تاریخی بیمارستان در آمریکا است که جنگیدند وبا و ایدز چهره جنگ از آن زندگیFrontline پزشکی کارگران در یکی از نیویورک بهترین منابع و معتبرترین بیمارستان های دولتی هشدار داده اند تسهیلات است که در بحرانی نیاز به پرسنل پرستاری حفاظتی تجهیزات هواکش و داروهای مورد نیاز برای مقابله با افزایش تعداد coronavirus موارد در شهر نیویورک است.

کارکنان در بللوو بیمارستان در منهتن, قدیمی ترین بیمارستان های عمومی در ایالات متحده هشدار داده شده است به صحبت می کنند به رسانه ها جز با صریح تصویب. اما کارگران پزشکی گفت: نگهبان به شرط ناشناس ماندن گفت که آنها در مورد آنچه اتفاق می افتد به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

“ما در حال رفتن به سمت یک وضعیت که در آن ما را اجرا خواهد کرد از هواکش” گفت: یک دکتر در بیمارستان مشغول به کار در Covid-19 پاسخ. “من امیدوارم که این افزایش نه به عنوان بد به عنوان ما پیش بینی می کنیم.”

Bellevue بیمارستان شده است میدان نبرد برای همه گیر برای قرن ها – تب زرد در 1700s وبا در 1800s و ایدز در 1980s. و حتی آن را با موفقیت درمان شهر نیویورک تنها موردی از ویروس ابولا در سال 2014. اما کمی می تواند آماده برای Bellevue Covid-19.

مسلما یکی از بهترین موقعیت عمومی بیمارستان در کشور برای مقابله با این بیماری همه گیر Bellevue به طور معمول بیش از 800 تخت و حمایت از دانشگاه نیویورک (NYU). برای چند هفته گذشته آن را ساخته شده است تغییرات گسترده کارکنان متعدد جدید Covid-19 بخش در بیمارستان و همچنین به عنوان موجود اورژانس و Icu.


پزشکان و پرستاران به طور معمول در کار بالینی سرپایی تنظیمات در حال حاضر مشغول به کار در غربالگری چادر و بیمارستان استقرار جراحان و متخصصان به کار در سراسر بيمارستان. نیویورک بهداشت + بیمارستان که سیستم نظارت Bellevue و 10 سایر بیمارستان های عمومی در شهرستان ها اعلام کرد که این بیمارستان را دریافت 52 بیشتر تخت ICU و بیشتر در خط مقدم کارکنان در روزهای آینده.

“ما در حال گرفتن بهتر هماهنگ با روز گفت:” دیو Chokshi یک پزشک مراقبت های اولیه در بللوو و معاون رئیس جمهور در نیویورک بهداشت + بیمارستان. “در سیستم ما Bellevue یکی از پیشرفته ترین بیمارستان ها با توجه به طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد. آن را در نهایت یک محل که در آن بیماران بدحال است.”

بیمارستان نیز در مقایسه به دیگر خدمات بستری به اتاق را برای coronavirus بيماران – ملاقات های منظم و درمانگاه ها لغو شد. و پزشکی از راه دور است رسید از 50 نفر در روز به 3000 روز در دانشگاه نیویورک.

سلامت کارگران گفت: آنها هنوز هم یک نقطه شکستن جلوتر است. “بسیاری از افراد مشغول به کار در مراقبت های مستقیم در حال بیمار شدن” گفت: یک بیمارستان پزشک. “و ما هنوز سهمیه بندی ماسک.”

مانند بسیاری از بیمارستان ها در کشور چندین کارکنان در خارج از اتاق اورژانس در بللوو گفت: آنها در حال حاضر تنها پایین ترین سطح از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس – فولاد ماسک – و مجاز به آوردن بیشتر محافظ N95 ماسک به کار حتی اگر آنها را در خانه.

دستياران رشته طب اورژانس در بیمارستان بلوو خواسته برای پول در GoFundMe برای به دست آوردن N95 ماسک ماسک. آنها مطرح شده بیش از $120,000 و به دست آمده 10,000 ماسک برای بخش اورژانس و بخش مراقبت های ويژه. سلامت کارگران گفت: آنها را دیده ام بیشتر لوازم تحویل داده اما هنوز هم نگران است که نمی خواهد به حفظ آنها را از طریق اوج Covid-19 عفونت و برخی گزارش ترک و یا مرخصی گرفته و به عنوان یک نتیجه.
A worker from the Office of Chief Medical Examiner stands in front of a refrigeration truck outside Bellevue Hospital in New York.

در ضمن خیل بالقوه بیماران منتظر در چادر خارج Bellevue, جایی که آنها هستند ترياژ شده برای آزمون از جمله بیمار کارگران خدمات از رستوران های نزدیک نیاز به نامه ای از یک پزشک به کار نمی کند. اکثر کسانی که دریافت Covid-19 آزمون در سراسر کشور کمبود سواب و معرف یک مایع ضروری برای آزمون محدود تست در بللوو و خواهر خود بیمارستان به بیماران بدحال در Icu و خط مقدم سلامت کارگران است.

