جهنمی طرف از شستن دست: چگونه coronavirus مؤثر است افراد مبتلا به OCDبoris جانسون آن را در حالی که آواز خواندن تولدت مبارک دو بار. برای یعقوب ریس-the lean lab, این سرود ملی. و به عنوان صابون لوازم اجرا پایین به نظر می رسد بسیار بریتانیا است پس خود را به عنوان مثال و غذای رسمی راهنمایی برای شستن دستها و اغلب به منظور به حداقل رساندن گسترش coronavirus.

آن را خوب است برای بهداشت عمومی مشاوره ، در واقع یک سوال مطرح شده توسط راش برای صابون تنها چیزی است که تمام این افراد بدون هیچ در خانه را قبل از. اما برای برخی از افراد مبتلا به اختلال وسواسی-اجباری (OCD) به هشدار داده شود آنها باید اسکراب برای محافظت از خود را از نامرئی دشمن و برای انجام این کار در یک تشریفاتی راه با همراهی موسیقی شبیه به دعوت شیطان آمده برای چای. برخی از این افراد صرف سال تلاش نه برای شستن دست های خود را اغلب به عنوان یک تجویز بخشی از درمان آنها.

“این قطعا قرار دادن تعداد زیادی از داخلی OCD dialogue بازگشت به زندگی من. آن را در حال تقویت خارج از صداهای معتبر می گوید:” اریکا (این اسم واقعی او نیست) و در دراز مدت وسواسی بیمار است. “این خیلی سخت تر به خودتان بگویید که نیاز به شستن دست های خود را غیر منطقی است که هر کس خود را در خوراک توییتر و یا در اخبار است که گفته:” شستن دست های خود را. هیچ کس در حال شستن دست های خود را به درستی.'”

بدتر شدن شیوع بیماری در افراد مبتلا به OCD در راه های دیگر بیش از حد. عمدتا به افزایش اضطراب در مورد این ویروس می تواند سوخت موجود وسواس ترس از آلودگی و ماشه مخرب اجباری اقدامات است. برای برخی از افراد مبتلا به OCD coronavirus می تواند تبدیل به همه آنها فکر می کنم. “من را دیده اند سه نفر در این هفته که OCD آغاز شده است به تمرکز بر روی coronavirus می گوید:” دیوید Veale یک مشاور روانپزشک در بیمارستان Priory لندن. “این یک زمان به چالش کشیدن برای افرادی که وسواس است.”

به عنوان هر کسی که با این وضعیت می دانم البته OCD چالش برانگیز است تمام وقت. اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان رفتاری تغییر ناگهانی OCD است که در واقع یک سندرم تعریف شده توسط تکرار افکار غیر منطقی. اجباری اقدامات – اغلب قابل رویت ترین ویژگی های این بیماری معمولا تنها یک پاسخ به کسانی که وسواس فکری.

غیر منطقی محتوای آن افکار محدود است تنها با طیف تخیل انسان است. پس از من به چاپ کتاب در تجربیات من با OCD من ملاقات مردم با وسواس این ایده که اگر آنها چشمان خود را ببندید و کل جهان تغییر خواهد کرد در حالی که آنها به دنبال ندارد یا این که اگر آنها دست از نوشتن یک نامه و یا یک شماره که شامل یک حلقه بسته خود و خانواده خود خواهد مرد. اما OCD می کند تمایل به خوشه در اطراف تعداد محدودی از تم ها.

شاید بزرگترین این است که آلودگی – generic خاک یا میکروب یا با یک بیماری خاص یا بیماری است. و این آلودگی ترس به شدت تحت تأثیر فرهنگ جامعه و بهداشت و درمان می ترساند. Coronavirus تنها آخرین.

من OCD است که با تمرکز بر اچ آی وی و ایدز است که باعث می شود حس چون من در سال 1980 زمانی که جهانی ترس از این وضعیت که در اوج آن است. این نه فقط من. یک نسل بود دچار آسیب های روانی. آمریکا روانپزشک جودیت Rapoport نوشت: در کتاب او پسر بچه ای که نمی تواند متوقف شستشو که توسط 1989 یک سوم از بیماران OCD متمرکز بر اچ آی وی و ایدز است. بیماری او نوشت: به نظر می رسد “خیلی وحشتناک بنابراین منطقی است که آن را می توانست ایجاد یک وسواسی-اجباری بدترین فانتزی”.

