاره بزرگتر پارکینگ.

هر دو تست, خدمات, هزینه, هزینه ها, یا 75 $یا $125. نه طول می کشد بیمه.

بسیاری از بیماران فقط می گویند که آنها در حال احساس کردن گفت: پیدایش گونزالس یک دستیار پزشکی که با این نسخهها کار در چادر. “چیزی که بعد از شما می دانید که آنها دوباره مثبت است.”

به عنوان Gonzalez پخته تحت تگزاس خورشید او عینک آستین کوتاه اسکراب و ماسک مو بسته بازگشت منظمی است. او و همکارانش دسترسی به جامع تر دنده محافظ او گفت: اما برخی از آنها سرگیجه و یا ضعف اگر آنها آن را می پوشند در 101 درجه و آب و هوا.

در عین حال یکی دیگر از تست سایت Daniela Garza می رسد از طریق پنجره ماشین با گوشی پزشکی. کار او این است که به گرد و خاک برای آزمون اما او به طور همزمان تجویز نبولایزر, آنتی بیوتیک ينهلرس یا Z-پاکش به دلیل برخی از بیماران ندارد و پزشکان مراقبت های اولیه و یا نمی تواند در شخص قرار ملاقات در حال حاضر. حدود 40-50 ٪ از آزمون از درایو-از طریق دوباره مثبت Garza گفت. گاهی اوقات او را می بیند افرادی که فقط از دست اعضای خانواده و یا عزیزان.

“من به اونا شما می دانید من هیچ ایده چه چیزی شما از دست دادن احساس و من خیلی فوق العاده متاسفم برای از دست دادن'” Garza گفت. “اما من با افتخار از آنها برای آینده خود تست کنید به طوری که آنها نمی خواهد بیرون بروید و در معرض افراد دیگر است. که واقعا سخت به انجام است.”

در Kreidler را کفن اجساد پیچیده شده در ورق و سپس دو صعود و پیچیده دوباره دراز در سراسر جداول در اتاق آماده سازی به دلیل وجود دارد هیچ فضای سمت چپ در کولر. مرده سوزخانه به طور کامل رزرو شده تا 10 روز در پیش است.

Kreidler و کارکنان خود از جمله همسر و فرزند خود را گاهی اوقات کار به شب بدون خواب و یا به طور منظم وعده های غذایی. آنها به طور مداوم در یک عجله و هر بار که یک بدن, برگ, آن را فقط به معنی نقطه ای دیگر باز است.

“ما مایل به بیماری همه گیر برای از بین برود گفت:” خسته مدیر مراسم تشییع جنازه که بانک مرکزی با چه بحران شده است دستکاری به عنوان یک “فوتبال سیاسی ایران”.

“ما نیاز به این متوقف شود و متوقف کن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de