مسئولان شهرستان پروژه هر تخت بیمارستان در شهر نیویورک 20,000 در شرایط عادی – نیاز به تبدیل به بحرانی تخت های مراقبت برای مراقبت از Covid-19 بيمار در هواکش.

در داخل بخش ها و پزشکان در این سیستم گفت: Bellevue یک نیاز حیاتی برای بیشتر هواکش به عنوان هفته بروید و در مسیر در حال اجرا تا پایان هفته. هفته گذشته این ضرورت رهبری بیمارستان مانند دیگران به تشکیل یک کمیته اخلاق به تصمیم می گیرید که بیماران دریافت یک یا درمان های دیگر باید آنها نیاز به جیره تجهیزات. “این کاملا ترسناک” یک پزشک گفت.

نیویورک است که انتظار می رود به نیاز 15,000 تا 18,000 هواکش در اوج اگر رای از مردم بیمار شدن را کاهش نمی دهد اما در حال حاضر کمتر از 10000. جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio, تا به خواست خصوصی شیوه ها و حتی دامپزشکان به وام هواکش به شهرستان اقدامات او گفت: باید در محل های یکشنبه.

و مقامات بهداشتی فدرال در روز سه شنبه توصیه های مقاوم سازی بیهوشی ماشین آلات به عنوان هواکش و به دو تا بیماران با مشابه اکسیژن نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی به عنوان آخرین چاره.

“در دسترس بودن گرانبها پزشکی منابع محدود خواهد شد در بعضی از نقاط به دلیل تعداد بيماران و شدت بیماری” گفت: Adm برت P Giroir, معاون وزیر بهداشت, در مورد پیش بینی های فعلی.

حتی در این شرایط وخیم Bellevue کارکنان گفت: نگهبان که در بیمارستان است و در موقعیت بهتری نسبت به دیگران در این شهرستان هنوز به ظرفیت کامل رسید. یک پزشک مشغول به کار در این بخش وجود دارد گفت: هیچ نیاز به پزشکان بیشتر و یا تخت در حال حاضر, اما انتظار می رود که وجود دارد خواهد بود در چند روز آینده.

Bellevue نیز شناخته شده برای مراقبت از طیف متنوعی از بیماران از جمله قابل توجهی از جمعیت کم درآمد نیویورکی و جوامع مهاجر. این کل 19 طبقه است که در زندان اوین برای مردان در Rikers Island, که در آن مقامات هشدار داده اند که coronavirus موارد به طور چشمگیری افزایش.

مانند سایر بیمارستان ها در سیستم آن است که پذیرش بیماران از بیمارستان های دیگر مانند المهرست بیمارستان در کوئینز و لینکلن مرکز پزشکی در برانکس به عنوان آنها را اجرا و از تخت و منابع است.

“Bellevue همیشه خونریزی پول اما موقت – این بیمارستان است که بیماران مبتلا به دیگران نمی خواهد اعتراف” به گفته دیوید Oshinsky استاد پزشکی در NYU Langone که وقایع بیمارستان تاریخچه در کتاب خود Bellevue: سه قرن از دارو و ضرب وشتم در آمریکا طبقه بیمارستان.

در سراسر شهر 250 آمبولانس و 500 پرستاران آورده شده است به نیویورک است. این USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با ظرفیت 1000 تخت است لنگر انداخت در بندر نیویورک به درمان غیر Covid-19 بيمار. این Billie Jean King تنیس, مرکز, است, اینکه تبدیل به 350 بستر سرریز برای المهرست بیمارستان یکی دیگر از بیمارستان های عمومی در بهداشت + بیمارستان سیستم در کوئینز خانه به حدود یک سوم از موارد در پنج منطقه از شهرستان.

مرگ و میر در سراسر شهر و در بیمارستان, با این حال, در حال افزایش است. خارج Bellevue شهر ارشد پزشکی آزما مجموعه عظیم چادر و یخچال کامیون برای رسیدگی به افزایش مرگ و میر. و زندانیان در Rikers Island در حال حاضر 6 دلار یک ساعت به حفاری موقت گورهای دسته جمعی در جزیره هارت در یک شهرستان اجرا گورستان.

به عنوان Bellevue پزشکان و کارکنان آماده برای اوج Covid-19 بيمار آنها امیدوار هستند که این بیمارستان خواهد بود قادر به رسم در گذشته خود و محدود کردن شهر از مرگ و بیماری است.

“خانه ما کارکنان به خوبی آموزش دیده اند – آنها همچنین با استفاده از این در راه بیمارستان های دیگر ممکن” Oshinsky گفت. “وجود چنین سابقه شیوع زمانی که همه دست به دست در عرشه مورد نیاز در Bellevue.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im