در دهه 1920 پزشکان در آمریکا گزارش داد افزایش در آنچه که آنها به نام سفلیس هراسی که همزمان با مبارزات انتخاباتی برای برجسته کردن خطرات ناشی از این بیماری است. در 1960s و 70s وجود دارد سنبله در ترس غیر منطقی از آزبست فقط به عنوان خطرات ناشی از مواد آمده بود به محبوب توجه است. در سال 2012 دانشمندان استرالیایی گزارش دادند که برای اولین بار موارد اختلال در افرادی که متمرکز بر روی افکار در مورد تغییر آب و هوا – یک جن برای هزاره جدید و یکی که مثل HIV در 1980s به شمار نامشخص جهانی تهدید به تصویر کشیده شده lurid جزئیات توسط رسانه های جمعی. (افشای کامل: به عنوان سابق محیط زیست خبرنگار این روزنامه, من استفاده می شود برای نوشتن این داستان.)

اگر coronavirus همچنان به گسترش کارشناسان انتظار می رود موارد مربوط به OCD به سنبله به عنوان به خوبی. این بیماری و توجه آن را دریافت هستند “خوب برای کسب و کار”, یک روانپزشک به من گفت با چوبه دار طنز.

دقیقا چه چیزی باعث می شود برخی از افراد مستعد به OCD روشن نیست اما ژنتیک و تجارب قبلی به نظر می رسد برای بازی در یک نقش است. در برخی موارد Veale می گوید: coronavirus تهدید می تواند در OCD برای اولین بار. “اگر کسی حق ژن و آنها تا به حال تمام تجارب به شکل آنها و سپس این می تواند باعث به مجموعه ای از همه چیز است.” شواهدی وجود دارد که به سادگی با درخواست از مردم برای شستن دست های خود را می توانید آنها را بیشتر نگران سلامت خود را. روانشناسان دریافته اند که دانش آموزان خواست به صرف یک هفته با استفاده از دست sanitiser پس از آنها را لمس پول دستگیره درب ها و یا دیگر منابع ممکن است میکروب ها پس از آن گزارش شده به طور قابل توجهی بالاتر نشانه هایی از مالیخولیا.

برای کایل MacNeill یک نویسنده مستقل آنفولانزای خوکی 2009 ترساندن آغاز سال مبارزه با OCD. او آثار آن را به سخن گفتن از یک عضو خانواده است که او نبود شستن دست های خود را به درستی. همراه با هشدار در مورد ویروس نظر موجب وسواس با میکروب ها است. “من می خواهم شستن دست من 20 بار در یک ردیف” او می گوید. “من در راه من به طور تصادفی برس در مقابل درب اداره کند. آن را بسیار خسته کننده می دانید نیاز به تکرار این روند دوباره.” MacNeill این نگرانی بودند که در نهایت با موفقیت درمان می شود و او را بیش از حد نگران است که coronavirus را تنظیم کردن آنها را دوباره.

چه در مورد افرادی که نگران آنها ممکن است تبدیل گویا coronavirus اضطراب به OCD? آنچه باید از آنها نگاه کردن است ؟ Veale می گوید نشانه های OCD روشن و متفاوت از “عادی” در پاسخ به کوروناویروس. فرسایش در مورد ویروس و شستن دست بسیاری واجد شرایط نیست خود به خود. یک تفاوت مهم این است که کسی که با وسواس می شویم و تا زمانی که آنها احساس راحتی یا “درست”. “مسئله کلیدی عملکرد” او می گوید. “است که آن را به کاهش خطر گسترش coronavirus و یا آن را انجام داده ritualistically در یک نظم خاص با ختم معیارهای؟”

محتوای افکار و ماهیت اضطراب معمولا متفاوت است. با وسواس های سرزده افکار اغراق آمیز و غیر منطقی است. یکی از Veale را در بيماران مبتلا به کروناویروس OCD برای مثال شروع به متمرکز بر روی این که آیا آنها می توانند با گرفتن این بیماری از مواد غذایی چینی.

آن مهم است به استرس است که به عنوان طولانی به عنوان آن است که نه بیش از حد شستن دست برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس گسترش از افراد دیگر است و منطقی پاسخ به یک تهدید واقعی. اما OCD درست نیست گویا. اگر چه بسیاری از بیماران مبتلا به OCD آیا شستن دست های خود بارها و بارها آن است که همیشه نیست چرا که آنها فکر می کنم آنها کثیف هستند. در برخی موارد, آن است که فقط یک راه برای پیدا کردن راحتی و به سهولت روانی بار غیر منطقی وسواس که یک دوست ممکن است بمیرد یا این که چیزی وحشتناک اتفاق می افتد به آنها. برای برخی از بیماران OCD با زدن یک نور روشن و خاموش مجموعه ای از تعداد بار می آورد که تسکین. بنابراین می توانید با ضربه زدن و یا گفتن یک کلمه خاص و یا برروی آن بکشید از پا به پا و یا یک تعداد نامحدود از دیگر مزخرف روال. برای من آن بود که به دنبال اطمینان: برای چک کردن خون بر روی یک تکه شیشه من بر روی پا و یا درخواست بهداشت حرفه ای اگر من می تواند به گرفتن HIV با انجام این و آن. در هر صورت, من در حال حاضر می دانستم که جواب نه بود. اما من می خواستم آنها را به آن می گویند از آنجا که برای یک دوم یا دو من معتقد بودم و جهان به نظر می رسید یک جای روشن تر. اطمینان هرگز به طول انجامید اما آن را به من یک ضربه از شادی شد که اعتیاد آور است.

است که چرا وسواس بسیار سخت به درمان و چرا coronavirus و رسمی مشاوره در شستن دست ها مطرح مانند یک معضل برای برخی از بیماران OCD و درمانگران. برای درمان OCD است که بر اساس اصل مواجهه و جلوگيری از پاسخ. آن را در معرض یک بیمار به آنچه که آنها می ترسند به سنبله اضطراب خود را, اما آنها را متوقف می کند انجام اعمال وسواسی آنها را معمولا استخدام خود را به احساس بهتر است. برای آلودگی های مرتبط با OCD که پاسخ پیشگیری از اغلب شامل گرفتن آنها را به شستن دست های خود را گاهی اوقات برای چند روز در پایان. در نظریه اضطراب میگذرد دور و بیمار متوجه آنها نمی نیاز به تکیه بر شستن دست ها به احساس بهتر است. گفته بودن آنها نیاز به بارها و بارها شستن دست های خود را پس از همه می تواند تداخل با بهبودی.

این یک پارادوکس و یک است که باعث می شود مقامات بهداشت متلاطم است. من با صحبت یکی از بیمه خدمات درمانی روانپزشک که می خواستم به این نکته که OCD در بيماران با شستن دست ها در مسائل باید به دنبال دولت مشاوره در coronavirus اما آن را بیش از حد. به آنها گفته شد توسط کارفرمایان خود را که آنها می گویند نباید تا عموم زیرا: “این ممکن است بسیار مخاطره آمیز استراتژی از جمله اگر یک بیمار در واقع گرفتن ویروس.”

برای برخی از بیماران OCD خطرناک استراتژی درست می گوید جان Abramowitz, یک OCD متخصص و درمانگر در دانشگاه کارولینای شمالی است. او با گفتن برخی از بیماران OCD به چشم پوشی رسمی دولت آمریکا توصیه های بهداشتی در coronavirus و برای نگه داشتن در شستن دست های خود را. “این سخت است تماس بگیرید. آنچه من گفته ام به مردم این است که خود را در معرض خطر کم است و من فکر نمی کنم شما نیاز به گرفتن همه این نوع از اقدامات احتیاطی. و با توجه به شما وسواسی هستید, شما احتمالا بهتر نیست.”

دیوید آدم است نویسنده از مردی که نمی تواند متوقف: حقیقت در مورد OCD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im